Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



Logi sisse

Unustasin parooli

Latest topics
» 24 h läbu ja teematut juttu - vol 22
by Tinnnnu Reede Jan 22, 2021 11:04 am

» Tead mis? See on legacy!
by Ananass Reede Aug 07, 2020 4:28 pm

» Kellukese pildikogu
by Ananass Püh Veeb 02, 2020 4:43 pm

» Sims 2 lisaosad
by kristiinahelena Laup Dets 21, 2019 10:05 am

» Elina The Sims 4 pildid - 6 juuni 2018
by melachi the witch Kolm Juun 06, 2018 1:59 pm

» Kellukese pildid
by kelluke Kolm Mai 30, 2018 2:49 pm

» The Carmola Family Pictures from Redisch
by Redisch Laup Juul 11, 2015 10:40 am

» Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja
by Sillylicious Teis Juul 07, 2015 10:40 am

» The Sims 4 Lühitutvustus
by Meow Kolm Veeb 18, 2015 10:43 am


Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja

+35
Pätu--
Kätuu
kirmikarmihuntkoer
-.Cookie.-
KevinMuso
Defaire
litttlef
devilish
CleoDeNile
merka
johannajog
melanyyr
KkohevMuff2n
Marite:)
-roozacirca-
razorbladecupcake
xxd
LittleMissy
Cosmo
annilotte
anets
nannou
haisuloom
Tinnnnu
MinaSuffi
marias1
melachi the witch
dDe.JuU
Reinuvader
Kikzu
Keidzy
Johhi
AnnuMušii
karoli-
Roosaketss
39 posters

 :: Sims 3 :: Abi

Lehekülg 2, lehekülgi kokku 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja - Page 2 Empty Re: Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja

Postitamine by marias1 Püh Märts 06, 2011 9:38 am

Jah, ma lugesin seda ka simsimaalt, mõtlesin et nii lihtne, et saan hakkama. Aga ei saa. Kui ma klõpsan kaks korda faili peal, viskab ette mulle sellise kasti. https://2img.net/h/oi53.tinypic.com/zj8kkg.png
Milles asi?

marias1

Postituste arv : 6
Join date : 24/02/2011

Tagasi üles Go down

Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja - Page 2 Empty Re: Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja

Postitamine by AnnuMušii Püh Märts 06, 2011 9:43 am

Mul tuleeb täpselt sama si ette ja ma olen kindel, et seda tegelt ei peaks tulema meh
AnnuMušii
AnnuMušii
Veteranliige
Veteranliige

Postituste arv : 2351
Join date : 23/07/2009
Age : 26

Tagasi üles Go down

Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja - Page 2 Empty Re: Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja

Postitamine by Reinuvader Püh Märts 06, 2011 10:16 am

See tähendab, et mingil põhjusel ei saa see programm (Helper Monkey) viia tõmmatud asja õigesse kohta. See võib juhtuda siis, kui sul pole oma arvutis administraatori õiguseid. Proovi ise see tõmmatud asi kopi-pasteda õigesse kohta, milleks on C:\Program Files\Electronic Arts\The Sims 3\Mods\Packages
Reinuvader
Reinuvader
Tubli liige
Tubli liige

Postituste arv : 242
Join date : 23/07/2009

Tagasi üles Go down

Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja - Page 2 Empty Re: Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja

Postitamine by marias1 Püh Märts 06, 2011 10:30 am

Tegin nii, kuid ikka, kui klõpsan 2 korda faili peal, viskab ette mingi teistsuguse kasti. Mis see tähendab? https://2img.net/h/oi53.tinypic.com/2ec124o.png

marias1

Postituste arv : 6
Join date : 24/02/2011

Tagasi üles Go down

Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja - Page 2 Empty Re: Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja

Postitamine by Reinuvader Püh Märts 06, 2011 12:56 pm

Ei, kui sa juba ise kopisid selle faili sinna, siis pole vaja selle peal enam topeltklikki teha, vaid see asi peaks juba mängus olema.
Reinuvader
Reinuvader
Tubli liige
Tubli liige

Postituste arv : 242
Join date : 23/07/2009

Tagasi üles Go down

Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja - Page 2 Empty Re: Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja

Postitamine by MinaSuffi Reede Märts 25, 2011 11:37 am

Küsimus siis selline, et kas on kuidagi võimalik Simsi nooremaks muuta?
Ükskõik kas koodiga või millega, mul oleks väga vaja.
Sims 2-s oli hea, võtsid eliksiiri ja olidki noorem, aga ma Sims 3-s nagu eliksiiri ei leidnud sad
MinaSuffi
MinaSuffi
Vana kala
Vana kala

Postituste arv : 280
Join date : 23/07/2009
Asukoht : Kodu

Tagasi üles Go down

Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja - Page 2 Empty Re: Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja

Postitamine by Reinuvader Reede Märts 25, 2011 3:47 pm

Jah, kuid sims 3-es on uued asjad: ambroosia tõstab simsi oma eluea algusesse, ambroosia valmistamisest loe http://simsimaa.net.ee/Sims3/3nipid-simsielu-sook.htm
ja taimedest on elutaim, mille iga vilja söömine pikendab simsi elu ühe päeva võrra, lähemalt http://simsimaa.net.ee/Sims3/3nipid-simsid-oskused-aiapidamine.htm
Reinuvader
Reinuvader
Tubli liige
Tubli liige

Postituste arv : 242
Join date : 23/07/2009

Tagasi üles Go down

Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja - Page 2 Empty Re: Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja

Postitamine by MinaSuffi Reede Märts 25, 2011 10:17 pm

Kuid kas kuidagi nii saaks, et mul nt jooksis mäng kokku angry
Ja siis ma arendasin enne karisma oskust simsil, kuid nüüd kadunud - kas ma saaksin kuidagi selle koodiga tippu lükata vms?
MinaSuffi
MinaSuffi
Vana kala
Vana kala

Postituste arv : 280
Join date : 23/07/2009
Asukoht : Kodu

Tagasi üles Go down

Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja - Page 2 Empty Re: Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja

Postitamine by Keidzy Laup Märts 26, 2011 7:42 am

sims kolmes vist ei saa.
Keidzy
Keidzy
Administraator
Administraator

Postituste arv : 3585
Join date : 14/01/2010
Age : 25
Asukoht : Keila

Tagasi üles Go down

Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja - Page 2 Empty Re: Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja

Postitamine by MinaSuffi Esm Märts 28, 2011 3:31 pm

Okei...
Ja jälle mina oma küsimustega happy
Nimelt, mul on C ketas ja E ketas, sims on C ketta peal ning C ketta peal mälu väga vähe, praegu installin Late Nighti E ketta peale.
Küsimus on siis selline, et kui ma C ketta pealt E ketta peale tõstaksin Simsi, kas see veel tööle ka hakkaks? Tähendab, ma ükskord proovisin, hakkas küll, kuid kõik pered jne olid kadunud, nagu otsast peale hakkasin, aga siis tõstisin õigesse kohta tagasi, mängis edasi ilusti, aga võibolla ma tegin siis ümber tõstmisel midagi imelikult või ebakorrrektselt?
E kettal on mälu väga palju, sinna ma saaksin vabalt need ära mahutada, aga just küsimus on selles, et kas ma pean simsid maha laadima ja siis uuesti peale arvutile (seljuhul E kettale) installima? Või on ka lihtsam (kiirem!) moodus seda teha, et pered jne jääksid alles?
MinaSuffi
MinaSuffi
Vana kala
Vana kala

Postituste arv : 280
Join date : 23/07/2009
Asukoht : Kodu

Tagasi üles Go down

Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja - Page 2 Empty Re: Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja

Postitamine by AnnuMušii Teis Märts 29, 2011 1:25 pm

Kas seal lehel(http://paysites.mustbedestroyed.org/) ei ole enam Sims 3?? Sest ma ei leidnud küll. sad Aga kas keegi teaks siis kust saaks seda(http://peggyzone.com/Sims3Detail.html?id=000387&sortId=00) soengut tasuta? meh
AnnuMušii
AnnuMušii
Veteranliige
Veteranliige

Postituste arv : 2351
Join date : 23/07/2009
Age : 26

Tagasi üles Go down

Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja - Page 2 Empty Re: Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja

Postitamine by Tinnnnu Teis Apr 19, 2011 11:44 am

Minul on selline mure ,et mängus peaks olema mitu erinevat tantsu. Wild dance jne. Aga kui nad neid tantsivad , siis on kõik ühesugused , see kõige tavalisem tants. Mul on kõik lisad ja erid olemas. Hetkel on mängu versioon mingi 7.0 vist , niiet ma ei tea millist parandust vms tõmmata ,et ma ei peaks mängu uuesti installima.
Tinnnnu
Tinnnnu
Vanem Administraator
Vanem Administraator

Postituste arv : 1423
Join date : 22/07/2009
Age : 33
Asukoht : Pärnu

http://tinnnnu.blogspot.com

Tagasi üles Go down

Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja - Page 2 Empty Re: Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja

Postitamine by Reinuvader Teis Apr 19, 2011 3:42 pm

Ei pea midagi tõmbama. Tantsimine on peidetud oskus, mis areneb samamoodi nagu iga teine oskus, seda tuleb lihtsalt palju harjutada. Lase oma simsil palju tantsida (üksi), ja sa näed, et aja jooksul hakkab ta tegema uusi liigutusi. Peidetud oskusi on veel: http://simsimaa.net.ee/Sims3/3nipid-simsid-oskused-peidus.htm
Reinuvader
Reinuvader
Tubli liige
Tubli liige

Postituste arv : 242
Join date : 23/07/2009

Tagasi üles Go down

Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja - Page 2 Empty Re: Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja

Postitamine by Tinnnnu Teis Apr 19, 2011 6:33 pm

Ahso ,selge happy
Suured tänud.
Tinnnnu
Tinnnnu
Vanem Administraator
Vanem Administraator

Postituste arv : 1423
Join date : 22/07/2009
Age : 33
Asukoht : Pärnu

http://tinnnnu.blogspot.com

Tagasi üles Go down

Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja - Page 2 Empty Re: Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja

Postitamine by Reinuvader Kolm Apr 20, 2011 2:01 am

MinaSuffi kirjutas:Küsimus siis selline, et kas on kuidagi võimalik Simsi nooremaks muuta?
Ükskõik kas koodiga või millega, mul oleks väga vaja.
Sims 2-s oli hea, võtsid eliksiiri ja olidki noorem, aga ma Sims 3-s nagu eliksiiri ei leidnud sad
Uus lisapakk Generations toob mängu keemiakomplekti, millega saab teha sellist eliksiiri, et simsi nooremaks teha.
Reinuvader
Reinuvader
Tubli liige
Tubli liige

Postituste arv : 242
Join date : 23/07/2009

Tagasi üles Go down

Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja - Page 2 Empty Re: Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja

Postitamine by haisuloom Laup Mai 21, 2011 11:23 pm

mu arvuti protsessor on.. nõrk? vno ei peaks hakkama saama simsi mängimisega igatahes. mul pole õrna aimu ka, mis see protsessor on, aga saab seda kuidagi suuremaks? smile

haisuloom

Postituste arv : 2
Join date : 21/05/2011

Tagasi üles Go down

Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja - Page 2 Empty Re: Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja

Postitamine by Reinuvader Püh Mai 22, 2011 11:57 am

Ei saa.
Reinuvader
Reinuvader
Tubli liige
Tubli liige

Postituste arv : 242
Join date : 23/07/2009

Tagasi üles Go down

Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja - Page 2 Empty Re: Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja

Postitamine by haisuloom Püh Mai 22, 2011 5:18 pm

aga aga aga. kui ma ikkagi installiksin simsi, kuigi protsessor on 2.0 GHz ja Vistal peab olema 2.4 ... Mis siis juhtuks? ehk siis mida protsessor üldse teeb? Windows XP-ga peaks vähem protsessorit tarvis minema. seega kui siia arvutisse Windows XP lasta panna mingi x raha eest, siis saaks simsi mängida?
ma ei anna alla!! sadsad

haisuloom

Postituste arv : 2
Join date : 21/05/2011

Tagasi üles Go down

Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja - Page 2 Empty Re: Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja

Postitamine by Reinuvader Esm Mai 23, 2011 4:25 am

Tubli oled, et alla ei anna. smile smile
Mängude nõuded arvutile on alati üldised ja keskmised, kuid arvuteid on tuhandeid erinevaid. Muidugi proovi kõigepealt, kas Vistaga läheb mäng käima. Kui ei lähe, siis sobib väga hästi see, et sa paned oma arvutisse XP ja siis peab mäng käima minema küll.
Reinuvader
Reinuvader
Tubli liige
Tubli liige

Postituste arv : 242
Join date : 23/07/2009

Tagasi üles Go down

Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja - Page 2 Empty Re: Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja

Postitamine by nannou Esm Mai 23, 2011 11:35 am

Küsimus Sims Medievali kohta: kui teed ühe kuningriigi questid ära siis avaneb peamenüüs kaks eri suunda ja saad alustada nendes uue kuningriigi loomist. Esmapilgul tundusid questid täpselt samad. Kas need suunad ongi niisama, et saaks uue kuningriigi teha või on neil mingi mõte ka ( ala mäng läheb edasi vms) ?
nannou
nannou

Postituste arv : 2
Join date : 23/05/2011
Age : 33
Asukoht : Tartu

Tagasi üles Go down

Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja - Page 2 Empty Re: Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja

Postitamine by Reinuvader Esm Mai 23, 2011 2:00 pm

Jah, nendel on mõte. See mäng on kahetasandiline - kõigepealt valid uue arengukava (ambition) ja igas kavas on omad teed selleni jõudmiseks. Need suunad ongi uued arengukavad (ambition). Kui klikkad selle ikooni peale, avaneb paremal aken selle arengukava salvestatud mängudega ja kui klikkad seal paremal selle arengukava ikooni juures olevale küsimärgile, avaneb nimekiri selle arengukava peamiste nõuetega. Esimeses arengukavas nimega "New Beginnings" oli vaja ehitada uusi hooneid ja selleks tuli lihtsalt koguda ressursipunkte ja nende eest ehitada hooneid, mida rohkem hooneid ehitad, seda kõrgema tulemusega lõpetad. Kui olid selle esimese lõpetanud, avaneb kaks uut. Ühes, nimega "Imperial Domination", on vaja vallutada uusi maid, selleks tuleb rohkem ülesandeid teha kuninga, rüütli või kaupmehega, kes saavad üldse maid juurde vallutada, teises, nimega "No Quest for the Weary" tuleb vähemalt 16 ülesannet sooritada pronks-, hõbe-, kuld- või plaatinamedalile, siin on jällegi taktika pisut teine. Kokku on mängus 66 ülesannet (quest), kui oled tõmmanud uuendusi, on neid veel rohkem, lisaks muutuvad ülesannete lahendused olenevalt mängija valikutest. Ühes arengukavas ei saa sa kõiki ülesandeid läbi teha ja tulevadki uued arengukavad, mille läbimiseks on vaja teha teisi ülesandeid. Mõned tunduvad alguses samad, kuid edasi arenedes avanevad uued.
Reinuvader
Reinuvader
Tubli liige
Tubli liige

Postituste arv : 242
Join date : 23/07/2009

Tagasi üles Go down

Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja - Page 2 Empty Re: Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja

Postitamine by anets Esm Mai 23, 2011 6:21 pm

Mis on kõige kallim töökoht sims 3-es ? teemast VIST väljas smile

anets

Postituste arv : 3
Join date : 15/05/2011
Age : 26
Asukoht : Viljandi

Tagasi üles Go down

Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja - Page 2 Empty Re: Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja

Postitamine by annilotte Kolm Juun 15, 2011 2:04 pm

Ma tahaks küsida kas the sims 3 on võimalik teismelistel lapsi saada mingi koodi või millegiga? (ma olen simsimaalt otsind, aga ei leidnud)

Ette tänades!
annilotte
annilotte
Algaja
Algaja

Postituste arv : 19
Join date : 15/06/2011
Age : 25
Asukoht : Marsilt, kust siis veel

Tagasi üles Go down

Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja - Page 2 Empty Re: Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja

Postitamine by Cosmo Kolm Juun 15, 2011 2:36 pm

annilotte kirjutas:Ma tahaks küsida kas the sims 3 on võimalik teismelistel lapsi saada mingi koodi või millegiga? (ma olen simsimaalt otsind, aga ei leidnud)

Ette tänades!
Ei ole.
Cosmo
Cosmo
Algaja
Algaja

Postituste arv : 10
Join date : 11/06/2011
Age : 34

Tagasi üles Go down

Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja - Page 2 Empty Re: Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja

Postitamine by Cosmo Kolm Juun 15, 2011 2:39 pm

annilotte kirjutas:Ma tahaks küsida kas the sims 3 on võimalik teismelistel lapsi saada mingi koodi või millegiga? (ma olen simsimaalt otsind, aga ei leidnud)

Ette tänades!
Arsti, kriminaali ja politsei töökohad on kõige tasuvamad.
Cosmo
Cosmo
Algaja
Algaja

Postituste arv : 10
Join date : 11/06/2011
Age : 34

Tagasi üles Go down

Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja - Page 2 Empty Re: Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja

Postitamine by Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Lehekülg 2, lehekülgi kokku 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Tagasi üles

- Similar topics

 :: Sims 3 :: Abi

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele