Logi sisse

Unustasin parooli

Latest topics
» 24 h läbu ja teematut juttu - vol 22
by Reeli Püh Jan 05, 2020 8:52 am

» Sims 2 lisaosad
by kristiinahelena Laup Dets 21, 2019 10:05 am

» Kellukese pildikogu
by kelluke Reede Dets 28, 2018 8:38 pm

» Elina The Sims 4 pildid - 6 juuni 2018
by melachi the witch Kolm Juun 06, 2018 1:59 pm

» Kellukese pildid
by kelluke Kolm Mai 30, 2018 2:49 pm

» The Carmola Family Pictures from Redisch
by Redisch Laup Juul 11, 2015 10:40 am

» Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja
by Sillylicious Teis Juul 07, 2015 10:40 am

» The Sims 4 Lühitutvustus
by Meow Kolm Veeb 18, 2015 10:43 am

» ~Twitter.~
by Tinnnnu Reede Jan 16, 2015 12:27 pm

Pettunud !!!

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2 1, 2  Next

Go down

Pettunud !!! Empty Pettunud !!!

Postitamine by Tinnnnu on Laup Veeb 27, 2010 6:29 pm

Nonii , ma tahaks teada, kas kedagi üldse enam huvitab see foorum ? Pmst on näha , et mitte kedagi .Päevas on paar postitust , hea et keegi üldse seeski käib. Mitte miski nagu ei liigu . Korraldatakse suurelt siin võistlusi , aga neid lõpule ei viida. Mis mõte neil siis üldse on ? Mis mõte sellel foorumil üldse on ?! Lihtsalt silmailuks vms ?
Ausalt, kui edaspidi on foorum ikka sama ebaaktiivne , siis mina loobun ja see tähendaks seda ,et seda foorumit enam ei eksisteeri. Mõttetu on lasta tühjal seista , kui siin midagi ei tehta. Jätke meelde ,et foorumi aktiivsus on teie endi kätes. Meie moderaatorid ja administraatorid ei saa midagi sinna teha , teie annate nõu ja ideid meie täidame neid ,selleks et foorum püsiks . Või on tõesti sims viimasel ajal nii mõttetuks läinud ,et ei viitsi ? Ühesõnaga , ma olen suht pettunud. Vana foorum läks käest ära ,tegime Teile head ning lõime uue ja nüüd lasete selle ka käest ? Mõelge.

Viimati muutis seda tinnnnu (Laup Veeb 27, 2010 6:34 pm). Kokku muudetud 1 kord

Fotograaf Triin Künnapas. Facebook'i kodulehele SIIT
www.triinkunnapas.net
Telli: https://www.youtube.com/user/tinnu17
tinnnnu.blogspot.com
Tinnnnu
Tinnnnu
Vanem Administraator
Vanem Administraator

Postituste arv : 1413

http://tinnnnu.blogspot.com

Tagasi üles Go down

Pettunud !!! Empty Re: Pettunud !!!

Postitamine by AnnuMušii on Laup Veeb 27, 2010 6:33 pm

Mina küll käin, üritan iga päev käia ja nii! Põhimõtteliselt kui mul on vaba päev siis olen u. terve päev siin! wink
AnnuMušii
AnnuMušii
Veteranliige
Veteranliige

Postituste arv : 2351

Tagasi üles Go down

Postitamine by Tinnnnu on Laup Veeb 27, 2010 6:35 pm

Nojah , näiteks panin foorumile uut . Chatbox, igatahes lihtsam ja parem kui eraldi läbu24/7 , see on nagu msni eest ,saavad kõik siin korraga suhelda , aga näha ,et mitte keegi ei huvitu sellesse kah ! :S

www.triinkunnapas.net
tinnnnu.blogspot.com
Tinnnnu
Tinnnnu
Vanem Administraator
Vanem Administraator

Tagasi üles Go down

Postitamine by AnnuMušii on Laup Veeb 27, 2010 6:44 pm

Aa... Ma ei saanud alguses aru mis asi see on! happy
AnnuMušii
AnnuMušii
Veteranliige
Veteranliige

Postituste arv : 2351

Tagasi üles Go down

Postitamine by eliis on Laup Veeb 27, 2010 6:49 pm

No misasja, kui foorum on ebaaktiivne tuleb see kuidagi ligitõmbavaks muuta, mitte kasutajaid süüdistada. Pealegi kui ma õigesti mäletan siis ei käinud sa ise ka vahepeal pikka aega siin.
eliis
eliis
Veteranliige
Veteranliige

Postituste arv : 718

Tagasi üles Go down

Postitamine by Nomps on Laup Veeb 27, 2010 7:12 pm

Ma üritan iga päev siin käia ja ikka postitada aga võistlustes ma tõesti ei jõua või ei viitsi osaleda.
Nomps
Nomps
Veteranliige
Veteranliige

Postituste arv : 829

Tagasi üles Go down

Postitamine by Keidzy on Laup Veeb 27, 2010 7:21 pm

Ma just osalen, ja korraldan võistlusi, aga nagu näha, ikka on foorum ebaaktiivne.
Ma mõtleks panna mingeid auhindu, nt aktiivsuse punkte, et kui käid sees, saad neid juurde, ja et need annaks midagi sulle (Mingeid õigusi vms).
Keidzy
Keidzy
Administraator
Administraator

Postituste arv : 3584

Tagasi üles Go down

Postitamine by Acq on Laup Veeb 27, 2010 7:28 pm

Väga suurel enamusel inimestest siin on kool ja sellest tulenebki see vähe aktiivsus. Palju õppida, trennid jne, see kõik ju väsitab ja aega on arvuti jaoks vähe. Ma arvan, et tuleks kannatlik olla, suvel on see aktiivsem ja ma arvan, et see süüdistamine ei muuda asja paremaks.
Acq
Acq
Veteranliige
Veteranliige

Postituste arv : 1952

Tagasi üles Go down

Postitamine by Roosaketss on Laup Veeb 27, 2010 7:30 pm

Ma üritan foorumis käia nii palju, kui võimalik. Mõnel päeval rohkem, mõnel vähem. Samuti ka postitamisega. Päris mõttetuid postitusi ei ole ka mõtet teha ju smile
Roosaketss
Roosaketss
Veteranliige
Veteranliige

Postituste arv : 3838

Tagasi üles Go down

Postitamine by Tinnnnu on Laup Veeb 27, 2010 8:06 pm

Pole mitte kedagi süüdistanud . Paar inimest on aktiivsed. Ja Eliis , mul on laps ja olin haiglas, kui pisike sündis ja esimesed 2 kuud ei ole kerge ja millegi muu jaoks aega üldse ei leia. Siiani leian vähe aega netis olla . Ma olen märganud, et käiakse lihtsalt sees , aga mitte ühtegi postitust. Kool on juba päris kaua kestnud , ja ma ütlen ,et ennem oli ka foorum aktviisem kui praegu . Administraatorid ja moderaatorid ei ole siin ainult selleks ,et üksi kõike välja mõelda ,et kuidas foorumit üleval pidada , selleks on ka teised kasutajad ,kes annavad nõu ja ideid ,et foorum huvitavam nende jaoks oleks ja näeks hea välja . See on üks suht ainukesi kohti ka kus käin ja kus oli enne huvitav , nüüd ei viitsi ise ka siin enam käia ,sest pole lihtsalt mitte midagi uut ja huvitavat. meh Kahju vaadata , kuidas see alla mäge läheb. Ei mõista kedagi hukka ka , saan aru et kool ja värki wink

www.triinkunnapas.net
tinnnnu.blogspot.com
Tinnnnu
Tinnnnu
Vanem Administraator
Vanem Administraator

Tagasi üles Go down

Postitamine by Eeesi- on Püh Veeb 28, 2010 11:09 am

Einoh minuarust küll foorumil asi liigub. Jah, mina ei käi siin tõesti palju, aga näiteks mu õde käib ja ka tema arust ei ole asi nii hull. Võistlusi tehakse ja nendel ka mõned inimesed osalevad. Nii ei saa ju, et kõik foorumi kasutajad tulevad sisse korraga ja siis postitavad siin kogu aeg. Sellesmõttes, et kui keegi teeb võistluse , siis ei saa nii, et kohe mingi 20 inimest läheb sinna osalema janii. Tõesti, enamus siit käivad koolis ja õpivad ja käivad trennis/muusikakoolis. Siis tuleb vahepeal ka puhata, kuid see ei saa tähendada seda, et kohe vabal hetkel joostakse arvutisse simisimaailma foorumisse.
Üritan ka käia siin nüüd rohkem, aga ei ole mõtet süüdistada kasutajaid. Ja ma ei süüdista ka sind, või kedagi teist, lihtsalt ,, Minuarust siin käivad kasutajad ja räägivad ning osalevad võistlustel.
Ja kui sul ei ole siin ise palju aega käia, siis võib alati ju teha kellegi uue admini vms. : )
Eeesi-
Eeesi-
Veteranliige
Veteranliige

Postituste arv : 3073

http://eesiraa.tumblr.com/ & http://muffinincity.blogspot.co

Tagasi üles Go down

Postitamine by eliis on Püh Veeb 28, 2010 11:23 am

Jah olgu sinul on laps ja teistel on jällegi muud asjad. Aga selline postitus tekitab näiteks minus ainult viha ja mitte mingit innustust midagi korraldada. Sella ajaga millal Sa seda pikka riidlevat kirja välja mõtlesid oleksid võinud parem ise ideid koguda. See peaks ju natukenegi elukogemusega inimesele selge olema, et kui ise kuskilt otsast pihta ei hakka siis ei hakkagi asjad liikuma.
Ja tegelikult ma ei arva, et olukord nii hull on, varemgi on olnud selliseid aega, kus foorum vähem aktiivne on. See on lihtsalt selline periood, kus enamikel meist on kiire.
eliis
eliis
Veteranliige
Veteranliige

Tagasi üles Go down

Postitamine by Tinnnnu on Püh Veeb 28, 2010 12:08 pm

Usu mind, me Miriamiga oleme küll selle foorumi jaoks andnud , selline mulje jääb praegu et meie ainult peakski üksi midagi välja mõtlema . Ma pakkusin välja võistluse, seega vaatame , kas sellest midagi välja ka tuleb . Ja ma tahan ka seda öelda,kui olete kindlad et otsustate osaleda mingist võistlusest , siis võtke ka osa ,sest väga paljud on sellised , suure suuga lubavad osa võtta aga mingit tulemust küll näha ei ole . Ei ole vaja siis osaleda , kui mitte miski ei liigu. Peab alati näpuga ette näitama , kas Sa nüüd teed ka selle ära või mitte. Ma usun ,et see käib nii mõnelegi pinda. Kusjuures , ma ei ole kellegi kallal õiendanud . Ma olen märganud seda ,et väga palju kordi kui inimesed küsivad kuskil alateemas abi või on teema üldse millegi muuga seotud , siis pmst keegi nagu üldse välja ei tee. Lihtsalt teemat vahitakse ja ongi kogulugu. Ning kurdetakse ,et kellelgi pole aega midagi teha siin , aga millegi pärast on väga mitu inimest foorumis sees.
Muideks , see periood on väga kaua juba kestnud ja arvan ,et kestab suve alguseni. Mulle öeldi ka ,et siin lihtsalt miski ei liigu ning ausalt öeldes on mõnigi minuga nõus ,et tuleks midagi ette võtta ja mul on kõiges õigus. Mis Sa tõesti arvad ,et kõik on üksi minu teha ja minu mõelda ? Meie Miriamiga juba andsime omalt poolt panuse .Muutsime kujundust ja mina pakkusin uue võistluse , midagi uut ja huvitavat. See kogu jutt ongi selleks ,et kõik aru saaksid , iga üks võiks omalt poolt panuse anda. Üldse , millegi pärast oli eelmine foorum enne seda jama palju aktiivsem, isegi kooli ajal wink. Ju siis kõigil on huvi ära kadunud .Ühesõnaga , ma ei ole kedagi pahandanud , ja ma ei süüdista ammugi mitte kedagi happy Väga vale arusaam , ma pole isegi vihjanud kuskil ,et keegi nüüd süüdi oleks. Pole ausalt öeldes komme inimesi nii süüdistada. Oli vaja lihtsalt kuidagi inimeste tähelepanu tõmmata , et foorum siiski on suhteliselt välja suremas. Ja kõik , kaasarvatud meie võiksime koos midagi ette võtta . Midagi väga huvitavat, et inimesed kohe tahaksid nii väga siin käia wink

www.triinkunnapas.net
tinnnnu.blogspot.com
Tinnnnu
Tinnnnu
Vanem Administraator
Vanem Administraator

Tagasi üles Go down

Postitamine by Keidzy on Püh Veeb 28, 2010 12:16 pm

Nõus, ja äkki siis teeks mingid aktiivsuse punktid vms.
Eks ma püüan rohkem aktiivne olla smile
Keidzy
Keidzy
Administraator
Administraator

Tagasi üles Go down

Postitamine by Tinnnnu on Püh Veeb 28, 2010 12:22 pm

Aktiivsuse punktid ? Seleta täpsemalt smile

www.triinkunnapas.net
tinnnnu.blogspot.com
Tinnnnu
Tinnnnu
Vanem Administraator
Vanem Administraator

Tagasi üles Go down

Postitamine by Keidzy on Püh Veeb 28, 2010 12:37 pm

Nohm et kui sa sisse logid, siis saad neid juurde, ja kui saad kokku nt 100, siis saad mingi õiguse vms, või kaasarääkimisel suurema tähtsuse vms.
Noh, see on muidugi näide, aga need punktid võiks teha... Ihaldusväärseks.
Keidzy
Keidzy
Administraator
Administraator

Tagasi üles Go down

Postitamine by eliis on Püh Veeb 28, 2010 1:15 pm

Okei ma ei tahaks siin küll vaidlema hakata aga tõesti, kas kujundus ja mingi võistlus, mille laadseid on siin juba palju korraldatud tõesti muudab midagi? Nagunii on siin juba hetkel mitu võistlust pooleli, mis kuidagi ei liigu.
Ja minule jääb praeguse jutu põhjal just selline mulje, et meie ehk kasutajate taga on ainult asi kinni.

Heaküll, et see asi tõesti ainult vaidluseks ei jääks siis ma käin välja oma idee. Iga järgmine postitaja kirjutab siia teemasse vähemalt kolm asja, mis tema meelest foorumi aktiivsemaks teeks või mis paneksid teda ennast siin rohkem käima.

Teen siis ise algust.

1. Reklaam: Foorumisse oleks minu meelest hädasti uusi liikmeid vaja, see tõstaks kindlasti aktiivsust. Seega võiks ühendust võtta teiste eestikeelsete simsi saitidega ja ka muude foorumitega, kus simsi jaoks mõni alateema on ja ehk sinna kuidagi mingi reklaamikese saada ja seda siis ikka tasuta, sest me ei taha ju asja tasuliseks ajada. Sellina asi vajab aga kõigipoolset tegevust. Võibolla annaks isegi simsimaaga rääkida, kuigi neil juba on seal teise simsimaailma link. Aga küsija suu pihta ehk ei lööda eksole. Ja võiks teha mingid ilusad kutsed ja neid inimestele saata.

2. Võistluste korraldamine: Vabandust, kui see nüüd kedagi solvab aga enamik võistlusi on siin küll madalal tasemel. Kui võistlus korraldada tuleks see enne korralikult läbi mõelda mitte lihtsalt mingi idee vormis teistele ette sööta.
Kaasaarvatult tuleks kohe välja mõelda kõik voorud ja kestvused ja auhinnad. Ja reklaam on endiselt väga tähtis. Kui kuuaega varem suured ja värvilised plakatid üles panna siis tekitab see kindlasti rohkem huvi. žürii peaks olema hästi valitud, võib ju ka kedagi selle foorumi välist võtta, aga ta peaks ikka oskama midagi asjalikku kirjutada. Seega võiks enne kontrollida, kelle sa žüriise võtad. Samamoodi võiks teiste foorumitega koostööd teha, ja mitme peale võistlusi teha, selliseid eriti suuri, mis on juba ammu enne välja reklaamitud.
Võibolla katsuks isegi teise simsimaailmaga ära leppida ja midagi koos teha wink

3. Sündmused: Need on väga olulised, tõesti. Lisaks kuu parimale kasutajale ka igasugused muud katekooriad, kas või tõesti aktiivsuse eest mingid punktid. Ja kindlatel aegadel mitte siis kui keegi viitsib. Samamoodi võiks välja valida näiteks iga poole aasta peale parima jutu või filmi või fotoalbumi. Ma tean omast käest kui nõme on midagi teha, kui selle vastu nii leige huvi on ja ainult paar kommentaari saab. Nii, et proovime rohkem üksteise tegemisi jälgida. Kusagil ääres võiks olla ka kast kus on igasugused kuulutused ja reklaamid näiteks algavatest võistlustest ja igasugustest muudest sündmustest, mis loodetavasti toimuma hakkavad. Need võiksid olla kasvõi seal üleval pildi kõrval külgedel.

Noonii tuli päris pikk postitus aga ehk see paneb teid ka mõtlema mitte ainult nurisema. Ja eks ma tahan ise samamoodi, et foorum aktiivsem oleks, mitte nagu praegu. Niisiis kirjutage, mis te nendest mõtetest arvate ja pange oma kolm ideed ka kirja.

Eliis
eliis
eliis
Veteranliige
Veteranliige

Tagasi üles Go down

Postitamine by Tinnnnu on Püh Veeb 28, 2010 6:48 pm

Ma ise isiklikult ei suuda midagi välja mõelda , aga seoses žüriiga .. siis mõtlesin , et võiksime välja valida head züriiliikmed ja annakski neile züriinime , see tähendaks seda ,et alati kui mingi võistlus ei valita uusi liikmeid vaid on ikka koguaeg ühed ja samad. Pmst sama , nagu moderaator jne ainult et neil pole selliseid õiguseid nagu modedel janii lihsat saavad ainult nime. Muud reklaami asjad jne mis Sa siin välja pakkusid on väga hea idee , ainult et mina eriti ei oska selle kujundusega ja nii tegeleda , ei jaga eriti seda värki ,kui ainult värve ,nuppe ja bännerit suht oskan muuta , juurde midagi lisada eriti ei oska , no natuke nuputaksin ja otsiksin siis isegi vb saaks hakkama. Sellega saaksid hakkama kõige rohkem Boomie ja Miriam , arvatavasti. Pmst liikmeid oleks tõesti juurde vaja , igaüks kes teab mõnda kohta , võiks natuke reklaamida. Tuleks kasuks meile.

www.triinkunnapas.net
tinnnnu.blogspot.com
Tinnnnu
Tinnnnu
Vanem Administraator
Vanem Administraator

Tagasi üles Go down

Postitamine by Nomps on Püh Veeb 28, 2010 8:07 pm

Ei oska ise tõesti midagi enamat juurde pakkuda. Aga kindlasti nõustun kõikide juba välja pakutud ideedega. Aga endale tõesti meeldiks ka kui oleks veel sündmuseid nagu Eliis mainis.

P.S. Millalgi võiks foorumi kokkutuleku või midagi sellist ka teha (see läks nüüd küll nati teemast kõrvale wink )
Nomps
Nomps
Veteranliige
Veteranliige

Postituste arv : 829

Tagasi üles Go down

Postitamine by Roosaketss on Püh Veeb 28, 2010 8:08 pm

Ma reklaamisin seda foorumit natukene ja mingi paar kasutajat vist tuli juurde, aga nagu näha ei hakanud nemad aktiivseks nii et jah smile
Roosaketss
Roosaketss
Veteranliige
Veteranliige

Tagasi üles Go down

Postitamine by Roosaketss on Püh Veeb 28, 2010 8:08 pm

Ma reklaamisin seda foorumit natukene ja mingi paar kasutajat vist tuli juurde, aga nagu näha ei hakanud nemad aktiivseks nii et jah smile
Roosaketss
Roosaketss
Veteranliige
Veteranliige

Tagasi üles Go down

Postitamine by eliis on Esm Märts 01, 2010 11:17 am

žürii valimise mõte on väga hea, võiks vaadata eelmistest võistlustest, kes natuke asjalikumat teksti on kirjutanud ja siis mingi grupi välja valida. Aga sellise suurema, kust seast võistluse korraldaja võiks valida. Tore oleks kui nad oleksid omadega juba "vana kala" tasemel (või mis iganes see tiitel siin on happy).

Teiseks, kas keegi on kirjutanud selle foorumi mingi tutvustava teksti või midagi sellist (Millal asutati, millega tegeleb jne)?
Kui ei ole siis võib muidugi uue kirjutada, lihtsalt, et topelt töö poleks.
eliis
eliis
Veteranliige
Veteranliige

Tagasi üles Go down

Postitamine by SunshineDream- on Esm Märts 01, 2010 11:52 am

Mina võiksin küll enda abistava käe anda kui midagi vaja on jne. See punktisüsteem on ka ühes foorumis aga mulle see eriti ei meeldi happy
SunshineDream-
SunshineDream-
Veteranliige
Veteranliige

Postituste arv : 605

Tagasi üles Go down

Postitamine by eliis on Esm Märts 01, 2010 11:57 am

Punktisüsteemiga kaasa tulevad eesõigused paneksid ju inimesi aktiivsemad olema, et neid saada. Vähemalt minu meelest happy

Ja Roosasidrun, kui sul aega on siis kammi natuke ringi ja vaata palju sa leiad estikeelseid simsiga kuidagi seotud lehti. Aga vaata, et need ikka tegutseksid, mitte täitsa surnud poleks smile
eliis
eliis
Veteranliige
Veteranliige

Tagasi üles Go down

Postitamine by SunshineDream- on Esm Märts 01, 2010 1:27 pm

Okei uurin ja vaatan. Kui leian siis reklaamin.
SunshineDream-
SunshineDream-
Veteranliige
Veteranliige

Postituste arv : 605

Tagasi üles Go down

Postitamine by Sponsored content

Sponsored content

Tagasi üles Go down

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2 1, 2  Next

Tagasi üles