Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



Logi sisse

Unustasin parooli

Latest topics
» 24 h läbu ja teematut juttu - vol 22
by Tinnnnu Reede Jan 22, 2021 11:04 am

» Tead mis? See on legacy!
by Ananass Reede Aug 07, 2020 4:28 pm

» Kellukese pildikogu
by Ananass Püh Veeb 02, 2020 4:43 pm

» Sims 2 lisaosad
by kristiinahelena Laup Dets 21, 2019 10:05 am

» Elina The Sims 4 pildid - 6 juuni 2018
by melachi the witch Kolm Juun 06, 2018 1:59 pm

» Kellukese pildid
by kelluke Kolm Mai 30, 2018 2:49 pm

» The Carmola Family Pictures from Redisch
by Redisch Laup Juul 11, 2015 10:40 am

» Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja
by Sillylicious Teis Juul 07, 2015 10:40 am

» The Sims 4 Lühitutvustus
by Meow Kolm Veeb 18, 2015 10:43 am


Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja

+55
thesims2deluxe
sgrg173
KittyHello22
Stintsu
Marite:)
Sillylicious
anets
travianboy
Dulcet
Ellii . (K)
aneth
Wantstoknow
-roozacirca-
Mexukene
dDe.JuU
OkeiOlen
r1243
Ananass
Boomie
Eeesi-
xxd
SunshineDream-
Keidzy
Evelin
Kkadiiii
butterfli=)
bonnie
melachi the witch
Plastic
marshmallow<3 .
♥ddannツ♥
ಓiisaa
eliis
ssikii
Yumi
simser
lilcupcake
Elise
Tulla
MinaSuffi
merka
Mammu
Reinuvader
Sandra
AnnuMušii
Roosaketss
brentzz
M.
Kuru.
sugarsweet
Tinnnnu
OlenKerli
Deemonlik Vampiir
LogiTech♫
voldebiku
59 posters

 :: Sims 2 :: Abi

Lehekülg 16, lehekülgi kokku 16 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16

Go down

Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja - Page 16 Empty Re: Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja

Postitamine by thesims2deluxe Püh Mai 06, 2012 7:52 pm

Kas keegi teab, kas selline asi võib juhtuda sellest, et mul olid oma ma reZiimil naabrite majad näidatud?. Kohe räägin, mis juhtus.

Mul 1 sõber ehitas omale mu simsis maja ning järsku tuli teade "application has crashed.."
Kas see võib olla simsi pisiviga või võis olla asi naabrimajade näitamises, sest selle nägemiseks oli väga head arvutit vaja.. Nüüd võtsin naabrimaja reziimi maha ja loodan, et asi on kooras. smile

thesims2deluxe
Algaja
Algaja

Postituste arv : 11
Join date : 26/03/2012

Tagasi üles Go down

Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja - Page 16 Empty Re: Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja

Postitamine by Külaline Püh Mai 06, 2012 8:57 pm

eih, minu teada peaks see tulema sellest, kui sul on tõmmatud asjad, mis on mõeldud lisapakkidele mida sul pole. mul ka vahel tuleb seda, suht harva siiski, seega ma ei viitsi selle vastu veel midagi ette võtta.. samas mul kunagi tuli seda hästi tihti ja siis vist kustutasin downloadsid ära ka. ei tegelt võimalik, et see asi tuleb millestki muust.

Külaline
Külaline


Tagasi üles Go down

Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja - Page 16 Empty Re: Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja

Postitamine by thesims2deluxe Esm Mai 07, 2012 4:57 am

Aga ma pole midagi uut omale juurde tõmmanud... On vaid tavaline deluxe + open for business.

thesims2deluxe
Algaja
Algaja

Postituste arv : 11
Join date : 26/03/2012

Tagasi üles Go down

Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja - Page 16 Empty Re: Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja

Postitamine by Külaline Esm Mai 07, 2012 11:56 am

ah olgu, siis võimalik jah, et arvuti ei ole piisavalt hea.

Külaline
Külaline


Tagasi üles Go down

Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja - Page 16 Empty Re: Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja

Postitamine by travianboy Laup Mai 26, 2012 1:16 pm

Tervist.kas keegi ehk teab,kust ja millise nime alt saaks sellise modi,et vanuritel ei saa olla ainult hallid juuksed
travianboy
travianboy
Vana kala
Vana kala

Postituste arv : 313
Join date : 17/04/2011

Tagasi üles Go down

Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja - Page 16 Empty Re: Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja

Postitamine by sgrg173 Esm Mai 28, 2012 4:07 pm

Seda ei saagi teha,mis on minu jaoks suur pettumus..
sgrg173
sgrg173
Vana kala
Vana kala

Postituste arv : 431
Join date : 23/10/2011
Age : 21

Tagasi üles Go down

Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja - Page 16 Empty Re: Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja

Postitamine by Reinuvader Teis Mai 29, 2012 2:34 am

Miks ei saa? Modi selle jaoks pole ja seda pole ka vaja, sest mõned tõmmatud juuksed pakuvad vanurile teist värvi juukseid ning Bodyshopis saab ka ise vanuri juuste värvi muuta.
Reinuvader
Reinuvader
Tubli liige
Tubli liige

Postituste arv : 242
Join date : 23/07/2009

Tagasi üles Go down

Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja - Page 16 Empty Re: Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja

Postitamine by travianboy Teis Mai 29, 2012 1:52 pm

Okei,ma eile hakkasin mõtlema,et ehk see mingis mänguparanduses sees.
travianboy
travianboy
Vana kala
Vana kala

Postituste arv : 313
Join date : 17/04/2011

Tagasi üles Go down

Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja - Page 16 Empty Re: Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja

Postitamine by sgrg173 Teis Mai 29, 2012 5:06 pm

Aa,ma mõtlesin just ainult mängu valikuid.
sgrg173
sgrg173
Vana kala
Vana kala

Postituste arv : 431
Join date : 23/10/2011
Age : 21

Tagasi üles Go down

Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja - Page 16 Empty Re: Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja

Postitamine by travianboy Reede Okt 19, 2012 8:50 pm

Selline mure,et just ühes peres,kui hakkad helistama,nad võtavad koraa toru ja siis kohe hargile tagasi.Proovisin mängu taas käivitada,ei aidanud.Samas aga teistes peredes saab väga suurepäraselt helistada.Milles võiks probleem olla?
travianboy
travianboy
Vana kala
Vana kala

Postituste arv : 313
Join date : 17/04/2011

Tagasi üles Go down

Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja - Page 16 Empty Re: Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja

Postitamine by Keidzy Laup Okt 20, 2012 7:18 am

Kustuta telefon ära ja osta uus smile Või siis võid proovida selle objekti resetimist boolprop testingcheatsenabled'iga... Aga kui need ei tööta, siis ma ei oska aidata smile
Keidzy
Keidzy
Administraator
Administraator

Postituste arv : 3585
Join date : 14/01/2010
Age : 25
Asukoht : Keila

Tagasi üles Go down

Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja - Page 16 Empty Re: Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja

Postitamine by nnetss Püh Jan 13, 2013 1:58 pm

Uninstallisin Freetime'i, aga unustasin enne downloadsid teise kausta tõsta ja nüüd on need kadunud, kas neid ei ole võimalik kuidagi tagasi saada?

nnetss

Postituste arv : 3
Join date : 06/03/2011

Tagasi üles Go down

Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja - Page 16 Empty Re: Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja

Postitamine by Rondaa Püh Jan 13, 2013 2:33 pm

Kui neid seal kaustas enam ei ole, siis ilmselt mitte jah.
Rondaa
Rondaa
Tubli liige
Tubli liige

Postituste arv : 195
Join date : 21/07/2012
Age : 29
Asukoht : Kambja

https://www.facebook.com/ronda.seegar?ref=tn_tnmn

Tagasi üles Go down

Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja - Page 16 Empty Re: Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja

Postitamine by Linz Reede Veeb 22, 2013 11:40 am

Mul on selline jama, et kui ma kirjutan koodidesse maxmotives , siis see ei anna soovitud tulemust.. Miks? Ma kirjutan maxmotives sisse ja lihtsalt mitte midagi ei juhtu. Kood motherlode igatahes töötab.
Linz
Linz

Postituste arv : 1
Join date : 22/02/2013

Tagasi üles Go down

Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja - Page 16 Empty Re: Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja

Postitamine by Nutella Laup Veeb 23, 2013 6:34 am

maxmotives ei tööta mul kah
Nutella
Nutella
Vana kala
Vana kala

Postituste arv : 305
Join date : 24/07/2012

Tagasi üles Go down

Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja - Page 16 Empty Re: Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja

Postitamine by Rondaa Laup Veeb 23, 2013 8:31 am

Minu arust sellist koodi nagu maxmotives Sims 3'mes enam ei ole. See jäi siis vist Sims 2'le ainult. Vähemalt ka minul pole kunagi see kood töötanud ning kui mul vaja Sim'ide tuju heaks saada, siis kasutan testingCheatsEnabled true ja tirin sellega vajalikud skaalad roheliseks. smile
Rondaa
Rondaa
Tubli liige
Tubli liige

Postituste arv : 195
Join date : 21/07/2012
Age : 29
Asukoht : Kambja

https://www.facebook.com/ronda.seegar?ref=tn_tnmn

Tagasi üles Go down

Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja - Page 16 Empty Re: Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja

Postitamine by Reinuvader Laup Veeb 23, 2013 10:36 am

Rondaa kirjutas:Minu arust sellist koodi nagu maxmotives Sims 3'mes enam ei ole.
See siin ongi Sims 2 teema.
Kui on ainult põhimäng, siis see kood ei töötagi, töötab siis, kui on lisapakk Nightlife või mõni sellest hiljem ilmunud lisapakk.
Rondaa kirjutas: ... kui mul vaja Sim'ide tuju heaks saada, siis kasutan testingCheatsEnabled true ja tirin sellega vajalikud skaalad roheliseks. smile
kui see kood on sees, siis on parem klikata SHIFTI all hoides postkastile ja valida Make Needs Static. Kõigi vajadused lähevad roheliseks ja ei langegi enam alla.
Reinuvader
Reinuvader
Tubli liige
Tubli liige

Postituste arv : 242
Join date : 23/07/2009

Tagasi üles Go down

Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja - Page 16 Empty Re: Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja

Postitamine by Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Lehekülg 16, lehekülgi kokku 16 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16

Tagasi üles

- Similar topics

 :: Sims 2 :: Abi

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele