Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Logi sisse

Unustasin parooli

Latest topics
» 24 h läbu ja teematut juttu - vol 22
by Tinnnnu Reede Jan 15, 2021 11:58 am

» Tead mis? See on legacy!
by Ananass Reede Aug 07, 2020 4:28 pm

» Kellukese pildikogu
by Ananass Püh Veeb 02, 2020 4:43 pm

» Sims 2 lisaosad
by kristiinahelena Laup Dets 21, 2019 10:05 am

» Elina The Sims 4 pildid - 6 juuni 2018
by melachi the witch Kolm Juun 06, 2018 1:59 pm

» Kellukese pildid
by kelluke Kolm Mai 30, 2018 2:49 pm

» The Carmola Family Pictures from Redisch
by Redisch Laup Juul 11, 2015 10:40 am

» Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja
by Sillylicious Teis Juul 07, 2015 10:40 am

» The Sims 4 Lühitutvustus
by Meow Kolm Veeb 18, 2015 10:43 am

Perekond Twirl _ [Sissejuhatus + 4.osa]

Go down

Perekond Twirl _ [Sissejuhatus + 4.osa] Empty Perekond Twirl _ [Sissejuhatus + 4.osa]

Postitamine by Eeesi- on Reede Apr 02, 2010 6:55 pm

Heiips. Võtsin täna ühe vana läpaka ja panin käima. Siis leidsin siit arvutist ühe vana jutu, mille ma kunagi kirjutasin. Noh, ja siis ma mõtlesin, et äkki jagan seda teiega. See jutt ei ole piltidega ja arvatavasti järge sellele ei tule. Vb tuleb ka. Tegelikult arvan, et enamus ei viitsi seda läbi lugedagi, aga noh, pole hullu happy. Jutt on kirjutatud nagu simsi põhjal. Noh, ma alguses tahtsin pilte ka juurde teha, aga siiski lõpuks ei teinud. Jutt on siis nagu simsist. happy
Mul on selles jutus kirjastiil ka imelik, aga ma kirjutasin selle kunagi suvel ka. happy Olin siis väiksem ja noh, ütleme nii, et ma olen arenenud. Aga loodan, et loete seda ikka, suuuuuur tänu, smile

Sissejuhatus . Perekond Twirl .

Perekond Twirl on tavaline perekond. Perekonnas on 2 pisikest tütart ning üks suurem tüdruk ka. Pere pesamunad on 2 nelja aastast
plikatirtsu. Kaksikute nimed on Doris ja Moris. Dorise lemmik värv on roheline. Tal on tumepruunid pikad juuksed mis tavaliselt pandud
hobusesabasse. Ta on pisikese ümara näoga ja suurte silmadega. Lemmik riietuseks on roheline kleit, millel mõned pruunid ja kollased triibud peal. Morise lemmik värviks on kollane. Ta juuksed samuti pruunid, kuid heledamad kui Dorisel ning erinevalt Dorisest hoiab ta oma juukseid lahtiselt. Lemmik riietuseks on tal samuti kleit, kuid kollase vööga. Ülemine osa on valge, siis kollane vöö ning kollane seelik. See on tema arust väga armas kleit. Suurem tütart, Margit, on 16 aastane. Ta otsustas võtta aastakese vabaks, enne kui mõtles minna ülikooli. Niisiis, käib ta koolis vaid 3 korda nädalas. Ta kartis, et unustab asjad muidu üldsegi ära ning käib siis natukene koolis. Kuna tema vana soeng oli teda ära tüüdanud, siis otsustas ta lõigata endale uue soengu. Nüüd on tal keskmise pikkusega blondid juuksed. Eest natukene järkus, ja tagant natuke lühemad. Tema lemmik riietuseks on teksapüksid ja kleit, mida ta kannab tihti teksade peal.
Pereema Marian on väga kohusetundlik, kuid mitte range oma lastega. Kaksikutega veedab ta üpriski palju aega, kuna tööl ta ei käi. Vanust on tal parajasti, nagu ta ise väidab. "Kõigest 34 ju," vastab ta rõõmsalt. Marianil on samuti helepruunid juuksed, mis eest järkus ja sirge tukk ees. "See on ju moodne," vastas ta naerdes, kui küsida tema käest miks selline soeng? Tavaliselt kannab ta tavalist kleiti. Pruuni värvi, millel väikesed heleroosad täpid peal. Pereisale, Davele, meeldib see kleit väga. Ise kannab ta töö pärast ülikonda ja lipsu. Kodus tavaliselt lihtsalt mingeid pükse ja T-särki. Vanust kõigest 36 ning juuksed on tumepruunid. Täpselt nagu Dorisel, ainult lühikesed.
Maja ei ole neid väga suur. Parasjagu ruumi kõigile. Isegi kaksikutele on eraldi toad, kuid nad magavad ikkagi ühes toas: "Üksinda toas magama on õudne," pudistavad nad koos. Nende tuba on kollastes ja rohelistes toonides, nagu nende lemmik värvidki. Margiti tuba on üpriski väike. "Tegelikult, ei ole see mulle väike. Mahun siia täpselt ära," rääkis ta istudes voodi servale. Suur magamistuba, kus magavad Dave ja Marian. Nende tuba on beežides toonides. Vannituba on valge ning väga rahulik. Elutuba, köök ja söögituba on puust põrandaga ning samuti rahulikes toonides. Elutoas on suur kamin ning selle kõrval suur telekas. Tavaliselt õhtuti vaatavad nad kõik koos telekat.
Aed on neil suur. Seal kasvavad õunapuud, pirnipuud, ploomipuud. Samuti ka tomateid ja kurke. Laste jaoks on sinna ehitatud pisike bassein, turnimis asjad ning kiigud. Suvel veedavad nad palju aega aias päevitades ja grillides.

1.osa .

Oli tavaline sügis hommik. Esimesena, nagu alati, tõusis üles Marian. Sammus kööki, võttis pannkookide jaoks kapist vajalikud
ained ja hakkas valmistama taigent.
Vahepeal olid üles ärganud kaksikud. Tavaliselt aitas neid Margit, kuna tema tuba oli kaksikute kõrval. Täna, aga sättis
tüdrukud hommikusöögiks valmis Dave, kuna Margit oli ennast dušši alla unustanud.
Üsna pea kostus köögist hõikeid: "SÖÖMA!" Margit pani kaelakee kaela, haaras koti ja jooksis kööki. "Mmmm. minu lemmik,"
lausus tüdruk pannkoogi lõhnu tundes. Kohe tema järel tuli isa, ühes käes Doris, teises Moris. "Sa oleks võinud isa ju aidata,
Margit!" lausus ema Dorist sülle võttes. "Ups!" sõnas tüdruk naerdes. Kaksikud pandi nende söögitoolidesse istuma. Dorisel
roheline, Morisel kollane.
Isa võttis pannkoogi ja istus Margiti kõrvale. Ema võttis 2 lutipudelit, milles oli ta varem piima soojaks teinud, ning andis
need tüdrukutele. Lõpuks võttis ka Marian söögi ja istus teiste sekka.
Paar sekundit vaikust. "Issi, lähed sa täna autoga tööle?" küsis Margit viimast pannkoogi ampsu suhu pistes. "Jah, saan su
täna kooli viia, nagu alati," vastas isa naeratades. Ema tõusis, et võtta kapi pealt veel kooki. Astus sammukese ja...
kukkus kokku. "EMA!" karjatas Margit. "Kähku, Margit, mine helista kiirabisse!" karjus hirmust Dave. Tüdruk jooksis telefoni
juurde ning kutsus kiirabi. Seejärel läks ta kaksikuid rahustama.
Kohe jõudis kohale ka kiirabi. Nad vaatasid Mariani, süstisid teda ning peaarst lausus Dave'le rahulikult ent kiiresti:
"Me peame teie naise haiglasse viima." "MA TULEN KAASA!" hõikas Margit üle nutvate laste. "EI, sa jääd tüdrukutega koju. Kooli
ei lähe, helistan ise hiljem su klassijuhatajale," rääkis Dave kiiresti ja segaselt. Arstid tõstsid Mariani kanderaamile
ja läksid Dave'ga kiirabi auto poole. Ukselt kostusid isa viimased sõnad: "MA HELISTAN!"
Möödus paar tundi. Margit istus diivanil, käes hoidis ta magavat Dorist. Moris oli ta kõrval, samuti magas. Tüdruk ise vaatas pingsalt telefoni.
"Helise, palun helise!" sosistas ta endale. See ei helisenud. Ta otsustas heita kaksikute kõrvale pikali. Seal nad lamasid
Doris, Moris, Margit.
Järsku helises telefon. Margit jooksis nii, et tule jutt taga telefoni juurde, samas lootes, et lapsed üles ei ärkaks. Telefoni
teisel pool oli Dave. "Tsau, issi, kuidas emmega on?" küsis Margit kiiresti. "Rahu, rahu. Marianiga on korras. Isegi liigagi
korras," lausus teisel pool toru naerev isa. "Misasja, üritad mind segadusse ajada?" ei saanud tüdruk aru. "Ei, ei. Me tuleme
kohe koju. Siis saad aru millest räägin," lausus Dave rahulikult. "Okei, aga tulete kohe?" uuris tüdruk. "Eem.. Jah. Ema sätib
end valmis ja siis kohe tuleme," sõnas isa. "Okei, tsau siis." "Tsau!" lausus ka isa.
Poole tunni pärast jõudsid ema ja isa koju. Mõlemal peas naeru näod. "EMA!" hõikas tüdruk ema poole joostes. Ta kallistas ema
tugevalt. "Rahu, rahu tütreke. Kõik on korras," rahustas ema last. "Sa nii, nii ehmatasid mind," sõnas tüdruk nuttes. "Kullake,
ära muretse. Kõik on korras, eks. Minuga pole mitte midagi valesti. Kõik on vägagi õieti," lausus ema naerataval toonil.
"Okei, ma ei saa aru mis toimub. Te kaks olete väga imelikud. Mis lahti on?" üritas Margit asjast sotti saada. "Te kolm, saate
endale venna! Kukkusingi kokku sellepärast. Iiveldas liialt ja haiglast öeldi, et saame veel ühe lapse. Poisi seekord,"
sõnas ema suurel naeratusel. "Emmme, jeeeeee. Ma saan venna. Ma olen nii õnnelik!" ei suutnud Margit oma rõõmu välja näidata.
Teisest toast kostis nüüd nutu hääli. "Oii, ma unustasin kaksikud ära. Sina ema mine puhka. Ma hoian täna ise kaksikuid,"
lausus Margit naeratades ning jooksis teise tuppa laste juurde. "Aitäh, aga ma tulen ikkagi sulle appi," hõikas ema
tüdrukule järgi. Margit kussutas Dorist, samal ajal ka Morist ning ise veel mõtles: "Appikene, olge palun tasa.
Mina küll endale kaksikuid ei taha." Juba sammuski ema Margiti poole. Võttis Morise sülle ja sositas talle, samal
ajal kõndides vaikselt mööda tuba:"Kullakene, emme on siin. Ära nuta!" Lõpuks jäi Moris uuesti magama. Ema viis ta hälli ning
läks jällegi Margitile appi. Ta õpetas, kuidas lastega toime tulla. Mõne aja pärast saigi Margit Dorise uuesti magama.
"Issake, ei tea kuidas nad täna nii palju magavad," rääkis ema vaikselt ja imestunult. Tüdruk kehitas vaid õlgu ise samal ajal
mõeldes:"Hehh, jäidki magama." Ta viis ka Dorise hälli ja läks enda tuppa arvutisse. Logis messengeris sisse
ja imestas, et kõik on sees. "No loomulikult, kell on ju juba 4" imestas tüdruk. Msn'is oli sees ka tema poiss, Mike.
Ta hakkas Mike'ga rääkima ning nad otsustasid saada kokku. Margit läks kööki ema ja isa käest luba küsima: "Kas ma tohiksin
minna Mike'ga välja?" küsis Margit porgandi tükki suhu pistes. "No muidugi võid, aga me pole teda näinudki. Äkki ta tuleks
täna õhtusöögile meile. Mul saabki varsti söök valmis," rääkis oma mõttest ema. Tüdruk kahtles natuke, kuid lausus:"Oot, ma
helistan ja küsin ta käest."
Umbes kümne minuti pärast läks tüdruk tagasi kööki ning rääkis emale, et poiss on nõus tulema: "Ta on umbes 15 minuti pärast
kohal." "Okei, jääme siis ootama," sõnas ema ja naeratas tüdrukule.

2.osa .

Koputus uksel. Margit jooksis kohe ust avama."Tsauu!" ütles Margit rõõmsalt Mike'le. "Tsaukaa!" lausus poiss tüdrukule vastu ja
kallistas teda. "Sa võid oma jope siia riputada," sõnas ta osutades käega vasakul olevale riidenagile. Poiss riputas oma jope ning
võttis tüdrukul käest kinni. Nad sammusid söögitoa poole. "Vauu, siin on nii ilus," lausus poiss rõõmsalt ja samas imestunult.
Köögist tuli kana lõhna.
Nad jõudsid laua juurde. Kõik juba istusid ning tervitasid poissi. Dave tõusis püsti, et tutvustada ennast ja oma naist:
"Tere, mina olen Dave. Margiti isa. Tema," ta osutas paremale poole, "on Margiti ema, Marian." "Tere, mina olen Mike. Teie
tütre poiss," lausus Mike kentsakalt. Dave turtsatas: "Võtke istet." Nad võtsid istet. Laual olid punased roosid, morss ja
kana. "Palun, võtke," ütles ema ja hakkas endale kana tõstma.
Lõpuks said kõik endale toidu ja hakkasid sööma. Tüdruk vaatas ringi ja küsis imestunult: "Kus kaksikud on? Ennem just olid
nad ju siin. Kas magavad jälle?" "Jah, ma ei tea, tundub imelik, et nad täna nii palju magavad. Peaks laskma arstil neid igaksjuhuks
kontrollida. Praegust ju igast gripid liikvel..." jutustas ema niikaua, kuni kõik olid söömise lõpetanud, " Ma näen, et olete kõik
söömise lõpetanud. Margit, palun aita mul nõud kööki viia ja kooki serveerida." Margit tõusis püsti ja hakkas taldrikuid kokku koguma.
Ta koperdas nõudega kööki, ema tema järel. Pani nõud kraanikaussi ning võttis kapi pealt koogi: "Ma lähen viin koogi lauda ja siis
tulen aitan sind taldrikutega." "Pole vaja, ma saan ise tuua," sõnas ema, nägu naerul.
Kui koogi söömine lõpetati aitas Margit laua ära koristada ja läks oma tuppa, kus Mike juba oli. "Nonii, mis teeme siis?" küsis
Margit poisi käest. "No, ma ei tea. Äkki läheks välja võimis?" sõnas aeglaselt poiss tüdrukule. Margit mõtles veidi ning lausus:
"Ega siin midagi muud teha vist ei ole ja. Ma lähen ütlen empsile, et lähme välja. Sa mine pane jope selga ja siis ma ka
kohe tulen. Poiss sammus toast välja esiku poole. Tüdruk jooksis kööki:"Emme, me lähme kuskile välja Mike'ga. Tulen hiljemalt
11." "Okei, mine, aga ole ettevaatlik..." Tüdruk segas vahele, enne kui ema oli oma lause lõpetada saanud:"Jaaajah, olen ettevaatlik.
Ma ei sure ära, luban," naeris tüdruk. "Tsau!" hüüdis ta emale ja jooksis esikusse. "TSAU!" hõikas ema talle järele. Tüdruk pani
samuti jope selga ja saapad jalga ning nad läksid välja. "Nii, kuhu me siis lähme?" uuris tüdruk poisi käest."Mu sõbra pool on mingi läbu. Lähme?
See pole siit kaugel," rääkis poiss oma mõttest. "Okei, ma ei ole saanud jah pidutseda. Niiet, minek," nõustus tüdruk poisi plaaniga.
Kell oli peaaegu 11. "Kus ta on? Kas ta tuleb? Äkki ta rööviti? Ma helistan politseisse!" narveeritses ema ja sammus telefoni poole.
"Rahu, rahu nüüd. Ta tuleb," haaras isa Mariani'st kinni ja proovis teda rahustada, "Tule lähme magama. See ei tee meie pisikesele
head, kui sa narveerid koguaeg," seletas Dave rahulikult Mariani kõhtu paitades. "Okei, ma arvan, et sul on õigus. Mine ees, ma
panen teleka kinni ja siis kohe tulen," ütles Marian ja kallistas Dave'i. Dave läks magamistuppa, pani pidzaama selga ja ronis
voodisse. Marian pani teleka kinni, paitas oma kõhtu ja hakkas sammuma magamistoa poole. Kui ta jõudis toa ukse juurde, kuulis ta
väljast hääli. "Tänane õhtu oli parim. Aitäh, et mu koju saatsid. Ma armastan sind!" sõnas Margit Mike'le ja suudles teda.
"Palun, palun ja ma armastan sind ka!" vastas poiss. Tüdruk koperdas uksest sisse ja nägi ema, kes jälgis teda. "OLED SA PURJUS?"
karjus ema nii, et Dave ärkas võpatusega üles. "Emme, ära karju. Meie pisikesed titad ju ärkavad ülesse. Ise sa koguaeg räägid nii,"
mõnitas tüdruk ja võttis saapad jalast. Järsku tuli uksest välja ka isa: "Mis siin toimub? Rahunege maha!" pahandas isa. "Oled sa
purjus?" ehmatas isa. "Nii, teile teatavaks olen ma purjus. Võtsin ühe pudeli viina, JASIIS?" sõnas tüdruk ja kõndis oma tuppa.
Lõi oma toa ukse kõva pauguga kinni ja keeras ukse lukku. Kaksikud hakkasid teises toas nutma, ema vaatas põrandat ning isa
läks kaksikute tuppa, et neid uuesti magama panna.
Lõpuks jäid kaksikud uuesti magama. Isa tuli nende toast välja ja pani tasakesi ukse kinni. "Miks ta mulle nii tegi?" sosistas
ema ikka veel põrandat vaadates. "Ta on 16 ja avastab maailma. Tema see poiss ka just selline kukununnu ei ole. Ega ka mina
ei õigusta, et ta niimoodi ennast täis jõi, aga... Ma ei tea. Lähme magama ja vaatame, mis hommik toob, eks," rääkis isa
rahulikult Marianiga, samas hoides temast kinni, et ema tasakaalu ei kaotaks. "Ma ei tea, ma ei suuda mõelda. Lähme siis pealegi
magama ja vaatame mis hommik toob," lausus Marian vaikselt ja läks magamistoa uksest sisse, pani pidžaama selga ning ronis
voodisse magama.

3.osa .

Kell heliseb. Tähendab, et kell oli saanud 6 ja Margitil aeg üles ärgata. Ta tõusis uniselt püsti ja tegi voodi ära, otsis kapist
endale riided selga, haaras koti, hingas sügavalt sisse ja astus toa uksest välja. Köögist oli kuulda hääli. Tüdruk sammus söögituppa
ja võttis istet. Ema vaatas üle köögi ukse, kes istus lauda. "Tsau, kuidas magasid?" küsis ema Margitit nähes. "Hästi, on vaja abi?"
küsis Margit emalt ja tõusis toolilt, et minna kööki emale appi. "Tegelikult ei ole vaja abi. Mine parem too kaksikud siia. Ma
arvan, et nad on ülesse ärganud," sõnas ema. Tüdruk ei hakanud vastu vaidlema. "Huvitav, kas ta polegi vihane mu peale?" mõtles
ta kaksikute toast sisse kõndides. "Malgid, Malgid," puterdasid kaksikud. Tüdruk hakkas naerma: "Olete teie vast naljakad
olevused," lausus ta naerdes. Ta pani tüdrukutele riided selga ning viis nad söögituppa ja asetas nad söögitoolidesse.
Tõi neile lutipudelid ja kaksikud hakkasid sööma. Seejärel istus ka Margit lauda. "Kus issi on?" küsis margit endale putru
tõstes. "Magab veel. Tegelikult mõtlesin ma eilse peale ja ... Ma tõesti muretsesin. Ma ei pahanda sinuga. Kunagi on ikka esimene
kord, ma saan aru, aga lihtsalt ära enam nii tee, eks," sõnas ema tüdrukut vaadates. "Jah, ema, ma ei tee enam nii. Mul on endal ka
paha, et ma nii tegin. Palun vabandust!"ütles tüdruk kohe peale ema. Nad rääkisid veel igasugustest asjadest, kuni tüdruk kella vaatas
ja ehmatas: "Oh issand, kell on juba 8.15. Pean jooksma. Koolibuss on juba siin. Tsaukaa!" "TSAUU," hõikas ema tüdrukule järgi. "Ole siis
tubli," mõtles ta veel.

---On möödunud 9 õnnelikku kuud---

"Okei, emme. Mida ma tegema pean? Issi ja kaksikud on ju poes ja sina hakkad sünnitama siin. Eemmm," närvitses Margit aidates ema toolile. "Rahu, rahu. Ma istun siin ja sina lähed helistad kiirabisse. Siis helistad Dave'le ja ütled, et ta tuleks samuti haiglasse," õpetas ja rahustas ema tüdrukut. "Jah, jah. Loomulikult," sõnas tüdruk ja jooksis telefoni poole. Käis õudne pauk. "OLED SA TERVE?" hõikas ema Margiti'le. "JAAAAAAAA!" kostus tüdruku suust, "SA OLE RAHULIK, MA JUBA HELISTAN!" karjus tüdruk üle maja joostes telefoni poole. "Tere, palun tulge West Lane 8, mu ema sünnitab. Palun tulge kähku!" rääkis Margit väga kiiresti ja segaselt. "Nii, nii. Rahunege nüüd. Teie ema sünnitab. Ta ei sure. Me kohe tuleme, aga pean enne küsima tealt paar küsimust, okei?" rahustas arst teisel pool toru närvitsevat Margitit. "Okei, okei, aga tehke kähku," oli tüdruk juba rahulikum. "Mitmendat korda teie ema sünnitab? On tal mingisuguseid haigusi? Näiteks vähk või midagi sellist?" küsis arst. "Mu ema sünnitab kolmandat korda nüüd. Esimene olin mina, siis kaksikud ning nüüd kolmas siis ning mu emal ei ole mitte ühtegi haigust. Tulge nüüd, ma pean tagasi oma ema juurde minema," rääkis tüdruk kiiresti ent juba rahulikumalt. "Juba oleme teel, Head aega," sõnas arst ja pani toru ära. Margit jooksis ema juurde tagasi. "Nad juba tulevad, ära muretse. Siis kui haiglas oleme, helistan isale," rahustas tüdruk ema.
Juba oligi kuulda kiirabi auto hääli. "Ma lähen avan neile ukse," ütles tüdruk ja jooksis ukse juurde. "Okei, okei," püüdis ema öelda.
"Nii palun tulge minu järel. Mu ema on siin. Istub," rääkis tüdruk arstile ning juhatas tema ja veel paar arsti, ema juurde. "Nii, tooge
kanderaam," sõnas arst teistele ning kohe mindi ka seda tooma. "Tere, mina olen doktor Hustel. Me viime teid kohe haiglasse ning helistame ka lapse isale," tutvustas ja seletas doktor emale ning Margitile. Selle aja peale, oli juba kanderaam kohal ning ema peale tõstetud. "Kas te tulete kaasa?" küsis arst tüdruku käest. "LOOMULIKULT!" hõikas tüdruk vastu. Nad läksid kiirabi autosse, Margit sulges enda järel ukse, keeras selle lukku ning jooksis samuti autosse. Sõit kestis umbes 5 minutit. Haiglasse jõudes helistas Margit kohe Dave'le. "Tsau, issi, emme hakkas sünnitama. Tule ruttu kaksikutega haiglasse," rääkis tüdruk kiiresti. "Okei, millisesse haiglasse? Kas sinna kus koguaeg oleme käinud?Juba oleme teel," uuris isa Margiti käest, samal ajal üritades kaksikutega autoni jõuda. "Jah, see meie tavaline haigla. Tulge ruttu siis," sõnas tüdruk isale ja lõpetas kõne. Ta kõndis rahulikult ooteruumi ja jäi isa ootama.
Mõne aja pärast jõudis Dave kaksikutega haiglasse. "Võta, hoia sina kaskikuid ma lähen ema juurde!" närvitses isa, kaksikuid
Margitile andes. "Jah, jah, loomulikult. Doktor Hustel on seekord," lausus ta isale mille peale Dave kohe jooksu pistis.
Mõni tund hiljem, kutsuti lapsed sisse: "Te võite nüüd tulla oma ema vaatama," sõnas Doktor Hustel Margitile. "Ohjaa, lõpuks,"
lausus Margit ja rõõmustas, et saab juba ema näha. "Tulge nüüd. Lähme vaatame emmet ja meie venda," rääkis tüdruk Dorisele ja Morisele.
Nad astusid kolmekesi uksest sisse ja nägid ema, isa ja nende pisikest venda. "Appi, ta on nii nunnu. Mis nimeks siis panite?" uuris
tüdruk ja võttis kaskikud sülle, et nad näeksid oma pisikest venda. "Jaa, muidugi on nunnu. Me ei tea veel nime, aga mõtlesime, et äkki Mart," lausus ema. "Jaa, ta on nii Mart'i näoga. Tema nimeks peab saama Mart," sõnas tüdruk ja naeratas. "No, siis jääbki Mart ma arvan," ütles ka isa sekka. "Aga, kuna sa, emme, koju saad?" uuris tüdruk. "Homme, nad peavad pisikesega veel testid tegema ning siis saangi koju," rääkis ema oma pisikest lapsukest vaadates. "Okei, aga emme. Kas ma tohin minna kaksikutega koju? Ma eriti ei jõua enam olla siin," küsis Margit häbelikult. "Muidugi, tütreke, mine, mine. Ma ei sunni sind olema siin," lausus ema tasakesi naerdes. Margit võttis kaksikutel käest kinni, sõnas head aega emale, isale ja Mart'ile ning astus kodu poole.

4.osa .

Klõks. Nad astusid kolmekesi uksest sisse. "APPI!" karjus Margit üle maja. Tüdruk võttis kähku laste kätest kinni, jooksis nendega välja,
haaras taskust mobiil telefoni, valis numbriks 112 ja helistas: "Tere, meie majja on sisse murtud. Ma ei tea, kas ta on seal sees või ei,
aga kõik asjad on maha pillatud ning ukse ees on püstol," rääkis Margit väga kiiresti, ehmunult ja nuttes. "Palun öelge oma aadress ja
politsei on minuti pärast kohal," rääkis teisel pool toru olev heleda häälega naine rahulikult. "West Lane 8 on aadress," sõnas tüdruk
kiiresti läbi nutu. "Politsei on juba teel. Kas keegi on teiega veel kaasas?" uuris naine teisel pool toru. "Jah, mu mõlemad õed. Nad on alles 4 aast..a.." tüdruk hakkas ringi vaatama: "DORIS!" karjus ta järsku täiest kõrist. "Mis juhtus? Kas keegi sai viga?Kiirabi on teel!" sõnas naine teisel pool toru ehmatusest ja saatis West Lane'i tänavale ka kiirabi. Margit võttis Morise sülle ja jooksis väravast välja tänavale. Kaugelt paistiski politsei. Ta nägi kuidas viis politsei autot ja umbes kaks kiirabi autot järsku teel peatusid. Politseinikud tormasid autost välja maja poole.Nende järel umbes 5 arsti. Margit vajus maha, toetades ennast aiale. Ainuke heli, mis ta kuulis oli Morise nutt. Ainuke puudutus, mis ta tundis oli Morise käsi, mis tüdrukust kõvasti kinni hoidis. "Kus on Doris?" mõtles Margit tasakesi enda mõtetes. Ta võttis Morise kõvasti kaissu ja vaatas mis toimub eemal. Teel seisid vaid politsei autod. Mitte ühtegi teist autod, mitte ühtegi inimest.
Järsku tundis ta kuidas selja tagant keegi ligineb. Tüdruku süda peksis sees meeletult. Ta pigistas silmad kinni ja jäi ootama. Ta kuulis, kuidas kiiksuv värav avanes ja keegi kummardas ta juurde. "Tere," lausus tasakesi õrn mehe hääl. "On teiega kõik korras?" uuris ta. Margit avas silmad ja vaatas mehe poole lausudes: "Jah, minuga on korras." Ta nägi politseinikku, kes ütles, et peab mõned küsimused esitama. Margit oli nõus. "Kas teiega oli kaasas veel keegi? Näiteks üks pisike tüdruk kellel pruunid juuksed patsi seotud ja roheline kleit seljas," uuris politsei, kelle nimi olevat Thunder. "Doris," sosistas Margit väga tasakesi ning ta tundis, kuidas pisarad mööda ta põske alla veeresid."Kas te saaksite natukene kõvemini öelda?" palus Thunder."Doris. Mu teine õde. Ta kadus siis, kui helistasin politseisse," rääkis tüdruk natukene väljemini pisar silmas. Thunder kirjutas midagi paberile ja küsis uue küsimuse: "Kus on teie ema ja isa?" "Nad on haiglas... Mu ema sünnitas just tunnikese tagasi poisi," rääkis ta aeglaselt ja tasakesi. "Okei," sõnas politsei tasakesi ja kirjutas jällegi midagi paberile. "Viimane küsimus. Palun öelge oma ema ja isa ja haigla nimi kus nad viibivad, et me saaksime teid haiglasse viia," seletas Thunder tasakesi kritseldades paberile. "Ema nimi on Marian. Marian Twirl ja isa nimi Dave Twirl. Nad on Creative haiglas," lausus tüdruk Thunderile ja puhkes nutma. "Ma aitan teid püsti ning viin teid autosse," pakkus Thunder oma abi. Tüdruk nõustus ja tõusis Thunderi abiga püsti. Ta vaatas selja taha ja nägi kanderaami, millel oli pisike laps üleni verine. "DORIS!" karjus tüdruk ja jooksis koos Morisega kanderaami juurde. "DORIS, EIII. MIKS? NII EI TOHI. TA POLE MIDAGI TEINUD. MIKS TEMA?" karjus tüdruk vajudes murule. Ta silmadest jooksid pisarad.
Samuti nuttis ka Moris.

---20 minutit hiljem Creative haiglas---

Thunder jooksis haigla uksest sisse. Tormas lifti ning sõitis neljandale korrusele, kus olevat Marian ja Dave. "Palat 553, palat 553,"
korrutas mees endale tasakesi. Kui lift oli jõudnud kohale jooksis ta haigla koridoris ringi, otsides palatit 553. Kuna otsingud ei
läinud hästi, küsis ta ettejuhtuvalt mehelt, kellel kohvitops käes ning nägu naerul, abi. "Tervist, vabandage. Ma otsin palatit 553. Kas
oskaksite mulle öelda kus see asub?" palun Thunder viisakalt abi õnnelikult mehelt. "Tere, tere. Mina olen Dave. Mu naine sai just neljanda lapse. Ta on ruumis 55..3..." Dave nägu muutus tõsisemaks, "Kas midagi juhtus?" "Lähme, võtame istet. Ma seletan," pakkus Thunder välja Dave'le. "Jah, muidugi. Kas midagi on valesti?" uuris Dave juba tõsise ja hirmunud näoga. Thunder viipas eemal olevatele toolidele ning mehed sammusid toolide juurde, võttes istet punastel tugitoolidel. "Tähendab, ma olen Thunder Flipchart. Politseist," lausus ta näidates oma politsei märki Dave'le. "Kas teie tütar on Margit Twirl?" küsis Thunder paberit otsides millele ta ennem kritseldanud oli."Jah,"lausus Dave aeglaselt põranda mustrit vaadates. "Täna, umbes 30 minutit tagasi, tuli kõne Margit Twirl'lilt politseisse milles tüdruk seletas, et on murtud majja. Ta ütles, et asjad on maha pillatud ning püstol ukse ees. Kui politsei kohale jõudis, jooksime kohe majja. Ukse ees oli tõesti püstol. Elutoa laua peal oli selline kiri," Thunder otsis oma pintsaku taskust kirja ning ulatas selle Davele. Dave pani kohvitopsi maha ja vottis Thunderi käest kirja ning hakkas seda vaikselt lugema: "Tere. Marian, sa tead küll kes ma olen. Jah, sa arvasid õieti. Ma olen sinu ülikoolist. Sinu klassivend. Ma ei meeldinud sulle ning mäletad kui lubasin, et maksan sulle kätte selle eest, et sa Dave'ga ära teise linna kolisid. Nonii, nüüd on see hetk käes. Sa arvad, et see sissemurdmine jääb mu viimaseks teoks? Ei. Loomulikult mitte. Ma teen sulle nii haiget, et sa piinleksid oma elu lõpuni..." Dave lasi kirjal põrandale kukkuda. "Kahjuks, pean ma ütlema, et see ei ole kõik... Kui me maja läbi otsisime...Leidime me...ühe väikese...lapse. Margiti sõnul oli see Doris..." ütles tasakesi ta Dave'le. "Doris. Doris. Ei, ei, ei. EII. DORIIS." karjus Dave hirmust. "SEE ON MINGI HAIGE NALI JAH? ÖELGE, et see on nali..." ei suutnud Dave enam rääkida. Ta nuttis lakkamatult. "Kus Margit on?" küsis Dave rahulikult. "KUS MARGIT ON?" karjus ta Thunderile näkku. "Rahunege. Margit on teisel korrusel palatis 213. Temaga koos on ka Moris," sõnas Thunder rahulikult mehele. Dave tõusis püsti ja jooksis lifti poole. "AVANE!" karjus Dave lifti ukse ees seistes. Uksed avanesid ning Dave tormas lifti sisse. Ta vajutas nuppu 2 ning lifti uksed sulgusid. Ta oli liftis üksinda. Järsku jäi lift seisma. "Nohh, uksed AVANEGE!" käskil Dave. Uksed ei avanenud. Järsku kuulis Dave rahulikku pehmet mehe häält:"Noh. Tead kus su naine on praegu, ah? Jah, ta magab palatis 553. Tema väike poeg, Mart.." "KUS TA ON?" karjus Dave vahele. "Hahahaha," naeris tundmatu mees. "KUS MU POEG ON?" karjus Dave talle uuesti paanikaliselt ringi vaadates. "Aaaaa. Tahad teada kus ta on?" rääkis mees naerdes. "Äääh,ääää," kostus järsku pisikese Mart'i hääl. "EII, EII. KUS TA ON? ANNA MU POEG SIIA!" karjus Dave täiest kõrist nuttes ja pekstes rusikatega lifti ust. Järsku hakkas lift liikuma alla poole. See peatus teisel korrusel, kuhu Dave oli soovinud minna. Ta jooksis palatisse 213 ning nägi seal Margiti ja Morist. Mõlemad lamasid. Margit vaatas otse valget seina, kussutades Morist, kes juba magas. "Moris, Margit!" ütles isa vaikselt ja jooksis Margitit kallistama. Tüdruk vaatas isale otsa ja puhkes nutma. "Doris," lausus ta vaikselt isa kallistades. "Jah, kullake, jah. Ma tean," lausus ka isa nuttes. Nad kallistasid üksteist tugevalt. "Ma pean minema. Ma pean teie emale sellest rääkima. Katsu sa puhata, eks. Ma tulen varsti tagasi," sõnas ta ja kallistas Margitit tugevalt. "Jah, jah..." sõnas tüdruk vastu. Ta vaatas kuidas isa jooksis uksest välja. Margit pani pea padjale ning silmad kinni. Ta uinus.

Eeesi-
Eeesi-
Veteranliige
Veteranliige

Postituste arv : 3073

http://eesiraa.tumblr.com/ & http://muffinincity.blogspot.co

Tagasi üles Go down

Perekond Twirl _ [Sissejuhatus + 4.osa] Empty Re: Perekond Twirl _ [Sissejuhatus + 4.osa]

Postitamine by dDe.JuU on Laup Apr 03, 2010 8:27 am

Lahe, mitu osa umbes kokku on? Jätka kindlasti.
dDe.JuU
dDe.JuU
Veteranliige
Veteranliige

Postituste arv : 970

Tagasi üles Go down

Perekond Twirl _ [Sissejuhatus + 4.osa] Empty Re: Perekond Twirl _ [Sissejuhatus + 4.osa]

Postitamine by Nomps on Laup Apr 03, 2010 9:00 am

Hea jutt, ma kunagi vist lugesin seda kuskil aga ma ei ole kindel.
Nomps
Nomps
Veteranliige
Veteranliige

Postituste arv : 829

Tagasi üles Go down

Postitamine by AnnuMušii on Laup Apr 03, 2010 9:49 am

Ma olen ka seda kuskil lugenud! Muidu hea jutt!
AnnuMušii
AnnuMušii
Veteranliige
Veteranliige

Postituste arv : 2351

Tagasi üles Go down

Postitamine by dDe.JuU on Laup Apr 03, 2010 11:36 am

Kahju muidu et pilte ei ole, aga tõesti väga hea jutt!
dDe.JuU
dDe.JuU
Veteranliige
Veteranliige

Tagasi üles Go down

Postitamine by Eeesi- on Laup Apr 03, 2010 12:21 pm

Oh, suuur tänu teile, : )
See lugu on mul üleval ka kuskil kodukal, happy
Võimalik, et sealt lugesite happy
Eeesi-
Eeesi-
Veteranliige
Veteranliige

Tagasi üles Go down

Postitamine by xxd on Laup Apr 03, 2010 1:34 pm

Väga hea jutt (y).
Pane järgmisi osi kah ülesse smile

xxd
Veteranliige
Veteranliige

Postituste arv : 3634

Tagasi üles Go down

Postitamine by Eeesi- on Laup Apr 03, 2010 5:15 pm

hheh, ´vaatab.
Issand, miks esimene ja teine osa on niimoodi see kiri läinud, : //
Eeesi-
Eeesi-
Veteranliige
Veteranliige

Tagasi üles Go down

Postitamine by Nomps on Püh Apr 04, 2010 11:47 am

Ajah sealt kodukalt lugesingi.
Nomps
Nomps
Veteranliige
Veteranliige

Tagasi üles Go down

Postitamine by dDe.JuU on Esm Apr 05, 2010 9:49 am

Kas Eesu, su kodukal on piltidega?
dDe.JuU
dDe.JuU
Veteranliige
Veteranliige

Tagasi üles Go down

Postitamine by Nomps on Esm Apr 05, 2010 2:32 pm

Minu arust ei olnud seal ka pilte. Muidu ta oleks siia ka pannud. (vist) tongue
Nomps
Nomps
Veteranliige
Veteranliige

Tagasi üles Go down

Postitamine by Eeesi- on Esm Apr 05, 2010 4:24 pm

mkm, kodukal ei ole pilte. Asi oligi selles, et ma nagu kirjutasin seda juttu nii kähku edasi ja siis ma ei viitsinud enam pilte teha, happy.
Vb kunagi proovin teha piltidega, mine tea, happy
Eeesi-
Eeesi-
Veteranliige
Veteranliige

Tagasi üles Go down

Postitamine by Keidzy on Esm Apr 05, 2010 4:53 pm

Proovi piltidega.
Jutt on muidu super!
Keidzy
Keidzy
Administraator
Administraator

Postituste arv : 3585

Tagasi üles Go down

Postitamine by dDe.JuU on Teis Apr 06, 2010 3:11 pm

Jutt on jh hea, aga kui oleks pildid, oleks super !
dDe.JuU
dDe.JuU
Veteranliige
Veteranliige

Tagasi üles Go down

Postitamine by Eeesi- on Teis Apr 06, 2010 6:44 pm

Oh, tänks. Nii tore, et keegi seda loeb ka, happy
Piltide asja ma veel mõtlen:D
Eeesi-
Eeesi-
Veteranliige
Veteranliige

Tagasi üles Go down

Postitamine by Sponsored content

Sponsored content

Tagasi üles Go down

Tagasi üles