Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



Logi sisse

Unustasin parooli

Latest topics
» 24 h läbu ja teematut juttu - vol 22
by Tinnnnu Reede Jan 22, 2021 11:04 am

» Tead mis? See on legacy!
by Ananass Reede Aug 07, 2020 4:28 pm

» Kellukese pildikogu
by Ananass Püh Veeb 02, 2020 4:43 pm

» Sims 2 lisaosad
by kristiinahelena Laup Dets 21, 2019 10:05 am

» Elina The Sims 4 pildid - 6 juuni 2018
by melachi the witch Kolm Juun 06, 2018 1:59 pm

» Kellukese pildid
by kelluke Kolm Mai 30, 2018 2:49 pm

» The Carmola Family Pictures from Redisch
by Redisch Laup Juul 11, 2015 10:40 am

» Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja
by Sillylicious Teis Juul 07, 2015 10:40 am

» The Sims 4 Lühitutvustus
by Meow Kolm Veeb 18, 2015 10:43 am


Näohooldus

+3
OlenKerli
Tulla
Roosaketss
7 posters

 :: Varia :: Tervis & Ilu

Go down

Näohooldus Empty Näohooldus

Postitamine by Roosaketss Nelj Aug 19, 2010 6:08 pm

Ilmselt on enamikul teismelistel suuremaid ja väiksemaid probleeme oma näonahaga.
Küsimus siis, et kuidas hooldate oma näonahka ja mis vahendeid kasutate. Ning äkki on ka mõni nipp, mida võiksite meiega ka jagada.

Mina üldiselt kasutan igasuguseid teepuuõli tooteid ja enamus on Body Shop-i omad. Apteegist ka emps ostis mingi väikese pudeli teepuuõliga, mida ma siis panen punni peale mis hakkab tulema või on juba tulnud ning paari päevaga võtab ära.
Body Shopist kasutan siis vistrike vastast öökreemi, klaaristavat näo puhastusgeeli ja klaaristavat näovett. Kasutan ka clean and cleari mingit blackhead clearing cleanser-it.
Lisaks puhastan nägu ka puhta viinaga ning ka jääga meeldib mulle nägu puhastada. Aga ma ei puhasta puhta jääga, vaid ma panen sinna soola sisse, ehk siis klaasitäiele veele lisan supilusikatäie soola, ootan kuni sool ära lahustub ning siis panen sinna jääkuubikute valmistamise värgi sisse ja sügavkülma ning aitab suhteliselt hästi. Nägu kreemitan saialille kreemiga, mis samuti aitab suht hästi.
Nii et jah, ma jaman oma näoga VÄGA palju kuna ta mul suht hull, ma kasutasin aasta aega või isegi rohkem järjest jumestuskreemi igapäevaselt, mis oli ilmselgelt suur viga, sest mu näonahk läks väga hulluks, ma mõtlen ikka väga hulluks. Alguses ma ei pannud mingit kreemi ka jumestuskreemile alla, aga hiljem ma siiski hakkasin panema ning läks natuke paremaks.
Praegu suvel olen ma ainult paar korda jumestuskreemi pannud ning mu nägu on tunduvalt paremaks läinud ikka. Ma oleks tegelikult juba varem jumestukreemi kasutamise ära lõpetanud aga kuna mu nägu oli tõesti väga hull, siis ma ei julgenud ilma selleta enam ninagi uksevahelt välja pista. Kuid jap, nagu ütlesin nüüd suvel on ikka palju-palju paremaks läinud näonahk, õnneks. Kooli minnes ei kavatse ma enam kasutada jumestuskreemi kuna see tõesti rikub väga palju näonahka, vähemalt mul.
Ainuke asi mida ma kavatsen kasutada on jällegi Body Shopi teepuu vistrikevastane peitepulk, mis lisaks katmisele ka natuke ravib neid.

Oeh jah, pikk tekst tuli, aga näonahk on tõesti asi millest ma hoolitsen ülipalju, ma puhastan oma nägu ikka väga palju kordi päevas ja ma loodan, et see hakkab lõpuks ka tulemusi andma. Muidugi annan ma mõni päev nahale rahu ka, st puhastan natuke ikka, aga mitte nii palju.

Et jah, rääkige oma kogemustest ja soovitage asju jne.
Roosaketss
Roosaketss
Veteranliige
Veteranliige

Postituste arv : 3838
Join date : 25/07/2009
Asukoht : Tartu

Tagasi üles Go down

Näohooldus Empty Re: Näohooldus

Postitamine by Külaline Nelj Aug 19, 2010 6:20 pm

Mina ei kasuta midagi, vahel panen vistrikke eemaldavaid kreeme ja teen näomaski, aga üldiselt ma ei kasuta midagi.

Külaline
Külaline


Tagasi üles Go down

Näohooldus Empty Re: Näohooldus

Postitamine by Külaline Nelj Aug 19, 2010 9:13 pm

Kuna enda arust on mul näonahk üpris normaalne ja vistrikud ei paista üldiselt välja (lähedalt vaadates on neid suht näha, kuid mul õnneks palju pole neid), siis ma lihtsalt võtan enne magamaminekut meigi maha (näopuhastuspiimaga vms, mis ka lihtsalt puhastab nahka) ja siis pesen veega ära. Olen ka kasutasin mingit Garnier-i näomaski, Clean & Clear-i mingit toodet ning ka mingit vedeliku vistrike jaoks, mis mu ema ostis kuskilt, kuid ükski neist ei ole eriti mõjunud, siis ma lihtsalt ei hakanud nendele enam raha raiskama smile

Külaline
Külaline


Tagasi üles Go down

Näohooldus Empty Re: Näohooldus

Postitamine by Külaline Reede Aug 20, 2010 6:36 am

Mul on praegu ainult üks suur vistrik keset põske, kuid ma arvan et see on heas kohas ja sobib sinna väga hästi. Näomask on mul jäänud mingi vana ma ei tea mis ajast, ja ma igavuse peletamiseks vahepeal kasutan seda.

Külaline
Külaline


Tagasi üles Go down

Näohooldus Empty Re: Näohooldus

Postitamine by Tulla Reede Aug 20, 2010 7:30 am

ega siis ju kui hakkate varakult oma nägu puhastama on võimalus et ei tule nii palju vistrikke. kasvõi võtta näiteks minu, mu emal oli ka vistrikke ja mitte vähe ning ta tegi koguaeg mingite kemikaalidega. mina alustasin ca. 10 aastaselt selle näopuhastusega, kasvõi ülepäeva aga ikkagi. hetkel on mul üks vistrik cute
aga hästi paljud panevad hambapastat peale. see küll teeb ilusaks pealt AGA seest jääb see vana sodi ikka sisse wink
Tulla
Tulla
Moderaator
Moderaator

Postituste arv : 2953
Join date : 31/07/2009
Age : 26
Asukoht : tallinn

http://tuulivonh.blogspot.com

Tagasi üles Go down

Näohooldus Empty Re: Näohooldus

Postitamine by OlenKerli Reede Aug 20, 2010 8:35 am

ee..ma ei kasuta midagi ja ei ole ka kasutanud. Mul ei olegi eriti probleeme näonahaga. Isegi vistrikke suht vähe ja kui ongi mõni, siis ma lihtalt ei tee välja.
Kunagi natuke kasutasin mingit värki, aga too ei aidnaud ja siis ma ei olegi enam kasutanud
OlenKerli
OlenKerli
Veteranliige
Veteranliige

Postituste arv : 1468
Join date : 23/07/2009
Age : 26
Asukoht : prügikast

Tagasi üles Go down

Näohooldus Empty Re: Näohooldus

Postitamine by Roosaketss Reede Aug 20, 2010 10:42 am

Tulla kirjutatud hambapasta värk, et ma ei soovitaks seda, sest hambapasta ei lase näol hingata ja seda oleks just vaja, kuid punnid näos on.
Roosaketss
Roosaketss
Veteranliige
Veteranliige

Postituste arv : 3838
Join date : 25/07/2009
Asukoht : Tartu

Tagasi üles Go down

Näohooldus Empty Re: Näohooldus

Postitamine by Tulla Reede Aug 20, 2010 11:10 am

ma ei soovitanudki seda happy ma ütlesingi et see teeb paha happy
Tulla
Tulla
Moderaator
Moderaator

Postituste arv : 2953
Join date : 31/07/2009
Age : 26
Asukoht : tallinn

http://tuulivonh.blogspot.com

Tagasi üles Go down

Näohooldus Empty Re: Näohooldus

Postitamine by Keidzy Nelj Sept 30, 2010 1:35 pm

Mul ei olegi vistrikuid olnud.. Muidugi ma olen noor ka, aga empsil ka ei ole neid eriti olnud, selles mõttes on mul vedanud.
Keidzy
Keidzy
Administraator
Administraator

Postituste arv : 3585
Join date : 14/01/2010
Age : 25
Asukoht : Keila

Tagasi üles Go down

Näohooldus Empty Re: Näohooldus

Postitamine by AnnuMušii Nelj Sept 30, 2010 3:07 pm

Nii mina kasutan siiis Garnieri näopesugeel koos selle mingi puhastusasjandusega, siis kasutan Clean and Clear 2in1 näopuhastusgeeli ja puhas loodus õunaekstraktiga näopesuvedelikku.
AnnuMušii
AnnuMušii
Veteranliige
Veteranliige

Postituste arv : 2351
Join date : 23/07/2009
Age : 26

Tagasi üles Go down

Näohooldus Empty Re: Näohooldus

Postitamine by Sillylicious Esm Juun 13, 2011 3:10 pm

Mina ei kasuta mitte mingeid kreeme, mina panen ööseks isa lõhnaõli peale ja 4-5 päevaga on vistrik läinud. Ja hetkel pole ühtegi punni : ) Aga mis tooteid te soovitaksite, et nägu poleks punaseid kohti täis, kus ennem olid vistrikud? Midagi hästi odavat ja tühusat sooviks : )
Sillylicious
Sillylicious
Tubli liige
Tubli liige

Postituste arv : 207
Join date : 03/06/2011
Age : 25
Asukoht : Tartumaa

Tagasi üles Go down

Näohooldus Empty Re: Näohooldus

Postitamine by johannajog Reede Märts 02, 2012 9:09 am

alustasin ka mingi umbes kümne aastaselt näo puhastamist ja pole väga palju vistrikke tulnud , viimasel ajal polegi ühtegi olnud smile õel pole ka põhimõtteliselt vistrikke olnud aga vennal oli täiega :d
johannajog
johannajog
Tubli liige
Tubli liige

Postituste arv : 236
Join date : 06/03/2011
Age : 24

Tagasi üles Go down

Näohooldus Empty Re: Näohooldus

Postitamine by Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Tagasi üles


 :: Varia :: Tervis & Ilu

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele