Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



Logi sisse

Unustasin parooli

Latest topics
» 24 h läbu ja teematut juttu - vol 22
by Tinnnnu Reede Jan 22, 2021 11:04 am

» Tead mis? See on legacy!
by Ananass Reede Aug 07, 2020 4:28 pm

» Kellukese pildikogu
by Ananass Püh Veeb 02, 2020 4:43 pm

» Sims 2 lisaosad
by kristiinahelena Laup Dets 21, 2019 10:05 am

» Elina The Sims 4 pildid - 6 juuni 2018
by melachi the witch Kolm Juun 06, 2018 1:59 pm

» Kellukese pildid
by kelluke Kolm Mai 30, 2018 2:49 pm

» The Carmola Family Pictures from Redisch
by Redisch Laup Juul 11, 2015 10:40 am

» Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja
by Sillylicious Teis Juul 07, 2015 10:40 am

» The Sims 4 Lühitutvustus
by Meow Kolm Veeb 18, 2015 10:43 am

Similar topics

Arhidekti amet Sims 3 Ambitionis

4 posters

 :: Sims 3 :: Abi

Go down

Arhidekti amet Sims 3 Ambitionis Empty Arhidekti amet Sims 3 Ambitionis

Postitamine by katsukas Reede Sept 30, 2011 7:17 pm

Mure järgmine - hakkasin arhidektiks, kes teiste kodusid vastavalt eelarvele ja inimeste soovidele renoveerima peaks. Kodus on mul olemas see spetsiaalne laud, mille taga saan joonistada ja oma portfooliot teha, olen juba ametiredelil peaaegu lõpus, aga iga kord kui hakkavad mu töötunnid, ei ilmu minu kaardile ühtegi klienti. Seega, ma pole kordagi kellegi kodu reaalselt renoveerida saanud (skille olengi kogunud ainult laua taga joonistades) ning ma tahaks seda väga-väga teha! Lugesin kõikjalt, et peaksin töötundide ajal vajutama "map view" peale ning sinna peaksid ilmuma minu kliendid, kes renoveerimist soovivad. Minul pole siiani ilmunud sinna aga kedagi. Mida ma valesti teen või kuidas nad sinna ilmuma peaksid?
katsukas
katsukas

Postituste arv : 8
Join date : 30/09/2011

Tagasi üles Go down

Arhidekti amet Sims 3 Ambitionis Empty Re: Arhidekti amet Sims 3 Ambitionis

Postitamine by Reinuvader Laup Okt 01, 2011 3:02 am

Kindlasti oled oma simsi ikka linnahallis arhitekti ametisse registreerinud! Tee pildid oma simsist koos tema ametit näitava ja oskusi näitava tööriistaribaga, ehk oskan siis rohkem aidata.
Reinuvader
Reinuvader
Tubli liige
Tubli liige

Postituste arv : 242
Join date : 23/07/2009

Tagasi üles Go down

Arhidekti amet Sims 3 Ambitionis Empty Re: Arhidekti amet Sims 3 Ambitionis

Postitamine by katsukas Laup Okt 01, 2011 1:24 pm

Avastasin just, et olen täpselt nii saamatu, et ma ei oska isegi korraliku pilti sellest mängust teha. Vähemalt mitte nii, et see sinine tabloo koos kõikide mu näitajatega peale jääks. Print screeniga jäi üldse ainult must taust.

Aga.. ma võtsin arhidekti eriala arvutist tööd otsides. Sinna tuli ka märge juurde, et see ei ole tavaline töö, vaid siis, et ise teen ja otsin (ma seda täpset terminit ei mäletagi). Kui mul see probleem tekkis, et kliente pole, otsisin vastust Simsi originaallehe foorumites ning seal oli õpetus, et arhidektiks saab hakata nii arvutist tööd otsides kui ka linnahallis registreerides. Kui ma nüüd lähen oma Simsiga linnahalli, et teda seal registreerida, siis ma saan end registreerida ainult painteriks. Arvates, et ehk see ongi see sama, andis mäng mulle teate, et kui hakkan painteriks, siis ma pole enam arhidekt. Järelikult need vist ikka pole need samad asjad. Arhidectual career on mul level 4, kohe level 5. Aga kõik olen saavutanud tänu laua taga joonistamisele. Sims ise tahab pidevalt oma wishides renoveerida, aga ma ju lihtsalt ei saa oma kliente nii nagu netis õpetab, et peaks saama.

Ma olen tsuksinud ja proovinud igate moodi, aga ei tea.. ei näri läbi. Mõtlesin, et proovin ehk painteriks registreerides saan siis hoopis maju renoveerida, aga pole raatsinud arhidekti karjäärist lahti lasta. happy
katsukas
katsukas

Postituste arv : 8
Join date : 30/09/2011

Tagasi üles Go down

Arhidekti amet Sims 3 Ambitionis Empty Re: Arhidekti amet Sims 3 Ambitionis

Postitamine by Tulla Laup Okt 01, 2011 2:18 pm

Hah, aga äkki proovid ikkagi painteriks hakkata?
Tulla
Tulla
Moderaator
Moderaator

Postituste arv : 2953
Join date : 31/07/2009
Age : 26
Asukoht : tallinn

http://tuulivonh.blogspot.com

Tagasi üles Go down

Arhidekti amet Sims 3 Ambitionis Empty Re: Arhidekti amet Sims 3 Ambitionis

Postitamine by katsukas Laup Okt 01, 2011 8:33 pm

Pean vist ehku peale välja minema ja katsetama jah.
katsukas
katsukas

Postituste arv : 8
Join date : 30/09/2011

Tagasi üles Go down

Arhidekti amet Sims 3 Ambitionis Empty Re: Arhidekti amet Sims 3 Ambitionis

Postitamine by Reinuvader Püh Okt 02, 2011 4:14 am

Kas oled lugenud Simsimaa arhitekti õpetust, ehk seal on midagi sellist, mida sa pole proovinud http://simsimaa.net.ee/Sims3/3lisad-02am-nipid-arhitekt.htm
PS: 1)Kas su linnas elab üldse teisi peresid, kes saaksid olla kliendid? Mida rohkem peresid, seda rohkem kliente!
2)Kas oled jälginud nädalapäevi? Arhitekt töötab vaid tööpäevadel. Ehk on juhtunud, et sa oled mänginud kaks päeva, need on olnud laupäev ja pühapäev ja siis tõesti ei olegi kliente?
Reinuvader
Reinuvader
Tubli liige
Tubli liige

Postituste arv : 242
Join date : 23/07/2009

Tagasi üles Go down

Arhidekti amet Sims 3 Ambitionis Empty Re: Arhidekti amet Sims 3 Ambitionis

Postitamine by Cheline Püh Okt 02, 2011 7:33 am

Lõik Simsimaalt:

Just hinnangust oleneb arhitekti edu ja tasu. Kolmandast astmest alates peab sims ise mööda teiste simside kodusid käima ja ennast tööle pakkuma ja selleks, et su sims tööle palgataks, peavad portfellis olema mõned head hinnangud. Et saada head hinnangut, on üdiselt soovitav ruumi lisaks nõutavatele asjadele lisada veel teisi asju, näiteks väikseid ja odavaid dekoratiivseid asju, mis annavad ruumis viibijale hea tuju kaardi "Kaunistatud" ja see tõstab tuju ka kliendil, kes loodetavasti annab siis hea hinnangu. Lisapakis World Adventures annavad suurepärase tulemuse reliikviad ja fotoaparaadid, millega tehtud pilt kliendist suurendab tuntavalt preemiat.


Cheline
Tubli liige
Tubli liige

Postituste arv : 210
Join date : 03/02/2011

Tagasi üles Go down

Arhidekti amet Sims 3 Ambitionis Empty Re: Arhidekti amet Sims 3 Ambitionis

Postitamine by katsukas Esm Okt 03, 2011 9:08 am

Minu linnas elab ainult minu pere ja siis need teised, kes on arvuti poolt seal juba automaatselt olemas. Ja ma arvan, et nädalapäevades pole ka asi, mul ikka tuleb ette, et nüüd on mul "work hours", nädalavahetuseti seda üldse ei tulegi.

Aga, ma lugesin selle Simsimaa õpetuse läbi ja proovin läbi ka Cheline pakutud variandi. Aitäh teile!
katsukas
katsukas

Postituste arv : 8
Join date : 30/09/2011

Tagasi üles Go down

Arhidekti amet Sims 3 Ambitionis Empty Re: Arhidekti amet Sims 3 Ambitionis

Postitamine by katsukas Laup Nov 12, 2011 9:15 pm

Juhhhhuuu, ma sain selle ameti tööle! Küll mitte sama perekonnaga, aga tegin uue ja kõik toimib. Mul tekkis ainult selline küsimus, et kui keegi palub mul näiteks ehitada endale "art studio", et siis kas ma peaksin alustama nii, et ehitan päris uue toa juurde või siis teen selle stuudio talle mingist olemasolevast toast? Siiani olen kõiki töid teinud nii, et ehitan juba valmis olevast toast (nt on teenagerist aduldiks kasvanud poisil vaja täiskasvanulikumat tuba vms), aga mul tekkis lihtsalt mõte, et kas päris uue toa ehitamine oleks ka variant. Kui keegi teab, siis aitäh ette ära wink
katsukas
katsukas

Postituste arv : 8
Join date : 30/09/2011

Tagasi üles Go down

Arhidekti amet Sims 3 Ambitionis Empty Re: Arhidekti amet Sims 3 Ambitionis

Postitamine by Reinuvader Esm Nov 14, 2011 2:18 am

Võib ehitada ka uue toa, ainult see läheb liiga kalliks ja arvan, et siis sa ei suuda püsida etteantud eelarves.
Reinuvader
Reinuvader
Tubli liige
Tubli liige

Postituste arv : 242
Join date : 23/07/2009

Tagasi üles Go down

Arhidekti amet Sims 3 Ambitionis Empty Re: Arhidekti amet Sims 3 Ambitionis

Postitamine by Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Tagasi üles

- Similar topics

 :: Sims 3 :: Abi

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele