Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



Logi sisse

Unustasin parooli

Latest topics
» 24 h läbu ja teematut juttu - vol 22
by Tinnnnu Reede Jan 22, 2021 11:04 am

» Tead mis? See on legacy!
by Ananass Reede Aug 07, 2020 4:28 pm

» Kellukese pildikogu
by Ananass Püh Veeb 02, 2020 4:43 pm

» Sims 2 lisaosad
by kristiinahelena Laup Dets 21, 2019 10:05 am

» Elina The Sims 4 pildid - 6 juuni 2018
by melachi the witch Kolm Juun 06, 2018 1:59 pm

» Kellukese pildid
by kelluke Kolm Mai 30, 2018 2:49 pm

» The Carmola Family Pictures from Redisch
by Redisch Laup Juul 11, 2015 10:40 am

» Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja
by Sillylicious Teis Juul 07, 2015 10:40 am

» The Sims 4 Lühitutvustus
by Meow Kolm Veeb 18, 2015 10:43 am


# 17-aastane poiss & tema elu. #

3 posters

Go down

# 17-aastane poiss & tema elu. # Empty # 17-aastane poiss & tema elu. #

Postitamine by KevinMuso Kolm Märts 21, 2012 9:43 am

# 17-aastane poiss & tema elu. # 1. osa

Tere. Mina olen Poiss nimega Tanel. Sõprade jaoks Tannu. Ma olen hetkel 17-aastane ning käin hetkel 9 klassis. Elan koos vanemadega ja ühe lolli vennaga, kes on 22-aastane ja elan kooli ühiselamus kaua aega. Olen omaette koguaeg ja mõtlen. Kodustele ei räägi oma muretest ega mitte midagi muud. Mu elu on tõesti raske, vihkan ise ennast, sest üks tüdruk rikkus ära selle.

Nüüd hakkan räägima siin sellest, mis juhtus minuga peale tolle tüdruku hulluse alt vabanemisega ja mis juhtus minuga edasipidi.


I Päev, mida teha edasipidi ???

Jaanuarikuu nädalavahetus, laupäeva hommik. Ärkasin pool kaheksa hommikul, ajasin end voodist püsti. Vahetasin riided ära, panin tavalised riided selga ja läksin köööki, kohvi tegema endale. Panin vee keema veekannu,samal ajal läksin enda tuppa tagasi. Leidsin voodi alt enda telefoni ülesse ja hakkasin üht sms kirjutama :

" Miks juhtus minuga nii ?? , Mida ma tegin valesti ?? Kas keegi oskaks mind aitada ja tuua tagasi sinna ellu, kus kunagi ammu ma olin. "

Jäin mõtlema 5 minutiks, kuid avastasin et vesi on ära keenud veekannus. Viskasin telefoni voodi peale ja läksin kööki kohvi tegema endale. Kallasin kohvi tassi, lisasin piima ja suhkru juurde. Hakkasin mõtlema : " Mida ma täna tegema hakkan ? Terve nädal juba ühtemoodi kurb olnud. Kas leian kellegi kalli inimese endale, kes ikka hooliks minust. " Jõin vaikselt kohvi edasi ja võtsin tassi kaasa, kõndisin toas välja õue külma ilma kätte, kus lund sajas ja tuiskas. Olin just t-särki väel õues trepi peal kohvi joomas. Ja hakkasin karjuma :

" Tänasest algab uus elu, minevik läheb unustamisele !! "

Läksin kiiresti tuppa tagasi, kuid tuba oli veits soojem kui õues külm ilm. Panin tassi tagasi laua peale ja hakkasin tuld tegema pliiti alla, et sooja saaks kiiremini.
Tuli all, läksin telku ette, üht filmi vaatama. Kui film läbi sai. Mõtlesin jälle midagi :

"Peaks sööma ka hakkama?? suva, jätan täna vahele, õhtul söön."

Vaatsin kella korraks kogemata: "krt, kell juba neli, ema jõuab varsti koju."

Kähku hakkasin tuba veits korda tegema kiiresti aga kaua teha ei saanud. 10 minuti hiljem oli ema kodus ja hakkas kohe mu peale karjuma. Vastasin kurjalt vastu ja läksin oma tuppa tagasi, ja nägin et telfa on voodi peal. Siis korraga nägin, et mul jäi smsi kirjutamine pooleli. Mõtlesin pool tundi, kellele seda saata lõpuks, siis tuli ühe tüdruku nimi meelde :

"Caisa , kes alles nädal tagasi mu vana exi läbi sõimas ja ähvardas peksa anda. "

Kuid, ei hakkanud talle seda saatma, ma salvestasin ära selle smsi telfasse ja läksin sööma. Edasi hakkasin tavalisi koduseid asju tegema ja õues olla .

KevinMuso
Tubli liige
Tubli liige

Postituste arv : 131
Join date : 28/10/2009
Asukoht : Keila lähedal

http://kirikuriik.web-rpg.org

Tagasi üles Go down

# 17-aastane poiss & tema elu. # Empty Re: # 17-aastane poiss & tema elu. #

Postitamine by KevinMuso Kolm Märts 21, 2012 11:49 am

# 17-aastane poiss & tema elu. # 2. osa


Pühapäeva hommik, ärkasin peavaluga. Polnud just parim aeg peavalule aga mis teha. Läksin elutuppa rohtu otsima. Kuid polnud midagi võtta. Läksin kööki kuuma teed tegema endale ja hakkasin omaette räägima midagi :

" Juba pühapäev ? Jälle üks nädal omadega mtsas. Miks koguaeg minuga juhtub halba, miks ma õnnelik olla ei saa kunagi rahulikult. Mida mina siin elus olen teinud valesti, et ma õnnelik ei saa olla ? "

Jõin rahulikult kuuma teed ja läksin oma tuppa tagasi. Panin tassi kapi peale ja lülitasin arvuti tööle. Ootasin natuke aega, logisin msni sisse ja vaatasin et kallis Caisa on sees, hakkasin temaga rääkima :

Tannu says: " Tsauki kallike, mt ? "
Cassu says: " sauuki kiisu , ns netis istun ise ? "
Tannu says: " nsm õnnetu sad "
Cassu says: " mis juhtus ? "
Tannu says: " pole kedagi mul juuu "
Cassu says: " aga mina olen sul ju olemas kallis venna "
Tannu says: " sina oled alati minul olemas õeke "
Cassu says: " 24/7 venna "
Tannu says: " kallike, ma nüüd sööma. eemal tongue "
Cassu says: " head isuu venna (k) "
Cassu says: " ootan sind tagasi varsti "
Tannu says: " parimoled sina mulle õeke "
Cassu says: " sina minul ka "

Läksin arvutis minema kööki. Võtsin külmkapist või,juustu ja kapist paar viilu saia, hakkasin võileiba tegema endale. Kui valmis sain, tuli meelde et unustasin oma teetassi oma tuppa maha. Tõin tassi ja telfa ära sealt kööki. Kui jooma hakkasin, oli jahtunud liiga palju. Aga polnud kõike hullem see. Sõin võileiba,jõin poolkuuma teed ja vaatasin laua peale, kus asus telfa. Panin tassi käest ja võtsin telfa kätte. Otsisin selle smsi uuesti üles mis eile hommikul saatmata jäi Cassule :

" Miks juhtus minuga nii ?? , Mida ma tegin valesti ?? Kas keegi oskaks mind aitada ja tuua tagasi sinna ellu, kus kunagi ammu ma olin. "

Mõtlesin pool tundi : " kas saadan ära või mitte ??? "
Lõpuks saatsin ma selle smsi ära Cassule. Ootasin 10minutit ja äkki tuli sms Cassukallikeslt:

" Kallis vennake, mina olen alati 24/7 sinul olemas ja aitan sind, Mulle võid alati rääkida kõikest. HOOLIN SINUST megapalju kallis venna (kkk) "

Vastasin talle :

" Tänan õeke, mina olen sinul ka olemas. Kas ma leian kellegi endale, kes ikka hooliks minust palju ?? "

Saatsin kiiresti smsi ära Cassule ja panin talve tööriided selga ja läksin koertega auto, telfa unustasin maha tuppa voodi peale.

Tunni pärast tulin tagasi tuppa ja võtsin telfa kätte, seal oli 3 smsi Cassult :

" Küll me leiame kellegi sinule, mina ei lase mitte kellegil sulle haiget teha ega muud halba, Minu vennna oled, parim minule, "

" Venna, mt ? mix msnis ei räägi midagi ? kus oled ? sööd veel ? happy "

" Vastd kah , pool tundi juba möödas . sad muretsen "

Kuid mina ei hakkanud mitte midagi vastu kirjutama talle, panin telfa käest ja panin täie hooga läpaka kinni. Võtsin riided seljast ära ja panin need kuivama. Läksin kööki, andsin koertele süüa ka ikka. Isa tuli tuppa ja ütles :

" Lõunasöök juba tehtud ? kus mutt on ? "

Läksin enda tupa tagasi ja panin uuesti arvuti tööle. Võtsin telfa kätte ja kirjutasin Cassule smsi :

"Hüvasti kallis õde, miss yu (kk) "


Jätkan ???

Kommi , Jaga .

Klubi minust : http://www.rate.ee/clubs/130886


KevinMuso
Tubli liige
Tubli liige

Postituste arv : 131
Join date : 28/10/2009
Asukoht : Keila lähedal

http://kirikuriik.web-rpg.org

Tagasi üles Go down

# 17-aastane poiss & tema elu. # Empty Re: # 17-aastane poiss & tema elu. #

Postitamine by Külaline Kolm Märts 21, 2012 12:47 pm

wtf

Külaline
Külaline


Tagasi üles Go down

# 17-aastane poiss & tema elu. # Empty Re: # 17-aastane poiss & tema elu. #

Postitamine by KevinMuso Laup Juun 16, 2012 7:43 pm

THIS IS MY LIFE

KevinMuso
Tubli liige
Tubli liige

Postituste arv : 131
Join date : 28/10/2009
Asukoht : Keila lähedal

http://kirikuriik.web-rpg.org

Tagasi üles Go down

# 17-aastane poiss & tema elu. # Empty Re: # 17-aastane poiss & tema elu. #

Postitamine by Sillylicious Püh Juun 17, 2012 2:27 pm

Pääääris põnev happy
Sillylicious
Sillylicious
Tubli liige
Tubli liige

Postituste arv : 207
Join date : 03/06/2011
Age : 25
Asukoht : Tartumaa

Tagasi üles Go down

# 17-aastane poiss & tema elu. # Empty Re: # 17-aastane poiss & tema elu. #

Postitamine by Nutella Püh Aug 26, 2012 2:23 pm

Päris lahe jutt smile
Nutella
Nutella
Vana kala
Vana kala

Postituste arv : 305
Join date : 24/07/2012

Tagasi üles Go down

# 17-aastane poiss & tema elu. # Empty Re: # 17-aastane poiss & tema elu. #

Postitamine by Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele