HomeRegistreeriLogi sisse

Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» 24 h läbu ja teematut juttu - vol 22
by melachi the witch Esm Juul 11, 2016 4:47 pm

» Kellukese pildid
by kelluke Laup Juun 25, 2016 9:25 am

» The Carmola Family Pictures from Redisch
by Redisch Laup Juul 11, 2015 10:40 am

» Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja
by Sillylicious Teis Juul 07, 2015 10:40 am

» The Sims 4 Lühitutvustus
by Meow Kolm Veeb 18, 2015 10:43 am

» ~Twitter.~
by Tinnnnu Reede Jan 16, 2015 12:27 pm

» Foorumi aadress
by Tinnnnu Teis Jan 13, 2015 7:28 am

» Tinnnnu pildid
by Tinnnnu Esm Sept 15, 2014 7:42 pm

» Elina The Sims 4 pildid}12. sept
by melachi the witch Reede Sept 12, 2014 4:53 pm

Share | 

mida viimati unes nägid?

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down 
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorTeade
xxd
Veteranliige
Veteranliige

Postituste arv : 3634

PostitaminePealkiri: Re: mida viimati unes nägid?   Esm Mai 30, 2011 6:03 pm

Ma olin Tomb Raider. lol
Ei, suht lahe oli tglt. happy
Tagasi üles Go down
AnnuMušii
Veteranliige
Veteranliige

Postituste arv : 2351

PostitaminePealkiri: Re: mida viimati unes nägid?   Nelj Juun 16, 2011 10:53 am

Me pidime kahe inimesega poodi minema, aga kui ma olin oma maja nurga peal avastasin, et mul pole jalanõusid. Läksin siiis tuppa. ma nägin hästi häguselt kõike. Ning ma ei leidnud oma roosasid jalanõusid üles. Siis ma leidsin mingi üli vääraka kujuga ketsid. Proovisin neid jalga aga võtsin kohe jalast ära. Mul oli läinud mingi tund aega vist.Läksin siis sokkis Prismasse. happy Ukse ees nägin ühte oma sõbrannat bikiinides ning ta kõht oli räme pruun. Läksin siis sisse. Sees oli hästi palju rahvast. Vahepeal ma nägin oma sõbrannasid, ning nad kõndisid koos(nad muidu ei suhtle väga). Ma lehvitasin neile, aga nad ei teinud väga välja. Lõpuks leidsin siis mingi basseini taolise asja. Ja seal olid veel paar inimest. Siis läksin koju.
Tean väga väärakas unenägu happy
Tagasi üles Go down
Ananass
Moderaator
Moderaator

Postituste arv : 3373

PostitaminePealkiri: Re: mida viimati unes nägid?   Esm Juun 20, 2011 6:14 pm

Issand mul oli ikka mingi väga haige. Kahetsen siiani, et superstaari live tuurile ei läind ja vb sellest see algus :
me olime kuskil (maiteakus), mingi kuulasime kuidas keegi räägib ja siis Koit Toome annab mulle mingi lehe, ütleb et kõigil on need happy Ja siis tahab mulle hullult autogrammi anda, aga ma ei lase võinii. ja megahaige oli, lõpuks ta andis mulle autogrammi ära ja siis vabsjee hakkab mu juukseid kammima :d ei see oli nii feil XD
m ja siis me mängisime nagu poes peitust, et üks poiss pidi meid otsima ja siis ma jooksin seal lettide vahel ja mind leiti kohe üles aga kaks tüdrukut peitsid ennast jäätiste alla lol ja neid ei leitudki lõpuks üles, nad tulid ise välja.
lol
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline

PostitaminePealkiri: Re: mida viimati unes nägid?   Kolm Juul 13, 2011 10:54 pm

Ma nägin täna elus 4 korda ühte unenägu. See on mega creepy, ärkasin nuttes ülesse.

Mina ja minu perekond, kõnnime koos mingite teiste peredega mingil mägiteel. On öö, meil on mingid kompsud seljas. (Mitte kotid, on selline keskaeg vms) Lõpuks me jõuame kuhugi koopasse kus on üks mees kes ütleb, et meil ei ole ohutu niimoodi öösel kõndida, ütles et läheksime tema koopasse. Mina ja mu pere läksime sinna, seal põlesid tõrvikud jms. Me rääkisime sellele mehele, et me põgeneme kellegi/millegi eest (ei tea mille) ja me ei saa kunagi oma koju tagasi minna. Ma jäin seal koopas magama ja nägin unes, et olen kodus ja kiigun kiigel. (unenägu unenäos) ärkasin ülesse koopas ja mu ülejäänud pere oli mingis transis, silmad tühjad, ei räägi jne. See mees istus koopa nurgas ja naeris. Küsis kas ma olen õnnelik. Ja ma olin. Siis ta käskis mul jääda koopasse istuma, ta pidi kuhugi minema ja ütles, et kui keegi pere tuleb pean tegema nii nagu tema oli kõigile teinud. Jäin uuesti magama ja kui eesti ülesse ärkasin, olin ma selles koopas ja mu pere ütles, et nad peavad mu maha jätma, mina olen nende kannatuste põhjustajaks, ta armastab mind liiga palju, et mind endaga võtta, ütles, et mul on seal koopas turvalisem.
Ärkasin PÄRISELUS ülesse ja nutsin ja värisesin, esimest korda nägin seda, kui olin kuskil 5 siis kuskil 9 siis u 11 ja nüüd täna öösel.
Tagasi üles Go down
KkohevMuff2n
Tubli liige
Tubli liige

Postituste arv : 201

PostitaminePealkiri: Re: mida viimati unes nägid?   Kolm Juul 13, 2011 11:53 pm

Väga imelik uni, see tundub mulle siiani.. kahtlane.

Ma olin mingis supermarketis, käisin seal mingi spordikotiga ringi ja panin seda igast magusaid asju täis. Pärast kui see ähvardas lõhkeda siis läksin kassase ja see maksis kõik kokku 1 euro. Siis läksin autosee ja auto hakkas sõitma (veits imelik ma tean..) ning siis olime me juba mingisel võistlusel. Võitsime sealt mingi riidepuu. Kodus siis ükskord tegi ema süüa ja ütles: ,,Mine aja see kampsun sealt riidekapi juurest eemale." Võtsin siis põrandaharja, ja läksin oma tuppa. Kampsun oli selle riidepuu küljes mis me võistluselt võitsime ja kampüsuni varuukas nagu kobas seal mööda kappi. Siis kui ma seda varrukat seal hakkasin torkima, siis tuli sealt välja mingi naine, kellel olid sinised juuksed ja ta ütles : Seikled täiskuuööl.
Siis ärkasin ma ülesse, aga selle naise lause käib mulle närvidele meh
Tagasi üles Go down
Ananass
Moderaator
Moderaator

PostitaminePealkiri: Re: mida viimati unes nägid?   Nelj Juul 14, 2011 7:47 am

Jube ju, Lemonade. Ma olen ka vahepeal jubedaid unenägusid mitu korda näinud meh
Muffini oma on ka suht haige.
Aga ma ei näe enam tihti nüüd midagi unes.
e: Mul meenus, mida ma täna nägin happy
Meil arvutil on windows xp, aga olemas on veel ka windows 7 ja mingi oli veel, see mis Leel (xxd) oli. Igatahes kui see kristinah teema tegi & Eesi kirjutas sinna, et sellele windowsile mis neil on, pidi panema vist mingi lisapaki, et tööle hakkaks, vms?
Noh ja uni oligi selline, et ma panin ma ei kujuta ette mille pärast arvutile kuidagi tolle windowsi & sis panin simsi & apartment life ja olin hullult häppi ja hakkasin mängima xS Aga ükskord ma nägin megajubedat und. Ma parem ei meenuta seda praegu. Sest ma jään kohe üksi koju :S
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline

PostitaminePealkiri: Re: mida viimati unes nägid?   Reede Juul 15, 2011 8:51 pm

Ma nägin täna unes, et olin maasikas ja hästi palav suveilm oli. Õde sõi mu ära ja ma läksin surfilauaga ta sooltesse surfama happy. Siis pääsesin ühel looduslikul viisil WC torudest merre ja olin nii õnnelik, et sain tasuta kaanaaridele. (Meri kandis) happy
Tagasi üles Go down
Ananass
Moderaator
Moderaator

PostitaminePealkiri: Re: mida viimati unes nägid?   Laup Juul 16, 2011 7:08 am

Haha, Lemonade.
Ma nägin täna unes, et midagi toimus me kooli juures ja kõik hullult läksid sinna. Ja ma sain herilaselt nõelata angry Aga üldse valus ei olnud (muidu pole ma kunagi nõelata saanud ei herilaselt ega mesilaselt) Ja pärast ärkasin üles, jäin uuesti magama PÄRISELUS, ja siis nägin unes, et hakkasin telekast mingit seebikat vaatama ja siis läksin arvutisse, kell oli 10 või 11 ja käisin msnis ja läksin kingi. Siis ärkas õde üles ja ma küsisin, kas ta läheb täna ujuma. Ta ütles jah ja ma hakkasin virisema lol. Igatahes, sel hetkel ärkasin ma üles.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline

PostitaminePealkiri: Re: mida viimati unes nägid?   Kolm Aug 17, 2011 9:05 am

paar päeva tagasi nägin sellist und, et mul oli laes ämblikuvõrk, kus elasid herilased ja suured ämblikud! angry ma olin väga õnnelik kui ma üles ärkasin ja see polnud tõsi :>
Tagasi üles Go down
Rachelreidla
Veteranliige
Veteranliige

Postituste arv : 1598

PostitaminePealkiri: Re: mida viimati unes nägid?   Laup Sept 03, 2011 10:39 am

Eile nägin ma sellist und:

Ma tegin süüa endale ja järsku helises telefon,ma võtsin vastu ja kui ma panin toru hargile(See oli lauatelefon) siis ikka helises edasi,lõpuks ma sain aru et see on äratuskell. happy
Tagasi üles Go down
AnnuMušii
Veteranliige
Veteranliige

PostitaminePealkiri: Re: mida viimati unes nägid?   Laup Sept 10, 2011 7:39 am

ma nägin sellist und: Ma olin poes ja mingil inimesel oli nohu(ma täpselt ei mäleta algust) ja siis paari tunni pärast ta suri. Ja siis sellesse nohusse oli väga kerge nakatuda. Ja enamus nakatusidki. Ja siis sinna surnud inimese juurde tuli arst ja ta rääkis siis midagi selle nohu kohta. Ja siis mu üks koolivend küsis: "Et paar tundi enne meie surma tuleb meile nohu?" ja ta oli nagu suht hirmul ja nii. Ja kõik kes seal poes olid(mu trennikaaslased, koolist mõned jne) nad ei olnud nagu üldse kurvad, et nad varsti ära surevad. Teised teadsid, et ma ei ole nakatunud. Ja nad üritasid mind kätte saada. Mu trenni omad seisid seal surnu juures ja ma kükitasin vetsupaberite( : D) hunniku taga. Ja äkki üks mu trenni kaaslane üritas mind kätte saada ja ma hakkasin jooksma. Ning ühe riiulivahe juures seisis mu üks trennikas, kes hingas mulle otse nina ette( nagu niimoodi sai nohusse nakatuda) ja siis ma hoidsin hinge kinni. Jooksin siis edasi ning pöörasin ühte riiulivahesse. Seal otsapeal olid šampoonid ja ma lükkasin need riiulilt maha, et ma saaksin edumaad. Aga sellest polnud abi. Lõpuks sai ta mu kätte, aga ma sikutasin ennast ta käest jälle lahti ja ronisin vetsupaberite hunniku otsa, see tüdruk ronis ka. Ja siis ma kukkusin sealt alla. happy lahe unenägu ikka! happy
Tagasi üles Go down
dDe.JuU
Veteranliige
Veteranliige

Postituste arv : 970

PostitaminePealkiri: Re: mida viimati unes nägid?   Laup Sept 10, 2011 7:47 am

Hahaha Annu smile
Ma pole nii kaua und näinud. Ma olen ka tihti näinud õudusunenägusi, kui ma vaatan nt mingisugust õudukaid vahepeal siis nagu luupainajad happy Üks unenägu mulle meeldib.. happy Et oli buss (ma lähen bussiga koju) ja siis ma hakkasin välja minema, aga mul jäi nagu jalg uksevahele aga buss sõitis edasi. Siis ma kuidagi moodi ronisin bussi katusele ja siis ma hüppasin sealt autolt autole, lõpuks kuskile veoautole hüppasin siis. Aga veoauto oli kõrge ja siis mingi puu jäi ette mulle ja siis ma ei märganud seda ja siis ma põrkasin vastu puud ja siis ma ärkasin ülesse. Hiljem ma nägin peaaegu selle unenäo lõpuni, aga emps äratas üles et kooli peab minema meh Aga lõpus sain mingisugused tiivad ja siis käis mingisugune inglimuusika (lol) ja siis ma lendasin (ilmselt koju) aga noh siis äratatigi mind üles.
Tagasi üles Go down
Rachelreidla
Veteranliige
Veteranliige

PostitaminePealkiri: Re: mida viimati unes nägid?   Laup Sept 10, 2011 8:38 am

Päris lahedad unenäod happy

Ma nägin täna sellist unenägu,et ma läksin ema ja isaga ameerikasse ja poole lennupealt plahvatas lennuk.Ma hüppasin alla täpselt vette ja siis tuli hai,mina ujusin nii kiiresti kui võimalik ja oleksin peaaegu saarele saanud aga hai tõmbas mind vette ja sõi mind ära.Mingi natukese ajapärast ma olin hai kõhus ja ma siplesin nii palju,et hai sülitas mu välja ja siis ma ujusin kaldale ja nägin ema ja isa. happy
Ja ma ärkasin ülesse. lol Hahaa,mingi täiega naljakas on praegu lol aga kui ma seda nägin siis ma olin higine. lol praegugi naeran lol lol .
Tagasi üles Go down
Rachelreidla
Veteranliige
Veteranliige

PostitaminePealkiri: Re: mida viimati unes nägid?   Püh Sept 11, 2011 6:18 am

Ma nägin täna,et ma olin oma sõbrannaga pargis ja meil hakkas külm,jalutasime ühe vana maja juurde.Meie nägime,et maja üks oli lahti ja läksime sisse.Sees oli häst kole ja tapeet hakkas ära ka tulema.
Natukese aja pärast nägin ma ühte paberit,ma lugesin seda seal oli kirjutatud:Te peate ülessanne lahendama.
Ma mõtlesin mis jura see veel on ja viskasin paberi prügikasti,aga nõtlesin ümber,et teeksime ära.Hommikul ärgates hakkas pea valutama,ma äratasin sõbranna ülesse.Ma rääkisin talle ära mis seal paberi peal oli kirjutatud.Ta ka algul ei uskunud aga ma suutsin ta ümber veenda.
Oli õhtu.Me hakkasime tegutsema ja nägime ühte musta surnud meest või naist(ei saanud aru)
siis ma läksin õue ja leidsin raamatu pealkiri oli selline:Ülessannete vastused.
Ma avasin raamatu ja lugesin esimest lehekülge ja seal ma leitsin selle vastuse...

Ma ei saanud lõpuni näha kuna ma ärkasin ülesse,sest ema hakkas kohvi tegema ja mul oli uks pärani lahti.
Ma tean et natuke arusaamatuks jäi ja oli igav. smile Aga mul ei olnud igav kui ma seda nägin. smile happy
Tagasi üles Go down
Tulla
Moderaator
Moderaator

Postituste arv : 2953

PostitaminePealkiri: Re: mida viimati unes nägid?   Püh Sept 11, 2011 2:03 pm

oo mis huvitavad unenäod.

igatahes jah mu enamus unenäod on mingid jube lamedad aga nojah see on selline tore:D

ma olin mingi lambist oma kooli ees ja tõmbasin suitsu, ok jube huvitav. siis olid tunnid jne & üks bitch rääkis minust paari asja klassivendadele, kes tulid minu juurde ja mõnitasid mind sellepärast. alguses ma ei saanud aru, miks nad mõnitavad aga nojah ma läksin selle bitchi juurde ja küsisin temalt, ta ei andnud vastust. siis tuli minu juurde teine klassiõde, kes rääkis mulle stoori ära, ma läksin bitchi juurde ja virutasin talle suure bitchslapi.
ta oli nagu: miks ei võinud ma rääkida? kõik räägivad kõigist niimoodi jne. pm kõik vaatasid meid, kool oli täiesti haudvaikne kuni minu juurde tuli õppealajuhataja, kes tiris mu direktorikabinetti. ja seal oli mingi väga imelik & pm kui ma välja tulin vaadati mind täiega ja ma olin nagu sitaks kuulus.
Tagasi üles Go down
http://tuulivonh.blogspot.com
Keidzy
Administraator
Administraator

Postituste arv : 3584

PostitaminePealkiri: Re: mida viimati unes nägid?   Esm Sept 12, 2011 6:19 am

Emm, aga minu unenägu oli nagu eilsetest ja üldse sündmustest, see et eile ma õppisin ja kuna ma täna kooli ei lähe, siis ma jätsin inka sõnad õppimatta. Ah ja meil on koolis kapid, mis käivad kaardiga.

Unes ma nägin, et pidin ikka kooli minema. Kõigepealt me olime vanas koolimajas inglise keele tunnis ja meil oli sõnade test. Me istusime nii nagu eelmise aasta alguses ning õpetaja tuli meie juurde mingi töölehega, kus olid jumala suvad pildid ja alla tekst, ja siis me pidime alla teksti lisama mingi selle uniti sõna. Ma olin teine, ning seal oli mini vinnie pooh ja ma ei olnud ju õppinud, kuigi ma tean inglise keelt palju ja see on juba nagu teine keel mul. Siis ma ütlesin õpetajale, et mul pole aimugi, mis ma sinna uniti seast panema pean, ning siis ma ütlesin selle sõna ja ta oli nagu mingi üli häppy. Siis sai tund läbi ja me olime pmst kohe staadionil. Kuidagi olid kapid(riiete vahetamiseks) sinna saanud, ja olid seal rivis niimoodi, kõikide meie klassi inimeste omad. Ja siis me nagu vahetasime riided ära(ja poisid olid ka :S), ma lükkasin kapi kinni ja siis mu kaart läks pooleks. Või nagu, mitte pooleks vaid nagu kaheks sealt keskelt. Ja siis neljaks niiet mul oli neli kaadisuuruses tükki, aga need olid nii õhukesed, et oleksid kohe katki läinud. Ja staadionil jalutas meie vana klassi juhataja, ma jooksin tema juurde ja näitasin, ning ta ütles, et kui kaarti taskus hoiad, siis se lähebki nii ja ma vastasin talle jälle et ma ei hoia seda enam taskus, ma ostsin selle kaardi hoidja. Ja kui ma küsisin, et kui palju uus maksab, siis ta ütles kümme euri. Ja siis ma seal karjusin tema peale(kuigi see hind ei olnud ju üldse tema süü) ning järsku me olime jälle staadioni teises otsas, pidime jooksuharjutusi tegema ning peale seda parema jala peal hüppama´ja siis ma jälle virisesin, et mul suvel just oli parema jala murd ja see on nõrgem omaette. Niiet ma hüppasin siis selle teate pulgaga ning siis lõpus kui ma juba pulga ära andsin ja teised edasi hüppasid, siis viimase hüppe peal mu põlv käis räigelt tagurmidi.
Noh, nägin oma õnnetuse ära.

Ma nägin vist mingeid teisi tunde ka, aga neid ma ei mäleta, kõige eredamalt tulebki ette see inka testi mure, kaart ja kümme eurot ning siis õnnetus.
Tagasi üles Go down
travianboy
Vana kala
Vana kala

Postituste arv : 313

PostitaminePealkiri: Re: mida viimati unes nägid?   Esm Sept 12, 2011 5:06 pm

ma nägin sellist und et isa remontis autot ja mina seal jalutasin ringi,kui järsku tekkis selline tahtmine ühest mustast pudelist juua.mul polnud janu!isegi pudelil olid mingid luukere märgid ja ma teadsin et see on mürk aga ma ikka jõin!järgmisel hetkel hakkasin surema,isa märkas seda ja andis mulle rätiku ja käskis mul selle ära süüa!noh,ma siis surma hirmus närisin,kuni see otsas oli.süües oli paha aga korraga nii hea tunne oli!üht äkki olin juba haiglas ja arstid siis hindasid isa meetoteid.umbes nagu koolis juba.nad ei kiitnud eriti heaks et rätik sisse söödeti.nad andsid isale mingi kaardi kus oli peal 4- ja ta oli solvunud ja siis sai unenägu läbi
Tagasi üles Go down
AnnuMušii
Veteranliige
Veteranliige

PostitaminePealkiri: Re: mida viimati unes nägid?   Esm Sept 12, 2011 5:16 pm

hahahaha, travianboy hea unenägu ikka happy lolz
Tagasi üles Go down
Sandra
Moderaator
Moderaator

Postituste arv : 5586

PostitaminePealkiri: Re: mida viimati unes nägid?   Esm Sept 26, 2011 1:10 pm

Kuidas sõbranna poiss minuga käima tahtis hakata.

Vana kala
Vana kala

PostitaminePealkiri: Re: mida viimati unes nägid?   Esm Sept 26, 2011 1:33 pm

tänud:D...

meil oli ajaloo tund ja siis kõigil olid kaasas noka mütsid.noka mütside sees oli kirjas kodune töö.mulle oli see tegemata ja ma ütlesin õpetajale et vett läks peale ja pastaka jälg tuli maha.õpetaja ei uskunud ja käskis mul kooli sööklast jääd tuua.ta üles et kui jääga mütsi hõõruda siis tuleb kõik kiri tagasi.siis sai unenägu läbi smile
Tagasi üles Go down
Ananass
Moderaator
Moderaator

PostitaminePealkiri: Re: mida viimati unes nägid?   Kolm Sept 28, 2011 4:20 pm

Minu unenägu oli jah suhteliselt haige happy lihtsalt väga naljakas, minujaoks kui ma seal olin lol. but let's begin:
kõigepealt siis kaks klassiõde olid lagunenud ja vana mahajäetud saekaatri juures. Kõndisid sealkohas, kus niiöelda ei võinud. Ja üks kukkus alla ja murdis mingi luu ära. Lol nagu seljaluu aga samas jalaluu ja ma ei tea, siis kõik hullult rääkisid et , "tead et E kukkus seal kus ei tohtind käia" jne ja samal ajal see klassiõde täpselt lonkas mööda. Oeh:D
äkitselt olin enda rõdu peal. Üks poiss ka noh niisama passid rõdu peal ja rohkem ma teda ei näind. Aga sitaks inimesi nägin siit. aga jah passisin siis seal ja oli mingi jooksuvõistlus. Ma ei saandki aru, kas ma olin P-i, P-i ja K-K iga samas võistkonnas või pidime KK-iga P-h P-h-e taga ajama või mis oli. Issand liiga segaseks kisub tähtedega lol. ja hakkasime taga ajama ja siis sai jaks otsa.
Siis olin äkitselt enda maja nurga peal. ühe õpetaja koer (kes oli päriselus mind paar päeva tagasi peaaegu hammustanud) ajas mind taga ja ma jäin siis seisma ja ta tuli kahe käpa peal minu juurde nagu hammustaks aga hoopis keksis ja nuusutas ja tõmbas lesta.
Nii siis oli vist see, et oli juba pimepime. Kaspar, kes elas enda majas oli kolinud kuskile korterisse ja me olime mingi kambaga õues ja siis ta küsis:" kas te minu poole ei viitsi tulla?" Me ofc olime nõus ja siis 4 inimest läksid juba sinna 2. korrusele ta ukse taha, üks neist oli Kaspar kuigi ta hetk tagasi oli akna peal olnud.. Huh. siis Karmo-K ja Andreas ütlesid et nad käivad joomas Karmo juures ja tulevad vb ka (ka see oli juba juhtunud, kui triffi mängisime läksid nad samuti jooma). Ja siis ma jäin üksinda välja ja jooksin ruttu trepasse ning hakkasin üles korrusele minema. ütlesin et nad mind üles aitaksid, et ma ei näe. Siis kaspar tõmbas mu üles ja nad hakkasid mind kõditama x'D. ja siis Kaspari ema tuli ukse peale ja WTH juba jälle oli see lonkaja E sinna jõudnud ja siis Kaspari ema hullult kutsus teda ka et, tule ikka tule noh. Ja siis ta ütles et:" kella 2-heks olgu plats puhas siis ma tulen koju tagasi." nii siis 10 inimest pidi sinna minema aga läks mingi 50. ja seal oli suht mõttetu so ma läksin koju.
Siis olingi kodus. Kaks sõpsi olid mu pool ööd. Me olime arvutis ja issi läks magama ära. Ja siis me läksime vapsee elutuppa, panime maki mängima ja hakkasime tantsima (pimedas). Ja siis panime tule põlema korraks ja vaatasime issi juba kuidagi sinna elutuppa diivani peale magama läind happy ja ta ütles et laske mul magada.
Nii sis me läksime ukse peale, keegi koputas 3 korda. Tegin ukse lahti, ei saand aru kes see oli keegi kollaka jopeka ja siis lõppes unenägu ära. Kuidas ma VIHKAN selliste lõppudega unenägusid happy

EDU NEILE KES ÄRA JÕUDSID LUGEDA! smile
Tagasi üles Go down
travianboy
Vana kala
Vana kala

PostitaminePealkiri: Re: mida viimati unes nägid?   Kolm Sept 28, 2011 4:53 pm

happy

me olime oma klassiga küla lauluväljakaul.sinna sõitis mingi auto mida juhtis punapealine naine.kogu klass jooksis selle auto juurde ja hakkas seda lõhkuma,ka mina(ei tea miks nagu)naine oli lihtsalt sees jaei reageerinud.kui auto oli täiesti sodi(sõitiskõlbmatu)ronis ta sealt välja ja hakkas kõiki taga ajama.kõik jooksid,ja sõitsid ratastega.mina hakkasin kiiresti oma rattaga väntama kui tagumine kumm lõhkes.kiiresti lükkasin ratast käekõrva,kahju oli loobuda.kuidagi sain siis selle rattaga metsa pageda,kus kõik küsisid hirmunult et kus ta on ja et mis ta nüüd meiega teeb.siis sai uni otsa.
Tagasi üles Go down
Ananass
Moderaator
Moderaator

PostitaminePealkiri: Re: mida viimati unes nägid?   Püh Okt 02, 2011 9:17 am

Jälle postitan happy
aga mul oli suht fun uni, meelde tuli sellega, et otsisin ühte pilti googlest : D

Noja, käisime mingi kambaga linnas igast asju ostmas. Omg kui kaua aega ma ikka valisin seal, mul pole meeles enam mida ma ostsin, aga wth poes maksis üks nuudlipakk 1,29 ja nii lol. Lõpuks sai ostetud, kõik olid juba kadund. Siis olime linnast kodus. Mingi mäng käis. Kristel andis mulle mingit mullinätsu ja me kõik sõime seda. Siis tulid mingid hiigelmullid ja me hakkasime üksteist nendega nagu lööma or sth see oligi mängu põhimõte happy
Tagasi üles Go down
Rachelreidla
Veteranliige
Veteranliige

PostitaminePealkiri: Re: mida viimati unes nägid?   Laup Okt 22, 2011 6:23 am

Uni oli siis selline:
Ma ärkasin ülesse ja siis koputas sõbranna ja ütles "Hakkame täna salatit valmistama". Ma panin päevariided selga ja läksin kööki, köögis lõikas juba vorsti happy , ma hakkasin kartulit lõikama ja kui mu sõbranna vetsu läks lõikasin mina pöidla maha happy ,mul ei hakkanud verd jooksma ning ma sain vaadata mis seal sees on happy .
Kui sõbranna tuli vetsust välja ütles ta mulle "Issand, kus su pöial on?" happy
Järgmine päev läksin haiglasse ja mulle pandi uus pöial happy .Läksin koju.Kodu ukse ees nägin ma sõbrannat ja me hakkasime salatit edasi tegema happy .

Vot selline uni mul oligi happy
Tagasi üles Go down
Ananass
Moderaator
Moderaator

PostitaminePealkiri: Re: mida viimati unes nägid?   Laup Okt 22, 2011 5:02 pm

Lol RR hea uni happy

Mul oli nii, et:
kolme-nelja sõpsiga läksime ühe klassivenna poole. Tal oli mingi MEGASUUR maja ja nagu kõik toad olid tema võinii ja siis chillisime seal ja äkitselt tulid vanemad koju, siis ajas ta meid välja lol. Aknast hüppasime. Ja siis tulid 2 sõpsi mu pool ööd. Ma terve õhtu aint rääkisin õega telefonitsi ja siis ütlesin kl 24 neile et, ah te võite nüüd koju minna, tglt ei jää mu poole ööd.

btw sõps nägi muidu seda unes(päriselt) et mängisime Sims3 ja meie kodukoht oli seal. ;D ja me hüppasime sellises vesivoodis et vajus läbi & siis tulid voodist zombid välja. Irv me põgenesime nende eest jne & siis läksime kellegi maja katusele & läbi.
Tagasi üles Go down
Sponsored content

PostitaminePealkiri: Re: mida viimati unes nägid?   

Tagasi üles Go down

mida viimati unes nägid?
Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles 
Lehekülg 5, lehekülgi kokku 6Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next