Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



Logi sisse

Unustasin parooli

Latest topics
» 24 h läbu ja teematut juttu - vol 22
by Tinnnnu Reede Jan 22, 2021 11:04 am

» Tead mis? See on legacy!
by Ananass Reede Aug 07, 2020 4:28 pm

» Kellukese pildikogu
by Ananass Püh Veeb 02, 2020 4:43 pm

» Sims 2 lisaosad
by kristiinahelena Laup Dets 21, 2019 10:05 am

» Elina The Sims 4 pildid - 6 juuni 2018
by melachi the witch Kolm Juun 06, 2018 1:59 pm

» Kellukese pildid
by kelluke Kolm Mai 30, 2018 2:49 pm

» The Carmola Family Pictures from Redisch
by Redisch Laup Juul 11, 2015 10:40 am

» Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja
by Sillylicious Teis Juul 07, 2015 10:40 am

» The Sims 4 Lühitutvustus
by Meow Kolm Veeb 18, 2015 10:43 am


Naljakad juhtumised

+4
Marleen
ssikii
LogiTech♫
Acq
8 posters

Go down

Naljakad juhtumised Empty Naljakad juhtumised

Postitamine by Acq Esm Juul 27, 2009 12:24 am

Kirjutage siia mis on teiega naljakat juhtunud jne.
1)Mul oli nii, et oli kooli vaja minna ja vaatasin, et kell on 10, et ma olen hiljaks jäänud. Nii ruttu kõik kompsud kokku ja minek. Alla jõudes ma vaatasin 10 korda kella ja mul jõudis alles välisukse juures kohale, et kell on 3 öösel happy kui ega see hästi ei lõppenud, läksin magama, aga hommikul eniveis magasin nii sisse, et kooli ei läinudki happy
2) vaatasin kooli garderoobis, et tunnid algavad, hakkasin ülesse jooksma ja fuajeesse jõudsin valudega, sest viimase trepiastme peal ma koperdasin ja lendasin fuaajee põrndal käntsa happy happy vist keegi ei näinud happy
3) mängisin eveliniga korvpalli ja mul tuli püksivöö lahti ( happy awkward ma tean, evelin hõõrus nina alla ka seda, kuigi tema oli see kellel püksilukk lahti tuli koguaeg :d ) igastahes, ma hakkan seda sättima ja samal ajal evelin proovis palli korvi visata, kuigi pall läks vastu korvi äärt ja lendas mulle hooga vastu pead happy
Acq
Acq
Veteranliige
Veteranliige

Postituste arv : 1952
Join date : 25/07/2009
Age : 29

Tagasi üles Go down

Naljakad juhtumised Empty Re: Naljakad juhtumised

Postitamine by LogiTech♫ Reede Juul 31, 2009 3:32 pm

mul jäid näpud hauakivi vahele

LogiTech♫
Veteranliige
Veteranliige

Postituste arv : 4700
Join date : 23/07/2009

Tagasi üles Go down

Naljakad juhtumised Empty Re: Naljakad juhtumised

Postitamine by ssikii Laup Aug 29, 2009 7:22 am

Mul oli niiett ma ärkasin öösel kell kaks ülesse ja ma vaatasin et kell on seitse , ma hakkasin kooliks mingeid riideid otsima võtsin kõik riided kapi sahtlist välja et ühte pluusi kätte saada , aga mu ema ärkas ülesse ja ta tuli inuga mölisema et mida ma koristan kappi kell kaks öösel , ma selgitasin et mulle tundus et kell on seitse ja ma otsisin riideid kooliks , aga ta ei uskunud ;d
ssikii
ssikii
Veteranliige
Veteranliige

Postituste arv : 822
Join date : 22/07/2009
Age : 27
Asukoht : kkeila ;)

Tagasi üles Go down

Naljakad juhtumised Empty Re: Naljakad juhtumised

Postitamine by Marleen Laup Aug 29, 2009 7:26 am

ma ükskord koolis jalutasin. noh tunnid olid lõppemas võinii. hakkasin siis trepist alla minema (meil siuksed suht libedad võinii), muidugi kõik tormavad, ja siis üks poiss kogematta pani mulle jalaga tagant vastu jalga onju. ja mul libises loomulikult jalg alt ära ja panin sealt trepist siukse hooga alla ja muidugi pperseli. happy mul oli nii mark nagu, täitsa lõpp.. happy mammu muidugi sai sellised naerukrambid siis.. happy nagu nii paljud nägid kuidas ma seal perseli käisin.
Marleen
Marleen
Veteranliige
Veteranliige

Postituste arv : 1018
Join date : 23/07/2009
Asukoht : Haapsalu

Tagasi üles Go down

Naljakad juhtumised Empty Re: Naljakad juhtumised

Postitamine by Liiisu. Laup Aug 29, 2009 8:26 am

Läksin hommikul bussipeale, buss hakkas sõitma ja kellegi jalg oli väljas võinii, siis ma koperdasin selle otsa ja oleks peaaegu maha kukkunud. happy (Õnneks sain bussiistmetest kinni ;D)
Liiisu.
Liiisu.
Vana kala
Vana kala

Postituste arv : 340
Join date : 27/08/2009
Age : 25
Asukoht : Somewhere.

Tagasi üles Go down

Naljakad juhtumised Empty Re: Naljakad juhtumised

Postitamine by LogiTech♫ Laup Aug 29, 2009 8:28 am

see ei juhtunud minuga vaid mu tädimehega , hommikult kui ta ülesse ärkas hoidis ta oma teisest käest kinni .aga see oli nii surnud et ta vaatas et see oli kellegi teise käsi ja siis viskas selle nagu minema ehmatusega happy kui ta seda meile näitas oli see nii naljakas

LogiTech♫
Veteranliige
Veteranliige

Postituste arv : 4700
Join date : 23/07/2009

Tagasi üles Go down

Naljakad juhtumised Empty Re: Naljakad juhtumised

Postitamine by Marleen Laup Aug 29, 2009 8:50 am

lol:D
mul tuli praegu üks asi meelde happy nh jälle koolis.. kata või keegi ostis neid sihvkasid või midaiganes onju. ja siis keka tund oli just ,passisime väljas seal akende juures ja siis mingi ma hakkan just välja sülitama onju, ja siis vaatan et keka õps tuleb ,mingi räigelt ehmatasin ära onju. ja siis tüüp tuleb '' mida sa siin teed ? hakake nüüd kohe neid käsitsi korjama'' mingi pidime neid sealt nokkima ja siis pärast keka õps mingi hullult üritas mind järgi teha, mis tal üldse välja ei tulnud '' näed sülitan ka taevasse nüüd'' sülitas endale otsa näkku nagu. täitsa peal kuidas me naeru tagasi hoidsime XDXDXDXD
Marleen
Marleen
Veteranliige
Veteranliige

Postituste arv : 1018
Join date : 23/07/2009
Asukoht : Haapsalu

Tagasi üles Go down

Naljakad juhtumised Empty Re: Naljakad juhtumised

Postitamine by AnnuMušii Teis Dets 08, 2009 7:54 pm

Eks koolis on neid käna käimise suht palju... happy Ükskord mingi tulime mammu ja anniga järsku mingi ma koperdasin ja käisin kõhuli... Siis olen veel mitu korda koolis vastu ust jooksund. Me nagu läksime vist klassiekskursioonile, ja ma vaatasin maha ja järsku lihtsalt nagu käis kolks. Alles siis ma sain aru, et olin vastu ust kõndind. Ma olen veel empsile paps öelnud ja papsile emps öelnud. Käisime nagu sõpsidega koolis ringi siis keegi nagu räägib anektooti vms. ja siis mingid lähevad mööda ja irvitavad siis ma mingi: Oli tõesti nii naljakas we? Ahjaa... Inka tunnis, mingi ma olen Anette onju ja mu pinginaaber on Anete. Ükskord siis õps ütles(me pidime mingit teksti lugema)Anete(rõhutan tähte T), siis mingi Anete alguses ei teinud välja siis mingi pärast ütles: Ma ei ole Anete ma olen Anete! Ma irvasin mingi terve tunni lõpuni. See oli tõesti sama haige kui mingi koolivenna nali! happy Küll siis sai palju naerda!
AnnuMušii
AnnuMušii
Veteranliige
Veteranliige

Postituste arv : 2351
Join date : 23/07/2009
Age : 26

Tagasi üles Go down

Naljakad juhtumised Empty Re: Naljakad juhtumised

Postitamine by -.Cookie.- Teis Nov 01, 2011 7:15 pm

See juhtus mingi 2. klassis :

oli mingi tund ja siis mu klassivend läks vetsu tunniaeg ja kui ta tagasi tuli ss ta mingi näpistas mind ja ma ehmatasin täiega ära ja siis ma peeretasin xDDDDDDDDDDDDDD.
-.Cookie.-
-.Cookie.-
Vana kala
Vana kala

Postituste arv : 277
Join date : 01/05/2011
Age : 25
Asukoht : Pärnu

Tagasi üles Go down

Naljakad juhtumised Empty Re: Naljakad juhtumised

Postitamine by Nutella Esm Sept 03, 2012 9:11 am

Mul isa tegi 1 aprillil nalja ajas mu õed ja mind kell 2 öösel üles ja ütles neile ja mulle, et kell on juba nii palju, et te peate kähku kähku asjad valmis sättima. Ta läks ema juurde samal ajal magama ja meil lollidel kukkus üks riiul riidekapist maha ja seda kuulis ema:) Ja ei ole raske arvata mis ta meiega tegi. Ta läks isaga rääkima aga isa norskas ja norskas ja norskas ega teinud tast välja pärast ütles et ta nägi väga head und smile
Nutella
Nutella
Vana kala
Vana kala

Postituste arv : 305
Join date : 24/07/2012

Tagasi üles Go down

Naljakad juhtumised Empty Re: Naljakad juhtumised

Postitamine by Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele