Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.Logi sisse

Unustasin parooli

Latest topics
» 24 h läbu ja teematut juttu - vol 22
by Tinnnnu Täna kell 12:46 pm

» Tead mis? See on legacy!
by Ananass Reede Aug 07, 2020 4:28 pm

» Kellukese pildikogu
by Ananass Püh Veeb 02, 2020 4:43 pm

» Sims 2 lisaosad
by kristiinahelena Laup Dets 21, 2019 10:05 am

» Elina The Sims 4 pildid - 6 juuni 2018
by melachi the witch Kolm Juun 06, 2018 1:59 pm

» Kellukese pildid
by kelluke Kolm Mai 30, 2018 2:49 pm

» The Carmola Family Pictures from Redisch
by Redisch Laup Juul 11, 2015 10:40 am

» Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja
by Sillylicious Teis Juul 07, 2015 10:40 am

» The Sims 4 Lühitutvustus
by Meow Kolm Veeb 18, 2015 10:43 am


Macie - 1. osa

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2 1, 2  Next

Go down

Macie - 1. osa Empty Macie - 1. osa

Postitamine by Roosaketss on Nelj Aug 12, 2010 2:04 pm

Sissejuhatus
Spoiler:
Macie - 1. osa Screenshot-2-1
Saage tuttavaks Maciega. Macie on kõigest 19. aastane äsja kooli lõpetanud tüdruk, kuid juba omab ta oma maja ja autot. Asi oli nimelt selles, et Macie vanemad tahtsid peale Macie gümnaasiumi lõpetamist, et ta läheks edasi ülikooli õppima, kuid kuna tal oli hoopis teistsugused plaanid oma eluga, siis ei võtnud ta oma vanemaid kuulda ning nood ei tahtnud Maciest enam kunagi midagi kuulda ning ostsid talle teise linna maja ning ka auto.
Nüüd on ta üksi elanud juba 2 nädalat, kuid kõik ei ole siiski nii nagu ta lootis. Nimelt ei ole ta endale ikka veel tööd leidnud ning see tundub ka üsna võimatu, sest absoluutselt kõik töökohad on juba hõivatud. Ning seoses sellega ei ole Maciel ka eriti raha, kuid kõik arved peab ta ise maksma ning ta juba hirmuga ootab kuulõppu, mil saabuvad talle arved. Ta loodab, et need on võimalikult väiksed, kuna raha on tal tõesti väga vähe alles. Ning lisaks ei ole Macie endale veel mitte ühtegi sõbrannat leidnud ning ta tunneb ennast õhtuti seal metsavahel väga üksiku ja kurvana.
Kuid Macie oli sellega siiski üpriski rahul, sest ta ei olnud kunagi oma vanematega hästi läbi saanud ning lõpuks sai ta oma elu elada nii nagu tahtis, mitte ei pidanud koguaeg vanemate pilli järgi tantsima.
Macie ootas oma elult palju rohkemat kui ülikool. Ta tahtis pidutseda ning omale mees leida ja niisama elust rõõmu tunda. Vanematega ühe katuse all elades, ei oleks ta seda kunagi teha saanud.
Macie - 1. osa Screenshot-10
Siin maja Macie elabki. Väike, kuid ühele inimesele täiesti piisav. Maja üsna metsa sees ning Macie naudib seal elamist. Ta võib teha seal kõike, mis tal pähe tuleb, kuid puude varjust ei näe seda ükski teine inimene.
Macie - 1. osa Screenshot-11

Macie - 1. osa Screenshot-12
See on Macie magamistuba, ainuke tuba, mille ta siin majas ise sisustas, kõik teised jäid nii nagu need olid sissekolides. Ta oli üsna rahul oma toaga, alguses tundus see talle natuke tume, kuid nüüdseks on ta juba harjunud.
Macie - 1. osa Screenshot-13
Köök on siis selline. Ta ei ole sellega väga rahul, kuid remontimise jaoks tal ka raha ei ole.
Macie - 1. osa Screenshot-14
Elutoaga ka Macie väga rahul ei ole. See on üsna tühi, kõik vajalik on küll olemas, kuid siiski ei ole see Macie maitse järgi sisustatud. Raha saades võtab ta kindlasti esimese asjana käsile elutoa.
Macie - 1. osa Screenshot-15
Ning viimane ruum on siis vannituba. Sedagi ei ole Macie ise sisustanud, kuid sellegi poolest meeldib see talle üpriski palju.
Nii palju siis Maiciest ja ta majast seekord. Rohkemat temast saate lugeda juba järgmistes osades.
1. osa
Spoiler:
Macie - 1. osa Screenshot
"No ma ei saa aru noh. Mitte ühtegi tööpakkumist, mitte ainsamatki. Mis linn see on, ma ei saa aru noh." ütles Macie ühel ilusal laupäeva hommikul internetis töökuulutusi otsides iseendale.
Nüüdseks oli ta juba 3 nädalat siin linnas elanud, kuid ikka mitte ühtegi töökuulutust. See tundus Maciele juba imelik, kuid kuna see oli ka üsna väike linn, siis otsustas ta edasi otsida. Tal ei jäänudki tegelikult muud üle, tal oli raha ainult 200 krooni järel ning sellega saab heal juhul ainult nädal aega hakkama, kuid täpselt nädala pärast tulevad ka elektri ja vee arved, mis tuleb ära maksta.
Ka ei olnud Macie endale ühtegi sõbrannat leidnud, aga ega ta eriti ei olnudki üritanud. Enamasti tegeles ta töö otsimisega ja enda sisseseadmisega majja. Linnas käis ta vaid toidupoes ja vahest harva ka pargis.
"Ah tühja kah sellest tööst praegu." mõtles Macie ja lülitas arvuti kinni. Kuna tal oli tõesti igav ning tal ei olnud ka kellegagi suhelda, siis otsustas ta linna minna. Ta lootis, et äkki ta tutvub kellegagi ning saab endale tema kaudu töö. Noh nagu öeldakse, lootus on lollide lohutus.
Macie - 1. osa Screenshot-2
Mõeldud-tehtud. Macie käis pesemas ning tegi ennast korda ja hakkas linna poole liikuma. Õnneks bensiini sai ta osta oma isa firmakaardiga, nii et sellega tal probleeme ei tulnud. Sellest veel puuduks, et ta peaks bensiini ka ostma oma raha eest.
Macie - 1. osa Screenshot-3
Pargis ei tundunud esmapilgul kedagi põnevat olevat. Nii istuski Macie purskkaevu äärele ja jäi ümbrust vaatama. Tegelikult oli pargis rahvast küll - noored emad oma lastega, kuid need ei tundnud Maciest erilises vaimustuses olevat.
Maciel tekkis suur kihk purkkaevu seepi valada, sest sellest linnast oli tal juba tõesti kõrini, kuid ta hoidis ennast tagasi.
Kui Macie oleks iseenast saanud kõrvalt vaadata, siis ei oleks ta ilmselt äragi tundnud seda Maciet, kes siin oli. Varem oli ta olnud väga seikluhimuline ja lõbujanuline, iga õhtu oli pidu olnud. Kuid siin, Macie istus iga õhtu kodus, vaatas lakke ja igatses oma vana elu tagasi, eriti just oma sõbrannasid ja neid pidusid mis neil koos olid olnud.
Macie - 1. osa Screenshot-4
Eemal nägi ta ühte vanemat meest malet mängimas. Maciel oli tõsine suhtlemis vajadus ning ta läks mehega tutvust tegema. Ka ta ise oli sellest väga üllatunud, sest tavaliselt nii vanade meestega ta ei suhelnud. Kuid igavuse peletamiseks oli Macie tol hetkel kõigega nõus.
Macie - 1. osa Screenshot-5
"Tere. Minu nimi on Macie. Ma olen siin linnas suht uus." tutvustas Macie ennast ja surus mehel kätt.
"Oi tere kallike, minu nimi on Boyd, aga ma vist olen natuke vana sinu jaoks või mis?" naeris Boyd, "ning lisaks olen ma veel abielus ja mul on üks sinu vanune tütargi."
Macie naeratas talle vastu.
Macie - 1. osa Screenshot-6
Mitte vist, vaid kindlasti oligi Boyd tema jaoks natuke vana. Mitte ainult välimuselt, vaid ka iseloomu poolest ning ka muidugi sellepoolest, et Boydil oli olemas naine ja täiskasvanud tütar.
Macie - 1. osa Screenshot-7
Macie rääkis veel natuke Boydiga viisakalt juttu, kuid erilist huvi mees temas ei tekitanudki. Nii jättiski ta mehega viisakalt hüvasti, öeldes et tal hakkas kiire.
Macie - 1. osa Screenshot-8
Ta ei olnud täna midagi söönud ning tühi kõht hakkas üsna tunda andma juba. Macie mõtles küll koju sööma minna, kuid teepeale jäi talle üks restoran ning ta otsustas sinna sööma minna.
Macie - 1. osa Screenshot-9
Auto aknast nägi ta ühte suhteliselt ilusat meest restorani ees seismas, kuid selleks ajaks, kui ta auto pargitud sai, oli mees jõudnud juba ära minna. Sellest oli Maciel muidugi kahju kuna lõpuks oli ta näinud talle sobivat meest.
Macie - 1. osa Screenshot-10
Ta ei lasknud sellest väga end heidutada ning hakkas söögikoha ukse poole kõndima. Eemal, põõsaste juures, nägi ta ühte meest kes justkui nagu oleks naeratanud talle, kuid Macie arvas, et küllap on tema taga selle mehe naine või midagi sellist.
Macie - 1. osa Screenshot-11
"Tere. Ma nägin teid sealt eemalt, te tundusite väga kena olevat. Minu nimi on Leighton, sõpradele Leg." ütles mees.
"Tüüpiline naistemees." mõtles Macie ning naerates Legile.
"Minu nimi on Macie." vastas ta.
"Väga meeldiv tutvuda. Kas sa oled siin linnas uus? Ma nagu ei mäleta, et ma sind kunagi oleks näinud, kuid nii ilus tütarlaps püsiks mul ometigi meeles." rääkis Leg. Maciele tundus mehe jutt natuke kahtlasena, kuid ta oli ainuke inimene, kes Maciet täna märganud oli, lisaks oli ta mees ning üldse mitte kole mees.
Macie - 1. osa Screenshot-12
Niimoodi mehega rääkides...
Macie - 1. osa Screenshot-13
...ja naerdes sai Macie aru kui vale võib esmamulje tegelikult olla. Leighton oli tegelikult väga sõbralik ja tore mees ning ta isegi natuke hakkas juba Maciele meeldima.
Macie - 1. osa Screenshot-14
"Kuule, see et kas sul nagu tüdruk ka on või?" küsis Macie kogeledes. Ta oli tahtnud juba tükk aega seda küsimust küsida, kuid kartis vastust kuuldes pettuda.
"Ei ole, aga sul poissi?" küsis Leg vastu.
"Eip, mul ei ole poissi." vasras Macie ning oli mõnes-mõttes Legi vastuse üle rõõmus, tal oleks siis ilmselt võimalus, kui Leg talle väga meeldima hakkaks.
"Nii et sa tuled siis minuga täna õhtul välja onju." ütles Leighton naerdes.
"Kuhu?" küsis Macie.
"Ujulasse." vastas Leg.
"Ujulasse?" küsis Macie imestunult.
"Ujulasse jap, mulle väga meeldib ujuda. Vaata et sa siis ujumisriided ka kaasa võtad ning saame kell kaheksa seal kokku, eks." rääkis Leg.
Macie oli natuke üllatunud sellise pakkumise peale, kuid ta oli nõus ning nad jätsid hüvasti.
Macie - 1. osa Screenshot-15
Leightoniga rääkides oli Macie ära unustanud oma tühja kõhu ning nii ta telliski endale ühe hot-dogi ning asus seda suure isuga sööma.
Macie - 1. osa Screenshot-16
Koju tagasi jõudes pani Macie oma juuksed patsi ning pakkis ujumis asjad kokku. Seejärel asus ta ennast peeglist vaatama.
"Appi, milliseks mu näonahk jälle läinud on, nagu oleks jälle teismeline." rääkis Macie omaette.
Kuna kell oli juba pool kaheksa ning Maciel kõik asjad koos, asuski ta minema.

Tegin siis uue jutu. Ootan kommetaare smile


Viimati muutis seda Roosaketss (Püh Aug 15, 2010 1:39 pm). Kokku muudetud 2 korda
Roosaketss
Roosaketss
Veteranliige
Veteranliige

Postituste arv : 3838
Join date : 25/07/2009
Asukoht : Tartu

Tagasi üles Go down

Macie - 1. osa Empty Re: Macie - 1. osa

Postitamine by Külaline on Nelj Aug 12, 2010 2:08 pm

Tore. Oleks huvitav midagi lugeda.

Külaline
Külaline


Tagasi üles Go down

Macie - 1. osa Empty Re: Macie - 1. osa

Postitamine by Roosaketss on Nelj Aug 12, 2010 2:12 pm

Et teen edasi või? smile
Roosaketss
Roosaketss
Veteranliige
Veteranliige

Postituste arv : 3838
Join date : 25/07/2009
Asukoht : Tartu

Tagasi üles Go down

Macie - 1. osa Empty Re: Macie - 1. osa

Postitamine by Külaline on Nelj Aug 12, 2010 2:13 pm

Jaaa.

Külaline
Külaline


Tagasi üles Go down

Macie - 1. osa Empty Re: Macie - 1. osa

Postitamine by Roosaketss on Nelj Aug 12, 2010 3:45 pm

Rohkem ei tulegi kommentaare? On üldse mõtet edasi teha?
Roosaketss
Roosaketss
Veteranliige
Veteranliige

Postituste arv : 3838
Join date : 25/07/2009
Asukoht : Tartu

Tagasi üles Go down

Macie - 1. osa Empty Re: Macie - 1. osa

Postitamine by Kkadiiii on Nelj Aug 12, 2010 3:59 pm

Tee edasi smile
Ilus sim ja tutvustus oli ka huvitav happy
Kkadiiii
Kkadiiii
Veteranliige
Veteranliige

Postituste arv : 1097
Join date : 17/12/2009
Age : 25
Asukoht : Rapla

Tagasi üles Go down

Macie - 1. osa Empty Re: Macie - 1. osa

Postitamine by Külaline on Nelj Aug 12, 2010 4:08 pm

Ja Roosaketss? Kuidas sa oskad nii ilusaid maju teha? Mul tulevad nad kõik nii lagedad ja koledad. Õpeta mulle kaa!

Külaline
Külaline


Tagasi üles Go down

Macie - 1. osa Empty Re: Macie - 1. osa

Postitamine by Roosaketss on Nelj Aug 12, 2010 4:09 pm

Ilus? happy Ise ma küll ei arva, et ilus. Aga noh ma teen selliseid pisikesi maju, kuhu ei mahu väga palju mööblit ja siis nad ei tule lagedad smile
Roosaketss
Roosaketss
Veteranliige
Veteranliige

Postituste arv : 3838
Join date : 25/07/2009
Asukoht : Tartu

Tagasi üles Go down

Macie - 1. osa Empty Re: Macie - 1. osa

Postitamine by Külaline on Nelj Aug 12, 2010 4:23 pm

Tõesti, väga ilus maja happy

Ja juttu tee ikka edasi smile

Külaline
Külaline


Tagasi üles Go down

Macie - 1. osa Empty Re: Macie - 1. osa

Postitamine by OkeiOlen on Nelj Aug 12, 2010 5:40 pm

Tee edasi. Aga kas gümnaasium pole mitte sama mis ülikool? Muidu väga hea happy
OkeiOlen
OkeiOlen
Vana kala
Vana kala

Postituste arv : 333
Join date : 06/01/2010
Age : 22
Asukoht : Eesti :)

Tagasi üles Go down

Macie - 1. osa Empty Re: Macie - 1. osa

Postitamine by Külaline on Nelj Aug 12, 2010 5:45 pm

Gümnaasium ei ole sama mis ülikool.

Külaline
Külaline


Tagasi üles Go down

Macie - 1. osa Empty Re: Macie - 1. osa

Postitamine by OkeiOlen on Nelj Aug 12, 2010 6:08 pm

Aa.. ma sain alles nüüd aru. Oh jah, ma olen ikka tark küll jah..
OkeiOlen
OkeiOlen
Vana kala
Vana kala

Postituste arv : 333
Join date : 06/01/2010
Age : 22
Asukoht : Eesti :)

Tagasi üles Go down

Macie - 1. osa Empty Re: Macie - 1. osa

Postitamine by Külaline on Nelj Aug 12, 2010 6:24 pm

Oled küll... tongue

Külaline
Külaline


Tagasi üles Go down

Macie - 1. osa Empty Re: Macie - 1. osa

Postitamine by Keidzy on Nelj Aug 12, 2010 6:55 pm

Ok, ma juhin OT ära.
Sim on ilus, ja maja kah lahe.
Jutu kohta, et hea, sisukas jne, ning kindlasti jätka!
Keidzy
Keidzy
Administraator
Administraator

Postituste arv : 3585
Join date : 14/01/2010
Age : 22
Asukoht : Keila

Tagasi üles Go down

Macie - 1. osa Empty Re: Macie - 1. osa

Postitamine by Roosaketss on Nelj Aug 12, 2010 7:56 pm

Aitäh kõigile smile
Homme tuleb ilmselt esimene osa smile
Roosaketss
Roosaketss
Veteranliige
Veteranliige

Postituste arv : 3838
Join date : 25/07/2009
Asukoht : Tartu

Tagasi üles Go down

Macie - 1. osa Empty Re: Macie - 1. osa

Postitamine by Külaline on Reede Aug 13, 2010 4:55 am

Nonii. Täna tuleb siis?

Külaline
Külaline


Tagasi üles Go down

Macie - 1. osa Empty Re: Macie - 1. osa

Postitamine by xxd on Reede Aug 13, 2010 7:12 am

Kindlasti jätka. Väga lahe jutt.
Kena sim kah. Ja maja mulle kah meeldib. smile

xxd
Veteranliige
Veteranliige

Postituste arv : 3634
Join date : 16/01/2010
Age : 21

Tagasi üles Go down

Macie - 1. osa Empty Re: Macie - 1. osa

Postitamine by Roosaketss on Reede Aug 13, 2010 8:30 am

Nupzu: Jap

ssuperlehm: Aitäh smile
Roosaketss
Roosaketss
Veteranliige
Veteranliige

Postituste arv : 3838
Join date : 25/07/2009
Asukoht : Tartu

Tagasi üles Go down

Macie - 1. osa Empty Re: Macie - 1. osa

Postitamine by Keidzy on Reede Aug 13, 2010 8:32 am

Täna tuleb?
Väga hea, ma ootan siis.
Keidzy
Keidzy
Administraator
Administraator

Postituste arv : 3585
Join date : 14/01/2010
Age : 22
Asukoht : Keila

Tagasi üles Go down

Macie - 1. osa Empty Re: Macie - 1. osa

Postitamine by Roosaketss on Reede Aug 13, 2010 8:28 pm

Uus osa esimeses postis! smile
Roosaketss
Roosaketss
Veteranliige
Veteranliige

Postituste arv : 3838
Join date : 25/07/2009
Asukoht : Tartu

Tagasi üles Go down

Macie - 1. osa Empty Re: Macie - 1. osa

Postitamine by Kkadiiii on Reede Aug 13, 2010 9:08 pm

Uuutt!!! mulle nii meeldib smile tahan ka nüüd sims3 happy
Kkadiiii
Kkadiiii
Veteranliige
Veteranliige

Postituste arv : 1097
Join date : 17/12/2009
Age : 25
Asukoht : Rapla

Tagasi üles Go down

Macie - 1. osa Empty Re: Macie - 1. osa

Postitamine by Külaline on Laup Aug 14, 2010 5:40 am

Nii hea osa! Edasi!

Külaline
Külaline


Tagasi üles Go down

Macie - 1. osa Empty Re: Macie - 1. osa

Postitamine by xxd on Laup Aug 14, 2010 6:51 am

Oh, väga hea. Edasi smile

xxd
Veteranliige
Veteranliige

Postituste arv : 3634
Join date : 16/01/2010
Age : 21

Tagasi üles Go down

Macie - 1. osa Empty Re: Macie - 1. osa

Postitamine by Roosaketss on Püh Aug 15, 2010 1:39 pm

Edasi teen ilmselt järgmisel nädalal, ehk siis sellel, mis nüüd tuleb happy
Aitäh ka kõigile smile
Roosaketss
Roosaketss
Veteranliige
Veteranliige

Postituste arv : 3838
Join date : 25/07/2009
Asukoht : Tartu

Tagasi üles Go down

Macie - 1. osa Empty Re: Macie - 1. osa

Postitamine by Tulla on Esm Aug 16, 2010 3:32 pm

palun jätka smile
Tulla
Tulla
Moderaator
Moderaator

Postituste arv : 2953
Join date : 31/07/2009
Age : 22
Asukoht : tallinn

http://tuulivonh.blogspot.com

Tagasi üles Go down

Macie - 1. osa Empty Re: Macie - 1. osa

Postitamine by Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2 1, 2  Next

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele