Richie ja Cherry, Wolosenko ja Cox

:: Sims 2 :: Kõike muud

Go down

Richie ja Cherry, Wolosenko ja Cox Empty Richie ja Cherry, Wolosenko ja Cox

Postitamine by Boomie on Teis Jan 05, 2010 2:36 pm

Tegime sõbrannaga kaks naist - kumbki eraldi. Tema naise nimi oli Laurie-Ann Richie ja minu oma Jolene Cherry. Alustasime nendega LCd, nii, et kumbki mängib oma tegelasega pool tundi. Meil mõlemal läks suhteliselt hästi, esimese päevaga saime kosjamoori abiga neile mehed. Tema sai mehe nimega Mitch Wolosenko ja mina sellise nimega nagu Armando Cox. Need mõlemad mehed olid jube sarnased, mõlemad tumedanahalised, siniste silmadega, mustade juustega, näokuju oli sarnane, ainult et ühel olid veidi rohkem kissis silmad. Raha tõid nad aga suure erinevusega - minul tõi mees sisse 1 simoleoni, tal 7000 simoleoni. Ei vedanud mul, nojah. Siis hakkasime maha ehitama. Kuna mul oli natuke raha alles, siis sain ma väga väga väiksese maja ehitada, tema aga juba suurema ja paremini sisustatud kodu. Aga varsti sain mina temaga samale joonele, sest töö edenes. Varsti sündisid meil mõlemal ka esimesed lapsed. Minul ilma mingite WooHoode ega kooditeta tüdrukkaksikud - Brenda ja Devyne. Mõtlesin juba alguses, et ilmselt saab järgijaks Brenda. Mu sõbrannal sündis aga üks tüdruk, Jodi-Arianna. Mul olid need kaksikud juba childid, kui tal oli Jodi toddler ja lisaks sündis Jodile ka vend Jimmy-Martin. Pereelu läks kenasti ja otsustasime, et Brenda ja Jimmy-Martin hakkavad tulevikus koos elama (peab tunnistama, et me kasutasime Jimmy-Martini puhul kaks korda kasvamiskoodi, et ta saaks sama vanaks kui Brenda on). Panime nad käima ja nad olid head sõbrad. Otsustasime, et pärast hakkan Brenda ja Jimmy-Martiniga mängima mina. Talle pidid saama järgmised lapsed. Kuna Jodi-Arianna oli juba vanem ja Devyne oli ka tüdruk, vajasime uusi lapsi. Õnneks saime nüüd vastupidiselt teisest soost lapse - mina poisi nimega Josh ja tema tüdruku nimega Natalie-Jen. Taas kasutasime kasvamiskoodi, et nad saaksid käima hakata jms. Peagi kasvasid nad suureks ja kolitasime kummagi paari kokku, et nad saaksid ühiselt uut elu alustada. Seekord ikkagi tühjalit lotilt, aga kodust kaasasaadud rahaga. Lisaks olid kõikidel lastel mälestused, mis oli tore, sest nii ei alusta nad täiesti tühja lehega. Ehitasime majad valmis, temal jäi hästi veidi poolikuks, mina sain täiesti valmis. Otsisime tööd neile jne. Nüüd on näiteks mul raha juba palju koos ja kavatsen ka lapse saada. Lisaks kihlusid ka mõlemad paarid. Kokkuvõtteks nii:

Jimmy-Martin Wolosenko ja Brenda Cherry (kahjuks Armando ja Jolene ei abiellunud enne sündi, seepärast kannab Brenda ema nime) elavad koos. Neil on raha umbes 8 000, maja valmis, töö hea. Kihlatud, plaan lapsi saada.

Josh Cox (selle lapse sündimise ajaks olid Armando ja Jolene juba abiellunud) ja Natalie-Jen Wolosenko elavad koos, maja on peaaegu valmis, raha on elamiseks piisavalt. Töö on olemas Joshil, sest Natalie on rase ja ta pole veel tööd leidnud. Kihlunud.

Kui järgmine kord kokku saame, mängime kindlasti toredalt edasi.
Boomie
Boomie
Veteranliige
Veteranliige

Postituste arv : 519

Tagasi üles Go down

Richie ja Cherry, Wolosenko ja Cox Empty Re: Richie ja Cherry, Wolosenko ja Cox

Postitamine by AnnuMušii on Püh Veeb 21, 2010 8:31 am

Suht Lahe!
AnnuMušii
AnnuMušii
Veteranliige
Veteranliige

Postituste arv : 2351

Tagasi üles Go down

Postitamine by Keidzy on Püh Veeb 21, 2010 10:16 am

Päris huvitav.
Keidzy
Keidzy
Administraator
Administraator

Postituste arv : 3584

Tagasi üles Go down

Postitamine by Liis10 on Reede Dets 31, 2010 6:51 pm

Hea mõte, aga kui sul sellest veel midagi meeles on, need perekonnad elasid kõik eraldi eks ?
Liis10
Liis10
Tubli liige
Tubli liige

Postituste arv : 110

Tagasi üles Go down

Postitamine by Rachelreidla on Teis Apr 24, 2012 2:58 pm

Hea mõte!
Võiks ka nii sõbrannaga teha happy või sugulasega, või ükskõik kellega happy

Rachelreidla
Veteranliige