HomeRegistreeriLogi sisse

Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» 24 h läbu ja teematut juttu - vol 22
by Tinnnnu Today at 6:12 am

» Kellukese pildikogu
by Tinnnnu Nelj Nov 30, 2017 6:29 am

» Kellukese pildid
by kelluke Laup Juun 25, 2016 9:25 am

» The Carmola Family Pictures from Redisch
by Redisch Laup Juul 11, 2015 10:40 am

» Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja
by Sillylicious Teis Juul 07, 2015 10:40 am

» The Sims 4 Lühitutvustus
by Meow Kolm Veeb 18, 2015 10:43 am

» ~Twitter.~
by Tinnnnu Reede Jan 16, 2015 12:27 pm

» Foorumi aadress
by Tinnnnu Teis Jan 13, 2015 7:28 am

» Tinnnnu pildid
by Tinnnnu Esm Sept 15, 2014 7:42 pm

Share | 

Lapsepõlv

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down 
Mine lehele : Previous  1, 2, 3  Next
AutorTeade
LittleMissy
Veteranliige
Veteranliige

Postituste arv : 529

PostitaminePealkiri: Re: Lapsepõlv   Teis Sept 15, 2009 5:45 pm

Mingi 8-9,kui veel Keilas elasin,siis meie maja taga oli üks suur mägi,kus võis leida hunnikutest lepatriinusid.No ja siis korjasime sõbrannage neid minu kübara sisse,panime lehti juurde ning tahtsime kodustada. happy
Tagasi üles Go down
merka
Tubli liige
Tubli liige

Postituste arv : 169

PostitaminePealkiri: Re: Lapsepõlv   Teis Sept 15, 2009 6:38 pm

hahah. happy (okei üle-ühe post)
mäega meenub et lasteaias oli meil noh.. lasteaia kõrval väike küngas. seal on sellised mm.. happy krt ma ikka ei oska seletada. igatahes sellised kaaned, rauast, ja seal all on kanalisatsioon I guess. anyways. me kutsusime seda tupsu mäeks. happy pidevalt peale lasteaeda läksime sinna mängima. ;d
Tagasi üles Go down
Sandra
Moderaator
Moderaator

Postituste arv : 5586

PostitaminePealkiri: Re: Lapsepõlv   Teis Sept 15, 2009 6:53 pm

Mina käisin lasteaias, kust me sõbrannadega kaks korda põgenesime lol . Lasteaed oli mu vanaema kodule suht lähedal ja alati tulid kasvatajad mulle ja mu sõbrannadele järgi, sest sõbrannad tulid ka minu vanaema juurde happy
Ma sain paljudes kohtades käia ja lubada endale ilusaid asju(saan seda siianigi) .
Ma olin ka seintele joonistamises väga hea või noh vähemalt ma rikkusid tapeete ja kord isegi kirjutasin seinale, mida oli värvitud värviga.
Ma olin igavene jonnipunn ka.
Barbidega mängisin ka, kuid põhiliselt mängisime me kodu ja linna happy
Tegime pättusi ka, koputasime teise akendele ja käisime raksus ja kui me telgis ööbisime, siis ei olnud küla inimestel võimalik magada, meid käidi isegi keelamas aga me unustasime selle 5 minuti pärast ära ka happy
Tahtsime olla mingid hullud tibid.. panime sõbrannadega endale kunstküüsi lol , mis olid meie ka väga suured, kuna meil olin ju nii väiksed küünekesed happy
Väiksena oli nii hea, ei pidanud koolis käima..
Ma mäletan, et kui ma käisin lasteaias, tahtsin ma just kooli minna..
Ma vihkasin lasteaias seda, et 12-15 pidi magama.. ja mul ei olnud und..
siis me naersime ja rääkisime seal ja saime pidevalt sõimata kasvatajatelt.
Praegu ma rohkem ei kirjuta, ei viitsi lihtsalt happy

Veteranliige
Veteranliige

Postituste arv : 4700

PostitaminePealkiri: Re: Lapsepõlv   Teis Sept 15, 2009 7:42 pm

ma ütlesin kunagi telefoni kohta -tefeliinu taldriku kohta-taldrek kelder-keldrer

olen autovõtmed ära peitnud ema tööpäeveal , ise ei mäleta aga ema rääkis siis mingi kuuse olen ka väiksena peale tõmmanud.
Tagasi üles Go down
ssikii
Veteranliige
Veteranliige

Postituste arv : 822

PostitaminePealkiri: Re: Lapsepõlv   Kolm Sept 16, 2009 5:32 pm

Kõige toredam sõna oli minul spagaat mis oli mul sitagaat :d Lasteaias on olnud vägapalju mälestusi , mäletan kui nägin kuskil telekas et kooli seinale oli keegi mu**i joonista , seda sai siiis õnneks harilikuga ka lasteaia seinale soditud , seoses lasteaias magamaminekuga oli see ettt ma tavaliselt ei pidanud magama , kuna mul oli sellel ajal trenn ja siis ma alati uhkustasin , aga ühel päeval nädalas ma pidin magama ja siiis sai ikka vägapalju kordi õiendada . Veel mäletan seda et oli üks poiss kes haises kohutavalt si''a järgi ja nüüd on mingi omaarust lahe ( nagu käib selliste ''ägedatega'' väljas ) ta mingi ajas ming koguaeg lasteaias taga , ja meil olid sellised lahrikäivad voodid , et nagu tõmbad lahti ja siis tulevad neli voodit välja nimoodi järjest allapoole , ja ma magasin ülevalt teises ja see poiss magas ülevalt esimeses ja ta kuses mullle pähe . Ajjja see ka eett mul oli mingi hull peatrauma , ma jäin 50 kg raudkolakale alla ( vedas et ainult pealuumurdoli ) ja siis ma oleks peaaegu verest tühjaks jooksunud , ja siis kui ma mingi aasta aega olin paranenud siis sain ma lasteaeda tagasi , ja esimeses trennis mingi see treener rääkis pm iga harjutuse kohta et ta on mingi aasta aega puudunud ja teeb teist miljon korda paremini ja siis mul oli niiuhke tunne . Aa see ka et ma võtsin oma lemmikkaisuka lasteaeda kaasa ja ma kaotasin selle sinna ära , see oli vanaema toodud kaamel kuskilt aafrikast ja siis ma nutsin mingi terve päeva pm . Juhtus veel vägapalju asju aga ma ei viitisi rohkem rääkida .
Tagasi üles Go down
Evelin
Veteranliige
Veteranliige

Postituste arv : 521

PostitaminePealkiri: Re: Lapsepõlv   Teis Sept 29, 2009 6:33 pm

Emm mina olin väiksena (Jaaa ainult väiksena happy) mingi kahtlane weirdo . Siis kui teised tüdrukud lasteaias nukunurgas olid panin mina nurgas puslet kokku või lugesin . Ma lugesin mingi lasteaias juba kolmeselt sest mu suur vend õppis tollel ajal lugema (ta oli siis 5 x) ) ja ma ei saanud alla jääda smile . Ja mu esimene nagu selline suurem raamat oli ju piibel smile . Ja kui ma olin mingi väike siis vanaema õpetas mulle Meie Isa palve selgeks ja siis suri teine vanaema ära ja kirikus loeti seda palvet ja siis suht kõik mingi vaikselt pomisesid ja ma lugesin hästi kõva häälega seda happy . Ja siis Kirikuisa küsis kust sa õppisid seda ja siis ma ütlesin, et vanaema õpetas ja siis ta mõtles, et see vanaema kes ära suri ja ütles lõppu, et vaat kui hea inimene õpetas lapsele palve selgeks kõvasti , ja ma tahtsin öelda et mitte see vanaema aga issi võttis mu sülle ja käskis tasa olla XDXD .

Ja seinale mina ei joonistanudki -.- . Aga vennale käisin pinda Hääääästi palju happy .
Tagasi üles Go down
http://evelinrockz.blogspot.com
AnnuMušii
Veteranliige
Veteranliige

Postituste arv : 2351

PostitaminePealkiri: Re: Lapsepõlv   Laup Dets 12, 2009 1:04 pm

bonnie kirjutas:
gepsuu, mu noorem õde ütles ka koguaeg espagetid.
aga ma ise, mmm, olin suht paha laps, tuli praegu meelde kuidas me sõbrannaga juukseid lõikasime ja ta tedi mulle poisipea suht ! happy siis ma olen emme ripsmedušiga ripsmeid värvind nii et kõik on seda täis, igast asju olen ära lõhkund jnejne happy

Lõikasime ka sõbrannaga juukseid, pärast sain räigelt õiendada. Vanaema hüüdsin nanaks. Pireti(emps) kohta ütlesin pilet. Ketšupi kohta kepsut. Siis kogematta jõin mingit alkohoolset jooki, vaatasin, et see oli mahl. Ahjaa... Kunagi kõndisin unes.
Tagasi üles Go down
Ice Cream
Seltsiline
Seltsiline

Postituste arv : 64

PostitaminePealkiri: Re: Lapsepõlv   Laup Dets 12, 2009 1:56 pm

Ma lapsepõlves võtsin kord guaššid kätte ja maalisin lilled oma toa seinale lol... pahandada sain küll palju aga siis värviti mu tuba punaseks ( jaa... see oli mu lemmik värv happy ). Õnneks kolisime sellest majast minema lol... nüüd ma ei salli enam punaseid ruume teeth .
Tagasi üles Go down
Kkadiiii
Veteranliige
Veteranliige

Postituste arv : 1097

PostitaminePealkiri: Re: Lapsepõlv   Kolm Dets 23, 2009 11:29 am

Väiksena mu isa ja ema kutsusid mind pesamunaks ja siis ma alati ütlesin mina olen pesapuna.
Mul oli vist sünnipäev olnud nagu mu ema rääkis ja vanaisa ja vanaema hakkasid ära minema. Mu vanaisa tõstis mind esikus ühele kapile ja ütles, et oled üks väike punn ja ma ütlesin, et ise oled üks väike m*nn smile
Ja turul olin kõvasti karjunud vanaemale, et tule vanaisa vaata:D
Tagasi üles Go down
AnnuMušii
Veteranliige
Veteranliige

Postituste arv : 2351

PostitaminePealkiri: Re: Lapsepõlv   Teis Veeb 23, 2010 8:19 pm

irw! Mäletan kui mingi ükskord hakkasin lasteaias magama jääma siis mingi kasvataja tuleb ja naq vaatab et mida Margus teeb. Tõmbas talt teki ära ja sellel poisil olid püksid nagu alla tõmmatud! lol suht segane.
Tagasi üles Go down
marshmallow<3 .
Tubli liige
Tubli liige

Postituste arv : 237

PostitaminePealkiri: Re: Lapsepõlv   Teis Veeb 23, 2010 8:59 pm

Oh, mai viitsi kirjutada eriti, aga üks asi mida ma alati naljaga meenutan on see, et kui meil oli lastaaias igaaastane pildistamine, siis kui meil pildid olid tehtud läksime sööma.Oli mingi supp ja vahukoor kisselliga.Meie lauas oli kuus inimest.Hagar võttis leiva, viskas selle Sianda ette, siis Sianda viskas selle minu magustoitu ja ma viskasin selle leiva talle juustesse xddd.aga õiendada sain ainult mina xdd
Tagasi üles Go down
AnniMusu
Tubli liige
Tubli liige

Postituste arv : 101

PostitaminePealkiri: Re: Lapsepõlv   Nelj Sept 02, 2010 12:46 pm

Olen kõikee teinud (põhimõtselt) olen llõhkunud ema kõige kallima lõhnaõli mi oli alles ostetud lõikasin juukseid nagu paljud jne...
Tagasi üles Go down
http://Google.ee
Kätu
Seltsiline
Seltsiline

Postituste arv : 60

PostitaminePealkiri: Re: Lapsepõlv   Nelj Sept 02, 2010 3:11 pm

Mina olin tüdrukulik, aga mulle meeldis ka poiste mänge mängida. happy Ükskord sodisin toa seinale ja jäin vanematele vahele, aga enda sõnul mängisin kooli, aga pahandada ei saanud. happy Barbiesi oli mul palju, Bratze ka, samuti ka Barbie riideid ja mööblit. happy Lasteaias oli mul lõbus. Laupäeviti ja pühapäeviti käisin tihti turnimas ja mängimas ja käisin ka Barbiedega sõprade juures mängimas, kes mulle lähedal elasid. Vahest tegin pahandusi, aga mitte väga tihti. happy
Tagasi üles Go down
Tulla
Moderaator
Moderaator

Postituste arv : 2953

PostitaminePealkiri: Re: Lapsepõlv   Nelj Sept 02, 2010 3:48 pm

mul tuli meelde see, kuidas ma issi tööriista kastiga mängisin ja kuidas ma köögi nurgakapist suutsin välja tirida kõik potid-pannid happy
ja meil oli naabri anethiga sellinne komme, et me tirisime maja eest nartsisse välja, mis kasvasid peenras happy
ning kunagi oli mul komme joosta iga hommik empsi-papsi voodisse happy
ja neile 'hullult' meeldis see happy
Tagasi üles Go down
http://tuulivonh.blogspot.com
Külaline
Külaline

PostitaminePealkiri: Re: Lapsepõlv   Püh Okt 10, 2010 9:47 pm

ma ükskord jooksin lasteaiast minema happy. suht haige, aga õnneks poole teepeal otsustasin miskipärast tagasi minna happy.
Tagasi üles Go down
Keidzy
Administraator
Administraator

Postituste arv : 3584

PostitaminePealkiri: Re: Lapsepõlv   Esm Okt 11, 2010 12:37 pm

Mulle meeldis hullult joonistada ka, ja "tikkida"
Lõpptulemus = riasatud niit & riie, pusa ja minu katkised sõrmed.
aga ikkagi meeldis ...

Moderaator
Moderaator

Postituste arv : 3373

PostitaminePealkiri: Re: Lapsepõlv   Laup Jan 08, 2011 10:34 am

Väiksena lasti uue aasta tervitusel minujaoks ilutilustikku. Siis vist kukkusin kuskil ja auk tuli seeliku sisse, hakkasin seda auku kääridega seelikust "välja lõikama". Mõelge ise, mis tulemuseks oli happy
Tagasi üles Go down
Tulla
Moderaator
Moderaator

PostitaminePealkiri: Re: Lapsepõlv   Laup Jan 08, 2011 1:47 pm

:Dananass hästi

mina olin ühekorra vanaemaga poes ja soovisin mingisugust hüper kallist asja. vanaema ütles, et raha pole ja läksime poest välja. siis ma osutasin panga automaadi poole: "näe, võta sealt seina seest! emme võtab ja saab raha!"
Tagasi üles Go down
Marilill
Vana kala
Vana kala

Postituste arv : 335

PostitaminePealkiri: Re: Lapsepõlv   Laup Jan 08, 2011 3:04 pm

Tulla kirjutas:
:Dananass hästi

mina olin ühekorra vanaemaga poes ja soovisin mingisugust hüper kallist asja. vanaema ütles, et raha pole ja läksime poest välja. siis ma osutasin panga automaadi poole: "näe, võta sealt seina seest! emme võtab ja saab raha!"

haha , kusjuures mina olin ka väiksena küsimuse peale , kust tuleb raha , vastanud , et raha saab seina seest !
Üldiselt ma olin väiksena ikkka väga hulluke -.- Lasteaias olin nagu , väga hull , loopisin mänguasju ja tõmbasin teistelt toole alt ära :d
Üldse , ma olen väiksena väga kahtlast teksti ajanud ;d
Tagasi üles Go down
Liis10
Tubli liige
Tubli liige

Postituste arv : 110

PostitaminePealkiri: Re: Lapsepõlv   Laup Veeb 05, 2011 3:04 pm

Mitte väga väiksena aga kunagi 7 aastasena äkki käisin ka igal pool simsifoorumites, ja kuskil postituses oli kirjutatud midagi ridade vahel lugemisest, ja siis ma hakkasin uurima, et mis seal ridade vahel siis kirjutatud on (lugege ridade vahelt) happy
Tagasi üles Go down
Ellii . (K)
Veteranliige
Veteranliige

Postituste arv : 1086

PostitaminePealkiri: Re: Lapsepõlv   Püh Veeb 13, 2011 10:31 am

pm, väiksena siis kui me veel korteris elasime, siis mu ema läks poodi, mu vend pidi hoidma niikaua mind, siis korraga tulid ta sõbrad ukse taha ja ta läks nendega rääkima, igatahes ma olin mingi 2-3 aastane ja keerasin ukse lukku(kellegil polnud võtmeid kaasas), ja mingi aja pärast kui mu vend tahtis sisse tagasi tulla, ei saanud, ta hakkas mingi täiega röökima ukse taga, et tee uks lahti, no mina olin nii tark, et ust oskasin lukku keerata aga lahti ei osanud teha, igatahes, lõpuks kui ema ka koju jõudis nii-öelda, hakkas ka tema seal rahulikult rääkima, et tee uks lahti, lõpuks mina karjusin, et kapikülmas on süüa küll, äla ma ei sule.
Lõpuks helistas mu ema siis tuletõrjesse ning nad tulid akna kaudu sisse ja tegid ukse lahti, pärast veel ise ütlesid, et jumal tänatud et aken lahti oli happy

Viimati muutis seda Ellii . (K) (Reede Juul 15, 2011 11:17 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
kkerli
Tubli liige
Tubli liige

Postituste arv : 104

PostitaminePealkiri: Re: Lapsepõlv   Kolm Veeb 23, 2011 10:51 am

Me lindistasime õega maki peale väiksena ülitihti igast asju ,ükskord laulsime koos seda, kingsepp tuli ja võttis jalamõõdud siis neilt teateküll seda, maimäleta eriti ,aga siis lõpus mu õel läks sassi ja siis see jäi ka maki peale kui kohe peale laulu lõppemist ma ütlen kõvasti : saii oska! . Ja ükskord ma sain mingi linnuraamatu, ja siis lugesin Halvaares , tegelikult oli hall vares . :d Ja siis ükskord ema tööjuures aknast nägin varest, ja need varesed nokivad mingi elu kahtlaselt ja ma ütlesin empsile et vaata : iluvares :d
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline

PostitaminePealkiri: Re: Lapsepõlv   Kolm Juul 13, 2011 11:16 pm

Tukka lõigata, sõbranna juures kondoome täis puhuda, naabritädile õelda, et issi viskas kodust välja, sõbraga seinamaali teha jne... Neid on nii palju, et ma jääksi loetlema.
Lisan: Toppisin kohvimasinasse salvrätte - kohvifilter ja ujutasin vanni/toa VÄGA üle.
Tagasi üles Go down
KkohevMuff2n
Tubli liige
Tubli liige

Postituste arv : 201

PostitaminePealkiri: Re: Lapsepõlv   Nelj Juul 14, 2011 12:07 am

Kui meil veel kodus remont käis, siis ma sain kuskilt selle pliiatsi, läksin verandale, tõmbasin sellega mööda seina ringi (tuba on enam.vähem ringikujuline) ja siis karjusin: ,,ISSI! TULE VAATA!" Mu isa pidi shoki saama & ema ka happy. Ja kui ma alles titt olin siis karjusin hästi palju, aga nüüd vaiksemat sorti inimene. Ja sõbrannaga lõikasime juukseid, proovisime legoklotse kätte saada (toas oli mul voodi kohal mingi panipaik üleval, aga me ei ulatunud sinna. Seal oli mingi kott klotsidega ja siis me panime toolid sinna, mida me pidime hoidma et ei kukus, alati oli voodi lahti (mul on diivan-voodi)) Ja kunagi hakkasin supermarketis järjekorras kõva häälega laulma happy Ja väiksema olin ültse selline natuke weirdo tegelane, endal hakkab koduvideoid vaadates ka piinlik XD happy
Tagasi üles Go down
Tulla
Moderaator
Moderaator

PostitaminePealkiri: Re: Lapsepõlv   Nelj Juul 14, 2011 12:11 am

lol: D
Tagasi üles Go down
Sponsored content

PostitaminePealkiri: Re: Lapsepõlv   

Tagasi üles Go down