Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



Logi sisse

Unustasin parooli

Latest topics
» 24 h läbu ja teematut juttu - vol 22
by Tinnnnu Reede Jan 22, 2021 11:04 am

» Tead mis? See on legacy!
by Ananass Reede Aug 07, 2020 4:28 pm

» Kellukese pildikogu
by Ananass Püh Veeb 02, 2020 4:43 pm

» Sims 2 lisaosad
by kristiinahelena Laup Dets 21, 2019 10:05 am

» Elina The Sims 4 pildid - 6 juuni 2018
by melachi the witch Kolm Juun 06, 2018 1:59 pm

» Kellukese pildid
by kelluke Kolm Mai 30, 2018 2:49 pm

» The Carmola Family Pictures from Redisch
by Redisch Laup Juul 11, 2015 10:40 am

» Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja
by Sillylicious Teis Juul 07, 2015 10:40 am

» The Sims 4 Lühitutvustus
by Meow Kolm Veeb 18, 2015 10:43 am


Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja

+55
thesims2deluxe
sgrg173
KittyHello22
Stintsu
Marite:)
Sillylicious
anets
travianboy
Dulcet
Ellii . (K)
aneth
Wantstoknow
-roozacirca-
Mexukene
dDe.JuU
OkeiOlen
r1243
Ananass
Boomie
Eeesi-
xxd
SunshineDream-
Keidzy
Evelin
Kkadiiii
butterfli=)
bonnie
melachi the witch
Plastic
marshmallow<3 .
♥ddannツ♥
ಓiisaa
eliis
ssikii
Yumi
simser
lilcupcake
Elise
Tulla
MinaSuffi
merka
Mammu
Reinuvader
Sandra
AnnuMušii
Roosaketss
brentzz
M.
Kuru.
sugarsweet
Tinnnnu
OlenKerli
Deemonlik Vampiir
LogiTech♫
voldebiku
59 posters

 :: Sims 2 :: Abi

Lehekülg 9, lehekülgi kokku 16 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 12 ... 16  Next

Go down

Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja - Page 9 Empty Re: Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja

Postitamine by OlenKerli Esm Veeb 08, 2010 6:09 pm

jaa,on küll.Mul on nightlife.

To reinuvader:ma juba vaatasin sinna.
OlenKerli
OlenKerli
Veteranliige
Veteranliige

Postituste arv : 1468
Join date : 23/07/2009
Age : 26
Asukoht : prügikast

Tagasi üles Go down

Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja - Page 9 Empty Re: Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja

Postitamine by Reinuvader Teis Veeb 09, 2010 3:58 am

Siis peaksid aru saama, et saada üldse panna garaažiust, on vaja panna enne kaks sissesõiduteed järjest, nende teede vahele ehitama seina ja sellele seinale kahe sissesõidutee vahel saab panna garaažiukse, mujale ei saagi.
Reinuvader
Reinuvader
Tubli liige
Tubli liige

Postituste arv : 242
Join date : 23/07/2009

Tagasi üles Go down

Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja - Page 9 Empty Re: Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja

Postitamine by Tinnnnu Kolm Veeb 10, 2010 10:39 am

nonii , nüüd on minul probleem. esimene probleem oli selles ,et ma ei saanud oma bodyshopi tööle ,viskas mingit errorit ette .. application crash blabla ..
ühesõnaga , otsustasn netist uue tõmmata , see läks küll tööle aga seal polnud ühtegi asja .. proovisin the sims 2/downloads ,sealt copyda need failid bodyshopi downloadi kausta ( sellel oli eraldi olemas aga see oli alguses tühi) ühesõnaga , polnud ikka sellest kasu...otsustasin siis viimast lisapakki , mille installisin uuesti maha ja jälle peale ,sest seda .. st eripakki oli mul ainukesena ...enne seda muidugi tõstsin downloadsi kausta eemale .. panin eripaki uuesti peale , tõstin uuesti kausta sinna paika , aga avastasin et sealt on lihtsalt pooled failid ära kadunud , seega .. tõstsin bodyshopi kaustast need failid kõik sinna ümber tagasi ,sest seal kaustas olid kõik alles ... selle tõmmatud bodyshopi kustutasin.. niii , panin siis simsi tööle ja avastasin ,et kui simmi teen ,siis seal on kõik riided , meigid , soengud jms alles aga kui naabruskonda läksin , siis seal polnud neid väikseid krunte , mis tõmbasin , samuti ka maju .. mõtlesin ,et mis värk on .. ja kui tahtsin maja ehitama hakata , polnud seal ka ühtegi asja :S
läksin mängust välja , tõstsin korra downloadsi kausta ära ja uuesti tagasi , kõik failid olid seal alles . üle 28 000 faili .. ja ikka ei olnud mängu minnes ehitamiseks ja sisustamiseks asju :S Ma ie saa aru , mis kamm on . Ma ei raatsi nagu kõike sealt ära ka kustutada ja uusi tõmmata ,tõesti ei viitsi :S
Tinnnnu
Tinnnnu
Vanem Administraator
Vanem Administraator

Postituste arv : 1423
Join date : 22/07/2009
Age : 34
Asukoht : Pärnu

http://tinnnnu.blogspot.com

Tagasi üles Go down

Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja - Page 9 Empty Re: Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja

Postitamine by melachi the witch Kolm Veeb 10, 2010 12:28 pm

tinnu, kui mängu lähed on valitud sul Enabled ? sest, kui on Disabled (alguses mäng salvestanud nii) siis tulevad vaid meigid ja simmi creatori asjad. wink
melachi the witch
melachi the witch
Moderaator
Moderaator

Postituste arv : 2574
Join date : 02/11/2009
Age : 26
Asukoht : Tallinn

Tagasi üles Go down

Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja - Page 9 Empty Re: Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja

Postitamine by Tinnnnu Kolm Veeb 10, 2010 12:39 pm

jaaa , täitsa olemas enabled .. ma ei saagi aru , miks muud asjad ei tule :S
Tinnnnu
Tinnnnu
Vanem Administraator
Vanem Administraator

Postituste arv : 1423
Join date : 22/07/2009
Age : 34
Asukoht : Pärnu

http://tinnnnu.blogspot.com

Tagasi üles Go down

Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja - Page 9 Empty Re: Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja

Postitamine by Tinnnnu Kolm Veeb 10, 2010 12:46 pm

hallo , kas kellegil on taolist jama olnud .. kiiresti vaja abi ,sest muidu ma ei saagi maju teha ,et üles panna :S
Tinnnnu
Tinnnnu
Vanem Administraator
Vanem Administraator

Postituste arv : 1423
Join date : 22/07/2009
Age : 34
Asukoht : Pärnu

http://tinnnnu.blogspot.com

Tagasi üles Go down

Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja - Page 9 Empty Re: Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja

Postitamine by Keidzy Nelj Veeb 11, 2010 12:59 pm

Mul oli ka nii, kui mul lisapakke polnud. Aga nüüd kõik olemas, ja muret ei ole. ma ei oska kahjuks aidata sad
Keidzy
Keidzy
Administraator
Administraator

Postituste arv : 3585
Join date : 14/01/2010
Age : 25
Asukoht : Keila

Tagasi üles Go down

Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja - Page 9 Empty Re: Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja

Postitamine by Tinnnnu Nelj Veeb 11, 2010 3:21 pm

mul on lisapakid olemas , koguaeg olnud smile
Tinnnnu
Tinnnnu
Vanem Administraator
Vanem Administraator

Postituste arv : 1423
Join date : 22/07/2009
Age : 34
Asukoht : Pärnu

http://tinnnnu.blogspot.com

Tagasi üles Go down

Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja - Page 9 Empty Re: Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja

Postitamine by Keidzy Nelj Veeb 11, 2010 5:56 pm

Aga tee kõigile uninstall, ja siis peale. See on küll päris tüütu!
( Aga copy Downloadsi kaust kuhugi.) Ehk on mängu viga. The simsiga oli ka ju nii, et aeg - ajalt tuli maha, ja siis peale installida (minu meelest).
Keidzy
Keidzy
Administraator
Administraator

Postituste arv : 3585
Join date : 14/01/2010
Age : 25
Asukoht : Keila

Tagasi üles Go down

Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja - Page 9 Empty Re: Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja

Postitamine by SunshineDream- Nelj Veeb 11, 2010 6:10 pm

Minul oli sama happy Tõstsin mõned downloadid desktopile ja mängisin ja siis kui tuli ikak error siis võtsin järgmised jne ja nüüd mul sims korras.
SunshineDream-
SunshineDream-
Veteranliige
Veteranliige

Postituste arv : 605
Join date : 22/07/2009
Age : 31

Tagasi üles Go down

Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja - Page 9 Empty Re: Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja

Postitamine by Tinnnnu Nelj Veeb 11, 2010 6:58 pm

mul ei viska erroreid ega midagi , sims on korras ja mängib ilusti .. viskab alguses ka kasti ette , et panna enabled .. aga ikkagi on asju ainult simsi tegemisel ... osturešiimis ja ehitusrešiimis ei ole midagii .. naabruskonnas pole uusi krunte ka , mis tõmbasin.. ma ei saa midagi uninstallida ,sest mul pole millegagi pärast tagasi installida , ainult mansion & garden on ,selle tõmbasin maha ja panin uuesti .. ma ei tea ... ma üritasin clean installeriga midagi teha , eks näis :S
Tinnnnu
Tinnnnu
Vanem Administraator
Vanem Administraator

Postituste arv : 1423
Join date : 22/07/2009
Age : 34
Asukoht : Pärnu

http://tinnnnu.blogspot.com

Tagasi üles Go down

Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja - Page 9 Empty Re: Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja

Postitamine by Tinnnnu Reede Veeb 12, 2010 8:11 am

Sorri tp , aga ma suht sain korda . Jamasin clean installeria. Ehitusrešiimil ja osturešiimil on kõik asjad alles , aga noh naabruskonnas tõmmatud maju ja krunte ikka alles pole :S
Tinnnnu
Tinnnnu
Vanem Administraator
Vanem Administraator

Postituste arv : 1423
Join date : 22/07/2009
Age : 34
Asukoht : Pärnu

http://tinnnnu.blogspot.com

Tagasi üles Go down

Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja - Page 9 Empty Re: Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja

Postitamine by OlenKerli Püh Veeb 14, 2010 1:30 pm

mul on selline jama,et panen simsis pere, millega ma tavaliselt mängin,laadima. Nii,laeb poolenisti ära ja siis viskab mängust välja.Ma ei tea,mis jama on?

E:Nüüd proovisin uuesti teise perega,oli sama lugu ja viskas selle kirja ka ette The application has crashed..jne.
OlenKerli
OlenKerli
Veteranliige
Veteranliige

Postituste arv : 1468
Join date : 23/07/2009
Age : 26
Asukoht : prügikast

Tagasi üles Go down

Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja - Page 9 Empty Re: Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja

Postitamine by Keidzy Püh Veeb 14, 2010 3:08 pm

Kui võimas arvuti sul on?
Keidzy
Keidzy
Administraator
Administraator

Postituste arv : 3585
Join date : 14/01/2010
Age : 25
Asukoht : Keila

Tagasi üles Go down

Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja - Page 9 Empty Re: Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja

Postitamine by OlenKerli Püh Veeb 14, 2010 3:14 pm

mitte eriti võimas...


E:Nüüd on veel see jama,et need mööbel jms. ei tule mängu, kuigi ma panen mängu alguses enabled.Enne on tulnud.Ma tõmbasin täna palju asju ka,ma arvan, et mõni asi on vigane või viirus.
OlenKerli
OlenKerli
Veteranliige
Veteranliige

Postituste arv : 1468
Join date : 23/07/2009
Age : 26
Asukoht : prügikast

Tagasi üles Go down

Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja - Page 9 Empty Re: Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja

Postitamine by Keidzy Püh Veeb 14, 2010 3:22 pm

Aga tee viirusekontroll
(ma sain simsimaa sims kolme no DVD - ist viiruse. -Peaks ikka plaadiga mängima...-)
Keidzy
Keidzy
Administraator
Administraator

Postituste arv : 3585
Join date : 14/01/2010
Age : 25
Asukoht : Keila

Tagasi üles Go down

Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja - Page 9 Empty Re: Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja

Postitamine by OlenKerli Püh Veeb 14, 2010 4:05 pm

Ei ole asi tõmmatud asjades....ma tegin nii,et panin downloadsid kuhugile mujale kausta nt desktopile.Ikka sims jamas.
Mul on veel nii ka,et ma panin täna tomb raideri mängu peale..ei tea,kas asi on selles.Enne selle mängu peale panemist Sims ei jamanud.
OlenKerli
OlenKerli
Veteranliige
Veteranliige

Postituste arv : 1468
Join date : 23/07/2009
Age : 26
Asukoht : prügikast

Tagasi üles Go down

Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja - Page 9 Empty Re: Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja

Postitamine by OlenKerli Esm Veeb 15, 2010 10:03 am

Oskab keegi aidata mind??
OlenKerli
OlenKerli
Veteranliige
Veteranliige

Postituste arv : 1468
Join date : 23/07/2009
Age : 26
Asukoht : prügikast

Tagasi üles Go down

Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja - Page 9 Empty Re: Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja

Postitamine by marshmallow<3 . Teis Veeb 16, 2010 4:15 pm

See pole mure, aga mai osanud seda mujale panna.Niisiis, mul on küsimus, et kas The Sims Pet Stories'isse ja nt Castaway'sse saab ka asju tõmmata?
marshmallow<3 .
marshmallow<3 .
Tubli liige
Tubli liige

Postituste arv : 237
Join date : 22/10/2009
Age : 25

Tagasi üles Go down

Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja - Page 9 Empty Re: Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja

Postitamine by Reinuvader Teis Veeb 16, 2010 5:05 pm

Simsimaal mõned asjad on Pet Stories'le http://simsimaa.pri.ee/SimsStories/2jutud-p-tomba.htm
Reinuvader
Reinuvader
Tubli liige
Tubli liige

Postituste arv : 242
Join date : 23/07/2009

Tagasi üles Go down

Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja - Page 9 Empty Re: Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja

Postitamine by marshmallow<3 . Kolm Veeb 17, 2010 5:46 pm

Ma juba ammu vaatasin sealt.Ma rohkem mõtlesin, et kas saab nt tsr'ist jne ka sinna tõmmata?
marshmallow<3 .
marshmallow<3 .
Tubli liige
Tubli liige

Postituste arv : 237
Join date : 22/10/2009
Age : 25

Tagasi üles Go down

Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja - Page 9 Empty Re: Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja

Postitamine by Keidzy Kolm Veeb 17, 2010 6:10 pm

Jah, mul on Castaway, ning sinna panin sims 2 - he Downloadsi. (Aint tõmmatud mööbel ei tule kohale, seal teine süsteem)
Keidzy
Keidzy
Administraator
Administraator

Postituste arv : 3585
Join date : 14/01/2010
Age : 25
Asukoht : Keila

Tagasi üles Go down

Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja - Page 9 Empty Re: Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja

Postitamine by marshmallow<3 . Kolm Veeb 17, 2010 6:11 pm

Okei, tänud.
marshmallow<3 .
marshmallow<3 .
Tubli liige
Tubli liige

Postituste arv : 237
Join date : 22/10/2009
Age : 25

Tagasi üles Go down

Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja - Page 9 Empty Re: Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja

Postitamine by xxd Teis Veeb 23, 2010 2:04 pm

Asi on selles, et ma mängisin eile simsi ja siis panin sellele simile loori pähe.
Ilus loor oli muidu, tõmmatud muidugi.
Ja siis tegin ilusti temast pildid ära ja nüüd...nii täna läksin mängu ja nüüd see lorr vilgub siniselt meh mis valesti on ma pole vahepeal asju kah tõmband .
Oskab keegi aidata?
Suuuur aitäh kah kõigile kes vastavad.

xxd
Veteranliige
Veteranliige

Postituste arv : 3634
Join date : 16/01/2010
Age : 25

Tagasi üles Go down

Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja - Page 9 Empty Re: Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja

Postitamine by Roosaketss Teis Veeb 23, 2010 2:12 pm

Võta äkki see loor peast ära ja proovi tagasi panna, vaata kas aitab. Kui mitte siis ei oska aidata smile
Roosaketss
Roosaketss
Veteranliige
Veteranliige

Postituste arv : 3838
Join date : 25/07/2009
Asukoht : Tartu

Tagasi üles Go down

Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja - Page 9 Empty Re: Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja

Postitamine by Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Lehekülg 9, lehekülgi kokku 16 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 12 ... 16  Next

Tagasi üles

- Similar topics

 :: Sims 2 :: Abi

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele