HomeRegistreeriLogi sisse

Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» 24 h läbu ja teematut juttu - vol 22
by melachi the witch Esm Juul 11, 2016 4:47 pm

» Kellukese pildid
by kelluke Laup Juun 25, 2016 9:25 am

» The Carmola Family Pictures from Redisch
by Redisch Laup Juul 11, 2015 10:40 am

» Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja
by Sillylicious Teis Juul 07, 2015 10:40 am

» The Sims 4 Lühitutvustus
by Meow Kolm Veeb 18, 2015 10:43 am

» ~Twitter.~
by Tinnnnu Reede Jan 16, 2015 12:27 pm

» Foorumi aadress
by Tinnnnu Teis Jan 13, 2015 7:28 am

» Tinnnnu pildid
by Tinnnnu Esm Sept 15, 2014 7:42 pm

» Elina The Sims 4 pildid}12. sept
by melachi the witch Reede Sept 12, 2014 4:53 pm

Share | 

Petsis on loomad deformeerunud

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down 
AutorTeade
Annukas19
Seltsiline
Seltsiline

Postituste arv : 67

PostitaminePealkiri: Petsis on loomad deformeerunud   Reede Veeb 03, 2012 6:48 am

Tere!

Selline mure, et sain endale The Sims 3 Pets ning mängus on loomad deformeerunud. Tõmbasin Simsimaalt selle paranduse nr. 1.29.55, mis lubas need deformeeringud kaotada, aga ei kaotanud. Kas kellelgi on anda nõus, mida võiksin teha, et see probleem lahendatud saaks?

Olge mõnusad tongue
Tagasi üles Go down
Keidzy
Administraator
Administraator

Postituste arv : 3584

PostitaminePealkiri: Re: Petsis on loomad deformeerunud   Reede Veeb 03, 2012 6:56 am

Kusjuures minu sõbrannal on sama probleem, tõmbasin talle paranduse aga ikka.

Tubli liige
Tubli liige

Postituste arv : 236

PostitaminePealkiri: Re: Petsis on loomad deformeerunud   Reede Veeb 03, 2012 8:38 am

Mul on ka mõned koerad nagu tükkidest kokku õmmeldud , sellised jooned lähevad keset pead ja keset selga happy . ja kassid tunduvad kahtlaselt pikad aga mai tea kas see on nii suur probleem happy .
Tagasi üles Go down
Tinnnnu
Vanem Administraator
Vanem Administraator

Postituste arv : 1400

PostitaminePealkiri: Re: Petsis on loomad deformeerunud   Reede Veeb 03, 2012 10:11 am

No mul vahepeal üldse nii, et koer või kass venib pikaks ja seisab nagu inimene happy aga see on ainult hetkeks. Seda probleemi esineb õnneks väga harva. Mind häirib ainult see, et ükskõik kui põhjas graafika on .. ei näe ma loomadel ühtegi karva. Loomad on ebareaalsed. Kasukas on kandiline. Kuigi mängus muud olevad detailid on ilusti olemas. Kas on tõesti võimalik, et mu arvuti graafikakaart ei võimalda seda ühte asja , et loomad näeksid reaalsed välja ? happy Ajuvaba.

Fotograaf Triin Künnapas. Facebook'i kodulehele SIIT
www.triinkunnapas.net
Telli: https://www.youtube.com/user/tinnu17
tinnnnu.blogspot.com
Tagasi üles Go down
http://tinnnnu.blogspot.com
Külaline
Külaline

PostitaminePealkiri: Re: Petsis on loomad deformeerunud   Reede Veeb 03, 2012 8:59 pm

tehke pilte nendest deformeerunud loomadest ja muudest
tahaks väga näha
Tagasi üles Go down
Reinuvader
Tubli liige
Tubli liige

Postituste arv : 242

PostitaminePealkiri: Re: Petsis on loomad deformeerunud   Laup Veeb 04, 2012 2:41 am

Loomade deformeerumise probleemi võmalikke lahendusi on veel Simsimaal http://simsimaa.net.ee/Sims3/3info-probleemid.htm
Tagasi üles Go down
Marite:)
Vana kala
Vana kala

Postituste arv : 341

PostitaminePealkiri: Re: Petsis on loomad deformeerunud   Laup Veeb 04, 2012 11:23 am

miiisu kirjutas:
tehke pilte nendest deformeerunud loomadest ja muudest
tahaks väga näha

sama siin happy
endal pole seda jama smile
Tagasi üles Go down
Annukas19
Seltsiline
Seltsiline

PostitaminePealkiri: Re: Petsis on loomad deformeerunud   Püh Veeb 05, 2012 6:51 pm

No pilti unustasin teha, aga nt suu juurtest tuleb hobusel hästi pikk joon taevani, siis kehas on tühimikud jne. Ja proovisin siis tõmmata Simsimaalt selle paranduse, aga ei midagi....Mitte midagi ei parandanud. Täiesti absurd...maksa raha ja saad ikkagi jamdega asja. Nii kurb tunne kohe peal sad sad sad sad
Tagasi üles Go down
Keidzy
Administraator
Administraator

PostitaminePealkiri: Re: Petsis on loomad deformeerunud   Püh Veeb 05, 2012 7:12 pm

Lisaks sellele on vahest loom mingi kiitsakas, ja ülejäänud osa läheb läbipaistvaks.

Tubli liige
Tubli liige

Postituste arv : 236

PostitaminePealkiri: Re: Petsis on loomad deformeerunud   Püh Veeb 05, 2012 7:44 pm

mul tuli meelde et mul läksid hobused rohelise laiguliseks ka ühes peres , nagu oleks mustad (määrdund) vms , aga kammisin jms ikka olid rohelised. happy
Tagasi üles Go down
TheHeku4
Seltsiline
Seltsiline

Postituste arv : 63

PostitaminePealkiri: Re: Petsis on loomad deformeerunud   Esm Veeb 06, 2012 2:03 pm

Mul on ka et keha on normaalne aga karv on läbipaistev.aga vahel kui olen juba mängus siis muutuvad kasside näod täpiliseks jaeriti heleda karvaga kassidel sad
Tagasi üles Go down
Annukas19
Seltsiline
Seltsiline

PostitaminePealkiri: Re: Petsis on loomad deformeerunud   Esm Veeb 06, 2012 4:00 pm

Ja ärge ära unustage, et hobusel on üks silm mega punnis ja hambad kogu aeg irevil. Täiesti masendust tekitav lihtsalt sad
Tagasi üles Go down
Marite:)
Vana kala
Vana kala

PostitaminePealkiri: Re: Petsis on loomad deformeerunud   Teis Veeb 14, 2012 3:12 pm

Aga kui teil nii suured peobleemid ja olete kurvad siis miks te ei proovi seda parandada.
Nagu juba reinvader postitas. Simsimaa http://simsimaa.net.ee/Sims3/3info-probleemid.htm
Tagasi üles Go down
Annukas19
Seltsiline
Seltsiline

PostitaminePealkiri: Re: Petsis on loomad deformeerunud   Laup Veeb 18, 2012 10:14 am

Ma ju üritasin seda teha, aga ei parandanud ta mingeid vigu...Kassid olid ikkagi auklikud ja hobustel olid ka mingid tühimikud sees ning lisaks tuli mingi suur logo alla vasakusse nurka ja segas mängimist.
Tagasi üles Go down
Keidzy
Administraator
Administraator

PostitaminePealkiri: Re: Petsis on loomad deformeerunud   Laup Veeb 18, 2012 6:31 pm

Annukas19 kirjutas:
Ma ju üritasin seda teha, aga ei parandanud ta mingeid vigu...Kassid olid ikkagi auklikud ja hobustel olid ka mingid tühimikud sees ning lisaks tuli mingi suur logo alla vasakusse nurka ja segas mängimist.

Vana kala
Vana kala

PostitaminePealkiri: Re: Petsis on loomad deformeerunud   Püh Veeb 19, 2012 7:04 am

aaaa ok sis
kahju et teil need loomad sellised on.
Tagasi üles Go down
Sponsored content

PostitaminePealkiri: Re: Petsis on loomad deformeerunud   

Tagasi üles Go down

Petsis on loomad deformeerunud
Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1