HomeRegistreeriLogi sisse

Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» 24 h läbu ja teematut juttu - vol 22
by melachi the witch Esm Juul 11, 2016 4:47 pm

» Kellukese pildid
by kelluke Laup Juun 25, 2016 9:25 am

» The Carmola Family Pictures from Redisch
by Redisch Laup Juul 11, 2015 10:40 am

» Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja
by Sillylicious Teis Juul 07, 2015 10:40 am

» The Sims 4 Lühitutvustus
by Meow Kolm Veeb 18, 2015 10:43 am

» ~Twitter.~
by Tinnnnu Reede Jan 16, 2015 12:27 pm

» Foorumi aadress
by Tinnnnu Teis Jan 13, 2015 7:28 am

» Tinnnnu pildid
by Tinnnnu Esm Sept 15, 2014 7:42 pm

» Elina The Sims 4 pildid}12. sept
by melachi the witch Reede Sept 12, 2014 4:53 pm

Share | 

Ninjad-järjekas

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down 
AutorTeade
kirmikarmihuntkoer
Tubli liige
Tubli liige

Postituste arv : 116
Asukoht : et minu juurde saada,otsi üles portaal,mis viib taevasse,seal laenuta endale 50 eurosendi eest tunnis kosmoselaev koos juhiga,sõidke läbi musta tunneli linnutee galaktikast phe ristikujulise tähekogumi paremalt viienda päikesesüsteemi päikesest 4. planeedile simsimaale ja oletegi kohal!

PostitaminePealkiri: Ninjad-järjekas   Reede Märts 08, 2013 9:27 pm

tutvustus:Olen Yu-Ro-Le,pärit jaapanist ning elan Cha-Ya suguvõsas.Cha-Ya suguvõsa on ninjade suguvõsa,me õpima karated,judot ja võitluskunsti.Meie ninja maine on saladuses,sest 15. sajandil põletati ninjasi nagu nõidu,neil arvati olevat must maagia.Tegelikul oleme me maagiaga seotud küll,aga mitte musta maagiaga.Ma olen 15 aastane,ning elan tavalises Cha-Ya perekonnas.Me kõik oleme teinud väikse salajase Cha-Ya küla.Pealikuks ja Senseiks on Yu-Sha-Re.Me elame vanematega üsna küla keskel,suures neljakordses villas,kus kõik on idamaine.Lisaks veel,et ma oskan plokkflööti ja kuna iga ninja suudab muunduda üheks kindlaks loomaks alates 2. eluaastast,muutun mina hundiks.

1. osa- Uus mõõk

Linnud laulsid,päike paistis,oli selge taevas-Ja me võitlesime.50 minuvanust tüdrukut harjutasid puumõõgaga võitluskunsti suurel väljakul,Sensei jälgis meid,teleportis vahel teise kohta,ja vahel lendas.Ma olin paariliseks valinud Sha-Ka-Ry.Ta oli mu parim sõber ning ta sai muunduda tiigriks.,,Ha!Anna alla!''hüüdsin ma ja tegin ''torke'' Sha-Ka-Ry kaela suunas:Oleks see olnud päris võitlus.oleks SHa-Ka-Ry otsekohe surnud.Ta naeratas endamisi,kui äkitselt teleportis sensei mu ette,,Uuuh,õuuu!''hüüdsin ma ehmatusest ja muundusin pruuniks hundiks et hüpata isikule peale,,Ettevaatust!''lausus Sensei ja põikas õhku,,Treening on läbi!''hüüdis ta,,Minge kodudesse!Kell 9 on teil maagia valitseise tund!Ärge ära unustage!Seiske paigal!Teleportimien algab...''Sensei vaatas päikest,see oli otse pea kohal,keskpäev,,NÜÜD!''TUndsin tõmmet,järgmisel hetkel olin enda koduesikus.Käis keskpäevakell.Jooksin kiiresti lõunalauda,,Oli juba aeg!''lausus mu isa ja tõusis püsti,,Keskpäevakella viimase lõõgi ajal alustame meie söögiloitsu''.Kella viimane löök kõlas.Lugesime kõik koos vaikselt loitsu:,,Sho-Ly-Ry-Ha Ya-Ha YIng-Yang Her-Shy-Ihy-Lyo.Sha-Ra-Ky*''Istusime lauda.SÖögiks oli kanaliha.Kui olin söögi ära sõõnud,läksin enda tuppa maagiat harjutama.Äkitselt hakkas häirekell lööma,,Kiiresti!''karjus Ema,äkitselt lahvatas ülespoole leek,ning me kõik jooksime enda maja ette.SAmal hetkel ilmus Sensei meie juurde,,Ettekuulutus on tõeks saanud.Keskpäeval lendab tuli meie külla.Nad jahivad võimsat tüdrukut ja hunti.''Sensei tsitseeris ettekuulutust,mis oli õeldud 5 aasta eest.Meie näole kerkis õud,,Me telepordime müürist välja''sosistas isa.Mu ema ja sensei noogutasid,vvõtsime vanematega kätest kinni,siis tundsin taas tõmmet kuskile,ja kerkis pimedus...Algus tuli taas teiselpool mu küla müüri.Ma polnud iial siit väljas käinud.eie ümber hakkas ilmuma inimesi.Mõned nuuksusid,mõned olid paanikas,mõned vähesed naersid.Kui äkitselt ilmus meie kõigi ette sensei,,Me peame võitlema!Meie noorim põlvkond peab saama mõõgad kätte!Andke neile mõõgad,ja nad juhivad end vaistu järgi!''Ma teadsin,et läheb võitluseks.Mu isa kadus ja ilmus uuesti,käes punane pikk pakk,millele olid kuldsed hireoglüüfid peale tikitud.Hireoglüüfid moodustasid mu nime,,Aeg on käes,võta''sosistas mu isa.Pakk oli raske,mu ema nuuksus.Võtsin ettevaatlikult pakist välja enda mõõga:See see oligi:Merevaik käepideme keskel,raudtera,mis läikis,ja kullast käepide.Kõlas metsik hüüd,ja ma panin koti üle õla.Mõõga panin sinna sisse ja muundusin hundiks.Jooksin ettepoole,Sensei oli juba muundunud kotkaks.Seal ta istus,meie juht,ähvardava must vaärvi kollaste silmadega kotkana.Kui inimesed tulid,kriiskas ta ja lendas õhku.Kõik ümberringi olid loomadeks muundunud.Püssipaugud käisid,kuid nad olid nõrgad.Ulgusin taeva poole,ning sööstsin ühele inimesele,kes oli pealtnäha sõdur,kallale.Äitselt kõik vaikis...
Tagasi üles Go down
helena.veebel
Vana kala
Vana kala

Postituste arv : 431

PostitaminePealkiri: Re: Ninjad-järjekas   Laup Märts 09, 2013 10:22 pm

Hea lugu. smile
Järge!
Tagasi üles Go down

Ninjad-järjekas
Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1