Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Logi sisse

Unustasin parooli

Latest topics
» Tead mis? See on legacy!
by Nutella Nelj Juun 11, 2020 9:15 pm

» 24 h läbu ja teematut juttu - vol 22
by Nutella Esm Märts 16, 2020 1:30 pm

» Kellukese pildikogu
by Ananass Püh Veeb 02, 2020 4:43 pm

» Sims 2 lisaosad
by kristiinahelena Laup Dets 21, 2019 10:05 am

» Elina The Sims 4 pildid - 6 juuni 2018
by melachi the witch Kolm Juun 06, 2018 1:59 pm

» Kellukese pildid
by kelluke Kolm Mai 30, 2018 2:49 pm

» The Carmola Family Pictures from Redisch
by Redisch Laup Juul 11, 2015 10:40 am

» Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja
by Sillylicious Teis Juul 07, 2015 10:40 am

» The Sims 4 Lühitutvustus
by Meow Kolm Veeb 18, 2015 10:43 am

Dolenaurid - kauaoodatud 1. OSA! :)

Go down

Dolenaurid - kauaoodatud 1. OSA! :) Empty Dolenaurid - kauaoodatud 1. OSA! :)

Postitamine by MinaSuffi on Püh Okt 03, 2010 11:47 am

Saabunud on uus päev. Nii ka Dolenauride peres. Parasjagu on küll kõik väga vaikne, kuna Dolenaurid just kolisid siia ning peavad veel natuke harjuma enne, kui eluga edasi minna. Miks nad üldse enda vanast armsast Veronavillest ära kolisid? Sest Lucas Dolenaurile tehti parem töö pakkumine, siin, Kolme Järve Linnas. Igatahes, minnes teema juurde tagasi, Lucas putitas autot:
Dolenaurid - kauaoodatud 1. OSA! :) Snapshot_b93501e8_f9b49118
Juba hommikul vara? Nojah, selline on Lucas Dolenaur. Tema naine, Jane, luges aga parajasti raamatut. Kokaraamatut, mille ta kavatses enda lastele pärandada. Nimelt, see ei olnud tavaline kokaraamat, vaid raamat, mis on põlvest-põlve edasi pärandatud.
Dolenaurid - kauaoodatud 1. OSA! :) Snapshot_b93501e8_f9b4939e
Justin tegeles aga enda salajase hobiga. Ta on alati unistanud sellest, et kingib enda ema sünnipäevaks uhke pildi. Selleks läheb aga vaja oskusi ning seda Justin parasjagu arendabki.
Dolenaurid - kauaoodatud 1. OSA! :) Snapshot_b93501e8_b9b4976e
Nojah, praegu on ta pilt selline:
Dolenaurid - kauaoodatud 1. OSA! :) Snapshot_b93501e8_99b49e3e
Marie Dolenaur uuris praegu arvutis endale koolivälist töökohta. Et ta saaks natuke endale raha teenida. Selle ta ka leidis, sportlase karjääris.
Äkitselt heliseb uksekell. Marie ei tee sellest välja, kuid Justin hüüab: "MA LÄHEN VÕTAN!"
Dolenaurid - kauaoodatud 1. OSA! :) Snapshot_b93501e8_39b4947c
Inimene on küll lahkunud, kuid Justin leidis kingipaki. Ta mõtles: hmm... huvitav, kas ma võin selle avada? Ah, suva, ma avan... Avades paki leidis Justin sealt arvuti. Ta jooksis kohe isa juurde ning küsis: "Issi, vaata mis meile toodi!" Lucas, kes oli parasjagu ametis autoga, ei suvatsenudki vaadata ning lihtsalt noogutas. Justin küsis: "Kas ma võin selle endale võtta?" Lucas pööras nüüd pilgu ning imestas, kuidas Justin seda üldse tassida jõuab. "Hmm... sulle oleks siis lauda vaja, aga seda meil ei ole. Teeme nii, et me varsti ostame sulle selle laua ning siis paneme arvuti ka püsti. Ma ju tean, kuidas sa endale oma arvutit tahan, kullake!" Justin jooksis koos arvutiga lõbusalt tuppa ja jätkas enda maalinguid.
Samal ajal aga jõudis mingi auto maja ette. "Marie, kas sa tead, mis auto see on?" küsis Jane, kes parasjagu lõpetas raamatu lugemise. Marie noogutas ning vastas: "Jah, see on mu tööauto. Tsau! Ma peangi nüüd minema!"
Dolenaurid - kauaoodatud 1. OSA! :) Snapshot_b93501e8_99b49a49
Kui Marie oli lahkunud, siis Justin jooksis enda jalkavärava juurde, et harjutada trenni jaoks. Ta käis iga nädal kord trennis. Ta armastas tõesti jalkut.
Dolenaurid - kauaoodatud 1. OSA! :) Snapshot_b93501e8_99b49bd4
Dolenaurid - kauaoodatud 1. OSA! :) Snapshot_b93501e8_99b49bba
Dolenaurid - kauaoodatud 1. OSA! :) Snapshot_b93501e8_d9b49bca
Lucas putitas natuke veel autot ning siis otsustas tuppa minna. Ta leidis enda naise taas lugemas kokaraamatut. Lucas aga tahtis teda rõõmustada.
Dolenaurid - kauaoodatud 1. OSA! :) Snapshot_b93501e8_59b49b4e
"Kallis, ma armastan sind nii väga! Mulle meenub aeg, kui me veel noored olime... Kui...oeh, ma ei taha nii vanainimesena kõlada, seega, jätkame!" lausus Jane tundlikult. Lucas naeratas ning suudles Jane'i.
Dolenaurid - kauaoodatud 1. OSA! :) Snapshot_b93501e8_d9b49b26
Justin ikka veel harjutas jalgpalli. Varsti nägi Justin, et ta isa tuleb taas autot putitama. Ja siis ta näeb, et ta õde ilmub koju. Ja ta näeb veel, et õhtu saabus kätte.
hmm, kas ma olen tõesti terve päev otsa jalkut harjutanud? Okk, no tore siis... oeh... ma olen väsinud... mõtles Justin ning jättis jalku harjutamise ning läks aiatooli peale. Ta lebas seal natuke ning jäi kogemata magama.
Dolenaurid - kauaoodatud 1. OSA! :) Snapshot_b93501e8_19b49cac
Peagi leidis Jane Justini sealt magamast ning tassis ta tuppa magama. Lucas samal ajal putitas ikka veel enda masinat.
Dolenaurid - kauaoodatud 1. OSA! :) Snapshot_b93501e8_99b49cb4
Siis ilmus nende ukse taha järgmine isik. JUSTIN, sa magad ikka kõik hea maha....
Dolenaurid - kauaoodatud 1. OSA! :) Snapshot_b93501e8_79b49c98
Peagi tüdruk lahkus ning siis helises telefon. Marie jooksis telefoni juurde ning vastas: "Hallo, Marie Dolenaur siin." Ta avastas, et talle helistas ta kunagine klassiõde. Ta jutustas temaga kaua.
Peagi saabus aeg minna magama. Kõik hakkasid õhtusi toimetusi tegema. Pesemas, vetsus, joomas klaasikest vett. Ja siis magama.
Dolenaurid - kauaoodatud 1. OSA! :) Snapshot_b93501e8_99b49e48
Dolenaurid - kauaoodatud 1. OSA! :) Snapshot_b93501e8_59b49e71
Kuid Marie ei maganud veel...
Dolenaurid - kauaoodatud 1. OSA! :) Snapshot_b93501e8_79b49379

Soorrrri, et nii kaua läks 1. osaga.
Mul tekkis väike jama, et pildid ei laetud üles jne, ja siis ma kogemata kustutasin paar olulist pilti ära, niiet jutt tuli kuidagi lopergune vms, sellepärast. Ma püüan järgmine kord teha parem jutt, ja põnevam. MEGASORRI! sad
Ps! mul ei lase teha print screeni, seega tegin simsifotokaga, seetõttu on selline teistugune vms graafika, mitte just kõige parem.
MinaSuffi
MinaSuffi
Vana kala
Vana kala

Postituste arv : 280

Tagasi üles Go down

Dolenaurid - kauaoodatud 1. OSA! :) Empty Re: Dolenaurid - kauaoodatud 1. OSA! :)

Postitamine by Tulla on Püh Okt 03, 2010 11:52 am

maitea, esimese osa kohta ei oska midagi öelda.. JÄTKA KINDLALT cute
Tulla
Tulla
Moderaator
Moderaator

Postituste arv : 2953

http://tuulivonh.blogspot.com

Tagasi üles Go down

Dolenaurid - kauaoodatud 1. OSA! :) Empty Re: Dolenaurid - kauaoodatud 1. OSA! :)

Postitamine by Keidzy on Püh Okt 03, 2010 11:54 am

huvitav, kuigi mind veidi häirib, et on tekst ja siis pilt.
Muidu jätka jh!
Keidzy
Keidzy
Administraator
Administraator

Postituste arv : 3585

Tagasi üles Go down

Postitamine by MinaSuffi on Püh Okt 03, 2010 12:00 pm

Ookeii, smile jätkan, aga ma nüüd võtan siis kaks uut võtet,
1) pilt enne, siis tekst, happy
2) teen vähem pilte mängus, sest mul on võimatu muidu juttu teha, sest pilte jääb koguaeg üle... happy
aga aitähh kommentaaride eest!
MinaSuffi
MinaSuffi
Vana kala
Vana kala

Tagasi üles Go down

Postitamine by Keidzy on Püh Okt 03, 2010 12:02 pm

noo lase käia...
millal muidu uus osa tuleb?
Keidzy
Keidzy
Administraator
Administraator

Tagasi üles Go down

Postitamine by Eeesi- on Püh Okt 03, 2010 12:34 pm

täitsa lahe on ja, jätka ;D
Eeesi-
Eeesi-
Veteranliige
Veteranliige

Postituste arv : 3073

http://eesiraa.tumblr.com/ & http://muffinincity.blogspot.co

Tagasi üles Go down

Postitamine by xxd on Püh Okt 03, 2010 1:14 pm

Eeesi- kirjutas:täitsa lahe on ja, jätka ;D

xxd
Veteranliige
Veteranliige

Postituste arv : 3634

Tagasi üles Go down

Postitamine by OlenKerli on Püh Okt 03, 2010 1:59 pm

ee, normaalne, jätka ikka .
Aga natuke ebareaalne, et keegi lihtsalt jätab su ukse taha arvuti, aga noh, see selleks.
OlenKerli
OlenKerli
Veteranliige
Veteranliige

Postituste arv : 1468

Tagasi üles Go down

Postitamine by MinaSuffi on Püh Okt 03, 2010 3:35 pm

Kkerli^^ kirjutas:ee, normaalne, jätka ikka .
Aga natuke ebareaalne, et keegi lihtsalt jätab su ukse taha arvuti, aga noh, see selleks.

jaa, on küll mega-ebareaalne, aga tegelt simsis see mees jätab ju koguaeg, happy
ja siis ma mõtlesin, et kasutan ära seda, et ma ostsin ainult ühe arvuti, mis läks teismelisele, seega, japp... happy
kuigi see oleks veel ebareaalsem, et lastel on arvuti ja vanematel pole, aga see selleks... happy
MinaSuffi
MinaSuffi
Vana kala
Vana kala

Tagasi üles Go down

Postitamine by Reeli on Esm Okt 04, 2010 3:39 am

oi väga hea jutt smile tee kiiiiiresti uus!! see maja õu on kuidagi nii kodune heheh happy
Reeli
Reeli
Vana kala
Vana kala

Postituste arv : 358

Tagasi üles Go down

Postitamine by MinaSuffi on Esm Okt 04, 2010 3:56 pm

heh, nii tore kui teile meeldib!
katsun, võibolla jääb aega, vb saan isegi täna tehtud järgmise osa! smile
MinaSuffi
MinaSuffi
Vana kala
Vana kala

Tagasi üles Go down

Postitamine by Reeli on Esm Okt 04, 2010 4:01 pm

PLIIIIIS TEE TÄNA JÄRGMINE OSA !!!! : ) Ma oleks kohe esimesena joondu valves seda lugemas, ja ma arvan et ka teised wink
Reeli
Reeli
Vana kala
Vana kala

Postituste arv : 358

Tagasi üles Go down

Postitamine by Keidzy on Esm Okt 11, 2010 5:04 pm

Uut osa!!
kähku-kähku! Kuna tuleb?

Keidzy
Keidzy
Administraator
Administraator

Tagasi üles Go down

Postitamine by MinaSuffi on Esm Okt 11, 2010 5:19 pm

Ausaltöeldes pole mul siiski õrna aimugi kuna tuleb uus osa,
kuid ma luban, et kunagi ikka tuleb! Ehk nädalavahetusel saan uue osa valma. tongue
MinaSuffi
MinaSuffi
Vana kala
Vana kala

Tagasi üles Go down

Postitamine by Sponsored content

Sponsored content

Tagasi üles Go down

Tagasi üles