Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



Logi sisse

Unustasin parooli

Latest topics
» 24 h läbu ja teematut juttu - vol 22
by Tinnnnu Reede Jan 22, 2021 11:04 am

» Tead mis? See on legacy!
by Ananass Reede Aug 07, 2020 4:28 pm

» Kellukese pildikogu
by Ananass Püh Veeb 02, 2020 4:43 pm

» Sims 2 lisaosad
by kristiinahelena Laup Dets 21, 2019 10:05 am

» Elina The Sims 4 pildid - 6 juuni 2018
by melachi the witch Kolm Juun 06, 2018 1:59 pm

» Kellukese pildid
by kelluke Kolm Mai 30, 2018 2:49 pm

» The Carmola Family Pictures from Redisch
by Redisch Laup Juul 11, 2015 10:40 am

» Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja
by Sillylicious Teis Juul 07, 2015 10:40 am

» The Sims 4 Lühitutvustus
by Meow Kolm Veeb 18, 2015 10:43 am


melachi the witch'i uus tutvustus :'3

2 posters

Go down

melachi the witch'i uus tutvustus :'3 Empty melachi the witch'i uus tutvustus :'3

Postitamine by melachi the witch Püh Okt 31, 2010 7:41 pm

Sauks, kuna polnud midagi teha siis otsustasin uue tutvustuse teha. (Muidugi aitas kaasa ka Tulla idee selle jaoks happy) Igastahes, mu nimi on Elina, kutsutakse erinevate nimedega alustades siis Ellust kuni jäneseni. cute Olen hetkel 12 aastat vana, kuid detsembris (19. dets) saan kolmteist, ootan väga. Ma ei ole eriline raamatufanaatik, kuid filme ma armastan - eriti siis, õudus, nalja / komöödia filme. Fantaasia filmidest eelistan ainult Harry Potterit smile. Muusika maitse on ka nagu kartulid moosiga, erinevalt tujust siis - vahest kuulan rahulikumat muusikat, vahest teistsugust, ma tõeliselt vihkan hevi metal 'i bände. Ahja, ma elan Raplas, piisavalt linnalik kuid samas rahulikum koht kui Tallinn, ainus mis muret teeb on see et kui õue minna, jõuad jälle samasse kohta välja - Konsumisse happy. Ma käin RÜG'is kool on ise hea ja rahvas veel parem, aga mulle ei meeldi õppida, kohe üldse mitte (kuigi ja, kellele meeldib?) kõige paremini tuleb välja mul inglise keel, eesti keel, vene keel, muusika & töö õpetus / käsitöö (ma vihkan käsitöö tundi, aga ma lihtsalt oskan seda happy) ja nüüd siis natuke simsi ajalugu, minupoolt. smile Ma olin just saanud üheksa aastaseks, läksime isaga poodi ning ostsime simsi siis, kuna mul see aeg endal (kodus oli ikka happy nagu päris enda oma polnud) arvutit siis ma sain endale ka läpaka, olin vaimustuses simsist ikka üpriski palju, siiamaani olen, ilmselt võib mind nimetada isegi fanaatikuks. Paari aastaga sain siis endale sims 2 mängude kollektsiooni kokku ka, ma mäletan et ma sain isegi nimepäevaks midagi simsiga seoses happy Nii, kui sims 3 välja tuli ütlesin et ma ei hakka seda mängima, see on halvem ja igast muud. Kuid nüüdseks on mu arvamus muutunud, ning juba see tõttu et, sims 3 tuleb koguaeg uuendusi & uusi lisasid, nagu simsimaalgi öeldud apartment life oli väga hea lõpp sims 2 sarjale. Praegu oman sims 3'elt põhimängu & Late Night'i. Jah, meie klassis on teisigi kes mängivad simsi, aga õnneks sellist asja pole nagu norimine, isegi kui see oleks, ei kõigutaks see mind, sõimaks norijal näo täis ja elaks õnnelikult edasi. Olen tõsiselt õnnelik, et leidsin endale simsi, ning selle toreda foorumi. See on ajapikku omaks saanud, aitaksin kuidas saaksin, et see taas aktiivne oleks. smile Aga nüüd, ma tüütasin teid ilmselt oma pika tekstiga ära, niiet ma lõpetan kirjutamise, ise endalegi uskumatuna tundub selle teksti pikkus cute Päikest !
melachi the witch
melachi the witch
Moderaator
Moderaator

Postituste arv : 2574
Join date : 02/11/2009
Age : 26
Asukoht : Tallinn

Tagasi üles Go down

melachi the witch'i uus tutvustus :'3 Empty Re: melachi the witch'i uus tutvustus :'3

Postitamine by Tulla Esm Nov 01, 2010 1:02 pm

haha happy ma ei oma autoriõigusi selle idee jaoks, õnneks happy

kusjuures sakus toimub see sama asi ; lähed chillima jõuad välja lõpuks ikka konsumisse või säästukasse lol
Tulla
Tulla
Moderaator
Moderaator

Postituste arv : 2953
Join date : 31/07/2009
Age : 26
Asukoht : tallinn

http://tuulivonh.blogspot.com

Tagasi üles Go down

melachi the witch'i uus tutvustus :'3 Empty Re: melachi the witch'i uus tutvustus :'3

Postitamine by melachi the witch Esm Nov 01, 2010 1:04 pm

Ega ja, mis teha happy väikestes kohtades ongi nii : D
melachi the witch
melachi the witch
Moderaator
Moderaator

Postituste arv : 2574
Join date : 02/11/2009
Age : 26
Asukoht : Tallinn

Tagasi üles Go down

melachi the witch'i uus tutvustus :'3 Empty Re: melachi the witch'i uus tutvustus :'3

Postitamine by Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele