Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Logi sisse

Unustasin parooli

Latest topics
» 24 h läbu ja teematut juttu - vol 22
by Tinnnnu Täna kell 12:46 pm

» Tead mis? See on legacy!
by Ananass Reede Aug 07, 2020 4:28 pm

» Kellukese pildikogu
by Ananass Püh Veeb 02, 2020 4:43 pm

» Sims 2 lisaosad
by kristiinahelena Laup Dets 21, 2019 10:05 am

» Elina The Sims 4 pildid - 6 juuni 2018
by melachi the witch Kolm Juun 06, 2018 1:59 pm

» Kellukese pildid
by kelluke Kolm Mai 30, 2018 2:49 pm

» The Carmola Family Pictures from Redisch
by Redisch Laup Juul 11, 2015 10:40 am

» Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja
by Sillylicious Teis Juul 07, 2015 10:40 am

» The Sims 4 Lühitutvustus
by Meow Kolm Veeb 18, 2015 10:43 am

Tegelik elu / 7. Osa

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 3 1, 2, 3  Next

Go down

Tegelik elu / 7. Osa Empty Tegelik elu / 7. Osa

Postitamine by Sishy on Esm Aug 23, 2010 3:55 pm

Sissejuhatus :
Spoiler:
Tegelik elu / 7. Osa Simonette
Simonette Bell on pärit ülimalt rikkast perest. Simonette isa on ühe väga kuulsa elektroonikafirma juht. Simonettele on alati k6ik ette taha ära tehtud ning ta pole mitte kunagi teadnud mis on vaesus. Veidi aega tagasi visati ta ülikoolist välja kuna ta polnud mitu kuud ennast seal näitanud. Seda kuuldes sai ta isa väga vihaseks ning ei andnud talle raha. Kuna Simonette emal oli siiski tast natuke kahju andis ta Simole piisavalt raha, et ta saaks endale maja osta. Raha andis ta mudugi isa teadmata. Oma isa ega ema pole Simonette sellest ajast näinud, aga ühe korra oma emaga telefonitsi rääkinud. Kuna Simonette kohe maja ei ostnud vaid hoopis pidutses ema antud raha eest sai ta l6puks osta endale vaid väikse maja Blueville' i .
Kuidas saab Simonette hakkama ilma oma taskurahata näete juba järgmistes osades smile .
1. Osa
Spoiler:
Tegelik elu / 7. Osa 1
Simonette oli tegemas väikest hinget6mbe pausi oma hommikujooksu ajal kui kuulis, et keegi karjus :
"Hei ,tüdruk, oota!" . Simonette vaatas enda taha ja seal oli üks poiss. " Sul kukkusid vist v6tmed maha. " ütles poiss v6tmeid näidates. Simonette kahmas v6tmed ja pomises vaikselt : " Aitähh." Enne kui poiss uuesti suu avada j6udis jooksis Simonette juba edasi. Koju j6udes läks ta kohe arvutisse.
Tegelik elu / 7. Osa 2
Simo läks kohe interneti panka. " Deem! " ütles Simonette kui avastas, et ta krediitkaart on endiselt suletud. Simonettel oli rahakotis alles ainult 3 sajalist ja eile oli talle tulnud 700 kroonine telefoniarve. "Kuidagi saan ma hakkama " lausus Simonette. Ta oli selles kindel. Ta otsustas minna pesema ja riideid vahetama.
Tegelik elu / 7. Osa 3
Riided vahetatud, tahtis ta midagi süüa. Ta läks raamaturiiuli juurde.
Tegelik elu / 7. Osa 4
"Hmm, see peaks sobima" lausus Simo v6ttes riiulist raamatut "Maitsvad ja lihtsad road". Simonette istus maha ja hakkas raamatut sirvima.
Tegelik elu / 7. Osa 5
Piltidel olevad road nägid imemaitsvad välja, kuid kohe kui Simo hakkas lugema kuidas valmistamine käib ei saanud ta paljudest punktidest aru. Simonette l6i raamatu pauguga kinni ja otsustas endale v6ileiva teha.
Tegelik elu / 7. Osa 6
"Aia" karjus Simo kui ta endale näppu l6ikas. "Aitab, ma tellin endale pitsa" lausus Simo telefoni haarates.
Tegelik elu / 7. Osa 7
Ilma mingi viisakuseta ütles Simonette telefoni :
"Ma tahaks hakkliha pitsat tellida
......
Blueville, Walm 13, tehke ruttu! "
Ja viskas toru hargile. Varsti saigi ta oma hakkliha pitsa kätte.
Tegelik elu / 7. Osa 8
"Mmmm " ümises Simo kui pitsa l6hna tundis. Kui ta paar pitsa l6iku ära söönud oli korjas ta maast üles ajalehe.
Tegelik elu / 7. Osa 9
Simonette avas ajalehe "Tänased sündmused" rubriigi juurest. Ta luges, et Nightlights klubis algab kell 21:00 pidu. "Issand, ainult tund aega on jäänud!" lausus Simonette ja lausa jooksis vanni. Ta veetis vannitoas pool tundi ja järgmised 15 minutit riidekapis. L6puks oli ta enam vähem valmis ja vaatas end veel viimast korda peeglist üle.
Tegelik elu / 7. Osa 10
Peale seda hakkas Simo klubi poole jalutama, kuna autot tal loomulikult polnud. Simonette j6udis klubisse 21:15. Pidu oli juba suures hoos. Paljud tantsisid ja paljud istusid baari ääres. Simonette märkas, et baarileti ääres on üks vaba koht ja läks kohe sinna.
Tegelik elu / 7. Osa 11
Simonette alustas juttu enda k6rval istuva naisega : "Tere!" .
Naine : " Tere, sa oled see uus ?"
Simonette imestas kui kiiresti sellels väikelinnas jutud liiguvad ja lausus:
"Jah, mis su nimi on ?"
Naine : " Sheila , ja sinu ? "
Simonette : Simonette.
Simonette ja Sheila ajasid pikalt juttu ja Sheila rääkis talle klubis olevatest inimestest. Simonettele jäi k6ige rohkem meelde Charles kes pidi olema pururikas. Varsti istus nende juurde Nathan kes olevat Sheila jutu järgi poemüüja.
Tegelik elu / 7. Osa 12
Nathan : "Hei, kas sa oled see tüdruk pargist ?"
Simonette : "Misasja ?"
Nathan : "Sa ei mäleta mind ?"
Simonette : "Ei"
Nathan : "Ma t6in sulle v6tmed, sa ei mäleta ?"
Simonette (mitte eriti Nathanit kuulates) : "Aa , okei ."
Nathan rääkis veel midagi kuid nende laua juurde tuli Charles.
Tegelik elu / 7. Osa 13
Charles palus Simot tantsima ja muidugi Simonette n6ustus. Simonettel oli peas vaid üks m6te : Charles on RIKAS.
Tegelik elu / 7. Osa 14
Nad rääkisid omavahel palju ning mingi hetk läks Charles neile jooke tooma. Kui ta tagasi tuli läksid nad 6ue. Nad ajasid juttu edasi, kuid korraga hakkas Simonettel paha ja ta pilt l2ks uduseks. Järgmine hetk ärkas ta suure peavalu t6ttu enda voodis, avastades .....
Tegelik elu / 7. Osa 15
, et ta k6rval magas Charles .
2. Osa
Spoiler:
Simonette ei saanud enam millestki aru. Ta hüppas püsti ja ajas ka Charlesi üles.
Tegelik elu / 7. Osa 16
Charles oli veel unesegane ja pomises :" Mis nüüd siis viga ?".
Simonette viskas teda padjaga ja hakkas Charlesi peale karjuma.
Tegelik elu / 7. Osa 17
Simonette: "Deem, sa värdjas panid eile mulle midagi joogi sisse, et mind voodisse saada jah ?"
Charles : "Mida sa ajad? Ise tahtsid, et ma su voodini ära saadaks ?"
Simonette: "Sest sa panid mulle midagi joogi sisse! T6mba lesta siit värd !"
Charles t6mbas kiirelt püksid jalga ja lahkus midagi ütlemata.
Tegelik elu / 7. Osa 18
Simonette vajus sinna samma maha ja hakkas nutma. Ta m6ttes oli vaid see, et ta tahab koju. Ta ei tahtnud enam meestega jamada, kuid kust saab ta raha? Ta ei tahtnud isegi m6elda sellest, et ta peaks minema tööle, kuid ta sai aru, et see on vajalik. Ta ei tahtnud roomata tagasi oma isa juurde ja näidata talle, et ta ei suuda kuudki üksi hakkama saada. Simonette läks vannituppa, et end puhtaks pesta kuna ta haises alkoholi ja tubaka järele.
Tegelik elu / 7. Osa 19
Vannis m6tles ta pikalt mis tööd ta teha v6iks, kuid ükski töö ei tundunud sobiv. Simol polnud ka ju k6rgharidust, et mingit head tööd saada. Kui ta vannis l6petanud oli asus ta oma arvutist tööd otsima.
Tegelik elu / 7. Osa 20
Ta otsis tööd juba üle tunni aja, kuid siiski ei leidnud midagi sobivat. L6puks leidis ta kuulutuse kus otsiti 8-9 aastastele tüdrukutele balleti 6petajat. Kuna Simonette oli enne ülikooli balleti trennides käinud ja ta paindus väga hästi, otsustas ta, et see töö sobiks talle väga hästi.
Tegelik elu / 7. Osa 21
Ta v6ttis telefoni ja helistas tööandjale. Ta sai teada, et homme kell 12 on esimene trenn. Simonette tuju oli paranenud ning ta otsustas teha endale süüa.
Tegelik elu / 7. Osa 22
Simonette pidi tegema valmistoidu ainult soojaks, kuid ta oli siiski väga uhke enda üle kui see valmis sai ja see hästi maitses. Kuna Simonettel oli igav helistas ta enda uuele s6brale Sheilale kellega ta eile klubis kohtus.
Tegelik elu / 7. Osa 24
Varsti oligi Sheila kohal ja nad vaatasid telekast mingit seebikat ja rääkisid niisama k6igest ja mitte millegist. Alles kell 23:00 hakkas Sheila kodu poole liikuma.
Tegelik elu / 7. Osa 25
Kui nad said headaega öeldud ja Sheila juba uksest väljas oli, tundis Simo suurt väsimust.
Tegelik elu / 7. Osa 26
Ta ronis voodisse lootes, et homne hommik tuleb parem kui eelmine.
Tegelik elu / 7. Osa 27
Hommikul ärkas ta üles alles kell 11. Ta pani ruttu selga dressid ja läks tegema hommikusööki.
Tegelik elu / 7. Osa 28
Ta tegi endale kiirelt kr6binaid piimaga ja hakkas siis oma uue töökoha poole jooksma. 6nneks j6udis ta kohale 5 minutit enne 12.
Tegelik elu / 7. Osa 29
Ta vahetas paar s6na oma tööandjaga, kes ütles et tüdrukud harjutavad uut kava ning ainult üks saab tantsida soolot ning Simo peab välja valima kes on see k6ige andekam ja seda väärib. Kui ta tööandja oli lahkunud palus Simonette tüdrukutel rivvi v6tta ja näitas ette harjutuse.
Tegelik elu / 7. Osa 30
Kui Simonette näitas hüpet ja teised alles kohmakalt üritasid hüppamiseks hoogu v6tta nägi ta, et üks tüdruk on juba hüppe sooritanud. Ka ülejäänud trenni paistis see tüdruk teiste seast välja.
Tegelik elu / 7. Osa 31
Kui trenn läbi sai ja vanemad tüdrukutele järgi tulid nägi Simonette, et selle andeka tüdruku isa on Nathan. Simonette meelest oli see vaatepilt kuidas Nathan oma väikest tütart kallistas nii imearmas, et ta vajus nii m6ttesse et ta alguses kohe ei kuulnudki kui Nathan talle tere ütles.
Tegelik elu / 7. Osa 32
Simonette hakkas kohe Nathanile rääkima kui andekas ta tütar on. Ning Nathan vastas Simole, et Alysa on täiesti oma emasse kes oli balleti tantsija. Simonette ütles Nathanile ka seda, et tema tütar saab sooloosa uues kavas. Siis tuli vahetatud riietega tagasi ka Alysa, kes ütles Simole viisakalt headaega ja hakkas siis oma isa nuruma, et nad jäätist sööma läheksid. Simonette hakkas ka kodu poole liikuma m6eldes sellele kui 6nnelik ta enda töö üle on. Ta imestas ka selle üle, et poemüüjal v6ib olla nii armas ja andekas tütar. "6nn ei peitugi rahas" ütles ta endale.
Tegelik elu / 7. Osa 33
Korraga hakkas Simol pea 6udsalt ringi käima. Ta istus maha ja korraga läks k6ik mustaks.
3. Osa
Spoiler:
Tegelik elu / 7. Osa 34
Simonette ärkas üles valges toas väga k6val voodil. Ta sai l6hna järgi aru, et see on haigla. Tema juurde tuli valges kitlis naine, kes oli arst.
Arst: "Tere Simonette!"
Simonette: "Mis toimub? Miks ma siin olen ?"
Arst: "Teil oleks peaaegu toimunud nurisünnitus, kuid me suutsime selle ära hoida"
Simonette: "Misasja? Nurisünnitus?"
Arst: "Te olite ikka teadlik, et olete rase?"
Simonette: "Ei."
Arst: "Igatahes, te ei tohi enam oma keha füüsiliselt kurnata, muidu kaotate lapse."
Simonette: "Kuidas ma siia sain?"
Arst: "Nathan Bricks leidis teid tänavalt pikali ja t6i teid kohe siia."
Simonette: "Kas ta on veel siin?"
Arst: "Jah, tahate ma kutsun ta?"
Simonette: "Jah."
Arst lahkus toast ja Simonette üritas pisaraid tagasi hoida, sest ta ei tahtnud, et Nathan näeks, et ta ei taha seda last.
Kohe varsti oligi toas Nathan.
Nathan: "Ehmatasid mu päris ära. Palju 6nne sulle!"
Simonette: "Mis? Miks?"
Nathan: "Sa saad ju lapse."
Simonette: "Oh, aitähh."
Simonette ei tulnud selle pealegi, et rasedus on asi mille pärast kedagi 6nnitleda. Nathan rääkis Simole kuidas ta sai arstilt loa Simonette koju saada.
Simonette: "Ei ole vaja, ma saan ise ka koju."
Nathan: "Minu mälu järgi pole sul ju autot, onju?"
Simonette vastas allaandvalt : "Seda küll."
Simonette vahetas riided ja Nathan aitas Simo autoni.
Tegelik elu / 7. Osa 36
Autos rääkis Nathan sellest kui 6nnelikud nad oma naise Macyga olid kui Alysa sündis.
Simonette: "Tulge oma naise ja Alysaga kunagi minu poole 6htust sööma."
Nathan muutus väga t6siseks ja peaaegu, et sosistas :"Macyt ei ole enam.". Ülejäänud autos6it möödus vaikuses. Kui nad kohale j6udsid tuli ka Nathan tuppa.
Tegelik elu / 7. Osa 37
Nathan: "Nii sina mine nüüd ülesse, pane magamisriided selga ja viska pikali. Ma teen senikaua midagi sulle süüa."
Ja enne kui Simonette j6udis suugi avada ütles Nathan :"Ja ei vaidle vastu".
Tegelik elu / 7. Osa 38
Varsti saigi Simonette voodisse. Ta hakkas seal jällegi m6tlema sellele, et ta ei suuda seda last üleval pidada. "Ma olen tugev" korrutas Simonette enda peas mitmeid kordi. Peatselt kuulis ta samme trepil ja tuppa tuligi Nathan kandik käes.
Tegelik elu / 7. Osa 39
Nathan pani kandiku alguses ta öökapile ja istus ise voodiäärele ja lausus : "Kui ma ära lähen, siis jääd kohe magama ja ei lähe kuhugi. Homme helistad tööle ja räägid asja ära."
Simonette :"Olgu."
Nathan pani kandiku voodisse ja lahkus. Simonette jäi magama.
Tegelik elu / 7. Osa 40
Simonette ärkas alles järgmise päeva l6unal. Ta käis pesus ja pani riidesse. Ta helistas ka oma tööandjale, kes oli väga m6istev ning ta saab oma "puhkepäevade" eest 50% palgast. Pärast k6net läks Simonette diivanile telekat vaatama.
Tegelik elu / 7. Osa 41
Simonette ei suutnudki väga jälgida mis telekast tuleb. Ta m6tles sellele kuhu ta lapsetoa teha saab ja kuidas ta lapsehoidja suudab palgata. Korraga kuulis ta, et keegi koputab ta uksele. Ta tegi ukse lahti ja seal olid ....
Tegelik elu / 7. Osa 42
Alysa ja Nathan. Alysa ütles viisakalt tere, aga Nathan vaatas Simonette veidi kurja pilguga ja küsis miks ta voodis pole.
Simonette vastas ennast 6igustades: "Ma lihtsalt ei suuda päev otsa voodis olla, aga ma pikutasin diivan peal."
"No olgu." jäi Nathan vastusega rahule. Siis ütles Alysa, et ta tahaks Simonette basseini ujuma minna.
Nathan: "Ei, Simonette peab puhkama."
Simonette: "Ma ei pea ju ujuma, ongi parem kui ma värskes 6hus puhkan, ma lähen panen ujumisriided selga."
Väljas oli t6esti väga palav päev.
Tegelik elu / 7. Osa 43
Alysa läks kohe vette, kuid Simonette ja Nathan sättisid ennast istuma lamamistoolidele.
Tegelik elu / 7. Osa 44
Simonette ja Nathan rääkisid palju, kuid siis puudutas Nathan vägagi hella teemat : "Kes su lapse isa on?".
Simonette hoidis pisaraid tagasi ja ütles: "Tal ei olegi isa." Nad otsustasid tuppa minna kuna ilm läks jahedaks. Teleka vaatamise asemel tahtis Alysa, et Simo loeks talle raamatut.
Tegelik elu / 7. Osa 45
Simonette v6ttis riiulist raamatu nimega "Bullerby lapsed", kuna teisi lasteraamatuid tal polnud. Nathan sättis ennast istuma seina juurde. Kui raamatu 2 esimest peatükki olid loetud hakkasid Nathan ja Alysa koju minema.
Tegelik elu / 7. Osa 46
Nathan embas Simonette ja sosistas talle k6rva :"Sinust saab suurepärane ema."
Ja siis nad läksid.
4. Osa
Spoiler:
Tegelik elu / 7. Osa 47
Simonette läks magama endale korrutades Nathani lauset "Minust saab suurepärane ema".
Tegelik elu / 7. Osa 48
Peale ärkmist käis Simonette pesus ja vahetas riided palju kiiremini kui tavaliselt. Ta juba ootas, et Nathan tuleks.
Tegelik elu / 7. Osa 49
Simonette hakkas telekat vaatama. Kui möödunud oli juba tund hakkas ta Nathani tulekus kahtlema. Simonette jäi diivanile magama. Kuid korraga kuulis kauaoodatud koputust uksele.
Tegelik elu / 7. Osa 50
Nad ütlesid teineteisele tere alles pärast kallit. Nathan ütles Simole, et ta oli just Alysa kooli viinud.
Nad läksid seejärel telekat vaatama.
Tegelik elu / 7. Osa 51
Muidugi ei süvenenud nad saatesse, mis käis vaid hoopis rääkisid teineteisega. Simonette polnud ennast juba ammu
nii hästi tundnud. Üks asi viis teiseni ning l6puks istus Simonette Nathani süles.
Tegelik elu / 7. Osa 52
Nad istusid nii umbes 10 minutit, kuid siis tuli Nathanile meelde, et ta peab Alysale järgi minema. Ta peaaegu, et jooksis koridorini,
siis tegi väikse pausi ja
Tegelik elu / 7. Osa 54
tegi Simole väikse musi. Siis ruttas ta edasi. Simonette karjus veel talle järele, et nad Alysaga talle külla tuleksid.
Tegelik elu / 7. Osa 55
Kuna Simo tundis enda riietes end juba väga ebamugavalt pani ta endale selga enda hästi veniva kostüümi. Ja ennast peeglist uurides
oli k6ht juba täiesti märgatav. Korraga kuulis ta jälle koputust.
Tegelik elu / 7. Osa 56
Ukse taga olid Nathan ja Alysa. Simonettel oli nii hea meel neid näha. Kuna Alysal hakkas mingi multikas mida ta näha tahtis jooksis ta teleka juurde,
aga Nathan ja Alysa otsustasid teha puuvilja salatit. Muidugi nii, et Nathan teeb ja Alysa vaatab pealt.
Tegelik elu / 7. Osa 57
Vahepeal läks muidugi söögitegemine meelest ära, aga l6puks sai see ikkagi valmis. Nad katsid väljas terrassil laua ja kutsusid ka Alysa sööma kelle multikas
oli just l6ppenud.
Tegelik elu / 7. Osa 58
Nad s6id ja ajasid juttu.
Alysa: "Issi, kas Simonette v6ib reede 6htul meile ööseks tulla ?"
Nathan: "Küsi Simonettelt kas ta j6uab tulla."
Simo muiates: "Muidugi j6uan, ega ma mingi invaliid pole."
Edasi rääkis Alysa k6ikidest filmidest ja mängudest mida nad v6iks vaadata ja mängida. Kuna homne päev oli veel koolipäev pidid Nathan
ja Alysa lahkuma.
Tegelik elu / 7. Osa 59
Simonette jälgis kuidas nad kadusid nurga taha ja m6tles :"K6ik on liiga hästi.".
Kuid nii ei saanud see jääda. Kellegi külm käsi surus Simonette suule, mis summutas k6ik Simonette karjed ja ta tiriti lähedale parkinud autosse.
5. Osa
Spoiler:
Simonette seoti kinni ja visati auto pagasiruumi.
Tegelik elu / 7. Osa 60
Simonette ei näinud midagi, kuid ta kuulis. Ta suutis eristada 4 mehe häält. 1 hääl tundus talle väga tuttav, kuid talle ei
tulnud meelde kelle hääl see on. S6it tundus talle väga pikk, kuid l6puks tundis ta kuidas auto peatus. Kellegi külmad käed v6tsid ta sülle ning Simonette ei suutnud sealt välja rabeleda. L6puks kuulis ta ukse häält, nad läksid kuskilt trepist alla ning l6puks pani see isik Simo maha. Ta sidus Simo lahti.
Tegelik elu / 7. Osa 61
Simonette : "MIDA TE MUS TAHATE, LASKE MIND LAHTI!"
Simonette üritas minema rabeleda, kuid sai aru, et ta ei suuda sellele mehele vastu hakata.
Mees : " Sa kas püsid rahulikult v6i ma seon su uuesti kinni! "
Simo istus toa nurka maha ja nuttis. Mees lahkus toast ning ta kuulis kuidas keegi teine sisse tuli. Ta kuulis kuidas see keegi istus ta k6rvale toolile. Simonette t6usis, et vaadata kes seal on. Tema suureks üllatuseks oli seal ...
Tegelik elu / 7. Osa 62
Charles.
Charles:"Hei kiisu."
Simonette karjudes:"OLE VAIT! Miks te mu kinni v6tsite?"
Charles:"Relax, ära karju! Kohe kui su isa on ühele lepingule alla kirjutanud saad sa rahulikult oma elu edasi elada."
Simonette:"Mis leping?"
Charles:"Ta peab kirjutama oma firma minu nimele."
Simonette: "SIIS LASKE MIND KOHE MAHA, mu isa vihkab mind."
Charles:"Eksnäis, kui 24 tunni jooksul me allkirjastatud lepingut ei saa, siis me teeme seda."
Charles lahkus ruumist ja Simonette kuulis kuidas ta ukse lukku keeras. Siiski jooksis Simonette ukse juurde.
Tegelik elu / 7. Osa 63
Ta koputas uksele ja röökis nii k6vasti kui sai abi järele. Peagi m6istis ta, et see oli m6tetu. Korraga kuulis ta, et mehed t6usid püsti ja üks sosistas "Hargneme!".
Simo sai aru, et keegi oli majas ja üritas teda päästa. Ta istus toa nurka ja ootas. Siis kuulis Simo, et üks ta röövlitest karjus teistele : "Ma sain ta kätte." . Simonette süda kukkus saapasäärde - ta päästja oli kinni nabitud.
Seejärel kuulis ta kuidas keegi keeras ta ukselukku lahti. Uksest lükati sisse
Tegelik elu / 7. Osa 64
Nathan. Simonette jooksis Nathani juurde ja embas teda . Ta sosistas talle k6rva :"Kuidas sa siia said?"
Nathan vastas: "Hiljem räägin.".
"Tuppa" sisenes ka Charles kes hakkas naerma ja Nathanit m6nitama.
Charles :"Noh oled oma vanast 6mbleja Macyst üle saand jah? Te olite kunagi nii armas paar, poemüüja ja 6mbleja."
Charles naeris, kuid Nathan sai nii vihaseks ja lükkas Charlesi.
Tegelik elu / 7. Osa 65
Charles kukkus p6randa nurka maha ning Simo ja Nathan kasutasid hetke p6genemiseks. Kuid korraga t6mbas Charles p6uest välja relva.
Tegelik elu / 7. Osa 66
Korraga käis k6va pauk. Simonette kuulis kuidas Nathan maha kukkus. Ta jooskis Nathani juurde, kes värises.
Simonette istus Nathani k6rvale ja palus teda: "Sa ei tohi surra, palun ära sure!". Pisarad voolasid üle Simo p6skede.
Nathan: "Palun .... luba mulle..."
Simonette nuttes: "Mida?"
Nathan: "Hoolitse... Alysa eest.."
Simonette:"Jah, aga sa EI sure Nathan. Kuuled?"
Nathan:"Ma armastan....."
Tegelik elu / 7. Osa 67
Nathan pea vajus ära ja ta ei värisenud enam. Simonette puhkes nutma, kuid korraga tundis ta tohutut valu k6hus. Ta nägi verd oma reitel. Ta t6usis püsti ja karjus Charlesile: "See oli sinu laps!"
Charles:"VALETAD!"
Charles lahkus toast karjus teiste peale ning Simonette kuulis kuidas nad mööda treppi üles jooksid. Simonette vajus Nathani k6rvale maha.
Tegelik elu / 7. Osa 68
Simonette valu k6hus oli väljakannatamatu. Ta teadis, et tal on nurisünnitus. Ta viskas ennast pikali Nathani. Simonette oli valmis surema. Ta ei tahtnud enam, valu oli liiga suur. Ta valu kadus ja ta vajus unne.
Korraga kuulis ta pininat ja üritas avada oma silmi.
Tegelik elu / 7. Osa 69
"Jumal tänatud, ta on elus"
6. Osa
Spoiler:
Tegelik elu / 7. Osa 70
Simonette avas oma silmad ja nägi oma ema Rebeccat ja isa George'i. Simonette kurk oli väga kuiv, kuid ta üritas rääkida.
Simonette küsis :"Kus Nathan on?"
Simonette vanemad vaatasid maha. Simonette isa ütles pärast väikest vaikust :"Teda ei suudetud päästa."
Simonette hakkas nutma, ja ta kuulis kuidas ta isa palus Rebeccal arst kutsuda.
Tegelik elu / 7. Osa 71
George jäi Simoga üksi. Ta sosistas Simo kätt hoides : "Palun vabandust. Ma ei jäta sind enam iialgi niimoodi."
Simonette küsis talt :"Kuidas ma siia sain?"
George:"Nathan jälitas neid röövleid ja siis helistas politseisse, kuid kuna politsei ei saanud kohe tulla läks Nathan ise sisse."
Kuid siis astusid palatisse arst ja Rebecca.
Tegelik elu / 7. Osa 72
Arst rääkis Simole, et ta kaotas nurisünnituse ajal palju verd. Simonette pidi veel ühe päeva olema haiglas.
Järgmine päev viisid Simo vanemad ta "vanasse" koju. Simo sai koju päeval mil toimusid Nathani matused, kuid
ta ei suutnud sinna minna.
Tegelik elu / 7. Osa 73
Ta ei tahtnud minna Nathani s6prade ja tuttavate juurde kuna ta tundis ennast Nathani surmas süüdi. Ta otsustas hoopis minna baari. Ta isegi ei vahetanud riideid ega sättinud juukseid.
Tegelik elu / 7. Osa 75
Baaris tellis ta endale vodka. Ja siis järgmise ... Ja järgmise ...
Tegelik elu / 7. Osa 76
Hommiku poole hakkas Simonette koju tulema.
Tegelik elu / 7. Osa 77
Hommikul kui Rebecca ajalehte v6tma läks leidis ta maja eest ka Simonette.
Tegelik elu / 7. Osa 78
Ta aitas Simonette voodisse. Kui Simonette l6una paiku ärkas tundis ta suur peavalu. "Kuradi pohmell!" ohkas Simo.
Tegelik elu / 7. Osa 79
Pohmelli vastu j6i ta muidugi oma vanemate baarist vodkat.
Siis läks ta baari. Ja nii jätkusid ta päevad- 6htul baari, öösel koju, päeval magama ja päeval vanemate baaris.
Ühel tavalisel päeval mitmed kuud hiljem läks ta nagu alati baari.
Tegelik elu / 7. Osa 80
Kuid seekord nägi ta baaris midagi, mis ta väga vihaseks ajas.
7. Osa
Simonette ei uskunud oma silmi. Ta nägi tantsuplatsil oma isa
Tegelik elu / 7. Osa 82
umbes 16 aastase tüdrukuga. Ta marssis maruvihasena nende poole. Kui ta isa nägi teda, palus
ta sellel tüdrukul lahkuda.
Simonette andis oma isale k6rvakiilu.
Tegelik elu / 7. Osa 84
Ta karjus:"Kuidas sa julgesid? Kas sul häbi ei ole, sa v6iks
ta vanaisa olla."
George sosistas talle :"Palun, räägime autos."
Simonette pööras pahaselt ümber ja seadis oma sammud auto poole.
Tegelik elu / 7. Osa 85
Kui nad m6lemad autosse istunud olid
karjus Simonette:"Kui sa kohe sellest emale ei räägi, räägin ma ise."
Tegelik elu / 7. Osa 86
George ütles Simole, et ta räägib sellest niipea kui v6imalik. "Lähme koju." ütles George, kuid
Simo karjus "Mine jah." Ja väljus autost. Ta l6i autoukse k6vasti kinni.
Tegelik elu / 7. Osa 81
Korraga nägi Simonette seda tüdrukut kellega ta isa tantsinud oli. Ta otsustas tal näo läbi s6imata.
Tegelik elu / 7. Osa 87
Kuid korraga tüdruk pööras ennast näoga Simo poole ja Simonette seisatas. Ta ei suutnud seda uskuda.
See tüdruk oli
Tegelik elu / 7. Osa 83
Alysa. Simonette otsustas jääda v6imalikult rahulikuks. Ta läks Alysa juurde.
Simo:"Mida sa teed? Sa pole selline tüdruk kes vanade meestega raha pärast ringi t6mbaks."
Alysa:"Mis see sinu asi on?"
Simo:"TA ON MINU iSA, JA KUI MINGI VÄIKE PLIKA RAHA PÄRAST MINU VANEMATE ABIELU L6HUB ON SEE MINU ASI"
Alysa:"K6igil äkki pole rikkaid issisid kes neile k6ik ette taha ära teevad."
Simonette tundis süümepiinu. Talle tuli meelde Nathanile antud lubadus hoolitseda Alysa eest.
Simo:"Kus sa elad hetkel?"
Alysa:"Siin ja seal."
Simo:"Mäletad minu maja?"
Alysa:"See Bluevilles?"
Simo:"Mhm, me v6iks sinna koos elama minna, aga seal pole hetkel mööblit ja üks tuba tuleks juurde
ehitada. Aga seda ainult ühel tingimusel, sa ei kohtu enam mu isaga.
Alysa:"Jah, muidugi. Ma ei saa aru miks sa mu vastu nii hea oled." Ja ta embas Simonette.
Tegelik elu / 7. Osa 88
Simo:"Homme kell 12 saame mu maja juures kokku. Ma hakkan praegu minema."
Nad ütlesid teineteisele tsau ja Simo hakkas kodu poole liikuma.
Tegelik elu / 7. Osa 89
"Mu elu muutub." m6tles Simo. "K6ik muutub".
Ta j6udis koju ja läks kohe oma isa juurde.
Tegelik elu / 7. Osa 90
Ta ütles isale, et Alysa ei suhtle temaga enam ja, et ta
ei pea sellest emale rääkima. Ta küsis isalt kas ta maksaks kinni mööbli ja maja juurdeehituse, ta isa
loomulikult n6ustus.
Simonette läks enda tuppa arvutisse.
Tegelik elu / 7. Osa 91
Ta kartis veidi, et ta maja kisub vanad haavad lahti, kuid siiski hakkas ta oma koju mööblit valima.

Viimati muutis seda Sishy (Laup Aug 28, 2010 1:28 pm). Kokku muudetud 11 korda
Sishy
Sishy
Tubli liige
Tubli liige

Postituste arv : 109

Tagasi üles Go down

Tegelik elu / 7. Osa Empty Re: Tegelik elu / 7. Osa

Postitamine by xxd on Esm Aug 23, 2010 3:57 pm

Jätka ikka smile
Täitsa lahe on.

xxd
Veteranliige
Veteranliige

Postituste arv : 3634

Tagasi üles Go down

Postitamine by Roosaketss on Esm Aug 23, 2010 3:57 pm

Muidugi jätka smile

Ootan juba tongue
Roosaketss
Roosaketss
Veteranliige
Veteranliige

Postituste arv : 3838

Tagasi üles Go down

Postitamine by Tulla on Esm Aug 23, 2010 4:02 pm

JÄTKUUU!! :d

ma ka ootan ;D
Tulla
Tulla
Moderaator
Moderaator

Postituste arv : 2953

http://tuulivonh.blogspot.com

Tagasi üles Go down

Postitamine by Külaline on Esm Aug 23, 2010 4:49 pm

Jaa, huvitav. Ootan esimest osa.

Külaline
Külaline

Tagasi üles Go down

Postitamine by Eeesi- on Esm Aug 23, 2010 5:21 pm

Huvitav & lahe. Kindlasti jätka !
Eeesi-
Eeesi-
Veteranliige
Veteranliige

Postituste arv : 3073

http://eesiraa.tumblr.com/ & http://muffinincity.blogspot.co

Tagasi üles Go down

Postitamine by AnnuMušii on Esm Aug 23, 2010 5:59 pm

Jätka ruttu!
AnnuMušii
AnnuMušii
Veteranliige
Veteranliige

Postituste arv : 2351

Tagasi üles Go down

Postitamine by Keidzy on Esm Aug 23, 2010 6:37 pm

Jätka jätka smile
Hästi kirjutatud.
Keidzy
Keidzy
Administraator
Administraator

Postituste arv : 3585

Tagasi üles Go down

Postitamine by Sishy on Esm Aug 23, 2010 6:55 pm

Esimene osa smile . Arvestage, et see mu esimene jutt seega mul veel arenemisruumi happy.
Sishy
Sishy
Tubli liige
Tubli liige

Tagasi üles Go down

Postitamine by Roosaketss on Esm Aug 23, 2010 6:58 pm

Muidu on väga hea. Aga need kirjavead natuke häirivad, et enne punkti või koma on tühik vms ja siis õ asemel on 6 jne.
Aga jah, muidu hea smile
Roosaketss
Roosaketss
Veteranliige
Veteranliige

Tagasi üles Go down

Postitamine by Sishy on Esm Aug 23, 2010 7:01 pm

Mul pole 6 tähte klaviatuuris happy. Aga jah see tühik enne kirjavahemärki on n6me harjumus ise saan ka aru smile. ÜRITAN kontrollida smile.
Sishy
Sishy
Tubli liige
Tubli liige

Tagasi üles Go down

Postitamine by Roosaketss on Esm Aug 23, 2010 7:03 pm

No okei, siis on see õ värk arusaadav smile
Roosaketss
Roosaketss
Veteranliige
Veteranliige

Tagasi üles Go down

Postitamine by xxd on Esm Aug 23, 2010 7:09 pm

Oh väga äge, ootan juba uut wink

xxd
Veteranliige
Veteranliige

Postituste arv : 3634

Tagasi üles Go down

Postitamine by Keidzy on Esm Aug 23, 2010 7:13 pm

Väga hea, ainult et pildid VÕIKSID olla ühesuurused.
Edasi...
Keidzy
Keidzy
Administraator
Administraator

Postituste arv : 3585

Tagasi üles Go down

Postitamine by Sishy on Esm Aug 23, 2010 7:23 pm

Ilusam oleks jah kui oleks ühe suured, aga vahepeal on nt vaja hästi pikka pilti ja hästi laia pilti, aga eks ma järgmised osad üritan enam vähem sama suured saada smile .
Sishy
Sishy
Tubli liige
Tubli liige

Tagasi üles Go down

Postitamine by Eeesi- on Esm Aug 23, 2010 11:15 pm

Täitsa lahe oli esimene osa. Kindlasti jätka ;]
Eeesi-
Eeesi-
Veteranliige
Veteranliige

Tagasi üles Go down

Postitamine by Sishy on Teis Aug 24, 2010 12:57 pm

Uus osa happy.
Sishy
Sishy
Tubli liige
Tubli liige

Tagasi üles Go down

Postitamine by Roosaketss on Teis Aug 24, 2010 1:00 pm

Ülihea. Uut tongue
Roosaketss
Roosaketss
Veteranliige
Veteranliige

Tagasi üles Go down

Postitamine by AnnuMušii on Teis Aug 24, 2010 1:10 pm

Jätka võimalikult ruttu!
AnnuMušii
AnnuMušii
Veteranliige
Veteranliige

Postituste arv : 2351

Tagasi üles Go down

Postitamine by Eeesi- on Teis Aug 24, 2010 1:11 pm

Ülihea, huvitav & lahe. Kähku uut tongue.
Eeesi-
Eeesi-
Veteranliige
Veteranliige

Tagasi üles Go down

Postitamine by Sishy on Teis Aug 24, 2010 1:11 pm

V6ibolla saab täna isegi uue smile .
Sishy
Sishy