Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.Logi sisse

Unustasin parooli

Latest topics
» 24 h läbu ja teematut juttu - vol 22
by Tinnnnu Reede Jan 15, 2021 11:58 am

» Tead mis? See on legacy!
by Ananass Reede Aug 07, 2020 4:28 pm

» Kellukese pildikogu
by Ananass Püh Veeb 02, 2020 4:43 pm

» Sims 2 lisaosad
by kristiinahelena Laup Dets 21, 2019 10:05 am

» Elina The Sims 4 pildid - 6 juuni 2018
by melachi the witch Kolm Juun 06, 2018 1:59 pm

» Kellukese pildid
by kelluke Kolm Mai 30, 2018 2:49 pm

» The Carmola Family Pictures from Redisch
by Redisch Laup Juul 11, 2015 10:40 am

» Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja
by Sillylicious Teis Juul 07, 2015 10:40 am

» The Sims 4 Lühitutvustus
by Meow Kolm Veeb 18, 2015 10:43 am


Just Sheryl / 2

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 3 1, 2, 3  Next

Go down

Just Sheryl / 2 Empty Just Sheryl / 2

Postitamine by voldebiku on Püh Aug 02, 2009 8:06 pm

Jehhuuu! Jutt sai pealkirja XD

2. OSA
Spoiler:
Just Sheryl / 2 23
"No kaua sa pesed seal ennast? Mul on kiire ju!" oli kannatusest lillaks minemas Sheryl vannitoa uksetaga. "Oota, natukene veel.. " tuli vannitoast Kurti hüüe.
Just Sheryl / 2 24
Kui Sheryli viimane kannatus hakkas läbi saama, tegi lõpuks Kurt ukse lahti. "Ma tänan!" tänas teda Sheryl natukene kärsitu tooniga.
Just Sheryl / 2 25
Sheryl küsis ka endalt, et miks teha endale õhtuks meigi teeb. Äkki ta aimas endale midagi ette. Ta tegi endale kähku ühe pehme meigi ja läks kööki.
Just Sheryl / 2 26
Cherlene juba kutsus kõiki jälle sööma: "Tulge nüüd sööma! Eriti kärmelt tule sina, Sheryl!"
Sheryl ei teadnud, miks ta siis järsku nii kiire peab olema.
Just Sheryl / 2 27
"Njummi, mis lõhnad... Oo, täna on ju spagetid!" kiitis Sheryl oma ema. Tema empsi tehtud spagetid lihapallide ja tomatikastmega olid ju parimad asjad, mida ilma peal üldse teha saab.
Just Sheryl / 2 28
Kui kõik, peale isa, kes oli tööl, istusid söögilauda, alustas Cherlene kähku jutuga, mida Sheryl oli oodanud: "Tüdruk, sind kutsuti täna peole. Katy helistas enne, kui sind kodus polnud. Mingi pidžaamapidu vist.. Ta palus sul ikka tulla." Sheryl oli üllatunud, et selline tüüp teda enda peole kutsus, ta isegi natukene kartis selle pärast, sest Katy'st ei räägitud just kõige paremini nende linnas.
"Ee.. Kuna see pidu siis toimub? Ma ei tea ju, kas ma jõuan, sest homme sa tahtsid, et ma aitaksin sind koristamises ja siis tahtis paps, et ma.."
"Eiei, homse pärast pole vaja sul muretseda. See toimub juba täna" katkestas ema Sheryli jutu.
"TÄNA?! Nüüd? Õhtul? MIDA? Ma.. Ma ei saa ju nii kiiresti end valmis!" röögatas tüdruk ja tõusis toolilt püsti, "ma ei saa enam süüa, lähen end korda tegema."
Just Sheryl / 2 29
Sheryl tegi kähku enda meigi üle ja tegi juuksed lahti ja lokitas neid ka. Ta oli kuulnud koolis varem selle Katy käest, et ta kavatseb ühe pidžaamapeo korraldada, teemaks oleks selline pidulikum..
Tüdruk oli mõtetes.. Kas ikka minna? Katy on ju niivõrd kahtlane tüüp. Ah, läheks ju ikkagi.. Äkki saame paremateks sõpradeks..
Sheryl läks kiiresti enda tuppa ja valis mõned riided välja, pani need selga ja astus uksest välja.
Just Sheryl / 2 30
Cherlene tuli teda uksele saatma: "Ärge siis väga ülemeelikuks ka minge ja suurt kisa tehke. Olgu sul lõbus!"
"Jajah, ema. Tšauks!" ja Sheryl asuski teele. Tal olid ikka mõtted peas, et kas minna. Üleüldiselt ta kahtleb viimasel ajal pooltes asjades. Kuid seekord ta ikkagi läheb, saab mis saab. Äkki on neil päris lõbus seal? Pole eriti tore, kui sellisest peost ilma jääda. Aga Katy ei maininud sõnagi teistest külalistest.. Äkki see on mingi üllatus.
Lõpuks jõudis ta Katy maja juurde.
Just Sheryl / 2 10
Sheryl astus välisuksest sisse ja mis ta nägi - maja koosnes ainult ühest toast, polnud ühtegi akent! Ja peale selle oli toas hästi suur voodi ja mingi hunnik puust tehtud aluseid ja mänguasju, mis olid üksteise otsa pandud ja tikud oli sealsamas juures. Mis toimub?!
Just Sheryl / 2 11
Ta õhtu eesmärk oli sealt segasummasuvalast kohe lahkuda. Sheryl jooksis kiiresti toast välja, kuid eriti kaugele ta ei saanud.
Just Sheryl / 2 12
Sest teele tuli ette Katy: "Tere, tibuke. Kuhu jooksed? Pidu toimub sinu seljataga, mitte siin.." Sheryl otsekui plahvatas: "KUS ON TEISED KÜLALISED? MIS SIIN TOIMUB? MA EI TAHAAAA. MA TAHAN KOJUUU! Kao ära mu teelt!"
"Heihei, rahulikumalt! Tule tuppa, väljas on külm" lausus Katy rahulikult.
Just Sheryl / 2 13
Sheryl keeldus sellest plaanist ja hakkas vastu. Tahtis vahepeal jälle jooksu panna, aga Katy haarast temast kinni ja Sheryl ei pääsenud kuhugi. "Ma ei taha! Lase otsekohe lahti! Siin pole ju mingit pidu!" röökis ta Katy'le.
"Ei ole midagi, tuled tuppa nüüd ja kohe!"
Just Sheryl / 2 14
"Istu otsekohe siia ja söö!" kamandas Katy. "Mis, miks? Mis see on? See on ju täielikult ära kõrbenud ja pealegi - ma sõin juba kodus!" hakkas aga teine vastu. "Kas sa ei saa aru - söö see ära, see võib olla su viimane toit mida sa täna sööd," sundis Katy takka. Sherylil oli pisarateni ainult natukene ja juba hakkas ta nutma. Ta ju tahtis koju, oma ema ja üldse perekonna juurde. See on mingi nõme pidu! Siin ei toimugi mingit pidu, ainult korralagedus. Mis pidu see ainult kahe inimesega on?
Just Sheryl / 2 15
Mõlemad tõusid lauast, Sheryl sellel eesmärgil, et uuesti plehku panna, aga ikka ja jälle krabas Katy ta ennem kinni. Ta hakkas mingit psühho juttu ajama: "Mul on sinuga tegelikult teised plaanid.. Ma armastan sind, tohutult!" Sheryl pidi kokku kukkuma selle jutu peale: "Mine sa ka seenele! Sa ajad mu ropsima."
"Aga ma armastan sind.. nii väga.. Palun anna mulle võimalus!"
"Ei saa, kas sa oled puu otsast alla kukkunud?! Hoia minust eemale, eks? Ma nüüd lähen!" ja jälle tahtis Sheryl ennast sealt piinarikkast toast välja pürgida, kuid üldse ei suutnud..
Just Sheryl / 2 16
"Kuule lits, ära mine kuhugi! Kui mina ütlen, et tahan sind, siis on ka lood sellised, sa ei saa siit kuhugi!" muutus Katy VÄGA vihaseks. Sheryl tahtis nutma hakata, aga ta kasutas võimalust ja lükkas Katy endast kohe eemale, kui viimane teda suudelda üritas: "Ma pole mingi lesbi, selge!?"
Just Sheryl / 2 17
Õnneks või kahjuks kukkus see vägistaja maha ja jäi sinna lamama. Pea alla tekkis vereloik. Mida ma nüüd tegin? Ma olen.. MÕRVAR! Aah.. See peab mingi unenägu olema! Mõtles Sheryl endamisi.
Just Sheryl / 2 18
Järsku sütib suur kolihunnik selles veidras toas ja Sheryl on veel rohkem paanikas kui varem. Leegid on just ukse juures ja tal pole kuhugi põgeneda. "APPI!!! TULGE KEEGI APPI!!! MIDA MA TEEN? AIDAKEEE, KEEGIGI!" karjus ta, kuid asjatult - kedagi ei tulnud. Maailm oleks justkui välja surnud ja tema on ainuke inimene ja tedagi tahetaks ära surmata.
"LAIP! Kus on Katy? Ta on ukse juurest kadunud!!!" oli Katy veel suuremas šokis. Katy ainult kasutas Sherylit ära, et teda tappa saaks. Keegi ei tule aitama ega Sherylit päästma.
Just Sheryl / 2 19
"Emme, tule mulle appi! Issi, kustuta see tuli ära! Keegi.. Tulge appiiiii.." karjus tüdruk ikka, aga endiselt ei tulnud keegi teda ära päästma. Teda oli üksi jäetud.
Ta oli täielikus tules ja seal ta läks.. Läks taevasse või põrgusse, seda me ei tea. Jumal või Kurat võttis ta.. Aga kumb, seda meie ka ei tea. Aga seda teame, et ta põles ära.
Just Sheryl / 2 21
Välja ilmus vikatimees ja kirjutas ka Sheryli enda surnute nimekirja. Ta näos oli väike muie ja mõttes oli, et järgmine plika juba surnud. See teeb ainult talle kasu, sest ta elatub surnutest.
Just Sheryl / 2 22
Siis aga helises vikatimehe telefon. Ta vastas sellele.
"Jaa.. Beib, ma olen tööl. A, sa oled poes? Noo.. Võta mulle üks suur Saku õlu ja võid Maarjamaa leiba ka võtta.. Aa, vetsupaber sai ka otsa. Mis kella ajal sa koju jõuad? Kas kass ka süüa sai vä? Okei, näeme. Tšau kallis!" ja ta pani telefoni ära. "Kuradi beib no!" kirus ta.
Ja läinud see mees oligi.
Just Sheryl / 2 1

"APPI!" karjus Sheryl järsku. Ta ohkas ja oli õnnepisarates, et see oli ainult uni.. Või ta vähemalt arvas seda alguses. Selg oli täis märga higi. Peale selle oli veel palav. Tüdruk tundis, et tahab midagi külma ja väikest värskendust ka.
Just Sheryl / 2 2
Sheryl loivas kööki, pani tuled põlema, võttis kapist ühe klaasi ja lasi sinna kraanist jääkülma vett. Tal pole vist kunagi nii palav olnud. Äkki oli asi selles, et ta nägi und, kus ta põles? Jusiis oli asi selles.. tules ja tulekahjus. Kui mõelda sellele unele, käivad tal siiamaani hirmuvärinad üle keha. Kuidas ta võis midagi nii jubedat unes näha?
Just Sheryl / 2 3
Lonks, lonks. Üks klaas teise järel kaanis Sheryl endale külma vett sisse. Milline kergendus, et see ainult uni oli.
Just Sheryl / 2 4
Ta tundis, et on ikka higine ja läks vannituppa duši alla. Kui mõnus.. Mõtles ta. Kell oli 3.45 ja tema juba duši all. Muidugi kavatses ta magama tagasi minna.
Just Sheryl / 2 6
Möödus tunde ja oli vaja jälle üles ärgata. Kurt oli juba varem kooli ära läinud koos papsiga, viimane läks peale äraviimist tööle.
Sheryl ja Cherlene aga istusid söögilauas ja sõid hommikust. Õigemini, Sheryl sõi ja Cherlene istus niisama.
"Ema.. Kas täna õhtul on mingeid pidusid ka? Ma mõtlen, et kas keegi on mind kutsunud?" küsis siis tüdruk. Ema vaatas teda alguses imelikult, aga siis lausus: "Ei, minu arust küll mitte. Miks küsid?"
"Ah, ma niisama.." vastas Sheryl mornilt, kuigi see juhtunu oli ju ainult unenägu, aga ta kartis, et see kõik võib tegelikult juhtuda, "ma nüüd lähen. Buss tuli. Tšauki!"
Just Sheryl / 2 7
Napilt jõudis Sheryl bussile, peaaegu oleks see vana kollane käru ära sõitnud.
Kõik tundus ikkagi liiga imelik. Koolis painasid ainult need mõtted.. Miks mingi unenägu nii palju tähelepanu nüüd endale saab Sheryli poolt? Päevad läbi ainult mõtleb sellest!
Just Sheryl / 2 31
Saabus õhtu. Seni oli kõik hästi läinud, nii koolis kui ka kodus. Cherlene tegi mingit huvitavat magustoitu, mida kutsus Sheryli sööma.
"Emps, ma tahtsin öelda, et sa näed täna väga kena ja nooruslik selle soenguga välja" jagas Sheryl komplimente oma emale. Cherlene naeris selle peale: "Ah, et ainult selle soenguga? Ma tänan."
"Eiei, ema! Sa näed koguaeg ilus välja!"
Emps naeratas jälle ja alustas uue teemaga. "Sa küsisid päeval, kas täna mingit pidu toimub. Katy helistas, kutsus sind peole. Toimub täna. Mingi pidžaamapidu pidi olema. Tahad minna?"
Sheryl ajas selle peale oma magustoidu laua alla ja jooksis enda tuppa.
voldebiku
voldebiku
Veteranliige
Veteranliige

Postituste arv : 3381
Join date : 22/07/2009
Age : 24
Asukoht : Hogwarts

Tagasi üles Go down

Just Sheryl / 2 Empty Re: Just Sheryl / 2

Postitamine by OlenKerli on Püh Aug 02, 2009 8:09 pm

nii hea:D,lugesin juba TFS-s
OlenKerli
OlenKerli
Veteranliige
Veteranliige

Postituste arv : 1468
Join date : 23/07/2009
Age : 23
Asukoht : prügikast

Tagasi üles Go down

Just Sheryl / 2 Empty Re: Just Sheryl / 2

Postitamine by voldebiku on Püh Aug 02, 2009 8:12 pm

aitäh happy
voldebiku
voldebiku
Veteranliige
Veteranliige

Postituste arv : 3381
Join date : 22/07/2009
Age : 24
Asukoht : Hogwarts

Tagasi üles Go down

Just Sheryl / 2 Empty Re: Just Sheryl / 2

Postitamine by Grace on Püh Aug 02, 2009 8:15 pm

Niiii hea, super smile UUUT! happy
Grace
Grace
Moderaator
Moderaator

Postituste arv : 4498
Join date : 22/07/2009

Tagasi üles Go down

Just Sheryl / 2 Empty Re: Just Sheryl / 2

Postitamine by Macy on Püh Aug 02, 2009 8:15 pm

On jah hea smile Aga muidu see on kahtlane, et ema ütles, et isa on tööl, kuigi isa istus diivanil, kui ema lauda kattis:D
Macy
Macy
Veteranliige
Veteranliige

Postituste arv : 778
Join date : 22/07/2009
Age : 25
Asukoht : Mingi pärapõrgu on...

Tagasi üles Go down

Just Sheryl / 2 Empty Re: Just Sheryl / 2

Postitamine by brentzz on Püh Aug 02, 2009 8:16 pm

täiega hea happy ma algul mõtlesin, et mis asja, et surebki ära aga õnneks oli uni:D ootan uut tongue
brentzz
brentzz
Vana kala
Vana kala

Postituste arv : 329
Join date : 26/07/2009
Age : 25
Asukoht : Tartu

Tagasi üles Go down

Just Sheryl / 2 Empty Re: Just Sheryl / 2

Postitamine by voldebiku on Püh Aug 02, 2009 8:17 pm

Katu, alles saite ja juba tahate uut O_O Aga aitähh :*
Macy, nojaaa happy Aga mängus, kui nad hakkasid sööma, siis läks just isa tööle XDXD haha. happy Aga Ma tänan smile
Brenda, aitäääh smile
voldebiku
voldebiku
Veteranliige
Veteranliige

Postituste arv : 3381
Join date : 22/07/2009
Age : 24
Asukoht : Hogwarts

Tagasi üles Go down

Just Sheryl / 2 Empty Re: Just Sheryl / 2

Postitamine by JohhuOlen(L) on Püh Aug 02, 2009 8:24 pm

brentzz kirjutas:täiega hea happy ma algul mõtlesin, et mis asja, et surebki ära aga õnneks oli uni:D ootan uut tongue
JohhuOlen(L)
JohhuOlen(L)
Veteranliige
Veteranliige

Postituste arv : 886
Join date : 22/07/2009
Age : 24
Asukoht : keila

Tagasi üles Go down

Just Sheryl / 2 Empty Re: Just Sheryl / 2

Postitamine by voldebiku on Püh Aug 02, 2009 8:25 pm

Ma tänan happy
voldebiku
voldebiku
Veteranliige
Veteranliige

Postituste arv : 3381
Join date : 22/07/2009
Age : 24
Asukoht : Hogwarts

Tagasi üles Go down

Just Sheryl / 2 Empty Re: Just Sheryl / 2

Postitamine by sugarsweet on Püh Aug 02, 2009 8:25 pm

päris hea jutt;D

sugarsweet
Administraator
Administraator

Postituste arv : 1750
Join date : 23/07/2009
Age : 29

Tagasi üles Go down

Just Sheryl / 2 Empty Re: Just Sheryl / 2

Postitamine by voldebiku on Püh Aug 02, 2009 8:25 pm

aitäh sulle ;D
voldebiku
voldebiku
Veteranliige
Veteranliige

Postituste arv : 3381
Join date : 22/07/2009
Age : 24
Asukoht : Hogwarts

Tagasi üles Go down

Just Sheryl / 2 Empty Re: Just Sheryl / 2

Postitamine by Acq on Püh Aug 02, 2009 8:28 pm

eriti hea wink;D
Acq
Acq
Veteranliige
Veteranliige

Postituste arv : 1952
Join date : 25/07/2009
Age : 26

Tagasi üles Go down

Just Sheryl / 2 Empty Re: Just Sheryl / 2

Postitamine by LogiTech♫ on Püh Aug 02, 2009 8:33 pm

nii hea jutt aga kust sa selle põleva naise juuksed said?

LogiTech♫
Veteranliige
Veteranliige

Postituste arv : 4700
Join date : 23/07/2009

Tagasi üles Go down

Just Sheryl / 2 Empty Re: Just Sheryl / 2

Postitamine by voldebiku on Püh Aug 02, 2009 8:33 pm

lolz, ee.. need on mingi peggy giftid vist, või oli peggy shopist happy
aga aitäh teile happy
voldebiku
voldebiku
Veteranliige
Veteranliige

Postituste arv : 3381
Join date : 22/07/2009
Age : 24
Asukoht : Hogwarts

Tagasi üles Go down

Just Sheryl / 2 Empty Re: Just Sheryl / 2

Postitamine by LogiTech♫ on Püh Aug 02, 2009 8:34 pm

saad täpsema lingi kust neid tausta saada (A)

LogiTech♫
Veteranliige
Veteranliige

Postituste arv : 4700
Join date : 23/07/2009

Tagasi üles Go down

Just Sheryl / 2 Empty Re: Just Sheryl / 2

Postitamine by ColtMonster on Püh Aug 02, 2009 8:36 pm

Nii hea jutt.
See oli kõige parem koht kus see vikatimees telefoniga rääkis lol
ColtMonster
ColtMonster
Veteranliige
Veteranliige

Postituste arv : 686
Join date : 22/07/2009
Asukoht : Eesti

Tagasi üles Go down

Just Sheryl / 2 Empty Re: Just Sheryl / 2

Postitamine by voldebiku on Püh Aug 02, 2009 8:38 pm

http://paysites.mustbedestroyed.org/booty/ts2/peggy/gifts/july_09/ , palun smile kui sa just neid juukseid mõtlesid happy

ja suured tänud Kertu happy
voldebiku
voldebiku
Veteranliige
Veteranliige

Postituste arv : 3381
Join date : 22/07/2009
Age : 24
Asukoht : Hogwarts

Tagasi üles Go down

Just Sheryl / 2 Empty Re: Just Sheryl / 2

Postitamine by LogiTech♫ on Püh Aug 02, 2009 8:39 pm

jah neid suured tänud

LogiTech♫
Veteranliige
Veteranliige

Postituste arv : 4700
Join date : 23/07/2009

Tagasi üles Go down

Just Sheryl / 2 Empty Re: Just Sheryl / 2

Postitamine by -SpiderPig- on Püh Aug 02, 2009 8:40 pm

Väga hea jutt!
Ootan põnevusega järgmist.
(ma algul lugesin Sheryl'i nime Sherilyn, LOL) happy
-SpiderPig-
-SpiderPig-
Veteranliige
Veteranliige

Postituste arv : 1607
Join date : 22/07/2009
Age : 25
Asukoht : Hõljub unistustemaal.

http://sherru.deviantart.com

Tagasi üles Go down

Just Sheryl / 2 Empty Re: Just Sheryl / 2

Postitamine by voldebiku on Püh Aug 02, 2009 8:41 pm

LOLZ XD ma alguses mõtlesingi seda nime talle panna, aga äkki sa mõtled, et ma poen sulle XOXD
aga ma tänan happy
voldebiku
voldebiku
Veteranliige
Veteranliige

Postituste arv : 3381
Join date : 22/07/2009
Age : 24
Asukoht : Hogwarts

Tagasi üles Go down

Just Sheryl / 2 Empty Re: Just Sheryl / 2

Postitamine by Evelin on Esm Aug 03, 2009 6:18 am

Supper ^^ .
Evelin
Evelin
Veteranliige
Veteranliige

Postituste arv : 521
Join date : 22/07/2009
Age : 24
Asukoht : Tartu

http://evelinrockz.blogspot.com

Tagasi üles Go down

Just Sheryl / 2 Empty Re: Just Sheryl / 2

Postitamine by Sandra on Esm Aug 03, 2009 6:35 am

hah, viimane pilt on hea, jalad on laua sees XD ...
Muidu jah super jutt.. Ootan uut, hästi põnev on ..

_________________
Envy can be a powerful motivator.
Sandra
Sandra
Moderaator
Moderaator

Postituste arv : 5586
Join date : 22/07/2009
Age : 24

Tagasi üles Go down

Just Sheryl / 2 Empty Re: Just Sheryl / 2

Postitamine by Roosaketss on Esm Aug 03, 2009 6:51 am

Ülihea osa ja jutt, ootan uut happy
Roosaketss
Roosaketss
Veteranliige
Veteranliige

Postituste arv : 3838
Join date : 25/07/2009
Asukoht : Tartu

Tagasi üles Go down

Just Sheryl / 2 Empty Re: Just Sheryl / 2

Postitamine by roosakiizu on Esm Aug 03, 2009 8:33 am

üli põnev jutt! uut palun! wink
roosakiizu
roosakiizu
Algaja
Algaja

Postituste arv : 14
Join date : 29/07/2009

Tagasi üles Go down

Just Sheryl / 2 Empty Re: Just Sheryl / 2

Postitamine by voldebiku on Esm Aug 03, 2009 10:51 am

haha, jah jalad laua sees >_<
aga ma tänan teid! smile
voldebiku
voldebiku
Veteranliige
Veteranliige

Postituste arv : 3381
Join date : 22/07/2009
Age : 24
Asukoht : Hogwarts

Tagasi üles Go down

Just Sheryl / 2 Empty Re: Just Sheryl / 2

Postitamine by Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 3 1, 2, 3  Next

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele