Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



Logi sisse

Unustasin parooli

Latest topics
» 24 h läbu ja teematut juttu - vol 22
by Tinnnnu Reede Jan 22, 2021 11:04 am

» Tead mis? See on legacy!
by Ananass Reede Aug 07, 2020 4:28 pm

» Kellukese pildikogu
by Ananass Püh Veeb 02, 2020 4:43 pm

» Sims 2 lisaosad
by kristiinahelena Laup Dets 21, 2019 10:05 am

» Elina The Sims 4 pildid - 6 juuni 2018
by melachi the witch Kolm Juun 06, 2018 1:59 pm

» Kellukese pildid
by kelluke Kolm Mai 30, 2018 2:49 pm

» The Carmola Family Pictures from Redisch
by Redisch Laup Juul 11, 2015 10:40 am

» Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja
by Sillylicious Teis Juul 07, 2015 10:40 am

» The Sims 4 Lühitutvustus
by Meow Kolm Veeb 18, 2015 10:43 am


Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja

+35
Pätu--
Kätuu
kirmikarmihuntkoer
-.Cookie.-
KevinMuso
Defaire
litttlef
devilish
CleoDeNile
merka
johannajog
melanyyr
KkohevMuff2n
Marite:)
-roozacirca-
razorbladecupcake
xxd
LittleMissy
Cosmo
annilotte
anets
nannou
haisuloom
Tinnnnu
MinaSuffi
marias1
melachi the witch
dDe.JuU
Reinuvader
Kikzu
Keidzy
Johhi
AnnuMušii
karoli-
Roosaketss
39 posters

 :: Sims 3 :: Abi

Lehekülg 3, lehekülgi kokku 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja - Page 3 Empty Re: Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja

Postitamine by annilotte Nelj Juun 16, 2011 4:49 pm

Okei kahju aga tänan
annilotte
annilotte
Algaja
Algaja

Postituste arv : 19
Join date : 15/06/2011
Age : 25
Asukoht : Marsilt, kust siis veel

Tagasi üles Go down

Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja - Page 3 Empty Re: Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja

Postitamine by LittleMissy Reede Juun 17, 2011 1:02 pm

Minul on selline mure, et pärast simsi riiete muutmist võib mõnikord hakata kõik keerlema mängus. Ümber simsi. Mitte asjad vaid lihtsalt see ümbrus. Ma ei usu, et see mõnest tõmmatud asjast oleks, kuna kui alles hakkasin sims 3 mängima, siis juhtus ühekorra samamoodi. Et sellest keerelmisest lahti saada, pean ilma seivimata mängust välja minema. See aga on äärmiselt nõme, kuna siis järgmine kord pean uuesti kõik üle mängima.

Ma tõesti ei taha maha installida, ehk on siis mingi muu võimalus?
LittleMissy
LittleMissy
Veteranliige
Veteranliige

Postituste arv : 529
Join date : 22/07/2009
Age : 26

Tagasi üles Go down

Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja - Page 3 Empty Re: Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja

Postitamine by xxd Reede Juun 17, 2011 5:24 pm

Maitea, mul oleks nagu suht kiiresti abi vaja, sest tahaks simsi mängida. Ühesõnaga asi on selline, et mingite tegevustega lükkab see mäng nagu simi eemale. Näiteks kui ta räägib kellegiga, siis mingi aja pärast või suht kohe viskab see mäng selle simi sealt eemale ja tühistab simi käsu. Ilgelt imelik asi no ma ei tea, ei saa mängida, kui sim koguaeg eemale viskub. ._.

xxd
Veteranliige
Veteranliige

Postituste arv : 3634
Join date : 16/01/2010
Age : 24

Tagasi üles Go down

Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja - Page 3 Empty Re: Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja

Postitamine by razorbladecupcake Püh Juun 19, 2011 1:24 pm

Kas mälestusteraamatu piltidele pääseb väljaspool mängu ka ligi? (mälestusteraamat tuleb vist versioon 1.22.9-ga)
razorbladecupcake
razorbladecupcake
Algaja
Algaja

Postituste arv : 49
Join date : 11/06/2011
Age : 28
Asukoht : Narnia

Http://nyan.cat

Tagasi üles Go down

Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja - Page 3 Empty Re: Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja

Postitamine by AnnuMušii Püh Juun 19, 2011 6:33 pm

mälestustega seotud asjad tulevad ju Generations-iga minumeelest
AnnuMušii
AnnuMušii
Veteranliige
Veteranliige

Postituste arv : 2351
Join date : 23/07/2009
Age : 26

Tagasi üles Go down

Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja - Page 3 Empty Re: Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja

Postitamine by razorbladecupcake Püh Juun 19, 2011 6:42 pm

Põhimängu update 1.22.9 toob need ka mängu.
razorbladecupcake
razorbladecupcake
Algaja
Algaja

Postituste arv : 49
Join date : 11/06/2011
Age : 28
Asukoht : Narnia

Http://nyan.cat

Tagasi üles Go down

Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja - Page 3 Empty Re: Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja

Postitamine by -roozacirca- Teis Juun 21, 2011 1:40 am

mul on sellline probleem ,et mai saa enam peggyzone'ist asju tõmmata . kui ma olen selle asja ära tõmmand ning winraris avand siiis tuleb neile failidele nagu uus kaustt mille ma pean avama ,aga kui peale vajutan siis tuleb error ; https://2img.net/h/oi52.tinypic.com/29qdq1d.jpg . kunagi sain sealt koguaeg tõmmata aga enam ei saa . -.- . äkki keegi saaks aidata ? :') .
-roozacirca-
-roozacirca-
Algaja
Algaja

Postituste arv : 12
Join date : 12/09/2010

Tagasi üles Go down

Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja - Page 3 Empty Re: Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja

Postitamine by AnnuMušii Nelj Juun 30, 2011 8:18 am

razorbladecupcake kirjutas:Kas mälestusteraamatu piltidele pääseb väljaspool mängu ka ligi? (mälestusteraamat tuleb vist versioon 1.22.9-ga)
Mul on sama küsimus! smile


E: Kas keegi oskaks seletada, kuidas seda Pose Player`it kasutada saaks?
AnnuMušii
AnnuMušii
Veteranliige
Veteranliige

Postituste arv : 2351
Join date : 23/07/2009
Age : 26

Tagasi üles Go down

Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja - Page 3 Empty Re: Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja

Postitamine by razorbladecupcake Teis Aug 16, 2011 8:28 pm

Kas ja kus on TS3-s võimalik väljaspool voodit woohootada(avalikus kohas näiteks)?
Ma olen vist täielik idioot, aga kuna enam riietusruume ega mullivanne ei ole, ei oska nagu kusagile proovima minna ka.
razorbladecupcake
razorbladecupcake
Algaja
Algaja

Postituste arv : 49
Join date : 11/06/2011
Age : 28
Asukoht : Narnia

Http://nyan.cat

Tagasi üles Go down

Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja - Page 3 Empty Re: Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja

Postitamine by Külaline Teis Aug 16, 2011 8:54 pm

linnavalitsuses, teatris ja selles surnuaia majakeses ka vist. mõlema simmiga tuleb sinna tuurile vms minna ja siis ühega klikid majale ja siis tuleb see valik vist.
late nightis saab mullivannis ja liftis ka.
generationsis saab dushi all ja mingis mängumajakeses vms.
rohkem ei tea.

Külaline
Külaline


Tagasi üles Go down

Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja - Page 3 Empty Re: Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja

Postitamine by razorbladecupcake Teis Aug 16, 2011 9:19 pm

Suur tänu!
razorbladecupcake
razorbladecupcake
Algaja
Algaja

Postituste arv : 49
Join date : 11/06/2011
Age : 28
Asukoht : Narnia

Http://nyan.cat

Tagasi üles Go down

Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja - Page 3 Empty Re: Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja

Postitamine by Reinuvader Kolm Aug 17, 2011 3:03 am

Surnuaia majas ehk mausoleumis ei saa, aga saab veel sõjabaasis, teaduslaboris, lisapakis World Adventures veel telgis ja sarkofaagis, lisapakis Ambitions saab ka ajamasinas.
Reinuvader
Reinuvader
Tubli liige
Tubli liige

Postituste arv : 242
Join date : 23/07/2009

Tagasi üles Go down

Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja - Page 3 Empty Re: Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja

Postitamine by razorbladecupcake Kolm Aug 17, 2011 5:40 am

Oi .. peab katsetama minema 8D
razorbladecupcake
razorbladecupcake
Algaja
Algaja

Postituste arv : 49
Join date : 11/06/2011
Age : 28
Asukoht : Narnia

Http://nyan.cat

Tagasi üles Go down

Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja - Page 3 Empty Re: Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja

Postitamine by Marite:) Esm Aug 22, 2011 6:47 am

kas see uus ilnn (Hidden Springs), kas see tuleb ka plaadina välja nagu Barnacle Bay või mitte? happy
Marite:)
Marite:)
Vana kala
Vana kala

Postituste arv : 341
Join date : 23/01/2011

Tagasi üles Go down

Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja - Page 3 Empty Re: Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja

Postitamine by KkohevMuff2n Teis Nov 29, 2011 7:16 pm

Niisiis, mina siin. Tahtsin küsida tõmmatud asjade kohta. Ma tõmbasin oma mööbli Sim Crediblest (vms, ma ei oska kirjutada) ning seal on kirjas, et kui sul on lisapakk Pets peab su parandus olema vähemalt 2.6, et nad õigesti töötaksid. Kõikide mu lisapakkide parandused on üle selle ning ikka mu simsid on imelikud, näiteks ta paneb köögikapi peale toidu, aga toit ise kaob ära!
Kas keegi teab, milles asi on?
KkohevMuff2n
KkohevMuff2n
Tubli liige
Tubli liige

Postituste arv : 201
Join date : 13/07/2011
Age : 24
Asukoht : Oleneb ajast.

Tagasi üles Go down

Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja - Page 3 Empty Re: Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja

Postitamine by Marite:) Kolm Nov 30, 2011 8:12 am

KkohevMuff2n kirjutas:Niisiis, mina siin. Tahtsin küsida tõmmatud asjade kohta. Ma tõmbasin oma mööbli Sim Crediblest (vms, ma ei oska kirjutada) ning seal on kirjas, et kui sul on lisapakk Pets peab su parandus olema vähemalt 2.6, et nad õigesti töötaksid. Kõikide mu lisapakkide parandused on üle selle ning ikka mu simsid on imelikud, näiteks ta paneb köögikapi peale toidu, aga toit ise kaob ära!
Kas keegi teab, milles asi on?
mul on sama probleem:)
Marite:)
Marite:)
Vana kala
Vana kala

Postituste arv : 341
Join date : 23/01/2011

Tagasi üles Go down

Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja - Page 3 Empty Re: Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja

Postitamine by melanyyr Püh Dets 25, 2011 8:37 pm

Tere !

Mul on üks pisikene probleem. Mul on The Sims 3 tõmmatud alla, mitte ostetud. Nii, jõuludeks sain endale The Sims 3 Late Night'i. Installisin ja proovisin update'da, kuid ei lase mängida, ei sobivat vms. Milles Probleem ?

melanyyr

Postituste arv : 1
Join date : 25/12/2011

Tagasi üles Go down

Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja - Page 3 Empty Re: Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja

Postitamine by Reinuvader Esm Dets 26, 2011 2:40 am

Siis tuleb ka põhimäng osta!
Reinuvader
Reinuvader
Tubli liige
Tubli liige

Postituste arv : 242
Join date : 23/07/2009

Tagasi üles Go down

Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja - Page 3 Empty Re: Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja

Postitamine by Külaline Esm Dets 26, 2011 5:51 pm

aga tee pilt sellest errorist või kirjuta, mis seal ütleb.

Külaline
Külaline


Tagasi üles Go down

Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja - Page 3 Empty Re: Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja

Postitamine by Keidzy Esm Dets 26, 2011 7:58 pm

Reinuvader kirjutas:Siis tuleb ka põhimäng osta!
Piraatluse kohta, ei pea põhimängu o s t m a, kui sul on see põhimäng ebaseaduslikul teel saadud, ei pruugi error olla selle pärast, mul on endal ka piraatlusega kogemusi aga soovitaks ikka põhimängu osta (ausam ja kindlam & 100% viirusevaba)
Keidzy
Keidzy
Administraator
Administraator

Postituste arv : 3585
Join date : 14/01/2010
Age : 25
Asukoht : Keila

Tagasi üles Go down

Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja - Page 3 Empty Re: Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja

Postitamine by johannajog Teis Dets 27, 2011 8:56 am

Kuidas hobustele poegi saab üldse teha happy , kus õigemini? happy
johannajog
johannajog
Tubli liige
Tubli liige

Postituste arv : 236
Join date : 06/03/2011
Age : 24

Tagasi üles Go down

Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja - Page 3 Empty Re: Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja

Postitamine by Reinuvader Teis Dets 27, 2011 12:30 pm

Ikka nende oma tallis või latris (box stall), mis tuleb ju osta, kui pead hobuseid. Hobust saab paaritada ka Ratsutamiskeskuses (Equestrian Center), sellele klikates saab teha vastava valiku.
Reinuvader
Reinuvader
Tubli liige
Tubli liige

Postituste arv : 242
Join date : 23/07/2009

Tagasi üles Go down

Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja - Page 3 Empty Re: Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja

Postitamine by merka Laup Jan 07, 2012 11:56 am

heips,
tõmbasin linna riverview, esimene asi mis ma üldse sims3'e tõmmanud olen. seega, mul ei ole õrna aimugi kuidas seda mängu saada. tõmbasin selle sims 3 game launcheriga. sims 2'hes pidi lahti pakkima ja igast kaustadesse neid faile panema aga kuidas on see sims kolmes? hetkel asub ta mul seal downdloads kaustas, kuid mängus teda pole. kas keegi oskab aidata? smile
merka
merka
Tubli liige
Tubli liige

Postituste arv : 169
Join date : 09/08/2009
Age : 29
Asukoht : siin ja seal

Tagasi üles Go down

Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja - Page 3 Empty Re: Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja

Postitamine by CleoDeNile Laup Jan 07, 2012 1:11 pm

Kas seda simsimaal ei ole kirjas? Sellele vastust?

CleoDeNile

Postituste arv : 1
Join date : 22/12/2011

Tagasi üles Go down

Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja - Page 3 Empty Re: Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja

Postitamine by merka Laup Jan 07, 2012 2:29 pm

otsisin nii palju kui suutsin, ei leidnud. võib-olla olen lihtsalt pime.

seal on kuidas muid asju lahti pakkida aga linna värki pole, minu meelest -.- happy
merka
merka
Tubli liige
Tubli liige

Postituste arv : 169
Join date : 09/08/2009
Age : 29
Asukoht : siin ja seal

Tagasi üles Go down

Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja - Page 3 Empty Re: Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja

Postitamine by Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Lehekülg 3, lehekülgi kokku 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Tagasi üles

- Similar topics

 :: Sims 3 :: Abi

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele