HomeRegistreeriLogi sisse

Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» 24 h läbu ja teematut juttu - vol 22
by Tinnnnu Today at 6:12 am

» Kellukese pildikogu
by Tinnnnu Nelj Nov 30, 2017 6:29 am

» Kellukese pildid
by kelluke Laup Juun 25, 2016 9:25 am

» The Carmola Family Pictures from Redisch
by Redisch Laup Juul 11, 2015 10:40 am

» Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja
by Sillylicious Teis Juul 07, 2015 10:40 am

» The Sims 4 Lühitutvustus
by Meow Kolm Veeb 18, 2015 10:43 am

» ~Twitter.~
by Tinnnnu Reede Jan 16, 2015 12:27 pm

» Foorumi aadress
by Tinnnnu Teis Jan 13, 2015 7:28 am

» Tinnnnu pildid
by Tinnnnu Esm Sept 15, 2014 7:42 pm

Share | 

The sims 3 - tõmbamine. Palun abi!

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down 
AutorTeade
Grace
Moderaator
Moderaator

Postituste arv : 4498

PostitaminePealkiri: The sims 3 - tõmbamine. Palun abi!   Laup Sept 11, 2010 3:31 pm

Tere, nagu pealkirjast aru on saada, siis mul oleks abi vaja tõmbamisega. Seesuhtes, et kõik ütlevad, teed failil topeltkliki ja asi mängus, aga mul pole. No tõesti, mida ma valesti teen? Kas keegi viitsiks mingite piltidega kasvõi mind aidata või kuhu kausta üldse need tõmmatud asjad panna tuleb? Viitsib keegi aidata ja detailselt kõik välja rääkida. Tänan teid, kes mind aidata viitsivad.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline

PostitaminePealkiri: Re: The sims 3 - tõmbamine. Palun abi!   Laup Sept 11, 2010 3:48 pm

Tõmba siit MonkeyHelper, see on seal Asjade tõmbamise aitamisprogramm. Kui see on tõmmatud, installitud, ja kõik sellised asjad tehtud, siis tee failidel topeltklikk, ja ongi mängus.
Tagasi üles Go down
Grace
Moderaator
Moderaator

PostitaminePealkiri: Re: The sims 3 - tõmbamine. Palun abi!   Laup Sept 11, 2010 3:55 pm

Mul on see programm, siis ma tavaliselt need failid, mis tulevad sinna, ekstraktin lahti ning teen topelkliki aga asja mängus pole.

EDIT: kuhu kausta ma need tõmmatud failid panema üldse pean?
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline

PostitaminePealkiri: Re: The sims 3 - tõmbamine. Palun abi!   Püh Sept 12, 2010 5:19 am

The Sims 3 kausta tee kaust Mods, ja sinna Package, siis failid sinna Package.
Tagasi üles Go down
Grace
Moderaator
Moderaator

PostitaminePealkiri: Re: The sims 3 - tõmbamine. Palun abi!   Püh Sept 12, 2010 12:22 pm

Mul kõik failid pole ju package? Või on?
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline

PostitaminePealkiri: Re: The sims 3 - tõmbamine. Palun abi!   Püh Sept 12, 2010 12:37 pm

No sellised (click) on, need paned sinna Package kausta. Kui on The Sims 3 logoga failid, siis teed topeltkliki, tuleb Launcher ette, ja hakkab laadima. Pärast pead veel mängu ka installima.
Tagasi üles Go down
Grace
Moderaator
Moderaator

PostitaminePealkiri: Re: The sims 3 - tõmbamine. Palun abi!   Püh Sept 12, 2010 12:42 pm

Eem..mis asi laadima hakkab? Btw, kui ma seal launcheris püüan neid installida, tuleb mingi värk ette ja ta ei installi neid ära?! See esimene pilt, mille sa tegid, mul on sellised failid ahvipead;D
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline

PostitaminePealkiri: Re: The sims 3 - tõmbamine. Palun abi!   Püh Sept 12, 2010 12:44 pm

Tee ühe ahvipea peal topeltklikk, ja kui tuleb mingi kast ette, siis kirjuta mis seal kirjas on.
Tagasi üles Go down
Grace
Moderaator
Moderaator

PostitaminePealkiri: Re: The sims 3 - tõmbamine. Palun abi!   Püh Sept 12, 2010 2:10 pm

Eieiei, ahvidega ei tule mingit kasti, ega üldse midagi.. vaid kui need The sims 3'e pildiga failid tulevad, siis teen nagu topeltkliki, tuleb see launcher vms ette, siis ma nagu sealt panen "Select all", siis teeb kõikidesse kastidesse linnukesed ning siis panen "install" ja siis lööb mingi kasti ette..
Tagasi üles Go down
melachi the witch
Moderaator
Moderaator

Postituste arv : 2565

PostitaminePealkiri: Re: The sims 3 - tõmbamine. Palun abi!   Püh Sept 12, 2010 3:31 pm

noja siis, valid selle yes võimidagi, ma ei mäleta enam täpselt smile , igastahes ma õppisin asjade tõmbamist youtubest üldse happy

Külaline
Külaline

PostitaminePealkiri: Re: The sims 3 - tõmbamine. Palun abi!   Püh Sept 12, 2010 3:46 pm

Selles kastis peaks hakkama asju mängu laadima, ja kui laetud, siis saab vajutada Ok.
Tagasi üles Go down
Grace
Moderaator
Moderaator

PostitaminePealkiri: Re: The sims 3 - tõmbamine. Palun abi!   Püh Sept 12, 2010 4:19 pm

PILT!!! Mul ei tule selline kast ette, kus ma saaks Yes vajutada..
Tagasi üles Go down
melachi the witch
Moderaator
Moderaator

Postituste arv : 2565

PostitaminePealkiri: Re: The sims 3 - tõmbamine. Palun abi!   Püh Sept 12, 2010 4:30 pm

omn, mul küll sellist asja ei tulnud teeth klikka done siis .. ma arvan.

Külaline
Külaline

PostitaminePealkiri: Re: The sims 3 - tõmbamine. Palun abi!   Püh Sept 12, 2010 4:47 pm

Ok peaks saama vajutada hoopis.
Tagasi üles Go down
Grace
Moderaator
Moderaator

PostitaminePealkiri: Re: The sims 3 - tõmbamine. Palun abi!   Püh Sept 12, 2010 7:23 pm

No ma ei tea, see done ei aita midagi, sest see jääbki mul ette tulema ja kõik, aga elan ilma downloadsiteta siis, the sims3'es pole see nii hull ka, seesuhtes, et seal kõik päris reaalne ja väga viga polegi asjadel võinii.
Tagasi üles Go down
Sponsored content

PostitaminePealkiri: Re: The sims 3 - tõmbamine. Palun abi!   

Tagasi üles Go down

The sims 3 - tõmbamine. Palun abi!
Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1