Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.Logi sisse

Unustasin parooli

Latest topics
» 24 h läbu ja teematut juttu - vol 22
by Tinnnnu Reede Jan 22, 2021 11:04 am

» Tead mis? See on legacy!
by Ananass Reede Aug 07, 2020 4:28 pm

» Kellukese pildikogu
by Ananass Püh Veeb 02, 2020 4:43 pm

» Sims 2 lisaosad
by kristiinahelena Laup Dets 21, 2019 10:05 am

» Elina The Sims 4 pildid - 6 juuni 2018
by melachi the witch Kolm Juun 06, 2018 1:59 pm

» Kellukese pildid
by kelluke Kolm Mai 30, 2018 2:49 pm

» The Carmola Family Pictures from Redisch
by Redisch Laup Juul 11, 2015 10:40 am

» Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja
by Sillylicious Teis Juul 07, 2015 10:40 am

» The Sims 4 Lühitutvustus
by Meow Kolm Veeb 18, 2015 10:43 am


The Sims 3 Legacy Challenge

 :: Sims 3 :: Kõike muud

Go down

The Sims 3 Legacy Challenge Empty The Sims 3 Legacy Challenge

Postitamine by Yumi Kolm Aug 05, 2009 7:55 am

Legacy reeglid

Siin paiknevad ametlikud Legacy reeglid 17. juuli 2009 seisuga. Need on võetud ja minu enda poolt kohandatud Sims3Legacy saidilt. Kui te märkate uuendust reeglitele, mida ei ole siin välja toodud, siis palun jätke kommentaar.

Märkus: Rasvaselt on kirjutatud reeglid, mis on originaalpostitusest muudetud.

:arrow: Legacy Challenge

Sims 3 Legacy on pühendatud 10-aastasele väljakutsele, kus sa alustad oma peret ainult ühe simmiga ja väga tagasihoidliku kapitaliga ning püüad viia oma pere kuulsusrikkasse ja edukasse ellu 10 aastaga.

Alustamine
Loo täitsa uus mängufail. Sa kasutad seda faili ainult Legacy Challenge'i mängimiseks. Sa võid kasutada ka juba olemasolevat mängu, aga sinu Legacy pere peab koheselt muutuma "Aktiivseks majapidamiseks" (Active Houshold), mitte olema aktiivne ainult Challenge ajal. Sa võid valida ise naabruskonna.

Väljakutse algab ühe perealustajaga. Tee see alustaja CASis (Create A Sim). Alustaja võib olla nii mees- kui ka naissoost. Nad võivad olla ükskõik millises vanuses, kes saab lapsi (noor täiskasvanu, täiskasvanu ja vanur meeste puhul, noor täiskasvanu ja täiskasvanu naiste puhul). Te võite teha alustaja ükskõik millise välimusega, värviga ja riietusega. Muutsisu (Custom Content) võib kasutada, kui soovite, k.a Create-A-Style mustrid ja värvid. Te saate valida kõik 5 omadust ning samuti nende kolm lemmikut asja (toit, muusika ja värv) ning elusoovi. Rohkem simme te ei või ise luua selles peres. Olge perekonnanime valimisega originaalsed ja loovad, sest te näete seda nime veel tükk aega.

Lähme nüüd asutaja kodu juurde. Olgugi, et te saate ise valida endale linna, on olemas kindel krunt, mida te peate kasutama. Kui te kolite Riverview'isse, siis te peate kasutama krunti "345 Riverblossom Hills Drive". Kui te kolite Sunset Valley'sse, kolite te "15 Summer Hill Court" krundile. Nende kahe krundi sarnasus on see, et nad on suured, tühjad ja maksavad mõlemad $14,700. See jätab teile ainult $1,300 majaehituseks. Kõik Legacy'd alustavad väga tagasihoidlikult, niiet ole valmis selleks, et su alustaja elab mõnda aega nagu kerjus. Te võite ka kasutada teisi krunte, kuid tingimus on see, et nad oleksid täiesti tühjad ja maksaksid $14,700.

:arrow: Reeglid:

- Ei mingit petmist. Puhas ja lihtne, EI raha- ja tujukoodidele. Te võite kasutada allalaetud objekte, niikaua kui nende hind ja tujumõjutused on korras ja sarnased "ametlike" objektidega. Objektid, mis on ostetud Sim Store'ist on ka "ametlikud".
- Vananemine (Aging) ja jutuprogress (Story progression) peavad olema sisse lülitatud ning elupikkus peab olema normaalse peal (Normal).
- Te võite kasutada häkke, mis ei anna teile suuri eeliseid võrreldes mängijatega, kes ei kasuta häkke.
- Awesome Mod on lubatud.
- Legacy pere peab olema "aktiivne majapidamine" terve väljakutse jooksul. Te ei või kunagi lülituda ümber, et teise perega mängida. Kui te soovite puhata Legacy mängimisest, siis on soovitatud mängida teises salvestatud mängufailis.
- Ei mingit Ambrosiat! Teie simmid võivad selle retspti küll ära õppida, aga ei või valmistada ega seda rooga tarbida. Ambrosiat ei või ka kasutada, et vaimudest taas inimest teha.
- Te ei tohi elustada surnud simme läbi laboratooriumi (Science lab).
- Simmid ei tohi süüa eluvilja (Life Fruit), et saada lisa elupäevi.
- Te võite simmid üles kasvatada läbi sünnipäevatordi, kui mäng ütleb, et simmil on kohe-varsti sünnipäev tulemas, mitte varem. Te ei pea kasutama sünnipäevatorti, et simme kasvatada, te võite ka lihtsalt oodata, millal mäng sunnib simmid iga vahetama.
- Surmalilli (Death Flowers) ei tohi hoida seljakotis (Inventory). Te võite neid koguda ja müüa, aga ei või kasutada neid, et surma eemale peletada.


Musta turu keeld:
Must turg ei ole enam politsei poolt järgitav. Kleptod, prügikollid ja vargad saavad nüüd oma varastatuid asju raha vastu vahetada.


Simmide sissekolimine
- Iga simm võib Legacy perre sisse kolida läbi abielu või tavalise kolimise, v.a siis kui:
... kui sissekoliv simm on mängija poolt loodud.
... simmid/majapidamised on allalaetud ja imporditud Exchange'ist.
... simmid, kes olid eelnevalt elanud Legacy majapidamises, kuid kolisid välja.
... simmid, keda su simm identifitseerib kui "Rikas" on nüüd lubatud kõigile, v.a alustajale.

Kõik ülejäänud simmid on lubatud. Teil on lubatud luua/alla laadida/importida simme ja perekondi oma Legacy naabruskonda, aga nad lihtsalt ei tohi ühineda perekonnaga.
Simme/perekondi ei tohi lisada sinu Legacy perekonda. Kui te soovite lisada liikmeid, siis seda peab tegema mängusiseselt.

:arrow: Väljakutse mõisted

* Generatsioon: Sünnijärjekord perekonda laiemas tähenduses. Sinu alustaja on generatsioon 1, sinu alustaja poeg/tütar on generatsioon 2, alustaja lapselapsed oleksid siis generatsioon 3 jne. Väljakutse lõppeb hetkel, kui sünnib generatsioon 10.
* Alustaja: Simm, kelle sa lood CASis ja kes alustab perekonda.
* Pärija: Pereliini kuuluv simm, keda määratakse looma järgmist generatsiooni, siis kui ta on piisavalt vana ja leiab endale kaaslase.
* Varumängija: Pärija õde/vend, kellest saab pärija, kui midagi peaks juhtuma valitud pärijaga. Varumängijaid võib krundil hoida kuni täiskasvanuks saamiseni või niikaua kui soovid. Nad on võimelised teenima punkte perekonnale.
* Ajakulg: Kontrollitava simmi eemaldamine Legacy majast. See simm, kes on täiskasvanuks saanud, ei saa enam aidata koguda Legacy punkte, aga võib nendega siiski suhelda. Punktid, mida see simm on juba kogunud, loevad ikkagi lõppskoori kokkulugemisel, olgugi, et simm on juba välja kolinud.
* Legacy punktid: Sinu väljakutse skoor, mida teenid erinevatel viisidel. Eesmärk on teenida niipalju punkte kui võimalik enne 10ndat generatsiooni.
* Legacy maja: Krunt, kuhu algselt kolis alustaja. Te ei või kolida perekonda uuele krundile kogu väljakutse jooksul. Kõik pärijad peavad sündima selles majas (kuigi võivad minna ka haiglasse sünnitama).
* Vereliin: Iga simm, kes suudab jälitada oma perepuud alustajani välja. Adopteeritud lapsed EI OLE osa vereliinist. Sissekolinud simme peetakse osaliselt vereliiniga seotuks, kuna nad aitavad kaasa järgmise generatsiooni sünnile.
* Kaaslane: Simm, kes on perekonda toodud, et pärijaga algus panna uuele generatsioonile. Kui uus generatsioon on sündinud, saab kaaslasest perekonna vereliini täieõiguslik omanik ning saab hakata punkte teenima.

:arrow: Punktid

Te teenite punkte oma perekonnale järgnevatel viisidel.

- Generatsioon: Te saate 1 Legacy punkti oma alustaja eest ja 1 punkti iga generatsiooni eest, mis sünnib kuni 10ndani välja. Iga punkti teenite te esimese lapse eest, mis generatsiooni sünnib. Järgmised sünnid sellesse generatsiooni ei too teile rohkem punkte. Niisiis saate te teenida ainult 10 generatsioonipunkti väljakutse lõpetamise eest.

- Elusoovid: Te teenite 1 punkti iga konkreetse täidetud elusoovi eest. Simmid peavad elama Legacy majas ja kuuluma perre, et punkte teenida. Kui üks kindel elusoov on täidetud, siis simmid, kellel on samasugune elusoov, ei saa selle eest punkte. Mängus on 32 unikaalset elusoovi, mis tähendab seda, et teil on võimalus teenida 32 punkti nende eest.

- Portreed: 1 punkt portreeloomise eest pereliikmest ja hoides seda nähtaval pärast tema surma. Nagu ülevalpool juba mainitud, peab simm kuuluma suguvõssa ja elama Legacy majas. Sa teenid selle punkti, kui portree on loodud, sa ei pea ootama, kuni simm portreel sureb. Portreed on siiski punkte väärt, kui näiteks simm pildil välja kolib. Kunstniku tase ei loe, loeb see, et simm maalile jäädvustataks. Portreed võivad olla igas suuruses ja stiilis. Pidage meeles, et simmil peab olema kunstitase vähemalt 5, et jäädvustada vaikeelu (vaja läheb pildistada simmist pilt).

Simmid peavad olema noored täiskasvanud või vanemad ja elama Legacy krundil maali tegemise ajal, et punkti saada.
- Legacy maja: Teeni 1 punkt iga $100,000 pealt, mis on su majaväärtuseks. Et saada majaväärtust, kombineeri "mööbliga" maja perekonna sularahaga. Ümarda. Selles kategoorias on võimalik teenida max 20 punkti, mis tähendab, et majaväärtuseks oleks 2,000,000.

- Aspiratsiooniauhinnad: Kui simm on võimeline teenima 100,000 punkti eest aspiratsiooniauhindu, siis nad teenivad su perekonnale 1 punkti. Te võite kulutada aspiratsioonipunkte, see on teie eluaegne kogumine, mitte hetkeline, mis loeb punktisaamiseks. Nagu teised simmi-põhised punktid, saab sedagi punkti teenida vaid pereliikmed. Te võite teenida lisapunkti selles kategoorias, kui simm suudab koguda 200,000 punkti.

:arrow: Sünd ja üleskasvamine

Kui simm sünnib või vananeb, siis ta tihti saab uusi omadusi. Mõnikord on need omadused mängu poolt suvaliselt genereeritud. Teistel aegadel laseb mäng sul neid ise valida. Legacy Challenge's on kõik omadused juhuslikud. Kui sulle antakse valik ise omadus valida, pead sa vajutama "Random" nupule ja nõustuma omadusega, mis sulle suvaliselt valiti. Ainus erand on siis, kui sa mängid "Family Trait" reegliga. Kui sa mängid, ja perekonnaomadus on üks valikutest, võid sa valida selle omaduse.

Surm
Simmid, kes surevad perekrundil võivad jääda kummitustena või neid võib liigutada surnuaiale. See on teie teha. Kui simm sureb ja te unustasite teha temast portree, siis kummituse maalimine ei anna sulle punkti. Kui vereliin lõppeb äkiliselt pärija surmaga, siis lõppeb väljakutse koheselt. On hea idee sünnitada "varumängijaid", kui pärija peaks surema. Isegi kui kummitused muutuvad mängitavaks, ei teeni nad perekonnale enam punkte. Kummitusbeebisid ei peeta ühegi vereliini osaks.

Uue generatsiooni sünd
Selleks, et alustada uue generatsiooniga, peab sündima uus simm. Adopteerimised ei kanna vereliini ja seetõttu ei loe. (Te võite siiski adopteerida, kui tahate, kuid nad ei aita teil punkte koguda.) Kui pärija on mees, siis te peate tema kaaslase kolima Legacy krundile enne lapse saamist. Kui pärija on naine, siis ta võib oma kaaslase krundile kolida, aga võib ka saada lapse nii, et kaaslane ise krundil ei ela. Mõlemal juhul, ei pea pärija ja tema kaaslane olema abielus. Simmid võivad sündida kas kodus või haiglas, mida iganes soovite. Hetkel, kui sünnib järgmine generatsioon, saab pärija kaaslasest kohe vereliini osa (ja seetõttu saab teenida elusoovi, aspiratsiooniauhindade ja portreede eest punkte, kui ta elab Legacy majas).

:arrow: Valikulised reeglid

Need on valikulised reeglid, mida võid järgida, kui soovid. Nad ei mõjuta kuidagi sinu skoori ja on lihtsalt vahendid, et oma perekonnale mingisugune teema kindlustada.

Family Trait
Kui sa lood CASis oma alustajat, vali 5 omaduse hulgast endale "family trait" omadus. Sealt edasi peavad kõik sündinud simmid omandama selle omaduse. Kui nad ei päri seda sündides, siis te peate selle ise valima, kui teil selleks võimalus on. Ülejäänuid omadusi peate siiski laskma mängul valida.

Matriarhia/Patriarhia
Milline iganes su alustaja oli, selline peab olema ka iga pärija sugu. See tähendab, et kui su alustaja oli naissoost, siis iga pärija peab olema samuti naine. Lapsi teistest sugudest loetakse siiski vereliini kuuluvateks ja nad teenivad punkte, aga nad lihtsalt ei saa ise generatsiooni luua. Domineerivat meesperekonda kutsutakse patriarhiaks, domineerivat naisperekonda aga matriarhiaks.

:arrow: Jutustamine

Populaarne harjutusviis on kirjutada oma Legacy'le lugu ja anda seda peatükkide kaupa välja. Kui sa tunned loovat energiat, siis miks mitte proovida üles panna enda lugu? Selle eest ei saa küll mingisugust mänguboonust, kuid panus meie kogukonda on alati teeretulnud!


Viimati muutis seda .::Silver::. (Kolm Aug 05, 2009 7:56 am). Kokku muudetud 1 kord

Yumi
Vana kala
Vana kala

Postituste arv : 424
Join date : 24/07/2009

Tagasi üles Go down

The Sims 3 Legacy Challenge Empty Re: The Sims 3 Legacy Challenge

Postitamine by Yumi Kolm Aug 05, 2009 7:55 am

RESERVEERITUD!

Yumi
Vana kala
Vana kala

Postituste arv : 424
Join date : 24/07/2009

Tagasi üles Go down

The Sims 3 Legacy Challenge Empty Re: The Sims 3 Legacy Challenge

Postitamine by AnnuMušii Püh Veeb 07, 2010 10:33 am

Lahhee! Eks proovib siis ka!
AnnuMušii
AnnuMušii
Veteranliige
Veteranliige

Postituste arv : 2351
Join date : 23/07/2009
Age : 23

Tagasi üles Go down

The Sims 3 Legacy Challenge Empty Re: The Sims 3 Legacy Challenge

Postitamine by Külaline Laup Aug 28, 2010 5:40 pm

Ma proovin ka, aga ma muutsin enda jaoks natuke reegleid, ehk siis ma ei mängi õigesti, aga siiski.

Külaline
Külaline


Tagasi üles Go down

The Sims 3 Legacy Challenge Empty Re: The Sims 3 Legacy Challenge

Postitamine by Külaline Laup Nov 20, 2010 4:32 pm

mu alustaja sim:
The Sims 3 Legacy Challenge 2hpk8lx

ja viimase generatsiooni sim koos isaga:
The Sims 3 Legacy Challenge 20i8dhl

Külaline
Külaline


Tagasi üles Go down

The Sims 3 Legacy Challenge Empty Re: The Sims 3 Legacy Challenge

Postitamine by razorbladecupcake Esm Aug 15, 2011 12:51 pm

Lõpetasin just enda esimese LC. Alguses oli äge ja värki, aga mingi 4-5 põlvkonna paiku viskas üle. happy

Ma päris ametlike reeglite järgi ei mänginud. Alguses lugesin punkte, siis enam ei viitsinud. Peale paari põlvkonda tekkis vajadus testingcheatsenabled järele (viimase pärija tegin ka sellega suureks et portree maalida). Rahakoodi ei kasutanud kordagi. Challenge'i lõpus oli raha umbes 800k.

Üks pilt ka. Kümme põlvkonda Machiavelli naisi:
The Sims 3 Legacy Challenge 34q5hxl
Vasakult: Louise, Raeven, Arianna, Denise, Helene, Beth, Scarlet, Irene, Elle, Louise II
razorbladecupcake
razorbladecupcake
Algaja
Algaja

Postituste arv : 49
Join date : 11/06/2011
Age : 25
Asukoht : Narnia

Http://nyan.cat

Tagasi üles Go down

The Sims 3 Legacy Challenge Empty Re: The Sims 3 Legacy Challenge

Postitamine by sgrg173 Reede Mai 04, 2012 2:46 pm

Alguses viga:
Mängid kümme aastat haha...
sgrg173
sgrg173
Vana kala
Vana kala

Postituste arv : 431
Join date : 23/10/2011
Age : 18

Tagasi üles Go down

The Sims 3 Legacy Challenge Empty Re: The Sims 3 Legacy Challenge

Postitamine by sgrg173 Reede Mai 04, 2012 2:46 pm

Sims 3 Legacy on pühendatud 10-aastasele väljakutsele
Et äkki kümne generatsiooni väljakutsele vms?
sgrg173
sgrg173
Vana kala
Vana kala

Postituste arv : 431
Join date : 23/10/2011
Age : 18

Tagasi üles Go down

The Sims 3 Legacy Challenge Empty Re: The Sims 3 Legacy Challenge

Postitamine by Nutella Püh Okt 28, 2012 5:09 pm

ma lugesin algul 10 aastastele LOL happy
Nutella
Nutella
Vana kala
Vana kala

Postituste arv : 305
Join date : 24/07/2012

Tagasi üles Go down

The Sims 3 Legacy Challenge Empty Re: The Sims 3 Legacy Challenge

Postitamine by sgrg173 Laup Jan 05, 2013 9:56 am

Ma proovin muidu,juttu välja ei kirjuta,ma ei ole väga hea kirjanik... wink
sgrg173
sgrg173
Vana kala
Vana kala

Postituste arv : 431
Join date : 23/10/2011
Age : 18

Tagasi üles Go down

The Sims 3 Legacy Challenge Empty Re: The Sims 3 Legacy Challenge

Postitamine by Rondaa Laup Jan 05, 2013 10:56 am

Muidugi proovi ja kirjuta ka ikka! smile
Harjutamine teebki meistriks! smile
Rondaa
Rondaa
Tubli liige
Tubli liige

Postituste arv : 195
Join date : 21/07/2012
Age : 26
Asukoht : Kambja

https://www.facebook.com/ronda.seegar?ref=tn_tnmn

Tagasi üles Go down

The Sims 3 Legacy Challenge Empty Re: The Sims 3 Legacy Challenge

Postitamine by Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Tagasi üles


 :: Sims 3 :: Kõike muud

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele