Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.Logi sisse

Unustasin parooli

Latest topics
» 24 h läbu ja teematut juttu - vol 22
by Tinnnnu Reede Jan 15, 2021 11:58 am

» Tead mis? See on legacy!
by Ananass Reede Aug 07, 2020 4:28 pm

» Kellukese pildikogu
by Ananass Püh Veeb 02, 2020 4:43 pm

» Sims 2 lisaosad
by kristiinahelena Laup Dets 21, 2019 10:05 am

» Elina The Sims 4 pildid - 6 juuni 2018
by melachi the witch Kolm Juun 06, 2018 1:59 pm

» Kellukese pildid
by kelluke Kolm Mai 30, 2018 2:49 pm

» The Carmola Family Pictures from Redisch
by Redisch Laup Juul 11, 2015 10:40 am

» Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja
by Sillylicious Teis Juul 07, 2015 10:40 am

» The Sims 4 Lühitutvustus
by Meow Kolm Veeb 18, 2015 10:43 am


Joanna/1. osa!

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 3 1, 2, 3  Next

Go down

Joanna/1. osa! Empty Joanna/1. osa!

Postitamine by bonnie on Kolm Nov 11, 2009 7:38 pm

jutt on mina vormis. ta maja pilte näeb siit.

Joanna/1. osa! Jf7sar

Spoiler:

Minu nimi on Joanna Reed ja ma olen 29. aastane ning iga päevaga liigun üha enam vastu oma elu kõige suurimale hirmule – olla 30, üksi ja lastetu. Minu esimene (ja arvatavasti ka viimane) abielu purunes 2 aastat tagasi. Ma olin täielik töönarkomaan ja ega mu mees ka parem polnud. Kõndisime korteris ringi nagu 2 tuima kuju ja vaevu suhtlesime. Vajasin lihtsalt vaheldust ja üks noor praktikant, kes oli meie firmas ajutiselt tööl, pakkus seda. Rohkesti. Ma polegi kindel, kas mu abikaasa sai teada või lahkus ta sellepärast, et meie suhtes polnud enam ammu armastust. Ühel päeval, kui töölt koju naasesin, seisis ta kohvritega uksel, lükkas mulle lahutuspaberid nina alla ja lihtsalt ütles „Head-aega“ ning läks. Ma ei küsinud miks ja pärast lahutust me ei suhelnud. See oli lõplikult läbi.
Poolteist aastat hiljem tulin ma töölt tulema ja alustasin oma maja ehitamisega. Jumal tänatud, et kunagi nii kõvasti töötasin, see jättis mulle vabad käed – sain kõike lubada. Ise ma loomulikult ehitusel ei osalenud, aga terve kujundus valmis minu tahte järgi. Kujundasin toad nii nooruslikult ja värvikirevalt, kui võimalik, sest öeldakse ju, et inimene on täpselt nii vana, kui end tunneb.
Õnneks aitab sellele kaasa mu nooruslik välimus, inimesed pakuvad mulle vanust alati vähem, kui mul tegelikult on. Ka mehed löövad mulle külge ja klubides olen ma alati tähelepanu keskpunktis. Probleem on aga see, et mida rohkem nad mind tundma õpivad, seda rohkem nad eemalduvad. Võib-olla on asi mu iseloomus, olen kontrollifriik, armukade ja pean alati saama, mis tahan. Aga keegi pole perfektne.
Mu suurimaks sooviks on luua on leida omale mees, sest ma ei taha veeta oma vanaduspõlve üksi. Ka pisike tütar oleks tore, aga see on juba hoopis raskem. Nimelt ei ole mul ühe läbipõetud haiguse tõttu võimalik lapsi saada.

_____________________________________________________________________________________________________

nii, mul pole õrna aimugi, millal jutt peaks saama 1. osa ja kui kaua ma seda juttu üldse teen, sest ma ei püsi kaua ühe asja kallal tongue aga ma prooovin.

1. osa smile

1. osa ei tulnud väga hea, sest mu pea on lihtsalt nii tühi blank

Joanna/1. osa! 25prghf
Oeh, hommik. Ma olen alati väga sügava unega ja ärkamine on alati raske, tihti magan sissegi. Varem, kui tööl käisin ja sisse magasin, äratas mind Kevin (mu eksabikaasa), nüüd pean ise hakkama saama, sest ma lähen jälle tööle. Vähemalt proovin, sest ega masu ajal see kerge pole.

Joanna/1. osa! 1zgdxk2
Loivasin vannituppa ja tunnistasin, et näen õudne välja. Ma ei tunne end vahest ilma meigita äragi. Kuna aga oli pühapäev ja mul polnud mingeid plaane välja minna, pesin lihtsalt näo üle, võtsin kiire külma duši ja läksin alla. (sorri et peegel fucked up on happy)

Joanna/1. osa! 2pqjg3s
Valasin kruusi aurava ja kuuma kohvi ning tundsin end juba üsna virgena. Kohvil on imeline võime mind äratada.

Joanna/1. osa! 2h64via
Järsku helises telefon. Tatsasin siis esikusse ja vastasin.
"Halloo?"
"Tsau Joanna, Kelly siin!"
Valmistusin endale istumiskohta leidma, sest kui Kelly juba rääkima hakkab, on teda raske vait saada. Seekord tegi ta aga lühidalt.
"Ma mõtlesin sulle igaksjuhuks meelde tuletada, et korjan su üheksast peale."
Ma olin segaduses. Siis aga meenus - täna pidi olema meie "tüdrukuteõhtu". "Kuule, ma ikka ei saa, mul on tööintervjuu homme ja ma pean oma parimas vormis olema."
"Ah, ole normaalne! Tuleta meelde millal me viimati kõik koos olime? See oli nagu mingi 2 kuud tagasi! Sa pead tulema."
"No okei. Aga ma tulen varakult koju."
"Super! Tsau."

Joanna/1. osa! 2zirkw3
Kuna üheksani oli päris kaua aega, mõtlesin, et teen suurpuhastuse. Kui olin koristamisega garderoobini jõudnud, sorteerisin oma riideid, osad viskasin ära, osad panin pessu. Lisaks leidsin üles ühe oma jaki, mis oli juba ammu kadunud olnud. Otsustasin selle õhtuks selga panna.

Joanna/1. osa! 5ugrnl
Lõpuks, kui kõik toad korras olid, istusin tualettlaua taha ning tegin meigi ja soengu ka.

Joanna/1. osa! 2djcimr
Kolmveerand 9 läksin ma välja, õngitsesin postkastis ajalehe ja istusin pingile. Lehekülgede viisi mõttetuid artikleid, millel jõudsin lugeda vaid pealkirja, sest ülejäänud oli lihtsalt nii igav. Siis aga keerasin surmakuulutuste, õnnitluste jne lehe ning seal püüdis miski mu silma. Säravvalge kuulutus, millel seisis:
ÕNNITLEME POEGA KEVIN STONE'I KIHLUSE PUHUL MELINDA WANNERIGA! Ema ja isa.
No super. Kevin kihlub!? Juba!? Tundub, et tema läks küll oma eluga kiiresti edasi. Ma ei teadnudki, et ta veel üldse siin linnas elab. Nüüd pean ma veel kassi võtma ja ongi ehtne vanatüdruk valmis. Viskasin ajalehe pingi alla.

Joanna/1. osa! 2uh9wkh
Kell oli juba 9. 25 ja Kellyst polnud märkigi. Ta teeb jälle stiilset hilinemist, diiva nagu ta on. Viskasin end diivanile pikutama.

Joanna/1. osa! 16gfl11
9.45 jõudis Kelly. Autosse jõudes hakkasin juba õiendama, aga mul kukkus karp lahti. Kelly oli vist aru saanud, et me lähme randa. Poole tee peal vahetasime kohad ära, nii et mina juhtisin, sest Kelly oli varem juba joonud ja sõitis peaaegu kraavi. Ma tahtsin siiski elusalt klubisse jõuda.

Joanna/1. osa! Zjtmpk
Meid ootasid juba Gretha, Noelle ja Jessica.

Joanna/1. osa! 25gxpxc
Kallistamist ja musitamist oli loomulikult palju, kahjuks aga pidi Jessica lahkuma, sest ta mees otsustas teda üllatada romantilise väljasõiduga. Kuradi jobu.

Joanna/1. osa! 2ec2721
Klubis oli veel suhteliselt vähe rahvast, me jõudsime siiski üpris vara. Tegelt mulle ei meeldigi sellised ülerahvastatud ruumid.

Joanna/1. osa! T5onxe
Hõivasime tüdrukutega ühe nurga ja hakkasime tantsima. Muidugi me lollitasime ja tegime teisi inimesi järgi, kes kohe üldse tantsida ei osanud. Kui me kõik koos oleme, siis lihtsalt muutume sellisteks ja naerame iga väiksemagi asja üle.

Joanna/1. osa! N3xeg4
Kuna nad kõik mulle väga kallid on, siis räägin neist veidi lähemalt.
Gretha on selline tagasihoidlik ja väga tark. Temaga saab kõigist maailma asjadest rääkida ja just tema on see, kelle juurde ma lähen, kui on vaja kellegi õla najal nutta.
Kelly on täielik tibi ja ta on vallaline nagu minagi. Kuid erinevalt minust talle meeldib vallaline olla, teda hirmutavad püsisuhted ja veel rohkem lapsed. Noh, sellesmõttes, et ise neid saada. Ta on väga vabameelne ja jääb alati kõigile silma. Kelly on just selline naine, kellega koos pidutseda.
Noelle on noorim ja kõige hullem. Ta ajab alati kõiki naerma, olles justkui positiivsuse kehastus. Ma pole tal veel kordagi näinud ühtegi paha tuju ja alati on just tema see, kes halvad asjad heaks pöörab.

Joanna/1. osa! S4utlv
Varsti tuli minuga rääkima üks suhteliselt kena tüüp. Rääkisime lihtsalt tühjast-tähjast ning ta pakkus, et ostab mulle ühe joogi. Loomulikult olin nõus.

Joanna/1. osa! Qy651j
Pöörasin just ümber, et sõbrannadele tsau öelda, aga Gretha ja Noelle olid kuhugile minema läinud ja Kelly juba sebis kellegagi.

Joanna/1. osa! 2rdjb74
Maandusime baarileti äärde istuma ja jututeemadest meil puudust ei tulnud. Roland (seesama mees) tegi mulle ohtrasti komplimente mu välimuse kohta ja kui ma küsisin, kui palju ta mulle vanust pakub, pakkus ta 25. Pole paha, pole paha.

Joanna/1. osa! Znafqw
Vaatasin siis ringi ja üritasin sõbrannasid leida, märkasin aga üht pruuni jumega blondi meest, kes oli terve õhtu miind jälginud. Mitte sellises heas mõttes, vaid kuidagi kurjalt, noh, ma ei oska seletada. Aga see oli nii ebameeldiv. Rääkisin veel Rolandiga oma 5 minutit juttu ja jõin mojitot, kui vaatasin uuesti tolle mehe poole. Ta seisis i k k a seal samas ja passis. Mõtlesin, et ehk on tal lihtsalt mingi puue, aga ta tundus täiesti normaalne. Tellisime Rolandiga üha uusi ja uusi kokteile, kuni ma lihtsalt unustasin selle passija. Unustasin ma ka palju teisi asju. Näiteks seda, et kui tead meest vaid tund aega, ei minda temaga amelema.

Joanna/1. osa! 10wpuh1
Aga just seda ma tegin happy

Joanna/1. osa! 3ap1z
Hommikul hakkas üks päiksekiir mu nina kõditama ja ma tõusin üles. Oma voodis. Ihualasti. Koos ROLANDIGA. Mu pea valutas jubedalt ja ma ei mäletanud absoluutselt, kuidas me siia saime. Ja mida me siin voodis tegime. Aga seda pole eriti raske arvata. Peksin siis Rolandi üles ja küsisin, mis eile õhtul juhtus.
Ta pilgutas oma ähmaseid silmi. "Ma ei mäleta m i t t e midagi."
Ma vaatasin öökapile ja märkasin midagi. See midagi oli kondoom, jumal tänatud. Pärast on Rolandil mingi sada suguhaigust küljes. Aga öökapil oli veel midagi. Kell. Ja see näitas, et mul on pool tundi intervjuuni aega. Ma läksin paanikasse, mul oli ilge pohmakas, soeng oli täiesti sassis, meik mahavõtmata ja laiali. Roland sai hädavaevu riided selga, sest ma kihutasin ta minema.

Joanna/1. osa! O5nrrc
Ise jooksin ruttu garderoobi, panin korralikud riided selga ja sättisin veidi soengut. Meigi sain ma ka enam-vähem korda tehtud.

Joanna/1. osa! 9uvy14
Siis jooksin ruttu auto poole, kirudes ennast, et panin trepi asemel teisele korrusele saamiseks redeli. Kontsedega on sealt ikka päris raske alla saada.

Joanna/1. osa! 2i6dtw
Jõudsin kohale ja seinal rippuv kell teatas, et jäin 5 minutit hiljaks. Koputasin uksele, millel seisis suurelt Joseline Park ja astusin sisse. Laua taga istuv naine nägi välja nagu tapaks ta mind kohe oma pilguga. Ta palus mul istuda ja kohmerdades ma seda ka tegin. Joseline sirvis mingeid pabereid oma laual, mis ilmselt oli mu CV. Ta küsis mitmeid küsimusi mu eelmise töökoha kohta, alustades miks ma lahkusin ja lõpetades kes mu boss oli. Ta oli väga karmi moega ja mulle tundus, et paberid laual jätsid minust hea mulje, aga minu olek ja fakt, et ma hiljaks jäin, mitte.

Joanna/1. osa! 2lih43q
Lõpuks tõusis ta püsti ja ütles, et nad kaaluvad mitmeid kandidaate ning nad helistavad igal juhul, isegi kui ma tööd ei saa. Siis andis ta üsna üheselt mõista, et ma uttu tõmbaks.


Viimati muutis seda bonnie (Püh Nov 15, 2009 2:33 pm). Kokku muudetud 4 korda
bonnie
bonnie
Veteranliige
Veteranliige

Postituste arv : 583
Join date : 12/08/2009
Age : 26
Asukoht : kuidas kunagi

Tagasi üles Go down

Joanna/1. osa! Empty Re: Joanna/1. osa!

Postitamine by voldebiku on Kolm Nov 11, 2009 7:39 pm

JESSS!!!!!! sa teedki selle jutu:D:D:D

ootan täiega!happy
voldebiku
voldebiku
Veteranliige
Veteranliige

Postituste arv : 3381
Join date : 22/07/2009
Age : 24
Asukoht : Hogwarts

Tagasi üles Go down

Joanna/1. osa! Empty Re: Joanna/1. osa!

Postitamine by bonnie on Kolm Nov 11, 2009 7:42 pm

tore et ootad, aga ära väga palju looda, ma pole väga hea kirjutaja happy
bonnie
bonnie
Veteranliige
Veteranliige

Postituste arv : 583
Join date : 12/08/2009
Age : 26
Asukoht : kuidas kunagi

Tagasi üles Go down

Joanna/1. osa! Empty Re: Joanna/1. osa!

Postitamine by marshmallow<3 . on Kolm Nov 11, 2009 7:50 pm

Tundub huvitav smile
marshmallow<3 .
marshmallow<3 .
Tubli liige
Tubli liige

Postituste arv : 237
Join date : 22/10/2009
Age : 22

Tagasi üles Go down

Joanna/1. osa! Empty Re: Joanna/1. osa!

Postitamine by bonnie on Kolm Nov 11, 2009 8:22 pm

aitäh smile
bonnie
bonnie
Veteranliige
Veteranliige

Postituste arv : 583
Join date : 12/08/2009
Age : 26
Asukoht : kuidas kunagi

Tagasi üles Go down

Joanna/1. osa! Empty Re: Joanna/1. osa!

Postitamine by lilcupcake on Kolm Nov 11, 2009 8:37 pm

Niiii kena on taa, ootan essat ! wink
lilcupcake
lilcupcake
Vana kala
Vana kala

Postituste arv : 432
Join date : 23/07/2009

Tagasi üles Go down

Joanna/1. osa! Empty Re: Joanna/1. osa!

Postitamine by ♥ddannツ♥ on Kolm Nov 11, 2009 8:51 pm

bonnie kirjutas:tore et ootad, aga ära väga palju looda, ma pole väga hea kirjutaja happy

ma ppoleks selles kkindelll . ! niiet: SUPERHIA ! :d
♥ddannツ♥
♥ddannツ♥
Vana kala
Vana kala

Postituste arv : 297
Join date : 26/10/2009
Age : 23
Asukoht : Järva-Jaani

Tagasi üles Go down

Joanna/1. osa! Empty Re: Joanna/1. osa!

Postitamine by SunshineDream- on Nelj Nov 12, 2009 8:33 am

Niii heaa!!!! Tubli jätka samas vaimus see kuidagi nii reaalne jutt:D
SunshineDream-
SunshineDream-
Veteranliige
Veteranliige

Postituste arv : 605
Join date : 22/07/2009
Age : 28

Tagasi üles Go down

Joanna/1. osa! Empty Re: Joanna/1. osa!

Postitamine by Reeli on Nelj Nov 12, 2009 12:22 pm

Sa oskad väga hästi kirjutada igastahes =)
Jään ootama !!
Reeli
Reeli
Vana kala
Vana kala

Postituste arv : 358
Join date : 24/07/2009
Age : 26

Tagasi üles Go down

Joanna/1. osa! Empty Re: Joanna/1. osa!

Postitamine by bonnie on Nelj Nov 12, 2009 2:28 pm

suur suur aitäh teile smile!
bonnie
bonnie
Veteranliige
Veteranliige

Postituste arv : 583
Join date : 12/08/2009
Age : 26
Asukoht : kuidas kunagi

Tagasi üles Go down

Joanna/1. osa! Empty Re: Joanna/1. osa!

Postitamine by -SpiderPig- on Nelj Nov 12, 2009 3:48 pm

Ootan huviga järgmist osa (:
-SpiderPig-
-SpiderPig-
Veteranliige
Veteranliige

Postituste arv : 1607
Join date : 22/07/2009
Age : 25
Asukoht : Hõljub unistustemaal.

http://sherru.deviantart.com

Tagasi üles Go down

Joanna/1. osa! Empty Re: Joanna/1. osa!

Postitamine by bonnie on Nelj Nov 12, 2009 4:31 pm

väga tore smile
bonnie
bonnie
Veteranliige
Veteranliige

Postituste arv : 583
Join date : 12/08/2009
Age : 26
Asukoht : kuidas kunagi

Tagasi üles Go down

Joanna/1. osa! Empty Re: Joanna/1. osa!

Postitamine by eliis on Nelj Nov 12, 2009 5:39 pm

Sissejuhatus on hästi kirjutatud, jään ootama.
eliis
eliis
Veteranliige
Veteranliige

Postituste arv : 718
Join date : 22/07/2009
Age : 28

Tagasi üles Go down

Joanna/1. osa! Empty Re: Joanna/1. osa!

Postitamine by bonnie on Nelj Nov 12, 2009 5:46 pm

aitäh wink
bonnie
bonnie
Veteranliige
Veteranliige

Postituste arv : 583
Join date : 12/08/2009
Age : 26
Asukoht : kuidas kunagi

Tagasi üles Go down

Joanna/1. osa! Empty Re: Joanna/1. osa!

Postitamine by simser on Reede Nov 13, 2009 8:30 pm

Mulle ka meeldib sissejuhatus. Väga hea ja palju tõotav. Ootan huviga wink
simser
simser
Vana kala
Vana kala

Postituste arv : 279
Join date : 30/09/2009

Tagasi üles Go down

Joanna/1. osa! Empty Re: Joanna/1. osa!

Postitamine by bonnie on Reede Nov 13, 2009 8:33 pm

aitäh smile vb tuleb nv'l 1. osa ka, kui hästi läheb happy
bonnie
bonnie
Veteranliige
Veteranliige

Postituste arv : 583
Join date : 12/08/2009
Age : 26
Asukoht : kuidas kunagi

Tagasi üles Go down

Joanna/1. osa! Empty Re: Joanna/1. osa!

Postitamine by Ice Cream on Reede Nov 13, 2009 8:36 pm

Tunudb tõesti huvitav... tee siis kiiresti uus osa cute .
Ice Cream
Ice Cream
Seltsiline
Seltsiline

Postituste arv : 64
Join date : 11/11/2009
Age : 23
Asukoht : Harjumaa

Tagasi üles Go down

Joanna/1. osa! Empty Re: Joanna/1. osa!

Postitamine by bonnie on Reede Nov 13, 2009 8:38 pm

no eks ma proovin, aitäh smile
bonnie
bonnie
Veteranliige
Veteranliige

Postituste arv : 583
Join date : 12/08/2009
Age : 26
Asukoht : kuidas kunagi

Tagasi üles Go down

Joanna/1. osa! Empty Re: Joanna/1. osa!

Postitamine by LogiTech♫ on Reede Nov 13, 2009 10:36 pm

tundub hea tulevat smile

LogiTech♫
Veteranliige
Veteranliige

Postituste arv : 4700
Join date : 23/07/2009

Tagasi üles Go down

Joanna/1. osa! Empty Re: Joanna/1. osa!

Postitamine by Tulla on Laup Nov 14, 2009 6:58 am

Ma ootan ka huviga su juttu. Tundub põnev smile
Tulla
Tulla
Moderaator
Moderaator

Postituste arv : 2953
Join date : 31/07/2009
Age : 22
Asukoht : tallinn

http://tuulivonh.blogspot.com

Tagasi üles Go down

Joanna/1. osa! Empty Re: Joanna/1. osa!

Postitamine by Sandra on Laup Nov 14, 2009 8:24 am

Sa kirjutad lausa VÄGA HÄSTI!
Ma ootan väga esimest ja loodan, et see tuleb juba täna smile

_________________
Envy can be a powerful motivator.
Sandra
Sandra
Moderaator
Moderaator

Postituste arv : 5586
Join date : 22/07/2009
Age : 24

Tagasi üles Go down

Joanna/1. osa! Empty Re: Joanna/1. osa!

Postitamine by bonnie on Laup Nov 14, 2009 12:12 pm

aitähhh smile
bonnie
bonnie
Veteranliige
Veteranliige

Postituste arv : 583
Join date : 12/08/2009
Age : 26
Asukoht : kuidas kunagi

Tagasi üles Go down

Joanna/1. osa! Empty Re: Joanna/1. osa!

Postitamine by Sandra on Laup Nov 14, 2009 2:54 pm

kas täna võib olla oodata esimest osa smile ?

_________________
Envy can be a powerful motivator.
Sandra
Sandra
Moderaator
Moderaator

Postituste arv : 5586
Join date : 22/07/2009
Age : 24

Tagasi üles Go down

Joanna/1. osa! Empty Re: Joanna/1. osa!

Postitamine by bonnie on Laup Nov 14, 2009 2:59 pm

ma just olen simsis praegu ja teen pilte, ma pole päris kindel kas täna jõuab, aga homme peaks ikka smile
bonnie
bonnie
Veteranliige
Veteranliige

Postituste arv : 583
Join date : 12/08/2009
Age : 26
Asukoht : kuidas kunagi

Tagasi üles Go down

Joanna/1. osa! Empty Re: Joanna/1. osa!

Postitamine by tsau on Laup Nov 14, 2009 3:01 pm

ilus tädi. happy
tsau
tsau
Seltsiline
Seltsiline

Postituste arv : 65
Join date : 22/07/2009

Tagasi üles Go down

Joanna/1. osa! Empty Re: Joanna/1. osa!

Postitamine by Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 3 1, 2, 3  Next

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele