HomeRegistreeriLogi sisse

Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» 24 h läbu ja teematut juttu - vol 22
by melachi the witch Esm Juul 11, 2016 4:47 pm

» Kellukese pildid
by kelluke Laup Juun 25, 2016 9:25 am

» The Carmola Family Pictures from Redisch
by Redisch Laup Juul 11, 2015 10:40 am

» Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja
by Sillylicious Teis Juul 07, 2015 10:40 am

» The Sims 4 Lühitutvustus
by Meow Kolm Veeb 18, 2015 10:43 am

» ~Twitter.~
by Tinnnnu Reede Jan 16, 2015 12:27 pm

» Foorumi aadress
by Tinnnnu Teis Jan 13, 2015 7:28 am

» Tinnnnu pildid
by Tinnnnu Esm Sept 15, 2014 7:42 pm

» Elina The Sims 4 pildid}12. sept
by melachi the witch Reede Sept 12, 2014 4:53 pm

Share | 

Mis on su lauapeal?

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down 
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Next
AutorTeade
marshmallow<3 .
Tubli liige
Tubli liige

Postituste arv : 237

PostitaminePealkiri: Re: Mis on su lauapeal?   Nelj Nov 19, 2009 11:52 am

Oeh, mul on vääga palju asju(ma kolisin mampsi töölauale xd) monitor, hiir, augustaja, HUNNIK(umbes 30) mampsi tööpabereid, läppar, läppari jahutus alus, kolm topsi pliiatseid ja muud jama, kolm pliiatsitopsi, 2 mängu klotsi, 2 patsikummi, HUNNIK(u. 20) plaati, hunnik (u. 65) plaaditoorikut, jube palju märkmepabereid, kõllid, lamp, 9 kausta, printer, klaviatuur, arvuti kast, 7 dvd'd, sääsetõrje off xdd, id - kaardi lugeja, pastakas, u. 340 A4 lehte(pakis), inglise keele sõnakaardid, mikker, 9 fotoalbmit, mu Harry Potter ja Fööniksi Ordu on ka kuidagi siia sattunud, 2 pildikarpi, papsi autoajakirjade kogu VÄIKE osa nii 50 ajakirja, tikud, paratsetamool, bromexhiin, mingi mampsi töökiri, veebikas, 5 lauamängu, mingid vihikud, joonlauad, mu aadressiraamat, need kleepsud, mis pannakse vihikutele, et saaks kirjutada nime jne., sirkli karp, täidetava hariliku süsid, mingi kivi mis võtab soolatüükad ära, mu eelmise aasta kaust, 2 pinalit(üks on minu tehtud), küündlad eelmisest sõbrapäevast, vihikute kaust kus on u. 6 vihikut sees, joonistus blokk, millegi pärast inglismaa kaart, raamatu paberid, kiled, kõrvaklapid, papsi spinningu mingi osa, väike Ameerika vabadusesamba kuju, pildid minust ja ivost, emilyst ja meie perest 2004 aasta jõuludel xd, õlleklaas, HPFO kaaned ja mu mp3'e usb juhe.Ja kraadiklaas ning klaas veega.Ajaa, 3 pulti ka.Ma olen üpriski kindel, et see on kõik, aga kes teab..xdd
Tagasi üles Go down
melachi the witch
Moderaator
Moderaator

Postituste arv : 2565

PostitaminePealkiri: Re: Mis on su lauapeal?   Nelj Nov 19, 2009 12:12 pm

oOkei , minu präegune seis siis :
Seppäläst ostetud südame kaelakee , läpakas , läpaka hiir , digilaud , 3 pakki värviliseid pliiatseid (15 tk pakkis) , inka õpik , mp4 , mp3 , i pod , mobla , 2 telku pulti , suss ? happy (tavaline) , ripsmetušš , lilla vildikas , valge paber (mingi nii umbes .. 45 tükki?) , päiseprillid , green day plaadi kogumik (20 tk) , printer , linkin parki plaadi kogumik (20 tk) , 2 toorikut , kassi mänguasi , telo & mp3 & mp4 & ipodi usb kaablid. Uh , kõik vist happy

Kishka
Tubli liige
Tubli liige

Postituste arv : 143

PostitaminePealkiri: Re: Mis on su lauapeal?   Nelj Nov 19, 2009 12:14 pm

ee.. kõlarikomplekti need väiksemad kõlarid, huulepalsam, lamp, lauapeegel, patsikumm, 25-eegune, kustukas, akulaadja, lg karp kus telf sees, mobla, pinal, digikas, meigikott, nätsupakk, kunagi ammu koolikotiga kaasa saadud snoopy väike pehme ee.. asjandus/mänguasi orsmth, kauss kus mul igast pliiatsid jms sees happy. + aknalaud lauaga peaaegu ühenduses ja see ka täis.. KUmmikOmmid on ka .d
Tagasi üles Go down
B2rdd
Tubli liige
Tubli liige

Postituste arv : 139

PostitaminePealkiri: Re: Mis on su lauapeal?   Nelj Nov 19, 2009 4:16 pm

praegu kuna olen vanemate arvutis siis kõlarid mingid plaadid vihikud vms. Ja pudel smile
Tagasi üles Go down
Ice Cream
Seltsiline
Seltsiline

Postituste arv : 64

PostitaminePealkiri: Re: Mis on su lauapeal?   Nelj Nov 19, 2009 4:38 pm

Minu laud on segamini nagu alati (proovisin koristada) :
2 raamatut (maiteagi mis need mu laual teevad happy ), 7 õpikut ja sama palju töövihikuid , 3 värvilist pastakat ( kuldne, punane, lilla ), üks üksik harilik (mis mu pinalist on eemale rännanud), rahakott, pinal, käärid, 3 rebitud paberitükki, millel on soditud ja matat tehtud , The Sims 2 Celebration Stuff, liim, mobla, joonlaud, 3 patsikummi, hiir, klaviatuur,kõlarid, veebikas, ekraan, peavõru, tühi teetass, kaks varrast, minu soki lõng, heegelniit ja sokk cute, kilekott, üks mapp, vana referaat, kaks kontrolltööd (mata ja lota), mingi 25 trükipaberit(millest 6 oli plekk peal happy),helkur pakendis, 5 kirjaklambit, kaelakee, klamber, mõõdulint ja 1-kroonine
Tagasi üles Go down
merka
Tubli liige
Tubli liige

Postituste arv : 169

PostitaminePealkiri: Re: Mis on su lauapeal?   Nelj Nov 19, 2009 5:12 pm

niiii alustame vasakult:
telefon, kassi kamm, musa tv, pult, simsid, dvd'd, seal taga veeeel kuslil plaate, pult, monitori puhastusvahend, kassi rohi, kõlarid, muusika kõvemaksvaiksemaks asi, märkmepaberid, küünelakid, käevõrud, klaas, marker, küünetangid, käärid.. pastakad, PESULÕKS??!, vatipadi, hiir, klaviatuur, pabereid.. ja printer!
a monitor ja veebikas ka.!
Tagasi üles Go down
Zara
Algaja
Algaja

Postituste arv : 11

PostitaminePealkiri: Re: Mis on su lauapeal?   Nelj Nov 19, 2009 5:19 pm

Olen kabinetis, siin printer-skänner, simsi plaadid, paar valget paberit, õlleklaas, hiirematt. Endal polegi lauda... depressed
Tagasi üles Go down
Boomie
Veteranliige
Veteranliige

Postituste arv : 519

PostitaminePealkiri: Re: Mis on su lauapeal?   Nelj Nov 19, 2009 5:53 pm

Kõlarid, monitor, vetsupaber (ma nuuskan sellega nina), ninasprei, kohukese paber, veepudel, printer

Ja ma suht täna koristasin lauda niiet siin pole eriti midagi
Tagasi üles Go down
AnnuMušii
Veteranliige
Veteranliige

Postituste arv : 2351

PostitaminePealkiri: Re: Mis on su lauapeal?   Nelj Dets 03, 2009 9:14 am

Monitor, klaviatuur, hiir, hiirematt, mikrofon, kauss koos lusikaga, 2 paberit, pliiats mingi Litllest Pet Shopi värgendus, mingi purk, pliaatsitops pliiatsitega, printer, 2 pinalit, lauamatt.. Ahjaa, lamp ja kõrvaklapid ka!
Tagasi üles Go down
AnnuMušii
Veteranliige
Veteranliige

PostitaminePealkiri: Re: Mis on su lauapeal?   Reede Dets 04, 2009 8:47 am

Väike muudatus!!!
Monitor, hiir, hiirematt, klaviatuur, tolmuimeja mingi värgendus(xd), pinal, mata vihik, mata õpik, mikrofon, joonlaud, harilik, salvakate pakk, telefon, väljaprinditud kodune töö, veel üks salvakate pakk, pastakas, purk, pliiatsitops, printer, printeri peal on pinal, mp3 karp, kõrvaklapid,patsikumm, lauakate, mingi salvakas, mp4, mp3!
Tagasi üles Go down
Kkadiiii
Veteranliige
Veteranliige

Postituste arv : 1097

PostitaminePealkiri: Re: Mis on su lauapeal?   Teis Dets 22, 2009 2:19 pm

Läpakas, kastiga arvuti( ma olen siin arvutis)
Mobla, kõlarid, hiir, Coca Cola ja tass:)
Tagasi üles Go down
AnnuMušii
Veteranliige
Veteranliige

PostitaminePealkiri: Re: Mis on su lauapeal?   Teis Dets 22, 2009 2:41 pm

Klaviatuur, ekraan, hiirematt, hiir, märkmik, kott, telefon, pastaka kork, harilik, venna auto, punane ja roheline niit, nõel, pliiatsitops, mingi teine pliiatsitops, pastakas, lauamatt, kaardid, mikrofon, 2 mappi, sada paberit, printer... Rohkem vist ei ole!
Tagasi üles Go down
Tulla
Moderaator
Moderaator

Postituste arv : 2953

PostitaminePealkiri: Re: Mis on su lauapeal?   Teis Dets 22, 2009 7:19 pm

Kuvar, klaviatuur, hiir, lauatelefon, paber bussiplaaniga, kile, londoni postkaart, paber, hiirematt, simsiosad, patsikumm, kampsun, raamat, pinal, uued seebid, pastakas, kampsun, juhtmekarp, teadetetahvel
Tagasi üles Go down
http://tuulivonh.blogspot.com
Sandra
Moderaator
Moderaator

Postituste arv : 5586

PostitaminePealkiri: Re: Mis on su lauapeal?   Reede Dets 25, 2009 12:40 pm

kõlarid,taldrik,klaviatuur,monitor,hiir.

Veteranliige
Veteranliige

Postituste arv : 3838

PostitaminePealkiri: Re: Mis on su lauapeal?   Püh Dets 27, 2009 9:54 pm

Õpikud, töövihikud, vihikud, pinal, joonlaud, 4 küünelakki, küünelaki eemaldaja, vatitikud, korrektor, raamat, hiir, läpaka aku, kalkulaator, kõlarid, monitor, klaviatuur, veebikas, lamp, bingo pilet, kommid, printer, mingid paberid, käärid, patarei, pildid, kork, tass ja kommipaber. Väga sassis tegelt ei olegi happy
Tagasi üles Go down
AnnuMušii
Veteranliige
Veteranliige

PostitaminePealkiri: Re: Mis on su lauapeal?   Esm Dets 28, 2009 8:06 am

Kaks niiti ja nõel, tass, pastakas, paber, ekraan, klaviatuur, mikrofon, hiir, hiirematt, printer, kaks pliiatsitopsi, mp4, laumäng(,,Targem kui 5b``), kott, tunnistus, märkmik, eesti keele õpik(2. osa)! Väga vähe asju! smile
Tagasi üles Go down
Kkadiiii
Veteranliige
Veteranliige

Postituste arv : 1097

PostitaminePealkiri: Re: Mis on su lauapeal?   Esm Dets 28, 2009 9:27 am

Hiir, arvuti, kõlarid, lamp, mobla, tavatelefon, pult ja kommipaber.
Tagasi üles Go down
OlenKerli
Veteranliige
Veteranliige

Postituste arv : 1467

PostitaminePealkiri: Re: Mis on su lauapeal?   Esm Dets 28, 2009 12:51 pm

käärid,arvuti,monitor,hiirematt, mingi juhe,CD karp (vms)
Tagasi üles Go down
Ananass
Moderaator
Moderaator

Postituste arv : 3373

PostitaminePealkiri: Re: Mis on su lauapeal?   Esm Dets 28, 2009 1:08 pm

Arvuti ekraan, kaks kõlarit, hiirematt, hiir, laualamp, mingi pliiatsitops vms mis on veel igast pahna täis, siis veel üks siuke pliiatsitops vms mis on ka igast pahna täis, liimipulk, auguraud, mingi paber, telekava, ajakiri, kleepsud, igast kirjad ja siukest kraami, vihik ja veel üks ajakiri. A ja peaaegu oleks unustanud, mingid "Kitty" vms kommiid teeth ,
Tagasi üles Go down
melachi the witch
Moderaator
Moderaator

Postituste arv : 2565

PostitaminePealkiri: Re: Mis on su lauapeal?   Kolm Jan 27, 2010 2:29 pm

ö , fimo , vildikas , digikas , katki rebitud taskurätt ? lol , mingid feik lilled mingis nn korvis , pinal , 2 polokki valget paberit , õpikuid PALJU õpikuid , hiir , läpakad , taskulamp lol , usb kaablid , üle 60 filmi (mingi junni otsas vms lol) nätsupakk , teritaja , kaelakett E tähega , digilaua pliiats ,käärid , ja ülivana inka vihik ajaa joonlaud happy enjoy.

Viimati muutis seda officialellie (Kolm Jan 27, 2010 2:56 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Nomps
Veteranliige
Veteranliige

Postituste arv : 829

PostitaminePealkiri: Re: Mis on su lauapeal?   Kolm Jan 27, 2010 2:55 pm

arvuti ekraan,hunnik märkmepabereid, mobiil, jõulukaunistus, mänguauto, täringud, id kaardi lugeja, tops pastakatega, väike taskulamp, arvuti, kõlarid on üleval riiuli peal happy
Tagasi üles Go down
xxd
Veteranliige
Veteranliige

Postituste arv : 3634

PostitaminePealkiri: Re: Mis on su lauapeal?   Reede Veeb 05, 2010 3:47 pm

läpakas, legost klotsid, lamp, käärid, lill, raamat, taskurätik, mingi pingviini kujuline väike puhur, pliiatsitops, klassipilt, arvutihiir, patsikummid .
Tagasi üles Go down
Eeesi-
Veteranliige
Veteranliige

Postituste arv : 3073

PostitaminePealkiri: Re: Mis on su lauapeal?   Reede Märts 05, 2010 8:50 pm

läpakas, mingisugused legost klotsikesed, kõlarid, arvutihiiir, Faringodol forte (see kurguvalu rohi, happy), veel üks arvutihiir, taskuräti karp, lilled, pliiatsitops, marker (ja veel palju pliiatseid, happy) mingisugune täissoditud paber, tass veega.
Tagasi üles Go down
http://eesiraa.tumblr.com/ & http://muffinincity.blogspot.co
Külaline
Külaline

PostitaminePealkiri: Re: Mis on su lauapeal?   Püh Märts 07, 2010 11:50 am

Läpakas, kõlarid, lill, küüneviil, arvutihiir, tass, taldrik, kahvel, nuga, täring, roheline vildikas, mingi täis soditud A4 paber, 2 märkmepaberit, liimipulk, Monopoly 50'ne, hõbe pastakas/keelpliiats vms, hügieeniline huulepulk.
Tagasi üles Go down
Elysee
Algaja
Algaja

Postituste arv : 44

PostitaminePealkiri: Re: Mis on su lauapeal?   Püh Märts 07, 2010 3:35 pm

Kõlarid, kõrvaklapid, digikas, kalkulaator, paberid, juhtmed, 2 telefoni, cd, id-kaardi lugeja, hiir, hiiremapp, klaviatuur, monitor, lamp, 2 super attakki, rahakott, iPodi ekraani puhastamis lapp .
Tagasi üles Go down
Sponsored content

PostitaminePealkiri: Re: Mis on su lauapeal?   

Tagasi üles Go down

Mis on su lauapeal?
Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles 
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 12Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Next