Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.Logi sisse

Unustasin parooli

Latest topics
» 24 h läbu ja teematut juttu - vol 22
by Tinnnnu Reede Jan 15, 2021 11:58 am

» Tead mis? See on legacy!
by Ananass Reede Aug 07, 2020 4:28 pm

» Kellukese pildikogu
by Ananass Püh Veeb 02, 2020 4:43 pm

» Sims 2 lisaosad
by kristiinahelena Laup Dets 21, 2019 10:05 am

» Elina The Sims 4 pildid - 6 juuni 2018
by melachi the witch Kolm Juun 06, 2018 1:59 pm

» Kellukese pildid
by kelluke Kolm Mai 30, 2018 2:49 pm

» The Carmola Family Pictures from Redisch
by Redisch Laup Juul 11, 2015 10:40 am

» Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja
by Sillylicious Teis Juul 07, 2015 10:40 am

» The Sims 4 Lühitutvustus
by Meow Kolm Veeb 18, 2015 10:43 am


Jesse&3

Go down

Jesse&3 Empty Jesse&3

Postitamine by voldebiku on Reede Jan 22, 2010 9:18 pm

jah see...just sheryl või mis iganes.. ma ei viitsinud tollega enam jätkata, polnud millestki põnevast kirjutada. igatahes, näitan teile ka siis oma mingit natuke vanemat juttu, mida olen praegu ainult ühes foorumis teistega jaganud. tulemas on ka uus osa;D

Sissejuhatus.

Spoiler:
Jesse&3 Jesse

Hei jah, mina olen Jesse, üks kaksikutest. Üldiselt ma pole just kõige parema perekonnaga õnnistatud, aga käib kah. Mul on ajuvaba ema, 24/7 joogine isa & mis kõige hullem - katastroofiline hukka läinud õde. Ja peale selle on ta veel mu kaksikõde! Kohutav, kas pole? Aga see on tema ainuke positiivne tegevus, et ta oma pea ära blondeeris.. Vähemalt ei ole ma enam tema moodi. Muidugi oleme me nii erinevad, et kui ei teaks, et me õed oleme, ei arvakski keegi, et me seda oleme.. Aga mis ma nüüd temast räägin, räägiks õige endast.
Olen 16. aastane üpris hull tšikk. Mul pole just väga palju sõpru, aga see-eest on nagu palju ustavamad ja sallivamad kui mu õe Jessica klatšigorillad. Elan kohas, mis on küll ilus, aga siin on palju kummalisi kuulujutte võlukunstist, nõidadest jms.. Mina neisse aga ei usu. Olen juba muinasjuttudest välja kasvanud. Meeldib väga tegeleda kunstiga ja selle tegemiseks on mul ka oma kamber, mis on vääga hubane ja vahel, kui Jessica mulle väga pinda käib, lukustan end sinna tema eest. Muidugi mul poissi pole ega väga ei janune ka kellegi järgi, aga ikkagi oleks tore kui... Olla kellegi kaisus vahepeal või.. Või jah, õhtuti väljas jalutada. Enamus sõbrannad elavad minu kodust nii kaugel ja mina nende omast, et ei saagi väga nendega õhtuti kokku. Nädalavahetustel vahepeal teeme mõne pidžaamaka filmide, pitsa ja popcornidega, aga see pole päris see.
Üldiselt ma pole sugugi parem või erilisem kui keegi teine..

Jesse&3 Jessica

Ausõna, ärge küsige minu käest, mida Jessica siin pildil teha üritab.. Kas oma "muskleid" näidata või oma suud võimalikult torru ajada, et see lõpuks ära kukuks. Mina temaga igatahes ilastada küll ei tahaks.. Ökk. Ma jälestan seda tüüpi.. Jessica oli no palju ilusam ja normaalsem algklassides, kui ta polnud veel sellistest asjadest nagu huulepulk, jumestuskreem ega juuksevärv kuulnudki.. Peale seda.. No ma ei kannata teda kohe üldse! Tahaks tema asemel üldse venda endale.
Mind väga tegelikult ei koti ka, mis huvialad tal on ja kas tal neid üldse on, aga tundub, et varsti tal kukub küll nina või mõni silikoon ära.

Jesse&3 Paar

Lausa võrratud vanemad.. Ei, tegelikult ma ei salli neid. Igal võimalikul hetkel nad ilastavad ja tatistavad üksteist täis ja.. Ja.. Papsi hingeõhk on lihtsalt öökima panev. Emal just väga kiita kokaoskus ka pole, aga vähemalt saab nende käest raha, et korraliku sööki koeratoidu sarnase jura asemel osta.

Jesse&3 Hagrid

Ja minu HAGRID!!! Minu kõige kallim olend siin maamunal.. Jap, võib tunduda meeletult lapsik, et ma armastan ülekõige koeri ja tema on just minu armastatu, aga.. Aga jah, paraku see nii on. Ma kulutan põhiliselt pool oma taskurahast tema peale, et ta ei peaks ema tehtud solki sööma..

Ah aju on nii tühi, et ime üldse, et te sellist blondiinijuttu pähe üritate toppida. Lucky you, et üldse sellest sotti saite..

***
Ausõna, muud sissejuhatuse jaoks pähe ei tulnud.

1. osa
Spoiler:
Jesse&3 1
Jah, on tore vaadata vahepeal mingeid ajuvabasid saateid Top Shopi reklaamide asemel. Seda tegi ka Jesse ühel laupäevasel lõunal. Muidugi rikub kõik alati Jessica ära ja seda tegi ta ka seekord.
"Mis sa vahid multikaid vää?" tuli ta elutuppa röökides mõnitavalt, "ongi multikad, hihi!"

Jesse&3 2
"Mis sa vahid koguaeg selliseid multikaid vä?" küsis Jessica. "Kas sa vait olla ei saaks?" küsis Jesse ta käest tüdinult, "ja palun ära nihele siin, ma ei saa-"
"Multikaid vaadata, saan aru," ütles Jessica irvitades. "Tegelikult ma tulin sinuga rääkima ühest peost, mis toimub siin täna. Vaata, emps ja paps lähevad kuhugi ära õhtul ja tulevad alles hommikul."
"No ja, sa soovid siis, et mina peaksin toas lukutaga istuma nagu tavaliselt?"
"Ei, ma käsen sul peole tulla."
"K ä s e d? Ei tea, miks küll?"
"Ah, niisama, igatahes, sa pead tulema, okei?"
"Em.. ma lähen parem nüüd kööki sööma," ütles Jesse lõpuks ja kõmpis kööki, et lõunat süüa.

Jesse&3 3
Kui Jesse pitsa valmis sai, tuli ka kööki ema, kes hakkas samuti sööma. "Kas Jessica juba rääkis sulle, et me lähme issiga täna õhtul välja? Oleks tore, kui sa teda ei kiusaks.. Ma annan talle raha ka, et ta endale süüa ostaks ja muud sellist head kraami," ütles ta võileiba mugides. "Aga mina, kas mina ei saagi raha?" küsis Jesse segaduses olevat. "Ei, küll ta annab sulle enda juurest midagi, ta on ju nii lahke! Kas paremat õde leidub kuskil? Ei ilmselt. Aga ole sina hea ja ära käi talle närvidele, palun sind.." rääkis kaksikute ema Mira pika jutu maha.
"Ah, mida iganes.." pobises Jesse seepeale ning talle meenus see peojutt. Ilmselt oli see Jessica saladus ja ta teeb selle peo salaja, ilma et vanemad sellest midagi teaksid. Äkki rääkida sellest emale, et viimane ei arvaks Jessicast koguaeg nii hästi? Või.. või minna ikka peole ja jääda vait? Hmm..
"Me oleme rääkinud," ütles seejärel Mira, tõusis lauast ja läks nõusid pesema.

Jesse&3 4
Kööki jooksis otsemaid isa Dean, kes võttis Mira oma embusesse: "kas kuuma suudluse eest saab ühe maitsva lõunasöögi?" küsis ta samal ajal, kui üritas inglinägu pähe teha. "Seda saad sa küll alati, kui vaid tahad.." ütles Mira moosiva häälega ja suudles sügavalt Deani. Jesse tundis, kuidas okse kohe kurgust üles tuleb ja jooksis köögist välja. Miks ta peab iga päev sellist halba hingeõhku juba mitme meetri tagant taluma ja veel sellist jäledat vaatepilti ka?

Jesse&3 5
Jesse läks oma tuppa, et tsekkida riidekapi sisu. Kas on õhtuks midagi selga panna? Ja mida üldse selga panna? Igatahes otsustas ta sinna minna selle asemel, et lukutaga oma toas lihtsalt passida ja kummikomme süüa. Jesse arvas, et seekord tuleb normaalne seltskond, äkki on see ka põhjus, miks Jessica teda seekord peole kutsus.
Nüüd oli aga Jesse'l kapp läbi kontrollitud ja õhtune riietus valitud, tuleb vaid õhtut oodata.

Õhtul.

Jesse&3 6
Kui Jesse end oli ära kontrollinud, kas soeng ja riietus sobib, läks ta elutuppa, sest Jessica kutsus teda. "Nii, ma tellisin just pitsat.. See peaks varsti kohale tulema ja sina võtad selle vastu. Rahvast hakkab vaikselt juba tulema ka. Ole mureta, inimesi väga palju ka pole. On arusaadav? Ja sina teenindad meid ka täna õhtul."
Jesse noogutas selle peale, kuigi ta ei tahtnud väga mingi teenija ka teistele olla. Tuli vaid kõige sellega leppida või muidu teeb Jessica ta maatasa.

Jesse&3 7
Pidu oli juba täies hoos ning kõik kutsutud inimesed olid kohal, kui sisse astus üks pangisoenguga üleni vinnilise näoga tüdruk. "Kes sind veel siia kutsus, ah?" lõugas Jessica talle üle muusika. "Ma mõtlesin, et ma olen endiselt sinu kambas ja olen ka peole kutsutud," ütles see tundmatu plika ülbelt. "Pealegi, kes keelab tulla?"
"Misasja? SINA OMA JALGA SIIA MAJJA EI TÕSTA, KAS SAID ARU???" karjus Jessica veel kõvemini. Kõik tantsijad ja üldse peolised olid vait jäänud ja vahtisid kahe ülbe tibi poole. Kohe aru saada, et see vinniline mutt oli kunagi Jessica kambas olnud. "Ma ei oota siia pannisoenguga lehmi, nii et kao minema!" karjus ta ja viskas panninäoga tibi välja. "Vot nii, võime peoga jätkata," lausus ta rahulikult seepeale.

Jesse&3 8
Lõpuks tuli ka maitsev pitsa kohale ning Jesse võttis selle vastu, ulatades raha pitsa toojale. "Mmmm, kui hästi see lõhnab ja maitsest veel rääkimata!" ütles Jesse endamisi.

Jesse&3 9
Pitsat läks väga vähe, aga õlut läks VÄGA palju. Enamus tüübid olid juba täis kui hakati kolmandat viinapudelit lahti tegema. Lärm oli tohutu ja mõnes nurgas oli ka okse. Kõik röökisid üle muusika ja lõpptulemus on kõrvadele kui ka silmadele kohutav.

Jesse&3 10
Pidu oli endiselt suures hoos. Muusika oli hea, mõned joobes mutid olid maha rahunenud ja nurka tukkuma jäänud. Peaks mõni teine kordki pidudest osa võtma, mõtles Jesse muiates. Tantsimine tuli isegi hästi välja.

Jesse&3 11
Õhkkond läks majas lämbeks ja oli vaja värsket õhku. Jesse otsustas minna välja, et niisama istuda vaikuses. Õues istus lõkke ääres üks kutt, kes oli juba peo alguses teistest suhteliselt eemal olnud. Jusiis naudib üksinda olemist.

Jesse&3 12
"Tohin ma sinuga ühineda?" küsis Jesse viisakalt. "Ee.. Muidugi. Väsisid sees ära või?" küsis kutt. "Ei jah, väga segaseks läks seal kõik ja lärm oli ka tohutu.. Ma olen muidu Jesse," lausus Jesse sõbralikult. "Mina olen Matt," tutvustas poiss end naeratades. Ta sügavsinised silmad olid nii lummavad ja täis soojust. Jesse sõna otseses mõttes sulas lõkke ääres. Korra vaikuses passinud, küsis ta: "miks sa teistega siis ei tantsinud?" "Mulle ei meeldi väga selline seltskond, aga ikka on parem siin olla, kui passida väikeste õdedega kodus.. Kui sa vaid teaks kui tüütu see on.." ütles Matt. Jesse polnud kunagi kohanud kutti, kes räägiks väikestest õdedest või ei tantsiks. "Jah, üldiselt sama siin, üks lõbus õhtu kuluks küll muidu ära," ütles tüdruk seepeale.

Jesse&3 13
Korraga hakkas Jessele tunduma, et väljas on jube külm. "Prhh, sul külm pole siin istuda või? Isegi lõkke ääres on jahe.." lausus ta värisedes üle keha.
"Tule siis minu juurde," vastas naljatledes Matt, "minu juures on alati soe."
"Kas sa oled koguaeg tüdrukutega nii lahke või on sul lihtsalt selline õhtu?" küsis Jesse. "Oleneb ju.. tüdrukust. Ega ma kõigiga sääne pole.. Näiteks nagu Jessicaga," vastas järjekordselt Matt.
Jälle vaikus. Sõnad oleks justkui mõlemal otsa saanud või lihtsalt ei tulnud suust välja.

Jesse&3 14
Järsku tundsid mõlemad üksteise vahel nii suurt tõmmet, et haarasid üksteisest kinni ja siis.. Jesse tundis justkui, et ta on leidnud lõpuks ometi endale selle õige. Matti juuksed olid nii mõnusalt kohevad, ta naeratus oli nii sulatav ja tema embuses oli nii kuradima turvaline.
Kuid seda ei juhtunud..

Jesse&3 15
Selle kõige ilusa rikkus ära üks kuradima loll plika, kes jooksis kiiresti uksest välja ja karjus kõigest kõrist: "POLITSEI, JOOKSKE, POLITSEI!!! KEEGI ON POLITSEI KUTSUNUD!!!!!!!!!!"
Jesse vaatas kiiresti maja ette ja nägi seal undavat politseiautot, kust jooksis üks tüseda võitu naine välja. Mida see veel tähendama pidi?
Majast kostis valju muusikat ja karjeid.

***

vabandust, kui pildid korduvad, kui on neid liiga vähe või erinevate suurustega, sest ma lähen kohe suuurest väsimusest magama, aga ma ju siiski lubasin teile, et saate selle osa täna.. või siis nüüdsest homme.

2. osa
Spoiler:
hoiatan, et on suhteliselt igav -.- mõned iluvead võivad ka olla meh

Jesse&3 1
"Nii, räägi mulle, mis teil seal peol juhtus.. Kust alkoholi saadi?" ütles tõsine politseinik. Peolt oli põgenenud paar tüüpi, kellele politsei jälile ei jõudnud, aga ülejäänud viidi kõik jaoskonda ja kuulati läbi. Tuli ka kord Jesse versiooni sellest peost kuulata.
"No.. mu õde tahtis peo korraldada, sest vanemad läksid ära. Õhtul tuligi rahvas kohale, aga.. aga ma tõesti ei tea, kust nad alkoholi veel välja muukisid! Ausõna, ma ei valeta. Mina käisin ainult pitsal järel.. Ja peol ju väga palju noori ka polnud, enamus olid juba kahe tunni pärast täis ja -" rääkis oma versiooni Jesse, endal hirm nahas.
"Tüdruk, räägi nüüd juttu mitte ära vahi minu nahktooli või siis seda.. A, kuule riputa oma jope siia üles," ütles politseinik ja osutas näpuga nagi poole, kus rippus saunalina. "Em.. mul pole ju jopet.." ütles talle Jesse. "Ah, jajah.. aga jumal küll, räägi edasi.. ära vahi minu lillepotti siin! Jah, eile toodi üks narkomaan siia, kes koperdas sellele lillele otsa ja peale seda ma veel kogemata.. Noh, häda oli. Räägi nüüd!" Jesse vaatas politseinikut imelikult, kas ta on tõesti hullumajja sattunud?

Jesse&3 2
"Ee.. ja siis, noh mina läksin välja värsket õhku hingama ja seal istus-"
"KES SEAL ISTUS?" küsis politsei väga juhmi häälega nii, et suust tatti lendas.
Jesse tundis, et tahab seal kohe ära joosta. "No seal istus üks kutt nimega Matt ja siis ma läksin tema juurde ja istusin sinna maha ja.. Siis me rääkisime niisama ja siis jooksis üks tüdruk õue ja möirgas, et politsei tuleb. Kõik."
"Ahah, võid minna. Ma teavitan sinu vanemaid ka.. JA VAATA, ET SA MU LILLEPOTI OTSA EI KOPERDA!"

Jesse&3 3
Hommikul ärkas Jesse oma ema kisa peale üles. "Ärka üles, jumal küll!" röökis ta. Tüdruk venitas end voodist üles ja hõõrus silmi, et selgelt näha.

Jesse&3 4
"Ja miks sina mulle eile ei tulnud ütlema, et su kullakallis õde plaanib pidu? AH? Siis poleks meil praegu jamasid politseiga ja mis iganes veel! Nagu meil veel muresid vähe oleks.. Sa jääd koduaresti sellepärast, oleksid võinud oma õe plaanidest meile teatada!" karjus Mira. Jesse tundis, et ta peab KOHE pesema minema, enne kui ta juuksed politsei ja ema ila pärast peast kukuvad.

Jesse&3 5
Kui Mira hakkas toast lahkuma, teeskles Jesse, et ta lööb oma emale jalaga tagumikku. "MIDA KURADIT???" karjus ta ja lõi jalaga vastu voodit.

Jesse&3 6
Jesse läks arglikult kööki ja võttis endale Panda hommikuhelbeid. "Politseist helistati ja öeldi, et su õde, kes pole asjas üldsegi süüdi, et tahtis pidžaamapidu enda sõbrannadega teha, saab alaealiste karistuse! See tähendab seda, et meie saame karistuse, rahatrahvi! Ja kust sa üldse neile viina ja õlut hankisid, ah?"
Jessel läks kaks suurt panda kera kurku: "MISASJA? MINA JA ÕLUT? MIDA???? PIDŽAAMAPIDU?? EI NO.. MIDA KURADIT??!?!??!" karjus ta nii, et nõud köögis klirisesid.
"Kuidas sa julged minu peale karjuda! Mina usun juhuslikult sinu õde ja sina oled mulle alati valetanud! Sa saad kaks nädalat koduaresti! Vot nii!"
Jesse jäi vait, aga ta teadis, et asja ta nii ei jäta. Või et tema tõi õlut ja viina? Ahnii.

Jesse&3 7
"Miks sa koolis pole?" küsis Dean, kui Jesse elutuppa läks. "Oot.. Misasja, täna on.. oot.. ei.. misasja.. täna pole ju koolipäeva?"
"HAHA, tünga said!" kiljus Dean. Tüdruk tegi sellise näo pähe, justkui oleks munadeta kummitust näinud. "Igatahes, ma tahaksin linna minna, viitsid mind viia?" küsis ta sõbralikult.
"Ei viitsi, pealegi oled sa ju koduarestis. Ei mäleta või?"
"Aah.. Ei no jah, see veel puudus.." virises Jesse ja läks jalgu lohistades enda tuppa, mõttes veeta päev siis raamatute taga.

Jesse&3 8
Kell oli juba üpris palju, kui Jesse läks vannitoas end korda tegema ning magama minekuks sättima. Kui hambad pestud, nägu puhastatud ja tagumik pühitud, mõtles ta minna rõdule värsket õhku hingama.

Jesse&3 9
Rõdul koperdas Jesse kohe mingi viinapudeli otsa, mille järel käis suur klirin. Ta papu tuli koperdades jalast ära ja Jesse hakkas seda tagasi jalga sättima. Oeh, kui ilus see vaade on.. Tahaks praegu kõige kõrgemal korrusel elada.. mõtles ta endamisi, vaadates seda suurt kortermaja, mis asub üpris nende maja lähedal.

Jesse&3 10
Järsku kuulis Jesse samme ja hetk hiljem oligi Matt tema rõdule hüpanud. "Sa ehmatasid mind niii väga!" tegi Jesse silmad suureks. "Nojah, aga ma tulin sulle midagi ütlema.. sa meeldid mulle," ütles poiss. "Ävv.. sina mulle ka, aga kuidas sa teadsid, et ma siin olen?" küsis Jesse.
"Ma jälgisin sind," ütles kavalalt poiss. Jesse punastas. Vahest nägi Matt seda ka, kuidas ta oma toimetamisi vetsus tegi? "Eiei, ega ma midagi paljastavat ei näinud," ütles kiiresti Matt, justkui teades, et Jesse seda sama mõtles.

Jesse&3 11
"Meil jäi eile üks asi pooleli.." ütles Matt ja hakkas Jesset pööraselt suudlema. "Wouwouu, sa hoogu väheke ei lähe või?" küsis tüdruk ja naeris, "pealegi, mida sa siin teed?"
"Ah.. mul hakkas nende õdedega kodus igav.. tead küll. Õnneks sain politsei käest ka lahti.. kuradima loll oli no.. hakkas oma lille seal potti ümber istutama.. no milleks selliseid tatikolle sinna veel tööle vaja? Aga meil vedas ju."

Jesse&3 12
Järsku käis üks kuradima kõva pauk ja koerakuudi kõrval hakkas mingi ilutulestiku moodi värgendus põlema. "Mida see veel tähendama peaks?" karjus Jesse üle selle lärmi.

Jesse&3 13
"Ma ei tea, aga ilmselt midagi halba, ma pean minema!!!!!!" karjus Matt vastu ja jooksis otsemaid minema. Jesse jäi ammulisui talle järgi vaatama ja hetk hiljem jooksis enda tuppa.

Jesse&3 14
"Tule nüüd püsti, paksmagu! Hihi!" kiljus üks väga ülbe hääl hommikul. Jesse ei saanud midagi aru ja röögiti jälle: "aru ei saa vä? Tule marss üles!"
"No mida kuradit.." pobises ta ja tõusis aeglaselt voodist püsti.

Jesse&3 15
"What the..?" jäi Jesse moll töllakil tüdrukuid vaatama. Jaja, ta tundis neid, kohe liigagi. Üks nendest oli kooli kõige hullem bitch Kuru ja teine tema KULLAKALLIS õde Jessica. "Issand kui paks sa pidžaamas välja näed, hihi!" kiljus Kuru. "Tule siia, paksmagu.. Meil on sulle midagi rääkida. Kas ma lähen empsile kitule, et sa eile selle tondiga väljas käisid? Ma arvan, et jaa.. Aga meil on vaja üks väike diil teha," ütles väga ülbelt Jessica. "Mis diil? Nüüd hommikul? Kuulge.. ma tahan magada.." ütles vinguv Jesse.
"Paksud magavad ainult nii kaua! Meil on sulle jutt. Sa lähed ja tunnistad emmele üles, et sa ostsid õlled ja viina või sa veel kahetsed seda.. Ja sinu Matt kahetseb ka.."
"Misasja? Mida teiesugused gorillad ikka meile teha saavad? Topivad voodisse suhkruvatti? No.. kõlab julmalt,"
"OLGU! Siis lõikan ma Kurul käe otsast selle taskunoaga ja määrin sinu tema verega kokku, sina jääd ikka süüdi!! hahahhahahahha! Kuidas meeldib?" irvitas endiselt Jessica, aga Kuru tegi lolli lehma näo pähe: "möh?"

*****
EI TE EI PEA LÕPPU LUGEMA, MUL OLI HOOPIS MIDAGI MUUD PLAANIS AGA TÄNU KURULE JA TEISTELE SUITSUMEESTELE LÄKS MEELEST ÄRA :] suht pointless osa ka muidugi.

3. osa
Spoiler:
Jesse&3 1
„Kas te olete joonud midagi või?“ küsis Jesse, „pealegi.. kuidas te seda üldse tõestada saate, et ma eile väljas käisin? Kes lubas üldse TEIL mind luurata?“
„Oumaigaad, kas sulle pole ikka veel kohale jõudnud, et ma olen emme ja issi lemmiklaps? Mind nad usuvad ALATI, hihi!“ irvitas Jessica, „pealegi, keegi ei keela meil sind luurata, ega sa mingi looduskaitse all pole!“
„Ah, mulle aitab, varem või hiljem saan oma ühe nädala koduaresti juurde.. tõmmake uttu nüüd, ma ei taha teie krohvilõustu näha!“ karjus neile Jesse.
Jessica & Kuru läksid irvitades minema, jättes ülimalt vihase Jesse enda tuppa. „Kuradima lehmad.. miks mina? Miks just MINA?“ karjus ta endamisi ja see sundis teda jälle oma mööblit peksma.

Jesse&3 2
Hetke pärast astus tüdrukute ema tuppa sisse ja kisendas jälle: „no jumal, kas sa ükski hommik ei saa õigel ajal sööma tulla?!“ Ja sammus toast välja. Jesse kirus jälle endamisi ja hõikas talle järele: „ma ei taha süüa!“
Ta pani ennast riidesse, võttis koti ja läks toast välja.

Jesse&3 3
„Paps, kas ma täna tohin välja minna? Paluuuun.. sa oled ainuke siin majas veel, kes on normaalse mõistuse juures..“ pinnis Jesse Deani. Muidugi ta iroonitses selle viimase ütluse osas. „Hmm.. no okei, seda annab korraldada.. sa oled ikkagi minu lemmiktütar..“ vastas Dean, mille peale Jesse jäi seisma ja mõtles: kas see vastab tõele või ütles ta seda ainult sellepärast, et mina olin talle enne öelnud, et ta ainukesena normaalse mõistuse juures on?

Jesse&3 4
„Näe võta raha ja mine taksoga. Ma ei hakka pärast emale rääkima, miks ma sul minna lubasin ja muud sellist. Ära kellegile midagi ütle ka, eks ole?“ ütles Dean vaiksemalt ja sammus kööki tagasi. „Jess!“ hõikas Jesse ja kutsus mobiiltelefoniga kiiresti takso, enne kui keegi peale satub.

Jesse&3 5
Natukese aja pärast tuli maja ette takso ja Jesse hüppas kiiresti autosse sisse. „Palun Õhtupooliku kohviku juurde!“ ütles ta taksojuhile ja sättis end mugavalt istuma. Õhtupooliku kohvikus oli alati kõike head ja paremat süüa ning vahest sai ka sõbrannadega seal juhuslikult kokku põrgata.

Jesse&3 6
Pärast 10 minutit oligi takso jõudnud Õhtupooliku ette. Tüdruk ulatas taksojuhile raha, tänas ja astus autost välja.

Jesse&3 7
Kohvikus oli hea saiakeste lõhn, õhkkond oli rõõmus ja sees oli palju-palju soojem kui väljas. Jesse valis endale laua välja ja jäi ootama, et keegi ettekandjatest tema juurde tuleks.
„Ee.. mina sooviksin puuviljasalatit,“ ütles ta ettekandjale, kes oli natukese aja pärast tema juurde ilmunud.

Jesse&3 8
Oodata ei tulnud kaua, sest puuviljasalatiga läheb väga vähe aega. Jesse vaatas vahepeal kohvikus ringi ja luges ajakirja, mille ta enda käekotist leidnud oli. Siis aga märkas ta ühte väga tuttavat kutti. Jah, see oli Matt. Ta istus ühe plikaga temast paar lauda eemal. Jesse tundis, kuidas tal 'kops üle maksa tõusis' ja tahtis püsti tõusta, aga ei hakanud veel skandaali korraldama. Temal ja Mattil olid nii soojad suhted ja nüüd ta näeb midagi sellist.. Huvitav, kes see tüdruk on? Kahju, et ta seljaga minu poole on.. mõtles Jesse.

Jesse&3 9
Salat toodi kohale ja Jesse sõi selle kiiresti ära. Ta kavatses oodata nii kaua kuni Matt lauast tõuseb ning siis joosta tema juurde. Seda aga pidi kaua ootama. Vahepeal tellis Jesse endale jäätisekokteili ja jõudis sellegi ära juua.
Õhh, no ta võiks juba püsti tõusta! Mõtles tüdruk jälle.

Jesse&3 10
Ja hetk hiljem oligi kuulda Matti ja selle tundmatu laua poolt tooli kriginaid. Jesse hakkas ka vaikselt püsti tulema ja läks siis kiire sammuga Matti poole. „Tšau, Matt!“ hõikas ta poisile. Matt jäi tardunult seisma ja ütles vaikselt: „Ee.. Hei! Ma ei teadnudki, et sina ka siin oled..“
„Näha jah, et sa oled kellegi endaga kaasa võtnud,“ ütles talle Jesse kiiresti, võib-olla oli tema häälest ka aru saada, et teda valdab viha. Ja siis pööras see tundmatu tüdruk end näoga Jesse poole ja jäi samuti tardunult seisma, aga hetk hiljem manas ta näole vastiku irve. Jesse tundis, kuidas ta vihast kohe plahvatab ja oleks peaaegu tüdrukule kallale läinud.. SEE TÜDRUK OLI KURU!!!

Jesse&3 11
„Tule. Kohe. Siia!“ ütles Jesse Mattile ja kiirustas kohvikust välja. Matt järgnes talle. „Mis on?“ küsis poiss. „Ah, et mis on! Seda on, et ma arvasin, et MEIE käime, aga nüüd sa tuled minu õe parima sõbrannaga kohtama otse minu nina alla!!“ karjus Jesse.
„Tsss! Vaiksemalt.. Me ei kohta! Ma luban seda! Ta lihtsalt kutsus mind hommikut sööma.. No ja ma olin nõus, sest ma arvasin, et sul on ikka see koduarest peal, aga tuleb välja, et ikka ei ole..“
„JAH! Vot selles asi ongi, et siis kui mul on koduarest peal, siis saad sa iga suvalise tainapeaga siin väljas käia, samal ajal kui mina üksi kodus enda toas pean passima ja mõtlen ainult sinust! Nii palju sa siis hoolid minust või.. Kui sa üldse hoolid! Ma arvan, et meil on nüüd lõpp peal, kui sa üldse kunagi minu vastu midagi tundsid või kui sinu arust üldse meil midagi olnud on! Sa võid mind unustada ja om

Jesse&3 12
Jessel jooksid vihapisarad mööda nägu, samal ajal kui ta kodupoole ning seal kohe rõdule jooksis.

Jesse&3 13
see pilt on suht 'imelik' jutu kohta tulnud, aga Jessica nagu räägiks siin Jessega
„Oi, mis titakene meil siin on? Mis sul nüüd viga on, said järjekorse arestinädala juurde või?“ küsis üks ülbe ja mõnitav hääl ning see kuulus ilmselt Jessicale. Jesse just ei jooksnud enda tuppa, sest seal võis ta kindlasti oma õde kohata, aga ta justkui teadis, et viimane oma suuna just rõdule võtab. „Sina plaanisidki seda Kuruga, jah?!“ karjus Jesse talle, endal pisarad terve näo katnud ja ninast tuli tatimulle.
„Iuu, sa ajad mul südame pahaks. Oot, misasja, mida meie siis korraldasime?“ ütles Jessica tõsiselt juhmi näoga.
„Seda, et Kuru ja Matt käivad! Ma nägin neid täna koos!“
„Misasja? Mina pole midagi teinud! Ta tuli täna hommikul ainult ütlema, et ta oli sind ja Matti koos näinud, mitte midagi selle kohta, et talle poiss meeldib! Issand, ma pean talle helistama!“ kiljus Jessica ja jooksis rõdult ära.

***
suht weird osa, aga noh XD vähemalt saite selle.

sellesmõttes tüüpiline jutt...noh jah jälle.. et mul pmst kõik jutud teismelistega. aga ma proovin seda juttu natuke teistmoodi teha & pikema ka ;D
voldebiku
voldebiku
Veteranliige
Veteranliige

Postituste arv : 3381
Join date : 22/07/2009
Age : 24
Asukoht : Hogwarts

Tagasi üles Go down

Jesse&3 Empty Re: Jesse&3

Postitamine by Meow on Laup Jan 23, 2010 6:48 am

Haha, ülihea jutt. Väga ilusad toad kaa ja ilmekalt kirjutad.
UUT !
Meow
Meow
Veteranliige
Veteranliige

Postituste arv : 510
Join date : 07/08/2009

Tagasi üles Go down

Jesse&3 Empty Re: Jesse&3

Postitamine by marshmallow<3 . on Laup Jan 23, 2010 7:13 am

Uut, tõsiselt kadestan, sul on nii ilusad toad ja simmid.
marshmallow<3 .
marshmallow<3 .
Tubli liige
Tubli liige

Postituste arv : 237
Join date : 22/10/2009
Age : 22

Tagasi üles Go down

Jesse&3 Empty Re: Jesse&3

Postitamine by melachi the witch on Laup Jan 23, 2010 9:34 am

"HAHA, tünga said!" kiljus Dean. Tüdruk tegi sellise näo pähe, justkui oleks munadeta kummitust näinud. lol LAAVIN seda juttu , niii nii hea. kirjuta edasi armastan

_________________
UI designer / Cat mom / Gamer
melachi the witch
melachi the witch
Moderaator
Moderaator

Postituste arv : 2573
Join date : 02/11/2009
Age : 23
Asukoht : Tallinn

Tagasi üles Go down

Jesse&3 Empty Re: Jesse&3

Postitamine by Martha on Laup Jan 23, 2010 12:19 pm

Väga hea ! smile
Martha
Martha
Veteranliige
Veteranliige

Postituste arv : 1337
Join date : 27/08/2009
Age : 24
Asukoht : Tallinn

Tagasi üles Go down

Jesse&3 Empty Re: Jesse&3

Postitamine by voldebiku on Laup Jan 23, 2010 2:28 pm

oh ma tänan happy
voldebiku
voldebiku
Veteranliige
Veteranliige

Postituste arv : 3381
Join date : 22/07/2009
Age : 24
Asukoht : Hogwarts

Tagasi üles Go down

Jesse&3 Empty Re: Jesse&3

Postitamine by SunshineDream- on Laup Jan 23, 2010 2:59 pm

Appi kui hea täiesti lõpppp.... Parim lugu maailmas armastan
SunshineDream-
SunshineDream-
Veteranliige
Veteranliige

Postituste arv : 605
Join date : 22/07/2009
Age : 28

Tagasi üles Go down

Jesse&3 Empty Re: Jesse&3

Postitamine by Evelin on Laup Jan 23, 2010 4:52 pm

Superjutt cute .
Evelin
Evelin
Veteranliige
Veteranliige

Postituste arv : 521
Join date : 22/07/2009
Age : 24
Asukoht : Tartu

http://evelinrockz.blogspot.com

Tagasi üles Go down

Jesse&3 Empty Re: Jesse&3

Postitamine by Reeli on Laup Jan 23, 2010 5:01 pm

väga hea jutt jah =)
Reeli
Reeli
Vana kala
Vana kala

Postituste arv : 358
Join date : 24/07/2009
Age : 26

Tagasi üles Go down

Jesse&3 Empty Re: Jesse&3

Postitamine by Sandra on Laup Jan 23, 2010 7:36 pm

Biku, sa tead kui hea jutt see on.
Oootan juba väga 4.osa

_________________
Envy can be a powerful motivator.
Sandra
Sandra
Moderaator
Moderaator

Postituste arv : 5586
Join date : 22/07/2009
Age : 24

Tagasi üles Go down

Jesse&3 Empty Re: Jesse&3

Postitamine by Keidzy on Laup Jan 23, 2010 8:47 pm

Päris lahe.
Keidzy
Keidzy
Administraator
Administraator

Postituste arv : 3585
Join date : 14/01/2010
Age : 22
Asukoht : Keila

Tagasi üles Go down

Jesse&3 Empty Re: Jesse&3

Postitamine by voldebiku on Laup Jan 23, 2010 10:46 pm

aitähh teile kõigile :]
voldebiku
voldebiku
Veteranliige
Veteranliige

Postituste arv : 3381
Join date : 22/07/2009
Age : 24
Asukoht : Hogwarts

Tagasi üles Go down

Jesse&3 Empty Re: Jesse&3

Postitamine by Eeesi- on Püh Jan 24, 2010 2:42 pm

super jutt, tõesti. Ootan uut, smile
Eeesi-
Eeesi-
Veteranliige
Veteranliige

Postituste arv : 3073
Join date : 03/01/2010
Age : 25
Asukoht : tartu

http://eesiraa.tumblr.com/ & http://muffinincity.blogspot.co

Tagasi üles Go down

Jesse&3 Empty Re: Jesse&3

Postitamine by simser on Esm Jan 25, 2010 5:41 pm

Mulle küll meeldib see jutt räigelt!!!
simser
simser
Vana kala
Vana kala

Postituste arv : 279
Join date : 30/09/2009

Tagasi üles Go down

Jesse&3 Empty Re: Jesse&3

Postitamine by voldebiku on Esm Jan 25, 2010 6:20 pm

aitähh;D
voldebiku
voldebiku
Veteranliige
Veteranliige

Postituste arv : 3381
Join date : 22/07/2009
Age : 24
Asukoht : Hogwarts

Tagasi üles Go down

Jesse&3 Empty Re: Jesse&3

Postitamine by voldebiku on Teis Märts 23, 2010 1:55 pm

ilmselt seda juttu ei jätka, aga kui simsi korda saan, hakkan uut juttu tegema:]
voldebiku
voldebiku
Veteranliige
Veteranliige

Postituste arv : 3381
Join date : 22/07/2009
Age : 24
Asukoht : Hogwarts

Tagasi üles Go down

Jesse&3 Empty Re: Jesse&3

Postitamine by Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele