HomeRegistreeriLogi sisse

Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» 24 h läbu ja teematut juttu - vol 22
by melachi the witch Esm Juul 11, 2016 4:47 pm

» Kellukese pildid
by kelluke Laup Juun 25, 2016 9:25 am

» The Carmola Family Pictures from Redisch
by Redisch Laup Juul 11, 2015 10:40 am

» Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja
by Sillylicious Teis Juul 07, 2015 10:40 am

» The Sims 4 Lühitutvustus
by Meow Kolm Veeb 18, 2015 10:43 am

» ~Twitter.~
by Tinnnnu Reede Jan 16, 2015 12:27 pm

» Foorumi aadress
by Tinnnnu Teis Jan 13, 2015 7:28 am

» Tinnnnu pildid
by Tinnnnu Esm Sept 15, 2014 7:42 pm

» Elina The Sims 4 pildid}12. sept
by melachi the witch Reede Sept 12, 2014 4:53 pm

Share | 

Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down 
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorTeade
devilish
Algaja
Algaja

Postituste arv : 22

PostitaminePealkiri: Re: Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja   Laup Jan 07, 2012 3:01 pm

Ma olen muidu hull häkker arvutis kuid asjade nagu riided, juuksed jms sellise tõmbamisega ma ikkagi hakkama ei saa, olen nii palju üritanud:D
Tagasi üles Go down
http://www.formspring.me/devilishhh
Reinuvader
Tubli liige
Tubli liige

Postituste arv : 242

PostitaminePealkiri: Re: Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja   Laup Jan 07, 2012 3:58 pm

devilish kirjutas:
Ma olen muidu hull häkker arvutis kuid asjade nagu riided, juuksed jms sellise tõmbamisega ma ikkagi hakkama ei saa, olen nii palju üritanud:D
Kui lähed kuskile lehele, siis tõmbamiseks tuleb tavaliselt vajutada sõnale Download jne. Eks me siin abi osutamiseks olemegi. Kirjuta, mida sa teed ja mis hetkel nagu ei oska midagi rohkem teha!

merka kirjutas:
heips,
tõmbasin linna riverview, esimene asi mis ma üldse sims3'e tõmmanud olen. seega, mul ei ole õrna aimugi kuidas seda mängu saada. tõmbasin selle sims 3 game launcheriga. sims 2'hes pidi lahti pakkima ja igast kaustadesse neid faile panema aga kuidas on see sims kolmes? hetkel asub ta mul seal downdloads kaustas, kuid mängus teda pole. kas keegi oskab aidata? smile
Sealsamas Gamelauncheris klikka selle tõmmatud Riverview ette linnuke ja siis alla Install, siis läheb natuke aega, ilmub uus aken, kus see installib end mängu ja lõpus peab vajutama OK, siis ilmub sinna Gamelauncherisse selle Riverview faili järele märk, mis näitab, et see linn on nüüd mängus.
Tagasi üles Go down
merka
Tubli liige
Tubli liige

Postituste arv : 169

PostitaminePealkiri: Re: Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja   Laup Jan 07, 2012 4:16 pm

oh smile super, aitäh tongue
Tagasi üles Go down
devilish
Algaja
Algaja

PostitaminePealkiri: Re: Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja   Püh Jan 08, 2012 3:23 pm

Mmm paljudel kordadel on nii, et downloadin selle faili ära... juukseid ja riideid olen proovinud tõmmata vaid. Ja siis võtan selle faili selle pakkijaga lahti ning extractin ära mõnda kausta nagu kuskil seletati.. võtan siis selle extractitud faili kausta lahti ja seal on selle asja nimega fail, mille ees olev ikoon on tavaline valge leht vms.. ja seda avada ei saa, ütleb et pole sobivat programmi:/
Tagasi üles Go down
Reinuvader
Tubli liige
Tubli liige

PostitaminePealkiri: Re: Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja   Püh Jan 08, 2012 5:10 pm

Ma arvan, et Simsimaal on päris hästi ära seletatud, kuhu see fail panna, loe http://simsimaa.net.ee/Sims3/3tomba-opetus-asiparast.htm
Tagasi üles Go down
devilish
Algaja
Algaja

PostitaminePealkiri: Re: Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja   Esm Jan 09, 2012 5:44 am

Aitäh, proovin järgi ja siis annan teada kas sain:)
Tagasi üles Go down
johannajog
Tubli liige
Tubli liige

Postituste arv : 236

PostitaminePealkiri: Re: Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja   Teis Jan 10, 2012 7:54 pm

Kas sims 3-es ei saa siis seda familyfunds-i koodi kasutada?
Tagasi üles Go down
devilish
Algaja
Algaja

PostitaminePealkiri: Re: Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja   Kolm Jan 11, 2012 9:49 am

johannajog: sa mõtled seda koodi millega saab raha juurde? Kui jah, siis raha saab juurde 50 000 nii: vajutad CTRL+Shift+C ja sinna ribale mis üleval ilmub kirjutad motherlode. Kui panin mööda siis vabandust teeth
Tagasi üles Go down
annilotte
Algaja
Algaja

Postituste arv : 19

PostitaminePealkiri: Re: Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja   Reede Jan 27, 2012 3:34 pm

devilish kirjutas:
johannajog: sa mõtled seda koodi millega saab raha juurde? Kui jah, siis raha saab juurde 50 000 nii: vajutad CTRL+Shift+C ja sinna ribale mis üleval ilmub kirjutad motherlode. Kui panin mööda siis vabandust teeth

nii saab ka jah aga familyfundsiga saab ka nii et: paned koodi testingcheatsenabled true ja siis familyfunds x y (x on perekonnanimi ja y on number palju raha tahad)
Tagasi üles Go down
johannajog
Tubli liige
Tubli liige

Postituste arv : 236

PostitaminePealkiri: Re: Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja   Laup Jan 28, 2012 12:33 pm

jah seda motherlodet ma tean ja kasutasin seda familyfundsi koodi sims 2-es ka aga nüüd kui proovisin kunagi mingiaeg sims 3-es ka selle et kõigepealt see testingcheatsenabled true jasiis see familyfundsi värk siis ei töötand meh sims 2-es pidi kõik numbrid kokkukirjutama vbla sims 3-es ei pea või mdea peab veel proovima happy .
Tagasi üles Go down
annilotte
Algaja
Algaja

Postituste arv : 19

PostitaminePealkiri: Re: Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja   Nelj Veeb 02, 2012 11:22 am

Vaata simsimaalt koodide alt seal on täpsem õpetus.
Tagasi üles Go down
litttlef
Algaja
Algaja

Postituste arv : 23

PostitaminePealkiri: Re: Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja   Nelj Veeb 02, 2012 5:13 pm

Mul siis selline asi, et ma tõmbasin mööblit ja mul näitab, et asjad on mängu installitud aga kui mängima hakkan siis ei leia ma neid. Et siis kust ma peaksin otsima neid? smile
Tagasi üles Go down
Tinnnnu
Vanem Administraator
Vanem Administraator

Postituste arv : 1400

PostitaminePealkiri: Re: Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja   Reede Veeb 03, 2012 10:15 am

Kui ma ei eksi siis on mängus võimalik sisse ja välja lülitada seda, kas kasutad tõmmatuid esemeid või mitte. Äkki see pole Sul sisse lülitatud ?
Ma ei oska küll paremat varianti pakkuda. Kas tõmmatud failid on ikka download kasutas ?
Mul on ka korra nii olnud. Läksin mängust välja ja uuesti tagasi siis olid juba olemas.

Fotograaf Triin Künnapas. Facebook'i kodulehele SIIT
www.triinkunnapas.net
Telli: https://www.youtube.com/user/tinnu17
tinnnnu.blogspot.com
Tagasi üles Go down
http://tinnnnu.blogspot.com
litttlef
Algaja
Algaja

PostitaminePealkiri: Re: Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja   Reede Veeb 03, 2012 11:33 am

Mul pole see asi vist tõesti sisse lülitatud aga siit tuleb kohe teine küsimus, et kuidas ma seda sisse lülitan ? happy
Tagasi üles Go down
Reinuvader
Tubli liige
Tubli liige

PostitaminePealkiri: Re: Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja   Laup Veeb 04, 2012 2:50 am

Tõmmatud asjadega mängimist lubada/keelata saab Gamelauncheris, aga vaikimisi on see alati lubatud. Sinu esimesest küsimusest sain aru, et sa ei leia neid mängus üles. Peaksid otsima igast kategooriast, sest kui näiteks tõmbamise lehel näitab ilusat tuba, kus kõik need tõmmatavad asjad olemas, siis sinu mängus sa ei saa ju tõmmatud asjadega tuba korraga majja panna - iga asi on omas kategoorias, toolid toolide juures, pildid piltide juures jne. Tõmmatud asja tunned ära selle järgi, et selle pildikese peal on paremal pool simsikristalliga helesinine ring (lisapakkide asjadel on see vasakul pool).
Tagasi üles Go down
litttlef
Algaja
Algaja

PostitaminePealkiri: Re: Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja   Laup Veeb 04, 2012 10:14 am

Ma olengi juba kõik kategooriad läbi otsinud. Riided, mustrid, juuksed jne need kõik tulevad kohale, ainult mööbli esemeid ei leia mina üles. Ja launcheris näitab, et asjad on ilusti mängu installitud.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline

PostitaminePealkiri: Re: Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja   Laup Veeb 04, 2012 10:19 am

need asjad ei vasta võib-olla sinu mänguversioonile
Tagasi üles Go down
Defaire

Postituste arv : 3

PostitaminePealkiri: Re: Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja   Laup Mai 26, 2012 6:35 pm

Mul on kolm küsimust ,et siis vaatasin simsimaalt Late Nighti vampiiridest ja seal oli kirjas:
"Rahul
(Sated) +15 8 tundi Vampiir: söömine, joomine Simsi vere joomisest, bistroos või sööklas söömisest " ja ma ei saanudki siis aru kas vampiir saab siis tavaliste inimeste toitu süüa või mitte?
Ja siis ,et kus see vampiiride baar asub ja kas sinna saab tavaline sims sisse?
Tagasi üles Go down
Reinuvader
Tubli liige
Tubli liige

PostitaminePealkiri: Re: Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja   Püh Mai 27, 2012 3:04 am

Tsitaadid Simsimaalt: "Vampiiri vajadused on samad, mis tavalisel simsil, ainult nälg (hunger) on asendatud januga (Thirst). Janu saab kustutada ainult ühe asjaga - plasmaga. Seda saab mitmel viisil..." ja "Uues kesklinnas on peidetud vampiiride baar "Plasma 501", kus saabki kohata vampiire."
Kui ei saanud ikka aru, siis:
1) Vampiir ei saa tavaliste simside toitu süüa, janu saab täita ainult plasmaga. Lihtsalt kui vampiir läheb sööklasse või bistroose sööma, siis sa ju ei näe, mida ta seal sööb, aga kui ta sealt saab ka selle Rahuloleva tujukaardi, siis ta söb järelikult ka seal plasmat.
2) Vampiiride baari nimi on Plasma 501, vaata kesklinnas ringi ja klikka erinevatele pilvelõhkujatele, siis ilmub info, mis baar selles majas on, nii leiadki selle üles. Jah, vampiiride baari saavad minna ka tavalised simsid, see ongi selleks, et tavaline sims saaks kohata vampiire.
Tagasi üles Go down
KevinMuso
Tubli liige
Tubli liige

Postituste arv : 131

PostitaminePealkiri: Re: Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja   Laup Juun 16, 2012 8:10 am

selline jama , krt . mis see veel peaks olema .

pea ei võta ja ple eriti simsi megafänn.

nii et abi paluks.

Tagasi üles Go down
http://kirikuriik.web-rpg.org
Reinuvader
Tubli liige
Tubli liige

PostitaminePealkiri: Re: Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja   Laup Juun 16, 2012 12:07 pm

Puhasta plaati pehme lapiga ja proovi uuesti installida. Kui siis ka ilmub selline veateade, on kahjuks plaat omadega läbi.
Tagasi üles Go down
KevinMuso
Tubli liige
Tubli liige

Postituste arv : 131

PostitaminePealkiri: Re: Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja   Laup Juun 16, 2012 12:46 pm

mul kaks sims3 plaati vähemalt. hullu seisu pole. see orig. paketi oma . teine leidud dvd paketi vahelt
Tagasi üles Go down
http://kirikuriik.web-rpg.org
Keidzy
Administraator
Administraator

Postituste arv : 3584

PostitaminePealkiri: Re: Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja   Püh Juun 17, 2012 10:21 pm

Aga asi võib su arvutis ka olla - võib-olla ei laadinud alguses lihtsalt korralikult peale. Proovid ikka ehk uuesti installida?

Vana kala
Vana kala

Postituste arv : 277

PostitaminePealkiri: Re: Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja   Esm Juun 18, 2012 3:44 pm

Ma soovitaks ka uuesti installida
aga äkki see programm ka aitab: http://games4theworld.bestgoo.com/t752-the-sims-3-ultimate-fix-should-fix-most-of-your-problems
Tagasi üles Go down
kirmikarmihuntkoer
Tubli liige
Tubli liige

Postituste arv : 116
Asukoht : et minu juurde saada,otsi üles portaal,mis viib taevasse,seal laenuta endale 50 eurosendi eest tunnis kosmoselaev koos juhiga,sõidke läbi musta tunneli linnutee galaktikast phe ristikujulise tähekogumi paremalt viienda päikesesüsteemi päikesest 4. planeedile simsimaale ja oletegi kohal!

PostitaminePealkiri: Re: Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja   Laup Okt 20, 2012 6:38 pm

hey,et ma siis uus,kellel simsi veel ei ole,ja siis selline küsimus et mul on xbox360 ja tädi ei saanud mu sünnale tulla ja täna võttis mulle kingituse kaasa ja siis sain the sims pets xbox360.ja see nädal peaksin saama xbox360 põhimängu,ning küsimus et kas siis xbox360-ga on mäng raskem või kergem?ja kas koode saab kasutada ja üldse palun infot.

Ja siis küsimus et ma vb saan mingiaeg digitaalse simsi arvutisse et kui palju see peaks maksma?ja kui palju xbox360 sims3-me põhimäng maksab?
Tagasi üles Go down
Sponsored content

PostitaminePealkiri: Re: Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja   

Tagasi üles Go down

Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja
Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles 
Lehekülg 4, lehekülgi kokku 6Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next