HomeRegistreeriLogi sisse

Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» 24 h läbu ja teematut juttu - vol 22
by Tinnnnu Today at 3:48 pm

» Kellukese pildikogu
by Tinnnnu Nelj Nov 30, 2017 6:29 am

» Kellukese pildid
by kelluke Laup Juun 25, 2016 9:25 am

» The Carmola Family Pictures from Redisch
by Redisch Laup Juul 11, 2015 10:40 am

» Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja
by Sillylicious Teis Juul 07, 2015 10:40 am

» The Sims 4 Lühitutvustus
by Meow Kolm Veeb 18, 2015 10:43 am

» ~Twitter.~
by Tinnnnu Reede Jan 16, 2015 12:27 pm

» Foorumi aadress
by Tinnnnu Teis Jan 13, 2015 7:28 am

» Tinnnnu pildid
by Tinnnnu Esm Sept 15, 2014 7:42 pm

Share | 

Sims 3 Pets deformeerunud loomad PALUN ABI!

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down 
AutorTeade
Pätu--
Tubli liige
Tubli liige

Postituste arv : 239

PostitaminePealkiri: Sims 3 Pets deformeerunud loomad PALUN ABI!   Kolm Dets 25, 2013 8:20 pm

Pätu jälle Simsihoos!

Igastahes pöördun teie poole oma murega. Tean, et siin on sarnane vana teema olemas, kuid sealt ei saanud mingit abi.

Seega, mängus on loomad deformeerunud.
Spoiler:

Ma ei tea mida teha, mu arvuti vastab nõuetele ja enamgi veel, graafikakaart on minu teada korras, tõmbasin ka kõige viimasema mänguparanduse.

Mida teha?
Tagasi üles Go down
Keidzy
Administraator
Administraator

Postituste arv : 3584

PostitaminePealkiri: Re: Sims 3 Pets deformeerunud loomad PALUN ABI!   Esm Dets 30, 2013 11:17 pm

See on EA enda jama, kõikidel peaks see probleem olema kusjuures. Nad tegid mängu kodeerimises mingi vea ja ma arvasin, et see on juba ammu parandatud, aga vist mitte happyÕnneks ma ise Sims kolme ei mängi, aga sõbrannal oli sama jama. Igatahes, proovi selle õpetuse järgi, peaks aitama wink Anna teada, kuidas läheb smile

Tubli liige
Tubli liige

Postituste arv : 242

PostitaminePealkiri: Re: Sims 3 Pets deformeerunud loomad PALUN ABI!   Teis Dets 31, 2013 2:17 am

Keidzy kirjutas:
See on EA enda jama, kõikidel peaks see probleem olema kusjuures. Nad tegid mängu kodeerimises mingi vea...
Palun mitte levitada kuulujutte, see pole üldlevinud probleem, vaid seotud graafikakaartidega, minu mängus on näiteks kõik korras.

Keidzy kirjutas:
Igatahes, proovi selle õpetuse järgi...
Sama õpetus, aga palju ülevaatlikum ja eesti keeles, on Simsimaal
Tagasi üles Go down
Pätu--
Tubli liige
Tubli liige

PostitaminePealkiri: Re: Sims 3 Pets deformeerunud loomad PALUN ABI!   Teis Dets 31, 2013 11:01 am

Oh aitäh, see uuendamise jutt jäi millegipärast kahe silma vahele. Kui koju jõuan millalgi, siis teen selle läbi, sest graafikakaart sobis. Loodan, et saan sellega hakkama, sest ma vist üks kord olen üritanud seda teha aga jäin jänni.
Tagasi üles Go down
Keidzy
Administraator
Administraator

Postituste arv : 3584

PostitaminePealkiri: Re: Sims 3 Pets deformeerunud loomad PALUN ABI!   Kolm Jan 01, 2014 3:03 am

Reinuvader kirjutas:
Keidzy kirjutas:
See on EA enda jama, kõikidel peaks see probleem olema kusjuures. Nad tegid mängu kodeerimises mingi vea...
Palun mitte levitada kuulujutte, see pole üldlevinud probleem, vaid seotud graafikakaartidega, minu mängus on näiteks kõik korras.

Njaa, võib-olla on tõesti nii, aga demoversioonis tehti igatahes kodeerimisel viga ja see jäi välja. See probleem on siiski väga levinud happy

Igatahes, Pätu, anna teada siis, kas said oma probleemile lahenduse smile

Tubli liige
Tubli liige

PostitaminePealkiri: Re: Sims 3 Pets deformeerunud loomad PALUN ABI!   Laup Veeb 15, 2014 5:28 pm

Täna ledsin aega ja kulutasin mitu tundi - aga loomad sain normaalseks jehuu! Operatsioonisüsteem uuendatud, graafikakaardile ei saanudki mingeid uuendusi teha. Loomad nägid sama jubedad välja. Tegin siis selle järgi, esialgu esimesega failiga, kuid see ei lasknud kopeerida... siis lõpuks tegin viimasega ja loomad olid korras! Pidin õnnest nutma happy No ja siis proovisin alustada mänguga, et vaadata, kas kõik on ka tegelikult korras. Oli, aga mu mäng muutus teokiiruseks, loomisrežiim venis nagu ma ei tea mis asi ja mängimine oli üldse võimatu... Keerasin seadetest kõik need jubinad võimalikult madalaks, tegin mängule "restardi", aga ei midagi. Lisaks ilmus mängu nurka selline junn, kui öelda tohib: 
Spoiler:

Seega nüüd lõppkokkuvõttes on ikkagi jama... varem oli mäng rahuldavalt kiire ja kõik toimis, aga nüüd on siis nagu tigu ja lisaks see asi on pimestav. No suudaksin ka sellega mängida, kui vaid kiiruse tagasi selliseks saaks, et mängida võimalik oleks..  depressed 
Tagasi üles Go down
Sponsored content

PostitaminePealkiri: Re: Sims 3 Pets deformeerunud loomad PALUN ABI!   

Tagasi üles Go down

Sims 3 Pets deformeerunud loomad PALUN ABI!
Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1