Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



Logi sisse

Unustasin parooli

Latest topics
» 24 h läbu ja teematut juttu - vol 22
by Tinnnnu Reede Jan 22, 2021 11:04 am

» Tead mis? See on legacy!
by Ananass Reede Aug 07, 2020 4:28 pm

» Kellukese pildikogu
by Ananass Püh Veeb 02, 2020 4:43 pm

» Sims 2 lisaosad
by kristiinahelena Laup Dets 21, 2019 10:05 am

» Elina The Sims 4 pildid - 6 juuni 2018
by melachi the witch Kolm Juun 06, 2018 1:59 pm

» Kellukese pildid
by kelluke Kolm Mai 30, 2018 2:49 pm

» The Carmola Family Pictures from Redisch
by Redisch Laup Juul 11, 2015 10:40 am

» Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja
by Sillylicious Teis Juul 07, 2015 10:40 am

» The Sims 4 Lühitutvustus
by Meow Kolm Veeb 18, 2015 10:43 am


Endiselt pealkirjata jutt / 1

+18
eliis
AnnuMušii
Marleen
brentzz
Tiku^
LogiTech♫
roosakiizu
Reeli
Deemonlik Vampiir
MinaSuffi
sugarsweet
KittyLy
Roosaketss
Grace
Sandra
-SpiderPig-
Acq
voldebiku
22 posters

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2 1, 2  Next

Go down

Endiselt pealkirjata jutt / 1 Empty Endiselt pealkirjata jutt / 1

Postitamine by voldebiku Kolm Juul 29, 2009 12:00 am

Ma hoiatan ette ära, et midagi väga olulist 1. osas ei juhtu, sest ma ei saa ju kogu jutu plaani 1. ossa juba ära laotada. smile Luban, et järgmised osad tulevad põnevamad wink

1. OSA

Endiselt pealkirjata jutt / 1 1
Siin peres teeb alati üks ja kindel inimene süüa - see ongi maja perenaine. Ja vot tema teeb ka kõige paremat kraami. Ka sellel hommikul oli ta virk ja venis kõige ennem kööki, et kallile pererahvale midagi head teha, mis annab päevaks natukenegi energiat.

Endiselt pealkirjata jutt / 1 2
Kuid Sheryl istus laua ääres tusase tujuga. Oli ju tegemist ikkagi koolipäevaga. Igale normaalsele teismelisele ei meeldi koolis käia, arvas Sheryl. Laua ääres käis üks igavene virin ja torisemine. "Emps, ma tõesti ei taha kooli täna minna! Ilm on ka ju nii vastik.. Ja pealegi - ma olen väsinud ju!" hakkas tüdruk juba pihta. Cherlene aga ei luba tal nii rääkida, iga inimene peab ju elu jooksul normaalselt koolis ära käima: "Mida sa ajad? Väljas ju paistab päike ja linnud laulavad, ilm on praegu viimase peal. Ja ära mine siis nii hilja õhtul magama kui hommikul nii väsinud oled! Me oleme sulle isaga koguaeg rääkinud, et normaalsel ajal tuleb magama minna." Sheryl aga kohe vastu: "Ise vahite küll poole ööni telekat." Plika emal oli vahepeal kohe väga suured probleemid oma tütrega. Mitte kuidagi moodi ei saanud temaga hästi rääkida. "Lähed täna kooli ja kõik." lõpetas ta teema.

Endiselt pealkirjata jutt / 1 4
Cherlene sai oma rõõmsate nägudega võileivad valmis. Need nägid nii head välja. Ta lootis, et hommikusöök teeb Sherylil tuju ka paremaks. "Tulge nüüd kõik sööma!" hõikas ta.

Endiselt pealkirjata jutt / 1 5
Kohe olidki kõik laua ümber ja mugisid oma võileiba. Cherlene kohe kuidagi ei tahtnud kooli teemast mööda minna või ta siis meelega tegi kohe nii, et pidi jälle selle jutuga alustama: "Ja proovige täna natukene kiiremini süüa, muidu saate jälle viimasel minutil kooli," vastas ta ühe hingetõmbega, "jah, kui te sinna üldse saate."
Lauas oli vaikus, Sheryl teadis, et ta ei saa emale vastu. Ta ju tahtis täna koolist ära hiilida, sest matemaatika õpetajal oli plaanis suurem tunnikontroll. Sheryl pole just kõige parem matemaatikas nagu ka mõned nende klassis.

Endiselt pealkirjata jutt / 1 6
Ron oli juba oma võileivaga ühele poole saanud. "Kaua te sööte oma võileibu? Võiks nüüd minema ka hakata." hõikas ta lastele koridorist.
Köögist oli kuulda toolide kolinat ja Kurt näppas enda toast koolikoti ja jooksis välja autosse.

Endiselt pealkirjata jutt / 1 7
Sheryl aga suundus vannituppa, et enda hambad pesta. Kes see ikka tahab haisva suu ja vastiku hingeõhuga kooli minna? Vuihh! Ta tahtis võimalikult kiiresti täna hommikul hammastega valmis saada, muidu isa kannatus katkeb ja sõidab maja eest minema.

Endiselt pealkirjata jutt / 1 8
Sheryl haaras kiiresti enda koti esikust ja jooksis samuti välja. Ja seal teda ootaski tema mõni hetk tagasi mõeldud kahtlus - isa oli juba autoga maja eest ära sõitnud. No kas ei saanud siis paar minutit oodata kuni ma hambad ära pesen? On kannatus ka mõnel.. Kuidas ma nüüd kooli saan? Jalgrattaga? JUMAL EI! Käisid sellised mõtted ta peas.

Endiselt pealkirjata jutt / 1 9
Aia kõrval ootaski teda üks vana ratas, millel olid mõned ämblikuvõrgud peal ja ka natukene roostetust. Sellisega ei lähe tüdruk kunagi sõitma, tal oleks ju nii piinlik sellise panniga kooli juurde vändata. Ei tea, kas sellega üldse sõita saab?
Sheryl oli ahastuses. Ta ju ei tahtnud täna kooli minna, aga samas oleks ju võinud ikkagi selle tunnikontrolli ära teha. Pagan küll.

Endiselt pealkirjata jutt / 1 10
Järsku ilmus ukse peale Sheryli ema imestunudnägu peas: "Noh, polegi siis plaanis kooli minna? Jäid maha, jah?" Sheryl vaatas maha ja vastas nördinult: "Eh.. Jah.. Nad ei jõudnud ära oodata, kuni ma oma hambad ära pesen. Kas ma pean nüüd siis jalgrattaga kooli väntama? Palun, EI!" Õnneks oli plika emps vist heas tujus ja ütles, et Sheryl siis tuppa tuleks. Just sellel hetkel hakkas vihma ka sadama. Sherylil vedas.

Endiselt pealkirjata jutt / 1 11
"Noh, mis siis täna kooli asemel teed?" päris Cherlene enda tütralt telekat vaadates, "midagi pead ju ikka tegema, muidu saadan su küll kooli." Sheryl mõtles hetke ja siis vaatas enda emale otsa ja ütles natukene kõheldes: "Ma ei tea.. Äkki saan Harryga kokku. See on kõik küsimärgi all!"
Sheryl tõusis diivanilt ja läks enda tuppa, et vaadata, mis arvutis kah uut on.

Endiselt pealkirjata jutt / 1 12
Oi, ma olen nii popp, et mul nii palju meile on! Oh, ägee.. Mingi Nivea uus toode on välja tulnud. Peaks empsi selles osas moosima! Kellegilt on meil kah.. Ah, see on igav, ma ei viitsi seda lugeda. MIDA? Mida Harry praegu msnis teeb? Kas ta ei pidanud mitte täna kooli minema? Ta vanaisa ju käskis. Sheryl rääkis justkui mingi nähtamatu inimesega, kes oleks ta kõrval seisnud. Tal endal tekkis ka loll tunne nii endaga rääkida.. või mõelda.
Tüdruk hakkas Harryga msnis rääkima.
ssheryl - says:
tsau! sa ka pole koolis?
mõni päris ära tõmmanud! says:
ei ole jah... ei viitsinud minna ja vanaisa ka nagunii ei koti, miks sa siis pole?
ssheryl - says:
ah, vahet pole! saaks kokku? mul pole midagi teha
mõni päris ära tõmmanud! says:
jah, võiks küll. tule minu juurde
Sheryl logis msnist välja ja emale ka teatama oma plaanidest.

Endiselt pealkirjata jutt / 1 13
Cherlene justkui teadis, et tüdruk tuleb tema juurde oma päevaplaanidest teatama ja küsis: "On plaanid tehtud?" Sheryl oli algusesnatukene imestunud, aga siis vastas hariliku ilmega: "Noh.. Jah. Me saame Harryga kokku. Ma tulen kunagi õhtul. Tsauka!" Sheryl astuks välisuksest välja ja läks peaaegu jooksuga ületee Harry juurde. Enda ema "Nägemisen!" ta ei kuulnudki esiku ukse pealt, aga vahet ka enam pole.

Endiselt pealkirjata jutt / 1 14
Sheryl jõudis just õigel ajal. Päikeseloojang. Harry ootas teda juba väljas. Nad vahtisid üksteisele natuke aega otsa ja siis tüdruk lõhus vaikuse: "Noh, lähme sisse ka või?" tegi ta naljatades ettepaneku. Poiss oli kuidagi närvilises olekus, aga Sheryl ei hakanud pärima. Kui tahab rääkida, siis räägib. Kui ei, siis ei räägi.

Endiselt pealkirjata jutt / 1 15
Nad istusid Harry tuppa maha ja olid natukene vaikuses. Kuid Sheryl ei suutnud jälle enda uudishimu tagasi hoida ja tundis isegi natukene muret sõbra pärast, et mis tal lahti, et nii tasa koguaeg on. Harry ütles, et vanaisa on natukene täbaras olekus ja on viimasel ajal nõme.
"Kuule, ärme räägi sellel teemal eks? Miks sa siis muidu täna koolis ei käinud?" ei tahtnud Harry enam enda vanaisa teemat puudutada. Nojah, ta elab ikkagi vanaisaga, sest vanemad jätsid ta väiksena maha ja vanaisa korjas ta üles. Sheryl vastas ükskõikselt, hääles oli tunda natukene solvumist, aga see kadus natukese aja pärast ära: "Ah, oli kah.. Isa lihtsalt ei jõudnud ära oodata ja sõitis Kurdiga minema. Kuule, mängime padjasõda!" Miks ta sellise mõtte peale järsku tuli, ei teadnud keegi.

Endiselt pealkirjata jutt / 1 16
"Sähh sulle! Saad padjaga, haha!" röökis SHeryl nii, et isegi Harry vanaisa pidi vahepeal uksele vaatama tulema, et mis need noored siin teevad.

Endiselt pealkirjata jutt / 1 17
"Kuule, oota natukene," proovis Harry kuidagi tüdrukut takistada, suled olid peaaegu kurgus, aga neil oli ikkagi nii lõbus (riimi läks XD), "mul suled juba kurgus. *köhh* Sa telekat vaadata ei taha?"
"Minugi poolest." ütles Sheryl lühidalt ja mõlemad läksid elutuppa.

Endiselt pealkirjata jutt / 1 18
Sheryl proovis jälle vaikust lõhkuda, mis natukene elutoas viibis: "Tead, sinuga on siiani nii tore olnud. Sa oled mu parim sõber. Ma ei tea, mis ma siis teeks, kui sind poleks, tõesti.." Poiss punastas natukene sõbra jutu peale, aga vastas lühidalt ja kähku: "Sama siin" ja naeratas.
Televiisorist käis üks igav jama, kus rääkis Ameerika president Obama Barack mingit pläma.

Endiselt pealkirjata jutt / 1 19
Elutuppa ilmus justkui imeväel Harry vanaisa. "Oi, mis meil siis need noored siin teevad? musimusi, jah?" hõiskas ta. Harry tahtis oma vanaisa maha lüüa ja siis maa alla vajust häbida. Miks ta vanemad ta maha jätsid? Kas ta oli tõesti nii kole või nii vastik laps oma vanematele? Poisil oli tõiselt häbi. Ta sosistas läbi hammaste Sherylile: "Kuule.. Ma arvan, et mu vanaisa on jälle lolliks läinud.. Mul on piinlik tema pärast ja kui sul on vaja minna, siis mine. Kell on palju. Tsau..." Tüdruk läks sosinal hüvasti jättes minema ja vanaisa jäi diivani juurde vahtima: "Kobe tükk, või mis?"

Endiselt pealkirjata jutt / 1 21
Köögis tuli vanaisa jälle Harryle ligi: "Noh, kas te siis vahekorras ka veel olnud olete?" uuris ta järsku. Harry nägu oli nagu laibal ja ta käratas: "VANAISA, KAS SA OLED JÄLLE JOONUD? Sa ei taha teada, kui piinlik mul oli SINU pärast! Ma loodan, et sa sured ükskord ära! Pealegi, selliste asjade kohta minult ei küsita! Sa oled tõsiselt loll ma ütlen!" Kõik selle sõimu ladus ta vanaisale ühe hingetõmbega ette ja läks siis elutuppa tagasi. "Poiss sa saad koduaresti vanaisa halva kohtlemise eest!" kirus vanaisa teda taga.

Endiselt pealkirjata jutt / 1 22
"Mida? Kuradima iiveldused jälle! Ei no, kas ma olen rase? OLEN VÕI?" karjus vanaisa köögis. Seda kuuldes tahtis Harry ausõna maa alla vajuda. Ta loodab, et ta vanaisa ükskord kah normaalne oleks.

Endiselt pealkirjata jutt / 1 23
Mõne aja pärast oli Harry diivani peal peaaegu pikali. Segane õhtu oli kõik ära rikkunud ja ta oli väsinud ka. Mis ta vanaisasse küll sisse läks? Ja... Ta oli Sherylile nii lähedal ja siis järsku.. KURADIMA VANAISA!

Endiselt pealkirjata jutt / 1 25
Samal ajal, Sheryli kodus, oli aga kõik rahulik. Brünettide kiharatega Sheryl oli endale pidžaama selga saanud ja juuksed kinni pannud, nüüd ta asus hambaid ja nägu pesema. Alati on hea unne vajuda, kui tunned end puhta ja värskena. Ka tema mõtted olid Harryl ja tema hullul vanaisal. Kuidas ta jõuab sellise vanaisa juures elada?

Endiselt pealkirjata jutt / 1 26
Peale väikest pesu läks Sheryl köögikapi kallale ja leidis sealt paki küpsiseid. Neid nahka pistma läks ta diivanile isa kõrvale. "Heihei, ära nüüd nii palju ka kugista, lähed paksuks" tegi paps nalja. Sheryli isa oli hae huumorisoonegi ja neil polnud kunagi igav. Tüdrukul hakkas küpsistest natukene paha ja jättis paki põhja enda isale. Ta soovis teisele ilusaid unenägusid ja läks enda tuppa.

Endiselt pealkirjata jutt / 1 27
Sheryl kohendas voodis enda patju ja nõjatus nendele. Ta avas enda lemmikraamatu, mida ta on mitu korda läbi lugenud. See on "Medaljon". Tema arust paremat raamatut pole ollagi. Ta just jõudis viimasele lehele, saamas järjekordselt seda raamatut läbi, kui tema tuppa astus ta ema.

Endiselt pealkirjata jutt / 1 28
"Magama ka kavatsed minna? Homme on reede, siis on jälle kool. Ma kirjutan hommikul su päevikusse tõendi. Head ööd" kõik selle jutu ajas Cherlene Sherylile ära ja kustutas öökapi peal oleva tule. Sheryl soovis mõttes kõigile oma sõpradele ilusaid unenägusid kui ta raamatut kinni pani.

Endiselt pealkirjata jutt / 1 29
Sheryl vajus voodile nüüd täitsa pikali. Toas oli palav ja ta ei pannud endale tekki peale. Küll kunagi öösel külm ka hakkab, siis saab peale võtta selle pehme helesinise teki. Ta tundis, kuidas Une Mati kutsub teda enda maailma..

Endiselt pealkirjata jutt / 1 24
Kes see küll Harryle teki peale pannud on? Vanaisa? Igatahes ei raatsinud keegi teda enda voodisse magama viia. Las magab, kuhu jäi.

-----

böböböböööö.
voldebiku
voldebiku
Veteranliige
Veteranliige

Postituste arv : 3381
Join date : 22/07/2009
Age : 27
Asukoht : Hogwarts

Tagasi üles Go down

Endiselt pealkirjata jutt / 1 Empty Re: Endiselt pealkirjata jutt / 1

Postitamine by Acq Kolm Juul 29, 2009 12:14 am

"Mida? Kuradima iiveldused jälle! Ei no, kas ma olen rase? OLEN VÕI?" karjus vanaisa köögis.

IRWWW, ma sain naerukrambid selle peale happy :lol!:
Acq
Acq
Veteranliige
Veteranliige

Postituste arv : 1952
Join date : 25/07/2009
Age : 29

Tagasi üles Go down

Endiselt pealkirjata jutt / 1 Empty Re: Endiselt pealkirjata jutt / 1

Postitamine by -SpiderPig- Kolm Juul 29, 2009 12:22 am

Rase vanaisa?! happy
Muidu väga hea. Sul on maja nii kenalt sisusatud ^^
-SpiderPig-
-SpiderPig-
Veteranliige
Veteranliige

Postituste arv : 1607
Join date : 22/07/2009
Age : 28
Asukoht : Hõljub unistustemaal.

http://sherru.deviantart.com

Tagasi üles Go down

Endiselt pealkirjata jutt / 1 Empty Re: Endiselt pealkirjata jutt / 1

Postitamine by Sandra Kolm Juul 29, 2009 6:42 am

Hah , see vanaisa on ikka hea tüüp XD ..
Su jutt on nagu liiga hea. Kas täna saab uue tongue ? PalunPalun
Sandra
Sandra
Moderaator
Moderaator

Postituste arv : 5586
Join date : 22/07/2009
Age : 28

Tagasi üles Go down

Endiselt pealkirjata jutt / 1 Empty Re: Endiselt pealkirjata jutt / 1

Postitamine by Grace Kolm Juul 29, 2009 6:57 am

Hästi hea smile
Grace
Grace
Moderaator
Moderaator

Postituste arv : 4498
Join date : 22/07/2009

Tagasi üles Go down

Endiselt pealkirjata jutt / 1 Empty Re: Endiselt pealkirjata jutt / 1

Postitamine by Roosaketss Kolm Juul 29, 2009 7:44 am

Ülihea jutt, väga hästi kirjutad. Ja hästi pikk kaah tongue
Ootan uut osa smile
Roosaketss
Roosaketss
Veteranliige
Veteranliige

Postituste arv : 3838
Join date : 25/07/2009
Asukoht : Tartu

Tagasi üles Go down

Endiselt pealkirjata jutt / 1 Empty Re: Endiselt pealkirjata jutt / 1

Postitamine by KittyLy Kolm Juul 29, 2009 8:28 am

Nii hea! happy
Palun uut! Naer
KittyLy
KittyLy
Tubli liige
Tubli liige

Postituste arv : 168
Join date : 22/07/2009
Age : 29
Asukoht : Tallinn

Tagasi üles Go down

Endiselt pealkirjata jutt / 1 Empty Re: Endiselt pealkirjata jutt / 1

Postitamine by voldebiku Kolm Juul 29, 2009 8:34 am

Ei, tegelt paneb vanaisa hullu, ta pole rase lol
aga ma tänan! happy
voldebiku
voldebiku
Veteranliige
Veteranliige

Postituste arv : 3381
Join date : 22/07/2009
Age : 27
Asukoht : Hogwarts

Tagasi üles Go down

Endiselt pealkirjata jutt / 1 Empty Re: Endiselt pealkirjata jutt / 1

Postitamine by sugarsweet Kolm Juul 29, 2009 8:35 am

täitsa hea jutt:]

sugarsweet
Administraator
Administraator

Postituste arv : 1750
Join date : 23/07/2009
Age : 32

Tagasi üles Go down

Endiselt pealkirjata jutt / 1 Empty Re: Endiselt pealkirjata jutt / 1

Postitamine by voldebiku Kolm Juul 29, 2009 8:35 am

aitäh smile
voldebiku
voldebiku
Veteranliige
Veteranliige

Postituste arv : 3381
Join date : 22/07/2009
Age : 27
Asukoht : Hogwarts

Tagasi üles Go down

Endiselt pealkirjata jutt / 1 Empty Re: Endiselt pealkirjata jutt / 1

Postitamine by MinaSuffi Kolm Juul 29, 2009 8:59 am

Superhüperhea jutt! Ootan järgmist osa. smile
MinaSuffi
MinaSuffi
Vana kala
Vana kala

Postituste arv : 280
Join date : 23/07/2009
Asukoht : Kodu

Tagasi üles Go down

Endiselt pealkirjata jutt / 1 Empty Re: Endiselt pealkirjata jutt / 1

Postitamine by Deemonlik Vampiir Kolm Juul 29, 2009 9:38 am

Nii naljakas jutt on
Deemonlik Vampiir
Deemonlik Vampiir
Veteranliige
Veteranliige

Postituste arv : 523
Join date : 26/07/2009
Age : 25
Asukoht : Läänemaa

http://avatarbender.forummotion.com

Tagasi üles Go down

Endiselt pealkirjata jutt / 1 Empty Re: Endiselt pealkirjata jutt / 1

Postitamine by Reeli Kolm Juul 29, 2009 10:41 am

Väga hea jutt on ; ] edasi !
Reeli
Reeli
Vana kala
Vana kala

Postituste arv : 358
Join date : 24/07/2009
Age : 29

Tagasi üles Go down

Endiselt pealkirjata jutt / 1 Empty Re: Endiselt pealkirjata jutt / 1

Postitamine by voldebiku Kolm Juul 29, 2009 10:43 am

ma tänan ^^
voldebiku
voldebiku
Veteranliige
Veteranliige

Postituste arv : 3381
Join date : 22/07/2009
Age : 27
Asukoht : Hogwarts

Tagasi üles Go down

Endiselt pealkirjata jutt / 1 Empty Re: Endiselt pealkirjata jutt / 1

Postitamine by roosakiizu Nelj Juul 30, 2009 5:05 pm

Megahea jutt!
Uut ootan! Naer
roosakiizu
roosakiizu
Algaja
Algaja

Postituste arv : 14
Join date : 29/07/2009

Tagasi üles Go down

Endiselt pealkirjata jutt / 1 Empty Re: Endiselt pealkirjata jutt / 1

Postitamine by Roosaketss Nelj Juul 30, 2009 5:06 pm

Kuna uue osa teed? tongue
Roosaketss
Roosaketss
Veteranliige
Veteranliige

Postituste arv : 3838
Join date : 25/07/2009
Asukoht : Tartu

Tagasi üles Go down

Endiselt pealkirjata jutt / 1 Empty Re: Endiselt pealkirjata jutt / 1

Postitamine by voldebiku Nelj Juul 30, 2009 5:07 pm

aitäh roosakiizu, happy
ma teen.. vb homme, kui aega jääb, või teen täna pilte. vaatan smile
voldebiku
voldebiku
Veteranliige
Veteranliige

Postituste arv : 3381
Join date : 22/07/2009
Age : 27
Asukoht : Hogwarts

Tagasi üles Go down

Endiselt pealkirjata jutt / 1 Empty Re: Endiselt pealkirjata jutt / 1

Postitamine by Sandra Reede Juul 31, 2009 6:46 am

Bikuu , ootan uut tongue
Sandra
Sandra
Moderaator
Moderaator

Postituste arv : 5586
Join date : 22/07/2009
Age : 28

Tagasi üles Go down

Endiselt pealkirjata jutt / 1 Empty Re: Endiselt pealkirjata jutt / 1

Postitamine by Roosaketss Reede Juul 31, 2009 7:45 am

Ma kaa, loodan et täna teed tongue
Roosaketss
Roosaketss
Veteranliige
Veteranliige

Postituste arv : 3838
Join date : 25/07/2009
Asukoht : Tartu

Tagasi üles Go down

Endiselt pealkirjata jutt / 1 Empty Re: Endiselt pealkirjata jutt / 1

Postitamine by LogiTech♫ Reede Juul 31, 2009 3:27 pm

meeldib väga.

LogiTech♫
Veteranliige
Veteranliige

Postituste arv : 4700
Join date : 23/07/2009

Tagasi üles Go down

Endiselt pealkirjata jutt / 1 Empty Re: Endiselt pealkirjata jutt / 1

Postitamine by Tiku^ Laup Aug 01, 2009 6:00 pm

Liialt hea jutt, happy
See vanaisa on jah lahe tüüp ikka happy
JÄTKA ;*
Tiku^
Tiku^
Vana kala
Vana kala

Postituste arv : 397
Join date : 23/07/2009
Age : 27
Asukoht : Rapla :)

Tagasi üles Go down

Endiselt pealkirjata jutt / 1 Empty Re: Endiselt pealkirjata jutt / 1

Postitamine by voldebiku Laup Aug 01, 2009 6:25 pm

aitääh teile smile ma proovin täna uue osa teha, mõned pildid on juba olemas, aga hakkasin kogemata asju tõmbama happy
voldebiku
voldebiku
Veteranliige
Veteranliige

Postituste arv : 3381
Join date : 22/07/2009
Age : 27
Asukoht : Hogwarts

Tagasi üles Go down

Endiselt pealkirjata jutt / 1 Empty Re: Endiselt pealkirjata jutt / 1

Postitamine by LogiTech♫ Püh Aug 02, 2009 8:19 am

tore, jään ootama

LogiTech♫
Veteranliige
Veteranliige

Postituste arv : 4700
Join date : 23/07/2009

Tagasi üles Go down

Endiselt pealkirjata jutt / 1 Empty Re: Endiselt pealkirjata jutt / 1

Postitamine by brentzz Püh Aug 02, 2009 11:10 am

Ülihea jutt, ootan uut happy
brentzz
brentzz
Vana kala
Vana kala

Postituste arv : 329
Join date : 26/07/2009
Age : 28
Asukoht : Tartu

Tagasi üles Go down

Endiselt pealkirjata jutt / 1 Empty Re: Endiselt pealkirjata jutt / 1

Postitamine by voldebiku Püh Aug 02, 2009 11:11 am

ma tänan happy täna saab, ma seekord tõesti üritan teha, eile läks arvuti megalt lolliks -.-'
voldebiku
voldebiku
Veteranliige
Veteranliige

Postituste arv : 3381
Join date : 22/07/2009
Age : 27
Asukoht : Hogwarts

Tagasi üles Go down

Endiselt pealkirjata jutt / 1 Empty Re: Endiselt pealkirjata jutt / 1

Postitamine by Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2 1, 2  Next

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele