Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Logi sisse

Unustasin parooli

Latest topics
» Tead mis? See on legacy!
by Ananass Reede Aug 07, 2020 4:28 pm

» 24 h läbu ja teematut juttu - vol 22
by Nutella Esm Märts 16, 2020 1:30 pm

» Kellukese pildikogu
by Ananass Püh Veeb 02, 2020 4:43 pm

» Sims 2 lisaosad
by kristiinahelena Laup Dets 21, 2019 10:05 am

» Elina The Sims 4 pildid - 6 juuni 2018
by melachi the witch Kolm Juun 06, 2018 1:59 pm

» Kellukese pildid
by kelluke Kolm Mai 30, 2018 2:49 pm

» The Carmola Family Pictures from Redisch
by Redisch Laup Juul 11, 2015 10:40 am

» Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja
by Sillylicious Teis Juul 07, 2015 10:40 am

» The Sims 4 Lühitutvustus
by Meow Kolm Veeb 18, 2015 10:43 am

Pimeduse Pool - Järjejutt

Go down

Pimeduse Pool - Järjejutt Empty Pimeduse Pool - Järjejutt

Postitamine by Pätu-- on Püh Märts 10, 2013 1:43 pm

Pimeduse Pool - 1#

Spoiler:
Tuli täna selline jutu kirjutamise isu peale.

Pimeduse Pool
1#

Kõndisin vaikselt mööda pimedat tänavat. Tuul sasis mu juukseid ning hakkas vaikselt sadama. Kaugemal müristas. Tahtsin ruttu oma koju saada. Kiirendasin sammu. Pöörates järgmisele tänava nurgale, taganesin ehmatusest oma kümme sammu. Minu ees, veidi eemal maas, oli laip. Mul oli kaks valikut - kas joosta tagasi sel keskööl linna keskmesse või minna laibast mööda, kodu suunas. Kuid järgmisel hetkel astus pimeda nurga tagant välja keegi. Ta oli nagu inimene. Teritasin pilku. See oli arvatavasti mees. Kohkusin taas. Tema nägu oli verine. Võõras paljastas oma teravad hambad ja sammus minu poole. Kes ta oli ? Ta ei saanud olla inimene. Deemon ? Need on ju ainult muinasjuttudes. Siis meenus mulle aga hullu Dora nägemus. Ta kirjeldas, et meie maal elavad vereimejad. Nagu vampiirid. Tol hetkel olin ma selle kõige peale naernud, kuid nüüd tundus, et see kõik oli tõsi.
"Kk-kes sa oled ?" taganesin vastu raudaeda.
Võõras ainult naeris ja lähenes mulle.
"Mm-mida sa tahad ?" sositasin tuulde.
"Sind," pomises mees ning lähenes mulle veelgi nii, et meie vahel oli veel ainult 10 meetrit.
Hakkasin nutma ja libistasin end mööda väravat alla. Ma ei tahtnud veel surra. Mees ligenes mulle veelgi. Vaatasin talle hetkeks otsa. Ta naeratas ülbelt ja lipsas keelega üle oma huulte.
"Sa lõhnad hästi," ütles ta muiates.
Nutsin nüüd juba tohutult. Tahtsin oma koju. Seal oli turvaline. Või siis turvalisem. Vampiir või kes iganes ta ka ei olnud, tõstis mind õhku. Ta vaatas mind oma sügavpunaste silmadega ja välgutas hambaid. Siis aga juhtus midagi. Mees lendas koos minuga maha. Lõin oma pea kõvasti ära ja kaotasin teadvuse...

--

Esimene osa tuli nüüd selline hästi lühike, kuna see on rohkem tutvustus smile

Pimeduse Pool 2#

Spoiler:
Siin on siis teine osa.

Pimeduse Pool
2#

Avasin silmad. Esimesena nägin ma puidust lage. See tähendas, et kodus ma kindlasti ei olnud. Üritasin end püsti ajada, kuid kukkusin jõuetult tagasi. Vaatasin silmadega toas ringi. Seinad olid tumedad, nende värvi ei olnud võimalik eristada, sest kõikjal oli pimedus, ruumi valgustas ainult väike lamp minu kõrval öökapil. Toas oli peale selle voodi, kus ma lamasin ja öökapi, millel lamp peal, veel üks puidust laud ja tool, maas väike vaip ja seinadel paar pilti, mida ma ei näinud hästi. Nägin ainult raame. Tollest lauast veidi eemal nurgas oli ka tugitool. Tuba valgustas ainult üks aken, millele oli ka poolenisti ruloo peale tõmmatud.
Kogusin kokku kogu oma energia ja proovisin end taas püsti ajada. See õnnestuski mõneks sekundiks, kuid kukkusin taas mürtsuga tagasi. Jäin kuulatama. Igal pool oli vaikus. Sulgesin hetkeks silmad ja tegin nood siis uuesti lahti. Karjatasin. Minust veidi eemal seisis must kogu. Ta astus lähemale. Mustad juuksed, süsimustad silmad, emotsioonitu nägu, musklis keha. See ei saanud olla see mees, kes mind enne arvatavasti tappa tahtis.
"Ära karda," ütles ta oma madala hääletooniga.
Vahtisin teda suurte silmadega. Oleksin tahtnud kohe minema joosta.
"Ma ei tee sulle viga," ütles ta siis kergelt muiates ja istus tümpsuga mu kõrvale. Üritasin ennast temast eemale liigutada, kuid see lõppes vaid mu oigamisega.
"K-kes sa oled ja k-kus ma olen ?" küsisin sosistades.
Poiss vaid naeris ja kummardus minu kohale.
"Kutsu mind Rixoniks," lausus poiss.
"Aga kus ma olen ?" küsisin tollelt Rixonilt. Mulle ei meeldinud, kuidas ta minuga käitus.
"Turvalises kohas," ütles Rixon nüüd muigega. Ta tõusis püsti ja läks tugitooli istuma.
"Ma tahan koju," sõnasin.
"Eks sa mine." Rixon naeris ja jäi mind jõllitama.
Hakkasin end aeglaselt püsti ajama. See õnnestus. Panin jalad üle voodiserva ja vaatasin põrandat. Kuid seda polnud. Selle asemel laius seal üks põhjatu auk. Hakkasin karjuma ning tõmbasin jalad tagasi. Auk kadus.
"M-mis s-see o-oli ?" kokutasin hirmunult.
"Misasi ?" küsis poiss itsitades.
"S-see a-auk !"
"Siin pole mingit auku," itsitas Rixon edasi.
"A-aga o-oli ju-u !" Ronisin teise voodiserva. See oli vastu seina. Tegin end võimalikult väikseks ja toetasin vastu seinanurka.
"Süüa või juua tahad ?" küsis ta siis.
Mõtlesin hetke. Kui ta läheks toast välja oleks mul võimalus põgeneda. Siis vaatasin enda riideid. Selga oli topitud mulle üks pikk valge t-särk ja sortsid. Nähtavasti selle sama tüübi omad. Kuna väljas on talv siis nendega võib külm hakata. Jalad olid mul üldse paljad.
"Jah," vastasin lõpuks lühidalt.
"Aga lähme siis kööki," ütles ta ja sammus voodi juurde.
"Mina ei tule," pomisesin.
Rixon ronis voodisse. Ta võttis minust kinni ja hakkas mind tirima.
"Ära tee !" karjusin, kuid see ei aidanud. Hetkega võttis poiss mu sülle ja me väljusime toast. Me kõndisime mööda tühja koridori. Järsult pööras poiss paremale. Olimegi sattunud kööki, kuid see oli sama pime, kui tuba, milles ma olin. Ta kõndis seina äärde.
"Vajuta lülitit," käskis ta.
Seinal oli täiesti tavaline lüliti. Vajutasingi seda. Kogu köök läks valgemaks. Poiss pööras ümber ja sammus nüüd laua poole. Siis märkasin midagi. Ratastool. Rixon pani mind sinna istuma. Hakkasin vastu punnima ning proovisin end püsti ajada. Poiss lükkas mu ühe liigutusega tagasi ja pani mind traksidega sinna kinni. Lahti polnud mul võimalik end teha, sest need käisid seljatoe tagant lukku.
"Inimröövija," pomisesin ja vaatasin teda kurja pilguga.
"Pigem päästja," ütles ta muigega ning askeldas midagi seal eemal.
Väänlesin igatepidi ja proovisin end lahti saada, kuid see ei õnnestunud.
"Ära rabele," lausus poiss ning kõndis minu juurde. Ta põlvitas. Viisin pilgu poisi kätte. Tal oli mingisuguse kausi sees kahtlane plöga. Rixon võttis lusikaga sealt veidi ja pani mulle suu ette.
"Ma ei söö..." hakkasin ütlema, kuid see oli totaalselt vale tegu, sest ta toppis mulle seda plöga suhu. See hakkas mööda mu suud laiali ringlema, seega neelasin selle alla. Porgandipüree.
"Ma olen..." Tahtsin Rixonile öelda, et mul on allergia, kuid tema toppis mulle suhu uue lusikatäie. Sülitasin selle talle näkku. "... porgandi vastu allergiline."
Rixon hakkas mind lööma, kuid kui kuulis mu allergia kohta, kõndis lihtsalt kraanikausi juurde ja pesi oma näo puhtaks. Siis otsis ta veidi kapis ja leidis sealt ühe vana ja tolmu täis lutipudeli.
"Sa ei teeks seda," ütlesin tõsiselt. Poiss puhastas selle ära ning toppis vett täis. Ta kõndis minu juurde ning toppis otsa suhu, samal ajal mind kinni hoides. Kuna mul oli tõesti janu, hakkasin jooma. Rixon irvitas. See võis olla tõesti koomiline vaatepilt. Lõpuks võttis ta minult selle suust ja viskas kraanikaussi. Siis võttis ta mu sealt ratastoolist uuesti lahti ning tõstis sülle. Ta vedas mind tagasi sinna tuppa ning pani mu voodile.
"Räägi nüüd endast," lausus ta ja viskas end minu kõrvale pikali.

--
761 sõna. Vabandust, kui kirjavigu on + ma loodan, et liiga ebaloomulikuks ei läinud. Mul on juba mõtted, mis juhtuma hakkab happy

Viimati muutis seda Pätu-- (Püh Märts 10, 2013 4:59 pm). Kokku muudetud 1 kord
Pätu--
Pätu--
Tubli liige
Tubli liige

Postituste arv : 239

Tagasi üles Go down

Pimeduse Pool - Järjejutt Empty Re: Pimeduse Pool - Järjejutt

Postitamine by Reeli on Püh Märts 10, 2013 2:15 pm

niii lugesin läbi ja jään järgmist osa ootama! (:
Reeli
Reeli
Vana kala
Vana kala

Postituste arv : 358

Tagasi üles Go down

Postitamine by Gretzu on Püh Märts 10, 2013 3:34 pm

Tundub huvitav
Gretzu
Gretzu
Tubli liige
Tubli liige

Postituste arv : 120

Tagasi üles Go down

Postitamine by Pätu-- on Püh Märts 10, 2013 4:12 pm

Aitäh smile

Teine Osa Üleval ! happy
Pätu--
Pätu--
Tubli liige
Tubli liige

Tagasi üles Go down

Postitamine by Tipsu on Püh Märts 10, 2013 5:09 pm

Ülilahe, ootan järgmist osa wink smile
Tipsu
Tipsu

Postituste arv : 3

Tagasi üles Go down

Postitamine by Gretzu on Püh Märts 10, 2013 6:46 pm

See söötmine oli natsa kahtlane, aga muidu hea
Gretzu
Gretzu
Tubli liige
Tubli liige

Postituste arv : 120

Tagasi üles Go down

Postitamine by Pätu-- on Püh Märts 10, 2013 7:24 pm

Tipsu - tänud happy

Gretzu - Oh jaaa, ma tean happy Ma olin koos sõbrannaga ja siis ta käis pinda, et ma pean sinna niimoodi kirjutama lol
Pätu--
Pätu--
Tubli liige
Tubli liige

Tagasi üles Go down

Postitamine by Tipsu on Esm Märts 11, 2013 2:11 pm

cute
Tipsu
Tipsu

Postituste arv : 3