Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Logi sisse

Unustasin parooli

Latest topics
» 24 h läbu ja teematut juttu - vol 22
by Tinnnnu Reede Jan 15, 2021 11:58 am

» Tead mis? See on legacy!
by Ananass Reede Aug 07, 2020 4:28 pm

» Kellukese pildikogu
by Ananass Püh Veeb 02, 2020 4:43 pm

» Sims 2 lisaosad
by kristiinahelena Laup Dets 21, 2019 10:05 am

» Elina The Sims 4 pildid - 6 juuni 2018
by melachi the witch Kolm Juun 06, 2018 1:59 pm

» Kellukese pildid
by kelluke Kolm Mai 30, 2018 2:49 pm

» The Carmola Family Pictures from Redisch
by Redisch Laup Juul 11, 2015 10:40 am

» Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja
by Sillylicious Teis Juul 07, 2015 10:40 am

» The Sims 4 Lühitutvustus
by Meow Kolm Veeb 18, 2015 10:43 am

Lugu perekonnast Minouge. [1.osa]

Go down

Lugu perekonnast Minouge. [1.osa] Empty Lugu perekonnast Minouge. [1.osa]

Postitamine by Eeesi- on Laup Märts 27, 2010 2:25 pm

Ma panen selle alles täna siia, sest ma olin vahepeal Tallinnas ja ikkagi ei jõudnud too õhtu seda ära teha. Kuid siin see on, smile

Lugu perekonnast Minouge. [1.osa] Bi5hnd
Ärkasin jälle selle õudusunenäo peale. See on umbes 5 kord, kui ma seda näen. Noored, umbes minu vanused, inimesed seisavad minu ees oma armsate beebidega ja korrutavad: "Sa ei saa mitte kunagi lapsi!" Silmad märjad, otsisin endale taskurätti, et pühkida ära oma pisarad. Silmi pühkides vaatasin korra Chris'i poole. Ta magas. "See on tore," mõtlesin ma endamisi. "Tore, et ta magab." Tõusin voodist püsti ja suundusin vannituppa.

Lugu perekonnast Minouge. [1.osa] Fk1mh1
Läksin kraanikausi juurde ja keerasin vee sooja peale. Seejärel loputasin ära oma meigi, mis ilmselt eile õhtul korralikult maha ei olnud tulnud. Mu rinnus oli tugev valu. Ma pidin kellegiga rääkima. "Chris'iga!" mõtlesin ma kohe. "Ei, ma ei aja teda ülesse," ütlesin ma endale vaikselt. "Loomulikult, Vicky!" sõnasin ma uuesti vaikselt ning mu suule ilmus naeratus.
Kuivatasin oma näo ära ning peaaegu jooksin telefoni juurde.

Lugu perekonnast Minouge. [1.osa] F56bll
Valisin kähku Victoria numbri ning üsna pea võttis vastu tuttav hääl. "Tere, Victoria siin." "Tšau! Kuule, ega ma sind üles ei ajanud?" kohkusin ma, kui nägin seinal kella, mis näitas alles 7.00 . "Ei, ei. Ma olin juba üleval. Mis mureks?" küsis Vicky. "Noh, vaata. Ma nägin jälle seda ... unenägu," tundsin kuidas pisar voolas mu vasaku põse peal. "Oh. Ära muretse. Ma tulen kohe sinna. Ja kui sa .. suudad .. siis tegelikult mul on üks hea uudis ka" "Mis uudis?" küsisin ma vist natuke liiga kurvalt. "Okei, teeme nii. Ma olen tunni aja pärast seal. Pean enne Angela ära söötma ja teen paar võileiba Mike'le ka. Sina niikaua pane õmblusmasin valmis. Nõus?" küsis Victoria väga rõõmsalt. Arvatavasti üritas ta mu tuju parandada, mis tal ka õnnestus. "Jah, muidugi. Suur suur aitäh, et viitsid nii vara siia tulla. Ja ma vabandan, jälle, et pean su pere juurest ära 'tooma' , " viimase lause juures ma isegi natuke naersin. "Muidugi. Pole probleemi. Näeme siis hiljem. Tšau!" vastas Vicky, samuti naerdes. "Tšau!" hõikasin ka mina vastu ning panin toru hargile.

Lugu perekonnast Minouge. [1.osa] K4vy80
Läksin kohe valima riideid. Leidsin ühe oma vana lemmik seeliku ning selle alla perfektselt sobiva pluusi. Tegin endale ka meigi. Nüüd oli aega veel pool tundi. Täpselt nii kaua, et panna õmblusmasin valmis. Läksin võtsin seina äärest laua ning asetasin selle peale õmblusmasina. Juba kuulsingi ukse kella. Jooksin kohe ukse juurde.

Lugu perekonnast Minouge. [1.osa] 23r9w8w
Ukse taga nägingi Victoria't ning mu suu lihtsalt tõmbus naerule.

Lugu perekonnast Minouge. [1.osa] 33z4osg
Vicky sammus uksest sisse ja kallistas mind. Ta nägu oli nii naerul, et tundus nagu see plahvataks kohe. "Tšau, mis uudis siis on, et sa nii naerad?" küsisin ma ja hakkasin ise ka laginal naerma. Siis meenus mulle: "Tšš! Chris ikka magab veel. Ma ei taha teda üles ajada." "A, okei. Vabandust. Ma loodan, et ta ei ärganud," lausus Victoria ettevaatlikult. "Ah, pole hullu. Aga tule, ma panin õmblusmasina valmis. Mis uudis siis on?" olin ma uudishimust lõhkemas. Me sammusime garderoobi poole ja samal ajal Vicky rääkis: "Tead, eile õhtul helistas mulle sellest firmast, kuhu me oma selle Kevad 2o1o kostüümi saatsime, see John. Ja siis tead mis..?" venitas Vicky. "Noh!?" küsisin ma kähku. "Meil paluti teha erinevaid Kevad 2o1o kostüüme ja meil tuleb oma moeshow!" me mõlemad olime väga-väga elevil. "Issand, see on fantastiline!" sõnasin ma väga rõõmsalt ja istusin õmblusmasina taha. "Tead. Teemegi selle kostüümis siis valmis, eks? Selle karvase kasuka ja seelikuga, eks?" tegin ma ettepaneku. "Jaa, muidugi. See tuleb kindlasti fantastiline!" kiitis Vicky minu idee heaks.

Lugu perekonnast Minouge. [1.osa] 25quqme
Ma võtsin tüki musta riiet ja hakkasin õmblema. Vicky võttis, aga mannekeeni ning hakkas kavandit mõtlema mingile uuele kostüümile. "Oeh, ma loodan, et see õmblusmasin Chris'i üles ei aja," sõnasin ma, kui kuulsin, et õmblusmasin teeb ikka väga kõva häält. Õnneks ta ei ärganud. Rääkisime veel umbes 2 tundi, milliseid kostüüme veel teha.

Lugu perekonnast Minouge. [1.osa] Fz6yck
Lõpuks ärkas ülesse ka Chris ning tuli vaatama, mida me teeme. "Kallis. Meil on fantastiline uudis.." rääkisin Chris'ile kogu loo ära. "Oh. Väga tublid olete!" lausus ta ja tegi mulle põsemusi. "Kas teil on kõhud tühjad?" uuris ta. "Noh, võiks ju küll midagi süüa. Tahad midagi Vicky?" uurisin ma. "No, kui tüli ei tee, siis võiks küll midagi süüa jah." "Ei tee tüli. Ma vaatan siis, kas annab midagi teha," vastas Chris ning läks kööki.

Lugu perekonnast Minouge. [1.osa] 2rw87jd
Mõne aja pärast oli söök juba valmis. Kõikidele toit maitses ja jututeemat jätkus.

Lugu perekonnast Minouge. [1.osa] 1z4j1uf
Peale sööki läks Chris trenni tegema ja Vicky telekat vaatama. Mina võtsin laua koristamise enda peale. Meelega läksin nõusid pesema vannituppa. Ma tundsin, et kohe hakkan nutma ja ma ei tahtnud seda Chris'i ees teha.
Vannitoas pesin ära kõik taldrikud, kõndisin trepist ülesse ja põhimõtteliselt kukkusin lihtsalt kokku.

Lugu perekonnast Minouge. [1.osa] K3p0l0
Pisarad voolasin ja ma nuuksusin. Vaatasin põlevaid küünlaid. Siis hakkasin ma karjuma ja kõva häälega nutma. Kuulsin, et keegi tegi lahti vannitoa ukse. Lootsin ainult, et see ei ole Chris.

Lugu perekonnast Minouge. [1.osa] S2xnv5
Kui nägin, et see on Victoria, suutsin ennast nii palju talitseda, et jätta karjumine. Nuttu ma pidama ei saanud.
Victoria sammus minu juurde ning aitas mu püsti.

Lugu perekonnast Minouge. [1.osa] 96i49j
Seejärel kallistas ta mind tugevalt. Vicky aitas ära pesta mu näo ning me rääkisime igasugustest asjadest. Lõpetasime vestluse meie moeäriga. Selle teema juures tõusis mu suu jällegi naerule. Vicky juures olles lihstalt ei saa väga kaua kurb olla. Mul on vöga vedanud sellise toreda sõbrannaga.

Lugu perekonnast Minouge. [1.osa] 2vuegk3
Lõpuks oli kell juba umbes 5. Me mõlemad imestasime, kuidas kell juba nii palju on. Seega pidi Victoria minema koju. Tema mees oli ju ometigi üksinda pisitirtsuga kodus. "Aga okei. Väga tore, et sa tulid minu juurde. Sa oled maailma parim sõbranna!" laususin ma Victoria'le ja kallistasin teda. "Pole tänu väärt. Sina oled maailma parim sõbranna!" sõnas ta vastu ja me mõlemad naertasime üksteisele. Mantlit selga pannes ütles ta veel: "Oeh, loodetavasti on maja ikka alles. Jumal teab mida nad seal kahekesi kokku keeranud on." Ta naeris, kuid oli näha, et Vicky ikka muretses ka oma 2 aastase Angela pärast. "Häh, pole midagi hullu. Tahad ma viin su ära?" küsisin ma ja piilusin aknast kas auto on ikka alles. "Ei, pole vaja. Mike tuleb sinna nurga peale vastu. Tšau!" sõnas ta rõõmsalt ja lehvitas mulle ukse pealt. "Tšau!" hõikasin ma vastu, samuti lehvitades.

Lugu perekonnast Minouge. [1.osa] A3f5w6
Seejärel istusin ma Chris'i kõrvale ja kallistasin teda. Koos vaatasime õhtu otsa telekat ja rääkisime niisama erinevatest asjadest. Järsku tuli mulle pähe suurepärane idee. "Asendusema!" mõtlesin ma ja mu nägu lõi särama. "Mis on?" küsis Chris, kui nägi, kuidas mu nägu säras. "Kas ma räägin talle? Ei? Ja? Apppi," mõtlesin ma kähku. Ma ei suutnud ostsustada. "Vast parem ei räägi. Homme arutan selle Vicky'ga läbi ja uurin selle kohta veel. Siis räägin .. kui julgen." "Ah, ei midagi. Lihtsalt niisama tuli naeru tuju peale," seletasin ma talle. "Huh, ma räägin siis sellest hiljem," mõtlesin veel kähku. "Hm, see on ju tore, et sa niimoodi naerad," lausus Chris ja naeratas mulle vastu. "Tegelikult peaks magama minema. Ma olen suhteliselt väsinud," sõnasin ma ja läksin garderoobi riideid vahetama.

Lugu perekonnast Minouge. [1.osa] 34nm7ux
Võtsin maha ka meigi ning läksingi magama. Mõne aja pärast kuulsin veel, kuidas Chris mu kaissu tuli. Öö möödus rahulikult.

Lugu perekonnast Minouge. [1.osa] Wiu0xc
Hommik algas suure haigutusega. See öö magasin ma väga hästi. Ei mingeid unenägusid ega midagi.

Lugu perekonnast Minouge. [1.osa] 35avn7l
Püsti tõustes küsisin: "Kuule, miks sul hommikumantel seljas on?" "Ah maitea, unustasin," oli Chris'i vastus ning ta tegi mulle väikse musi. "Ma lähen dušši alla," ütles ta ning sammus vannitoa poole. "Ära ust lukku keera, ma kohe tulen ja pesen ära oma hambad!" hõikasin talle veel järgi.

Lugu perekonnast Minouge. [1.osa] 2zi4vt2

Lugu perekonnast Minouge. [1.osa] 2prcho9
Chris oli dušši all ja mina pesin oma hambaid ning nägu. Siis pani Chris riidesse ja juba pidigi ta tööle minema.

Lugu perekonnast Minouge. [1.osa] Hs3y81
Enne äraminekut tegin Chris'le ühe musi ja läinud ta oligi. Ma läksin ja tegin endale putru. Kui söödud meenus mulle see mõte, mille peale olin eile tulnud. Muidugi tahtsin ma kohe sellest Victoria'le rääkida. Seega vaatasin kella. See näitas 9.36 . "Paras aeg helistada," mõtlesin ma ning valisin Vicky numbri.
Rääkisin talle ära kogu loo, mis mulle eile meenus ning me leppisime kokku, et kohtume raamatukogus kell 12. Ma ei tahtnud kodus arvutis selle kohta uurida, sest Chris võib äkki avastada. Seega raamatukogu oli perfektne koht.

Lugu perekonnast Minouge. [1.osa] 2vruahl
Valisin riided ja tegin endale meigi. Kuna oli veel natuke aega siis vaatasin ka telekat. Varsti oligi aeg niikaugel, et pidin hakkama minema. Panin selga õueriided, selle sama, mille me saatsime sinna firmasse. Tegin endale kopeeringu sellest, mulle lihtsalt väga-väga meeldib see. Riided seljas haarasin koti ja läksin autosse.

Lugu perekonnast Minouge. [1.osa] 2dr75uc
Käivitasin mootori ning sõitsin rahulikult raamatukokku.

Lugu perekonnast Minouge. [1.osa] T6t4qw
Kohale jõudes väljusin kähku autost. Koti jätsin autosse. Loodetavasti mul seda vaja ei lähe. Jooksin kähku sisse.

Lugu perekonnast Minouge. [1.osa] 2vv98xe
Uksest sisse astudes nägin juba Victoria't. Tervitasime üksteist ja naersime, et olime pannud mõlemad samad saapad.

Lugu perekonnast Minouge. [1.osa] 152nvco
Nägime eemal nurgas arvuteid ning ma istusin kohe esimese taha. Victoria võttis istet minu kõrval. Lõpuks rääkisin talle ära ka oma kavatsused ning Victoria toetas mind. Koos otsisime infot asendusemade kohta ning leidsime ühe ankeedi, mis tuleks ära täita ja postiga firmasse saata. Selle kaudu hakkab firma mulle asendusemasid näitama. Arutasime, kus saaksime selle ankeedi välja printida. Otsustasime, et ikkagi kodus. Niikuinii pean ma kunagi sellest Chris'le rääkima.

Lugu perekonnast Minouge. [1.osa] 2cqzgd5
Istusime mõlemad autosse ja sõitsime minu poole. "Ega Chris'i kodu pole?" küsis Vicky, kui parkisin autot maja kõrvale. "Mkm, ta on tööl ja tuleb varsti," vastasin ma ning astusin autost välja.
Tuppa astudes võtsime ära oma ülariided ning Victoria läks kohe arvutisse, et printida välja ankeet. Kella vaadates, mis näitas juba 15.00..

Lugu perekonnast Minouge. [1.osa] 28sx1ya
hakkasin tegema süüa. Valmistasin Chris'i lemmikut tomatisuppi. Ka mulle maitses see väga.
Lõpuks hõikas Victoria: "Nii välja prinditud!" Ta tuli koos paberitega ja istus diivanile. "Veini tahad?" küsisin ma seepeale, sest tundsin, et mulle oleks vaja üht väikest turgutust. "Ei, aga kui sa tahad siis võta," vastas ta ning võttis laualt pastaka. Ma jätsin supi pliidile keema ning valasin endale klaasi punast veini.

Lugu perekonnast Minouge. [1.osa] 4kji1y
Seejärel istusin Victoria kõrvale. Hakkasime koos ankeeti täitma. See oli pikk ja aega kulus ikka päris korralikult. Vahepeal jõudis valmida ka supp. Kui ankeet oli valmis nägin, et Chris'i tööauto sõitis just maja ette. Ma sattusin paanikasse kuhu peita ankeet. "Ruttu, Vicky, mine pane see magamistoa kappi. Sinna valgesse," ütlesin ma kiirustades ning Victoria jooksis paberitega magamistuppa. "Esimesse sahtlisse," hõikasin veel järgi.
Siis astus uksest sisse Chris.

Lugu perekonnast Minouge. [1.osa] 11sh1zn
Jooksin talle esikusse vastu ning suudlesin teda. "Tšau!" ütlesin ma rõõmsalt,"Vicky on siin ja ma tegin su lemmik suppi."
Siis tuli magamistoast ka Victoria. "Tead, ma pean nüüd koju minema. Angela ja Mike ootavad," sõnas ta ning pani end riidesse.

Lugu perekonnast Minouge. [1.osa] Hv1i7o
Ta haaras maast koti ja kallistas mind. "Tšau!" hõikasime peaaegu kõik koos ning Vicky lehvitas meile veel. Siis võttis ka Chris seljast ära oma jaki ning me hakkasime sööma.

Lugu perekonnast Minouge. [1.osa] El40b6
Supp oli hea ja me rääkisime igasugustest asjadest. "Kas sa homme lähed ka tööle?" küsisin ma, kui mõlemad olime supi söömise lõpetanud. "Jah, kahjuks küll," vastas ta. "Ahah, no pole hullu. Küll ma siin kodus hakkama saan. Me Vicky'ga peame niikuinii neid kostüüme tegema niiet homme tuleb ta jälle siia," seletasin oma plaanist. "Okei. Tead ma vaatasin, et aias on palju lehti juba. Äkki lähme koristame neid natuke ära?" küsis Chris. "Jah, muidugi. Lähen panen teised riided ja siis kohe tulen järgi." Koristasin ära veel nõud ja panin supi külmkappi.

Lugu perekonnast Minouge. [1.osa] 14brdcn
Riisusime ära päris palju lehti. Sellele kulus ka päris palju aega, aga meil oli lõbus.

Lugu perekonnast Minouge. [1.osa] 21o1s46
Lõpuks, kui töö tehtud sai, läksime me tuppa. Chris vajus peaaegu, et kohe voodisse ja jäi magama. Mina võtsin maha meigi ja pesin ära oma näo ja hambad. Siis läksin samuti kohe magama.
Ka see öö oli väga rahulik. Hommikul avastasin, et kell on juba 10. Ajasin kähku Chris'i ülesse. "Kullake, kell on juba 10!" hõikasin ma tasakesi ning raputasin teda õlast. "Ossavana," ta ärkas suure ehmatusega ülesse. "Ma pean juba poole tunni pärast töö olema." Õnneks polnud tal täna vaja väga vara tööle minna.

Lugu perekonnast Minouge. [1.osa] Xp53xw
Ma tegin kähku paar võileiba ning Chris tormaski juba tööle. Kohe peale Chris'i lahkumist nägin ma ukse taga Victoriat. Lasin ta sisse ning küsisin: "Oh, kuidas sa nii vara siia said?" "Noh, Mike'l oli vaja täna tööle minna ja siis ta tõi mu siia. Kui sul midagi selle vastu pole, siis ta toob varsti ka Angela siia," rääkis ta ja pani oma ülariided nagisse. "Ei ole midagi. Ma polegi teda nii ammu näinud," laususin ma rõõmsalt. Korraks tuli mulle kurbus peale, kuid see kadu kiiresti. "Kuule, paneme siis selle ankeedi posti?" uurisin ma ning tõin magamsitoast ümbrikusse pandud kirja. "Jah, okei," vastas Vicky ning pani kähku selga oma ülariided. "Oot, ma lähen ka panen midagi kähku selga," vastasin ma ning otsisin kapist kähku mingisuguse seeliku ja pluusi. Tegin kähku ka meigi. "Paloma!?" hõikas Victoria. "Ja-jah. Juba tulen," hõikasin talle vastu ning jooksin postkasti juurde. Väljas oli tõesti väga külm.

Lugu perekonnast Minouge. [1.osa] 10ynfw5
Ma panin kirja postkasti ning vaatasin naertades Victoria'le otsa. "Nüüd pean veel sellest Chris'le rääkima," ütlesin ma vaikselt ning kartsin, et äkki talle see mõte ei meeldi.

Kas Paloma räägib Chris'le? Kas Chris nõustub sellega? Sellest juba järgmises osas ...

____
Loodan, et meeldis, smile
Eeesi-
Eeesi-
Veteranliige
Veteranliige

Postituste arv : 3073

http://eesiraa.tumblr.com/ & http://muffinincity.blogspot.co

Tagasi üles Go down

Lugu perekonnast Minouge. [1.osa] Empty Re: Lugu perekonnast Minouge. [1.osa]

Postitamine by xxd on Laup Märts 27, 2010 2:34 pm

Niiii äge smile
Ruttttu uutuuutuuut!
Tahaks teada kas ta on nõus.
Palun tee ruttu tongue

xxd
Veteranliige
Veteranliige

Postituste arv : 3634

Tagasi üles Go down

Postitamine by Külaline on Laup Märts 27, 2010 2:49 pm

Niihea : D
Kuna uus ? ; D

Külaline
Külaline

Tagasi üles Go down

Postitamine by Eeesi- on Laup Märts 27, 2010 3:10 pm

Tänan ja tore, et meeldib smile
Kahjuks ma ei oska öelda, kuna uus osa tuleb. Arvatavasti jääb see järgmisesse nädalasse .
Eeesi-
Eeesi-
Veteranliige
Veteranliige

Tagasi üles Go down

Postitamine by voldebiku on Laup Märts 27, 2010 5:26 pm

natuke halb graafika on, aga jutt tundub põnev & tore, et see pikk on:]
voldebiku
voldebiku
Veteranliige
Veteranliige

Postituste arv : 3381

Tagasi üles Go down

Postitamine by Eeesi- on Laup Märts 27, 2010 5:59 pm

Suur tänu, : )
Eeesi-
Eeesi-
Veteranliige
Veteranliige

Tagasi üles Go down

Postitamine by Agsu&Kaie on Laup Märts 27, 2010 7:06 pm

Simmid on kobedad ja jutt on super. Nii et tubli töö! wink

Agsu&Kaie

Postituste arv : 5

Tagasi üles Go down

Postitamine by Eeesi- on Püh Märts 28, 2010 10:46 am

Suuuuur tänu, : )
Eeesi-
Eeesi-
Veteranliige
Veteranliige

Tagasi üles Go down

Postitamine by Marilill on Püh Märts 28, 2010 1:46 pm

NIIIIIIHEA nagu happy
UUT wink
Marilill
Marilill
Vana kala
Vana kala

Postituste arv : 335

Tagasi üles Go down

Postitamine by Eeesi- on Püh Märts 28, 2010 2:26 pm

Oh, tänkjju, : )
Uus osa tuleb arvatavasti alles järgmisel nädalavahetusel, kuna kool ja trenn tuleb kohe peale ja siis ma ei jõua teha eriti.
Aga tore, et lugejaid on :]]
Eeesi-
Eeesi-
Veteranliige
Veteranliige

Tagasi üles Go down

Postitamine by xxd on Püh Märts 28, 2010 2:34 pm

Okei, jään ootama.
jamh väga hea on osa smile