HomeRegistreeriLogi sisse

Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» 24 h läbu ja teematut juttu - vol 22
by melachi the witch Esm Juul 11, 2016 4:47 pm

» Kellukese pildid
by kelluke Laup Juun 25, 2016 9:25 am

» The Carmola Family Pictures from Redisch
by Redisch Laup Juul 11, 2015 10:40 am

» Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja
by Sillylicious Teis Juul 07, 2015 10:40 am

» The Sims 4 Lühitutvustus
by Meow Kolm Veeb 18, 2015 10:43 am

» ~Twitter.~
by Tinnnnu Reede Jan 16, 2015 12:27 pm

» Foorumi aadress
by Tinnnnu Teis Jan 13, 2015 7:28 am

» Tinnnnu pildid
by Tinnnnu Esm Sept 15, 2014 7:42 pm

» Elina The Sims 4 pildid}12. sept
by melachi the witch Reede Sept 12, 2014 4:53 pm

Share | 

Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down 
Mine lehele : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16  Next
AutorTeade
Reinuvader
Tubli liige
Tubli liige

Postituste arv : 242

PostitaminePealkiri: Re: Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja   Esm Aug 22, 2011 3:17 am

Siin muide on The Sims 2 teemad!
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline

PostitaminePealkiri: Re: Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja   Laup Okt 01, 2011 7:45 am

mingi imelik asi, et kui ma screenshotiga teen pilte, siis kõik on kuidagi väga välja venitatud, samas kui mängukaameraga teha pilti siis ei ole välja venitatud. kuidas seda ära saada?
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline

PostitaminePealkiri: Re: Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja   Püh Okt 02, 2011 11:24 am

sorry, et topeltpost, aga keegi ei tea siis?
lisan pildid ka, et siis selline välja venitatud jääb screenshotiga pilti tehes:

kuigi mängukaameraga ja üldse mängus on kõik normaalne:
Tagasi üles Go down
Reinuvader
Tubli liige
Tubli liige

PostitaminePealkiri: Re: Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja   Esm Okt 03, 2011 2:42 am

Ma arvan, et sa peaksid oma arvuti pildi sätteid muutma. Tühjal desktopil hiire parem klahv, avaneb menüü, vali Properties, avaneb aken "Display Properties", vali Settings ja seal liiguta Screen Resolution nuppu kuskile poole.
Tagasi üles Go down
Stintsu

Postituste arv : 8

PostitaminePealkiri: Re: Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja   Teis Okt 25, 2011 6:37 pm

Vabandust, kui teemast välja lähen aga mul on vaja teada. Asi on selles, et ma tahan teada kuidas panna siia (Foorumisse) pilti (Nagu kõigil on). Kohe üldse ei oska. Paluks abi!
Tagasi üles Go down
melachi the witch
Moderaator
Moderaator

Postituste arv : 2565

PostitaminePealkiri: Re: Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja   Teis Okt 25, 2011 6:41 pm

Kas mõtled avatari ? Või lihtsalt pilte? wink Vale teema küll, aga jah.

Stintsu

PostitaminePealkiri: Re: Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja   Teis Okt 25, 2011 7:36 pm

Enam pole vaja juba sain smile
Tagasi üles Go down
Keidzy
Administraator
Administraator

Postituste arv : 3584

PostitaminePealkiri: Re: Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja   Kolm Okt 26, 2011 6:42 am

Mul on selline jama, et beebid ei kasva suureks. Nagu niisama (ilma koogita) võin ma samahästi ka ise selle tite sülle võtta ja kasvatada, simmid lihtsalt ei tee seda!
Ja koogiga ma olen juba kolm korda proovinud, ikka titt.

PostitaminePealkiri: Re: Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja   Kolm Okt 26, 2011 12:09 pm

Mul on selline probleem, et mul on see utorrent ja see WinRAR. Alati kui ma tõmban tuleb lahti see WinRAR ja need asjad mida ma tõmmata tahan on utorrentiga ja kui ma klikin selle asja peale mida ma tõmmata tahan ütleb see utorrent, et mingi invalid fail. Aga kui ma sinna downloadi kausta lähen on seal ka kõik utorrentiga. Ma panen siis open with - Sims2Pack Clean Installer ja avan aga siis tuleb see ette küll aga valikus ei ole ühtegi asja mida ma tõmmanud olen. Aidake!
Tagasi üles Go down
melachi the witch
Moderaator
Moderaator

PostitaminePealkiri: Re: Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja   Kolm Okt 26, 2011 12:12 pm

Sintsu, uninstalli uTorrent. Siis peaks ära minema. Ja kui sul kunagi kavas veel piraatlusega tegeleda siis, võid uTorrenti uuesti peale installida.

Reinuvader
Tubli liige
Tubli liige

PostitaminePealkiri: Re: Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja   Nelj Okt 27, 2011 2:17 am

Keidzy kirjutas:
Mul on selline jama, et beebid ei kasva suureks. Nagu niisama (ilma koogita) võin ma samahästi ka ise selle tite sülle võtta ja kasvatada, simmid lihtsalt ei tee seda!
Ja koogiga ma olen juba kolm korda proovinud, ikka titt.
Sellised probleemid tulevad, kui kasutad häkke, näiteks InTeenmater.
Tagasi üles Go down
travianboy
Vana kala
Vana kala

Postituste arv : 313

PostitaminePealkiri: Re: Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja   Laup Dets 03, 2011 5:51 pm

Selline probleem et,oli talv.Tahtsin kala püüda ja muutsin selle aastajamuutmis masinaga aastaja suveks,aga jää on ikka tiigi peal.Kuidas sellest lahti saada või kui kaua aega läheb?
Tagasi üles Go down
Keidzy
Administraator
Administraator

PostitaminePealkiri: Re: Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja   Laup Dets 03, 2011 7:40 pm

Sa pead ootama paar päeva ja siis see "sulab" ära, endal on korduvalt nii. Tõenäoliselt on järgmiseks päevaks juba vesi.

Vana kala
Vana kala

PostitaminePealkiri: Re: Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja   Püh Dets 04, 2011 8:32 am

Tänud!

Aga järgmine probleem on see et mängisin mingi poolteist tundi ühe perega.Saatsin nad mingi kaks korda ühiskondlikule krundile.Kolmas kord nad lihtsalt ei läinud sinna ja neljas kord jäidki sinna(mina nägin tühja maja,mitte ühiskondliku krunti ja minu simsid ei tulnudki tagasi)!Nii et ei jäänud muud üle kui perest ära tulla,aga kuna mängu arust on ühiskondlikul krundil siis seivida ei saa!Nii et poolteist tundi mängu läks raisku!
Tahaks hirmsalt simsi mängida,aga lihtsalt ei suuda enne kui see(tõsine)probleem on lahentatud
Tagasi üles Go down
Keidzy
Administraator
Administraator

PostitaminePealkiri: Re: Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja   Püh Dets 04, 2011 9:39 am

Kui sa panid mängu juba kinni, siis seivimata asju tagasi ei saa, kui sa juhuslikult seda uuesti mängida ei viitsi.

Vana kala
Vana kala

PostitaminePealkiri: Re: Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja   Püh Dets 04, 2011 1:55 pm

Jh ma tean,aga äkki oskad öelda,miks selline asi juhtus
Tagasi üles Go down
melachi the witch
Moderaator
Moderaator

PostitaminePealkiri: Re: Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja   Püh Dets 04, 2011 5:05 pm

Simsil on palju pisivigu ju, neid nipsasju mida pole suudetud parandustega parandada. Võib asi olla ka sinu enda arvutis, muuseas. Sul mängib ilusti välja? Midagi tõmmanud pole, mis võiks erroreid & crashe tekitada?

travianboy
Vana kala
Vana kala

PostitaminePealkiri: Re: Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja   Esm Dets 05, 2011 10:20 am

enda arvuti mängi väga ilusti,aga võimalik et mingit jama netist tõmmanud(nt autosi,häkke)
Tagasi üles Go down
travianboy
Vana kala
Vana kala

PostitaminePealkiri: Re: Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja   Laup Dets 10, 2011 6:29 pm

Kas on mingi võimalus servost vabanemiseks?
Tagasi üles Go down
Keidzy
Administraator
Administraator

PostitaminePealkiri: Re: Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja   Laup Dets 10, 2011 6:39 pm

Mismõttes? Et nagu ta on sul majas ja sa tahad teda ära kustutada?
Sa võid ntks ta välja kolitada / moveobjectsiga ära kustutada.

Vana kala
Vana kala

PostitaminePealkiri: Re: Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja   Püh Dets 11, 2011 8:31 am

No otseses mõttes.Mitte et ma teda päriselt praegu tapa tahan aga tulevikus lihtsalt...Tegelikult jh,sain nüüd aru kuidas tast lahti saada(Kolita välja ja kustuda seal paneli peal ära!)...Kui ikka saab niimoodi:D
Tagasi üles Go down
Keidzy
Administraator
Administraator

PostitaminePealkiri: Re: Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja   Püh Dets 11, 2011 9:52 am

minuteada saab küll.

Postituste arv : 2

PostitaminePealkiri: Re: Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja   Reede Apr 27, 2012 10:10 am

IGAVENE KORISTAJA. Kui sa kutsud omale koristaja (MAID) ja kustutad ta auto ära, siis see koristaja jääb igaveseks sinna majja, kuhu ta kutsuti.

Selline tekst oli Simsimaa lehel (moveobjects on koodiga). Aga kuidas kustudada autot saab??? meh

Kiire oleks:D
Tagasi üles Go down
Reinuvader
Tubli liige
Tubli liige

PostitaminePealkiri: Re: Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja   Reede Apr 27, 2012 2:38 pm

Panedki moveobjects on koodi sisse ja siis saadki kustutada.
Tagasi üles Go down
helena.veebel
Vana kala
Vana kala

Postituste arv : 431

PostitaminePealkiri: Re: Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja   Reede Apr 27, 2012 5:52 pm

Noh,täpsemalt sisestad koodi moveobjects on
siis mine ehitusreziimi ja võta see haamri moodi asi ja klikka autole,või võta selle "käega"
ta kinni ja siis ilmub alla,vasakule nurka üks selle auto pilt on seal,klikka sellele ja kustutatud!!
Tagasi üles Go down
Sponsored content

PostitaminePealkiri: Re: Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja   

Tagasi üles Go down

Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja
Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles 
Lehekülg 15, lehekülgi kokku 16Mine lehele : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16  Next