Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Logi sisse

Unustasin parooli

Latest topics
» 24 h läbu ja teematut juttu - vol 22
by Tinnnnu Reede Jan 22, 2021 11:04 am

» Tead mis? See on legacy!
by Ananass Reede Aug 07, 2020 4:28 pm

» Kellukese pildikogu
by Ananass Püh Veeb 02, 2020 4:43 pm

» Sims 2 lisaosad
by kristiinahelena Laup Dets 21, 2019 10:05 am

» Elina The Sims 4 pildid - 6 juuni 2018
by melachi the witch Kolm Juun 06, 2018 1:59 pm

» Kellukese pildid
by kelluke Kolm Mai 30, 2018 2:49 pm

» The Carmola Family Pictures from Redisch
by Redisch Laup Juul 11, 2015 10:40 am

» Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja
by Sillylicious Teis Juul 07, 2015 10:40 am

» The Sims 4 Lühitutvustus
by Meow Kolm Veeb 18, 2015 10:43 am

Janvier-Emil Reya . [2.osa]

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2 1, 2  Next

Go down

Janvier-Emil Reya . [2.osa] Empty Janvier-Emil Reya . [2.osa]

Postitamine by Eeesi- on Laup Jan 09, 2010 12:17 am

Jutt on mina-vormis,

Janvier-Emil Reya . [2.osa] 2ebs7k6
Avasin silmad ning vaatasin lakke. "Kus ma olen?" mõtlesin ma. Ajasin end istukile ja proovisin tõusta. "Aii, mu pea lõhub kohutavalt." Katsusin oma nägu. Tundsin oma sõrmede all suuremat plaastrit. Teisel pool nägu oli suur arm. "Kohutav," mõtlesin ma ja tõusin püsti.

Janvier-Emil Reya . [2.osa] 9lacde
Vaatasin paremale poole. Tühjus. Järgmisena vaatasin endast vasakule poole.

Janvier-Emil Reya . [2.osa] 2dc9vmx
Seal magas üks tüüp. Ta nägu oli nina ja suu juurest verega kaetud. Sammusin tema juurde ning koputasin mehe õlale. Ta ärkas suure ehmatusega. "Janvier, kallis, sa oled üleval," hüüdis ta rõõmsalt. "Eem, kes sa oled? Ja kus ma üldse olen?" ei saanud ma mitte millestki enam aru.

Janvier-Emil Reya . [2.osa] Xcuhxd
Ta tõusis toolilt ja sammus minu juurde. Seejärel tõstis ta oma käe ning paitas sellega mu nägu, samal ajal rääkides: "See olen mina, Brad. Kas sa siis ei mäleta? Muideks, me oleme hetkel Milano Beach'i haiglas. Meil oli kohutav avarii." "Oot, misasja? Mis avarii? Kas selle pärast mu pea lõhubki nii, nii valusalt," olin ma täielikus segaduses. "Jah, Janvier, meil oli avarii, kuid ma ei tahaks sellest rääkida," muutus ta meel kurvaks. "Nii, las ma teen ühe asja endale selgeks. Minu nimi on Janvier?" küsisin ma mehelt. Brad vaatas mind nagu lolli. Siis hakkas ta naerma: "Hehh, hea nali Janvier." "Mis nali?" küsisin ma kohkunult. "Okei, ma lähen kutsun arsti," lausus segaduses Brad.
Ta läks uksest välja jättes mind palatisse täiesti üksinda. Kuna mu pea käis ringi, mõtlesin, et targem oleks minna pikale. Keerasin end voodi poole ning järsku astus uksest sisse arst.

Janvier-Emil Reya . [2.osa] 2445p91
"Tere Janvier," lausus arst väga sõbralikult.

Janvier-Emil Reya . [2.osa] 1zc0cnl
"Mul oleks vaja sinu ja sinu mehega rääkida. Niiet, arvan, et võiksid heita voodisse pikali," rääkis arst pehmel ja sõbralikul toonil. "Oodake, ennem kui ma voodisse lähen tahaksin küsida küsimuse. Mis on mu nimi?" laususin väga uudishimulikul toonil. "Janvier-Emil. Teie nimi on Janvier-Emil Reya," vastas arst, naeratas mulle ning suunas mind voodi poole.

Janvier-Emil Reya . [2.osa] 2q1b4ae
Ma heitsin voodisse pikali. Brad võttis minu kõrval voodil istet ning arst istus lillelisele diivanile. "Nii, asi on nüüd selline.." alustas arst juttu, "..et sul, Janvier-Emil, on mälukaotus."

Janvier-Emil Reya . [2.osa] Sopzs3
"MIDA?" karjus Brad suurest ehmatusest üle palati. "Janvier lõi kukkudes oma pea liiga kõvasti ära ning see põhjustas mälukaotuse," rahustas arst oma sõbralikul häälel Brad'i. Arst pöördus minu poole: "Kas sul oleks mõni küsimus, Janvier?" "Eemh. See avarii. Mis sai teises autos viibinud inimestest," küsisin ma, arvates, et teises autos oli inimesi rohkem kui üks. Arsti nägu muutus kurvemaks, kuid vastas mulle säilitades rahulikkust: "Teises autos olnud 9 aastane tüdruk hukkus umbes tunni eest. Tema emal on jalgadega probleeme. Hetkel peab ta viibima vähemalt 2 kuud ratastoolis. Peale 2. kuud on mingi võimalus, et ta hakkab uuesti käima." Pisarad voolasid mööda minu armilist põske alla. "9 aastane tüdruk," sosistasin ma tasakesi ning sulgesin silmad.
Järsku avasin silmad. "Ma tean!" ütlesin ma innukalt kuid vaikselt, "Mul tuli meelde. Ma nägin seda väikest tüdrukut ähmaselt enne, kui minestasin." "Nonäed, sulle juba meenud asju. See on hea!" vastas arst ning tõusis diivanilt, "Sulle meenuvadki asjad niimoodi. Sa võid end riidesse panna ning koju minna." Enne lahkumist pistis ta Brad'ile pihku plaastri. Siis lahkus ta vaikselt toast.

Janvier-Emil Reya . [2.osa] 2u5w3eo
Tõusin voodilt ning Brad kallistas mind. "Ta oli ainult 9 aastane," sosistasin ma uuesti vaikselt ning puhkesin nutma. "Ära nuta kullake," lohutas Brad mind tasakesi. Korraga mulle meenus: "Brad, kallis," hõikasin ma järsku. "Mulle tuli meelde. Me kohtusime umbes 3 päeva tagasi pildistamisel, eksju?" rääkisin ma talle ning vabanesin kallistusest. Mulle meenus järgmine asi: "Ja ma olen modell, jah?" "Jah, tore, et sulle meenus," rõõmustas Brad ning kallistas mind uuesti. "Okei, pane sa riidesse ning siis lähme sinu juurde, eks," lausus Brad ning astus uksest välja.
Ma sättisin end korda.

Janvier-Emil Reya . [2.osa] 4lpyma
Kui me minu juurde jõudsime tegi Brad mulle toreda ettepaneku. "Vaata, kuna sul on hetkel mälukaotus ning arst soovitas mul sinu järgi vaadata, siis ma mõtlesin, et äkki me nagu, noh.." jäi Brad korraks mõttesse. "Sa mõtlesid, mida?" küsisin ma üle. Brad jätkas vaikselt: "Et mu emal ja isal on linna ääres üks kena suvemaja. Mu ema ja isa on hetkel linnas niite ma mõtelsin, et äkki sa tahaksid koos minuga tulla sinna. Nagu, et elaksime koos janii." "Muidugi," vastasin ma peaaegu kohe. Jäin korraks küll mõttesse, sest olen siin enda majas elanud nii vähe aega, kuid ma armastan Brad'i.

Janvier-Emil Reya . [2.osa] Swsh9w
Lähen lippan ja pakin mõned riided kohvrisse ning siis võimegi minna. "Oota, ma tegelikult mõtlesin, et me võime nagu hommikul minna," rääkis Brad. "Kuid me võime ka kohe minna, kui soovid." "Tavai, ma lähen pakin asjad ära ning siis kohe teeme minekut.
Sõit kestis kaua kuna teel olid ummikud. Jõudsime maja juurde alles hommikul kell 6.

Janvier-Emil Reya . [2.osa] K4wl6p
Kui kohale jõudsime pidin peaaegu minestama. Maja oli nii ilus. Riputan siis ka teile maja seest pilte.

Janvier-Emil Reya . [2.osa] 343t82p
Maja ees on selline armas veranda. Noh, see ei ole päris veranda. Istumiskoht siis võib-olla. Ma ei teagi. Igatahes, minuarust on see väga armas.

Janvier-Emil Reya . [2.osa] Mhwwf8

Janvier-Emil Reya . [2.osa] 33jpeup
See on esik. Pisike ja armas. Need kohvrid on seal minu omad, (: .

Janvier-Emil Reya . [2.osa] 2mxfp0x

Janvier-Emil Reya . [2.osa] 51yhqx
Elutuba. Väga roosiline. (:

Janvier-Emil Reya . [2.osa] 2mhfrr

Janvier-Emil Reya . [2.osa] 2dwdmop
Köök.

Janvier-Emil Reya . [2.osa] 2jwn7k

Janvier-Emil Reya . [2.osa] O94tup
See on siis vannituba.
Liigume nüüd ülemisele korrusele.

Janvier-Emil Reya . [2.osa] 2cz32aw
Kohe kui jõuad ülesse välja näed seal suurt ja uhket tiibklaverit. Minu arust on see imeilus. Brad väidab, et oskab seal paari lugu ka mängida. Eks ma pärast kontrollin.

Janvier-Emil Reya . [2.osa] 6iurev
Üks tuba on tühi. Seal on ainult üks väga ilus suur diivan.

Janvier-Emil Reya . [2.osa] Hrg2t4
Heledates toonides magamistuba.

Janvier-Emil Reya . [2.osa] 2ueiomh
Rõdu.

Janvier-Emil Reya . [2.osa] Vhw9wn

Janvier-Emil Reya . [2.osa] R0tjy1
Ja selline on pisike aed.
Üldiselt mulle väga meeldib see maja. Printsessilik ja pisike. Armas, (:

Janvier-Emil Reya . [2.osa] 21mzvvc
Järsku kuulsin majast telefoni helinat. "Ma lähen võtan ise," ütlesin ma Brad'ile ning jooksin telefoni juurde.

Janvier-Emil Reya . [2.osa] 20a5950
Helistajaks oli keegi Richard. "Tšau, Janvier, kuule mul on sulle suurepäraseid uudiseid. SA SAAD PARIISI ÜHELE MOESHOWLE ESINEMA!!!" seda viimast ta peaaegu karjus õnnest. "Ooot," alustasin ma, kuid Richard juba katkestas mind: "Täna õhtul kell 9 läheb lennuk. Piletid saate lennujaamast. Kuule, ma pean nüüd minema. Tšau!" Toru visati hargile. "Kes kurat on Richard ja mis pagana hea asi see Pariisi moeshow siis on?" mõtlesin ma.

Janvier-Emil Reya . [2.osa] O5xc05
"Kuule, mingi Richard helistas ning peaaegu karjus rõõmust mulle, et täna õhtul kell 9 läheb lennuk Pariisi. Ma olevat saanud mingisugusel moeshow'l esineda. Selgitust paluks," rääkisin ma Brad'ile samal ajal, kui vaatasime telekat. "Kallis, palju õnne! Richard ja Raul. R&R. Mäletad seda päeva, kui me kohtusime?" küsis Brad. "Jah." "Noh, ja siis seal olid need 2 meest. Mäletad?" Meenutasin natuke seda päeva ning vastasin rõõmsalt: "Jah, aa. Need kes pildistasid meid janii, jah? Muidugi, ma saan Pariisi moeshowl esineda. Lahe ju," "Jah, need kes pildistasid meid. Pariisis on lahe muidugi," vastas Brad tasakesi ning vaatas edasi telekat.

Janvier-Emil Reya . [2.osa] 2lstirr

Janvier-Emil Reya . [2.osa] 2yl4551
Kuna hommikul tegelikult telekast midagi huvitavat ei tule, siis otsustasin ülesse, pakkida lahti oma riided ning visata oma kleidi pessu. Seega valisin endale ka uued riided.

Janvier-Emil Reya . [2.osa] Veymqf
Kui olin oma kleidi pessu pannud, teadsin, et Brad'il on kõht tühi. Seega otsustasin keeta tomati suppi.

Janvier-Emil Reya . [2.osa] 103fqcx
Supp sai valmis ning me asusime seda sööma. "Tead mis? Kui me ära sööme, siis sa võiksid natukene mulle klaverit mängida," tulin ma heale ideele. "Muidugi," vastas Brad rõõmsalt.

Janvier-Emil Reya . [2.osa] 10r5xdl
Nagu lubatud suundusime peale söömist ülesse. Mina istusin diivanile ning Brad klaveri taha. Ta mängis mulle ilusa loo.

Janvier-Emil Reya . [2.osa] 2ugjhq0
Varsti lõpetas Brad mängimise. Ta tõusis klaveri tagant, mina tõusin diivanilt. "See oli imeilus lugu," laususin Brad'ile. Ta haaras minust kinni ning suudles mind.

Janvier-Emil Reya . [2.osa] Wbw9yv
Lõpuks, kui märkasime kella, läksime magama. Kell 9 õhtul pidi ju värskelt lennuki peale jõudma. Seega saime magada umbes 3 tundi.

Janvier-Emil Reya . [2.osa] 25qygcl
Ärkasime mingi kella 7 paiku. Panin selga oma kõige värvilisema kleidi, et ikka Pariisis silma paista.

Janvier-Emil Reya . [2.osa] K1djy8
Ja, et minuga kokku sobida pani Brad selga tumeroosa särgi ning mustad püksid. Mulle meeldib igatahes.

Janvier-Emil Reya . [2.osa] 2yocuhj
Enne ära minekut. Panin selle pildi siia ainult selle pärast, et mulle lihtsalt väga meeldib see pilt.

Janvier-Emil Reya . [2.osa] 29ll11h
Siis istusime autosse ning sõitsime lennujaama poole.

Janvier-Emil Reya . [2.osa] 2mhwyti
Kui lennujaama jõudsime oli väljasõiduni täpselt tund aega. Seega läksime 3. värava juurde ning juba kaugelt nägime, et seal ees seisab naine. Talle pidimegi oma pileteid näitama. Brad ulatas naisele piletid. Ta uuris ja uuris neid. Siis võttis oma vöölt raadiosaatja ning rääkis sinna midagi sellist: "Turvamehed. Meil on siin 2 smuugeldajat." Umbes kahe sekundi pärast nägime, kuidas 2 turvameest meie juures peatusid.

Janvier-Emil Reya . [2.osa] 3469qtd
"Nii tulge, lähme!" ütles heleda peaga turvamees. Me läksime nende järgi.

Janvier-Emil Reya . [2.osa] 2yuzr0x
"Nonii.." alustas juttu tumedapäine mees, "..kas te proovisite sisse smuugeldada lennukisse?"

Janvier-Emil Reya . [2.osa] 301ful4
"EI, EI, EI!!!" karjusin mina nii, et mehed pidid oma kõrvad kätega katma. "Ja üleüldse, mis mõttes smuugeldada?" küsisin ma ärritunult. "Noh, sama nimega inimesed on juba lennukis. "MIDA? JA TE ARVATE, ET MEIE SMUUGELDAME? TEEME ÜHE ASJA SELGEKS. MINA OLEN JANVIER-EMIL REYA JA TEMA ON BRAD O'BROD. NIIET MEIE EI SMUUGELDA!!" karjusin ma täiest kõrist. Kui turvamehed olid toibunud minu karjumisest küsis heleda peaga turvamees meilt: "Okei. Kas teil on passi või midagi sellist, mis saaks seda tõestada?" Me viskasime neile oma passid ja ID-kaardid. Rääkisime ära ka avarii loo. Peale seda läks tumedama peaga mees teise ruumi arvutisse, et kontrollida kas me olime täna haiglas ning kas ma olen päriselt modell, kellel on Pariisis moeshow. Andsin neile ka Richardi telefoni numbri. Arvatavasti helistas ta ka talle.

Janvier-Emil Reya . [2.osa] 245mw5g
Kui mees saabus tagasi ruumi sõnas ta vabandavalt: "Jah, teil oli õigus. Me saime lennukis olnud smuugeldajad kätte ning te võite lennukisse minna." Brad võttis meie kohvri ning me sammusime lennuki poole. Lennuk oli üsna pisike.

Janvier-Emil Reya . [2.osa] 2nq4o3s
Sõit ei olnud väga pikk.
Kui kohale jõudsime saadeti meid limusiiniga meie hotelli, et me saaksime välja puhata. Tuba nägi välja selline.

Janvier-Emil Reya . [2.osa] Mc65hj
Mõnus suur pehme voodi.

Janvier-Emil Reya . [2.osa] Wi3lgk

Janvier-Emil Reya . [2.osa] O8drax
Süüa sai hotelli esimese korruse restoranis. Muidu mulle tuba isegi meeldib. Armas.

Janvier-Emil Reya . [2.osa] 21nr6lu

Janvier-Emil Reya . [2.osa] So8epg

Janvier-Emil Reya . [2.osa] A10pac
Öösel jutustades läks asi selleni.

Janvier-Emil Reya . [2.osa] 2yjynbm

Janvier-Emil Reya . [2.osa] 296c012
Me liikusime edasi voodisse. Mõlemad nautisime iga sekundit.

Janvier-Emil Reya . [2.osa] 2f08xmt
Hommikul ärkasime ilusti välja puhanult. Panime ennast riidesse ning käisime all väga maitsvat hommikusööki söömas. Juba oligi käes moeshow.

Janvier-Emil Reya . [2.osa] 30a6vwx

Janvier-Emil Reya . [2.osa] 258pcvk
Rahvast ei olnud palju. Ainult moetööstuse tähtsamad. Richard natuke luiskas mulle. Tegelikult ei olnudki see nagu moeshow. Mina ja üks teine modell, Rebecca, pidime moeshow'l näitama pulmakleite. Moetööstuse tähtsamad inimesed valivad meie vahel, kes saab pulma ajakirja 8 leheküljelise pildiseeria. See oleks väga lahe, kui võidaksin. Pean andma endast kõik.
Lõpuks hakkaski moeshow pihta. Mina pidin olema esimene.

Janvier-Emil Reya . [2.osa] R1bimb
Mulle meeldib see pilt. Muideks ma olen selle soenguga näost kohe teist moodi.

Janvier-Emil Reya . [2.osa] Idc9id
Rebecca. Kusjuures meeldib ka see pilt mulle väga.

Janvier-Emil Reya . [2.osa] Az6eg
Ma astusin lavale. Sees keeras ja ma higistasin üle terve keha. "Ole üle!" korrutasin seda kogu aeg oma peas. "Rohkem ma ei suuda!" mõtlesin ma järsku ning mu silme eest läks kõik mustaks.

Janvier-Emil Reya . [2.osa] 2vn076v
Kukkusin maha ning kuulsin, et saalis oli oigeid ja karjeid. Ainuke hääl mille ma ära tundsin oli Brad'i hääl. Kuulsin kuidas ta hüppas minu kõrvale lavale.

Janvier-Emil Reya . [2.osa] 2jepuh5
Ta laskus põlvili ning karjus: "KÄHKU, HELISTAGE KEEGI HÄDAABISSE!" Kogu mu mõte keerles Brad'i ümber...

Miks Janvier kokku kukkus? Kas on midagi tõsist häda või lihtsalt tavaline külmetus haigus? Seda juba järgmises osas..

______
okkei, loodan, et meeldis 2.osa. edasiste osadega on nüüd nii.. Kuna hakkab kool ning ma ei jõua iga päev arvutisse, siis hakkab iga nädalavahetus tulema 1 osa. Vähemalt ma arvestasin nii.
sorri kirjavigade pärast, :S

Eesu,

Viimati muutis seda Eeesi- (Laup Aug 21, 2010 2:25 pm). Kokku muudetud 1 kord
Eeesi-
Eeesi-
Veteranliige
Veteranliige

Postituste arv : 3073

http://eesiraa.tumblr.com/ & http://muffinincity.blogspot.co

Tagasi üles Go down

Janvier-Emil Reya . [2.osa] Empty Re: Janvier-Emil Reya . [2.osa]

Postitamine by Meow on Laup Jan 09, 2010 2:41 am

Megahea osa. Ja sa oled nii palju vaeva näinud sellega. Väga tubli! Ja KINDLASTI pead edasi kirjutama.
Meow
Meow
Veteranliige
Veteranliige

Postituste arv : 510

Tagasi üles Go down

Postitamine by marshmallow<3 . on Laup Jan 09, 2010 8:23 am

Väga hea osa ! happy
marshmallow<3 .
marshmallow<3 .
Tubli liige
Tubli liige

Postituste arv : 237

Tagasi üles Go down

Postitamine by Sandra on Laup Jan 09, 2010 8:47 am

Ma arvan, et äkki on ta rase happy , sellepärast halb enesetunne..
Super hea smile

Moderaator
Moderaator

Postituste arv : 5586

Tagasi üles Go down

Postitamine by Martha on Laup Jan 09, 2010 9:05 am

Väga hea! smile
Martha
Martha
Veteranliige
Veteranliige

Postituste arv : 1337

Tagasi üles Go down

Postitamine by Ananass on Laup Jan 09, 2010 9:10 am

Heaaaaaaaaaaaaa, jätka kiiiiirelt ja kindlastii happy
Ananass
Ananass
Moderaator
Moderaator

Postituste arv : 3379

Tagasi üles Go down

Postitamine by Cissy on Laup Jan 09, 2010 9:20 am

Väga lahe, Aga sa võiksid igapäevaelus ka tema soengut vahetada (Lihtsalt tähelepanek, sa ei pea muidugi) aga muidu super!
Cissy
Cissy
Tubli liige
Tubli liige

Postituste arv : 160

Tagasi üles Go down

Postitamine by Eeesi- on Laup Jan 09, 2010 10:04 am

Aitäh, smile
Ma üritan siis kiiresti teha järgmist osa, kuid arvan, et jõuan sellega valmis alles järgmiseks nädalavahetuseks.
Cissy: Kusjuures mõtlesingi just soengut vahetada, wink
Eeesi-
Eeesi-
Veteranliige
Veteranliige

Tagasi üles Go down

Postitamine by Reeli on Laup Jan 09, 2010 1:20 pm

Super hüper hea !! smile Kindlasti edasi!
Reeli
Reeli
Vana kala
Vana kala

Postituste arv : 358

Tagasi üles Go down

Postitamine by Eeesi- on Laup Jan 09, 2010 1:43 pm

Tänkss.
Ma teen edasi, aga arvatavasti tuleb järgmine osa alles järgmisel nädalavahetusel, sest nädala sees ma eriti arvutisse ei jõua, :S.
Eeesi-
Eeesi-
Veteranliige
Veteranliige

Tagasi üles Go down

Postitamine by simser on Püh Jan 10, 2010 2:52 pm

Ma ei tea kas mul on hetkel mõtted mujal või ma lihtsalt ei suutnud süveneda sellesse ossa ja seega tundus see kuidagi mega pikk ja igav.

Aga see ei tähenda, et sa ei tohiks jätkata. Vastupidi. Ma arvan, et ma loen selle uuesti mõni teine päev ja siis su järgmisi osi ka heameelega smile
simser
simser
Vana kala
Vana kala

Postituste arv : 279

Tagasi üles Go down

Postitamine by SunshineDream- on Püh Jan 10, 2010 3:14 pm

Väga hea jätka happy
SunshineDream-
SunshineDream-
Veteranliige
Veteranliige

Postituste arv : 605

Tagasi üles Go down

Postitamine by Ananass on Püh Jan 10, 2010 7:40 pm

Ja hea on see et sa lõpetasid jällegi põnevalt, ja et jutus ei lähe peategelastel alati hästi ja kõige paremini smile
Ananass
Ananass
Moderaator
Moderaator

Tagasi üles Go down

Postitamine by xxd on Laup Jan 16, 2010 3:33 pm

Väga hea smile Uut, uut, uut happy

xxd
Veteranliige
Veteranliige

Postituste arv : 3634

Tagasi üles Go down

Postitamine by Eeesi- on Laup Jan 16, 2010 7:29 pm

täänkjuu, ; dd
hommme tuleb uus osa, /yyy, : DDDDDD
Eeesi-
Eeesi-
Veteranliige
Veteranliige

Tagasi üles Go down

Postitamine by Ananass on Püh Jan 17, 2010 9:03 am

rutttttu siis tongue
Ananass
Ananass
Moderaator
Moderaator

Tagasi üles Go down

Postitamine by Eeesi- on Püh Jan 17, 2010 9:20 am

jjeap, ma üritan tänasega valmis saada, : ))
Eeesi-
Eeesi-
Veteranliige
Veteranliige

Tagasi üles Go down

Postitamine by xxd on Püh Jan 17, 2010 9:27 am

Tee jahh, hakka aga tegema smile

xxd
Veteranliige
Veteranliige

Postituste arv : 3634

Tagasi üles Go down

Postitamine by Keidzy on Püh Apr 18, 2010 1:51 pm

Kas jutt jätkub?
Keidzy
Keidzy
Administraator
Administraator

Postituste arv : 3585

Tagasi üles Go down

Postitamine by Eeesi- on Laup Aug 21, 2010 2:38 pm

a, okei. asi on selline, et jutt ei jätku, aga kes tahab 3.osa lugeda otsige see timeforsimsist ülesse. See peaks olema lõppenud lugude all ;D.
Eeesi-
Eeesi-
Veteranliige
Veteranliige

Tagasi üles Go down

Postitamine by *Triinu* on Esm Veeb 28, 2011 5:57 pm

väga lahe ja huvitav. need su asjad on ka huvitavad, sooviksin teada kust tõmasid selle heledates toonides magamistoa mööbli, kui viitsid mõelda siis palun happy

*Triinu*
Algaja
Algaja

Postituste arv : 14

Tagasi üles Go down

Postitamine by Eeesi- on Esm Veeb 28, 2011 6:31 pm

mm, need on mu igivanad downloadsid seega ma pole väga kindel, kust ma need sain happy võin natuke otsida, aga pole väga kindel, et leian midagi happy
aitäh muidu :]
edit: ma arvan, et enamus on modthesimsist & simsinparis'sest ;D
Eeesi-
Eeesi-
Veteranliige
Veteranliige

Tagasi üles Go down

Postitamine by *Triinu* on Esm Veeb 28, 2011 6:42 pm

okei tänks, oled mõnus happy