Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



Logi sisse

Unustasin parooli

Latest topics
» 24 h läbu ja teematut juttu - vol 22
by Tinnnnu Reede Jan 22, 2021 11:04 am

» Tead mis? See on legacy!
by Ananass Reede Aug 07, 2020 4:28 pm

» Kellukese pildikogu
by Ananass Püh Veeb 02, 2020 4:43 pm

» Sims 2 lisaosad
by kristiinahelena Laup Dets 21, 2019 10:05 am

» Elina The Sims 4 pildid - 6 juuni 2018
by melachi the witch Kolm Juun 06, 2018 1:59 pm

» Kellukese pildid
by kelluke Kolm Mai 30, 2018 2:49 pm

» The Carmola Family Pictures from Redisch
by Redisch Laup Juul 11, 2015 10:40 am

» Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja
by Sillylicious Teis Juul 07, 2015 10:40 am

» The Sims 4 Lühitutvustus
by Meow Kolm Veeb 18, 2015 10:43 am


MMAS ankeedi tulemused

+2
Meow
sugarsweet
6 posters

Go down

MMAS ankeedi tulemused Empty MMAS ankeedi tulemused

Postitamine by sugarsweet Esm Jan 25, 2010 9:18 pm

Britta Baker
1.
Modell: Simm on üsna isikupärane ja kena. Olek ja poos on aga natuke viletsad. 4p
Kompositsioon: See, et põrand paistab rikub asja ära. Üldine kompositsioon ei ole ka kõige parem. 2p

2.
Modell: Huvitavate näojoonte & välimusega simm. Kuid näoilme on natukene uimas ning isegi sellise võtte abil oleks pidanud simm natukene vaeva nägema. 3.5p
Kompositsioon: Põrand oleks pidanud olema hallikas/valge. Valgus tuleb ka valelt poolt. 2p

3.
Modell: Tohutult huvitava näoga, aga nii kuri. Ma olen alati arvanud, et kui on väga hele nahk ja tumedad juuksed, et siis on vaatepilt kohutav, aga siin on ehe näide, mis räägib täiesti vastupidist. 4p
Kompositsioon: 4p

Melissa Wisconsin
1.
Modell: Simm on väga kena ja originaalne. Samas tagumisel pildil jätab ta kuidagi ebakindla mulje. 4p
Kompositsioon: Vastab igati nõuetele aga midagi väga erilist ka pole. Oleksid võinud natuke rohkem sättida ja tagumise pildi mitte nii äärde lükata. 3p

2.
Modell: Simm on kena, kuid vajab totaalset muutumist. Sest sellise soengu jaoks on ta liiga noor. 3p
Kompositsioon: Ära amputeeri simmilt jalgu! muidu on hea, kuid midagi on natukene puudu. 2p

3.
Modell: Hästi armas pruunisilmne tütarlaps. 5p
Kompositsioon:5p

Jaslene Robles
1.
Modell: Näeb välja üsnagi võlts ja üle meigitud. Sinised silmad ei sobi nii tumeda naha ja juustega ka üldse. 1p
Kompositsioon: Täispikkuses pilt on väga väike ja see, et põran paistma on jäänud ei jäta ka head muljet. 1p

2.
Modell: Omapärane sim, kuid liialt meiki ning kui ta tahab modellinduses läbi lüüa peab ta ilmselt läätsi kandma hakkama. 2p
Kompositsioon: väike pilt, põrand 2.5p

3.
Modell: Suurepärane ilu! 5p
Kompositsioon:4p


Meg Grystal
1.
Modell: Üldiselt kena, väga ilusad silmad. Poosid pole aga väga head, häirib just see alumine pilt, mis pole just väga modellilik. 3p
Kompositsioon: Taust on väga kena, heledam nurk jätab hea mulje. Värvid sobivad ka hästi kokku. Siiski rikuvad modelli poosid ja nurgad, mille alt pildistanud oled üldmuljet. 3p

2.
Modell: lihtne ja ilus simm. Omapärane. Kuid näoilmed rikuvad asja. 3p
Kompositsioon: täispikkuses pilt(?) simm nagu kardaks kaamerasse vaadata. 1.5p

3.
Modell: Lõug läheb väga teravaks, aga muidu on päris kena tüdruk. 4p
Kompositsioon: 3p

Cherly Monty
Modell: Kasuk räägib see, et simm pole selline klassikaliselt ilus vaid selline isemoodi ja meeldejääv. Temaga saab kindlasti huvitavaid pilte teha, kui oskad seda ära kasutada.
Poosidega ma aga rahul ei ole, õigemini polegi sa mingit poosi kasutanud. 4p
Kompositsioon: Mitte kõige parem, pilt on pikkupidi venitatud ja natuke rohkem tausa võiks näha olla. 2p

2.
Modell: ebanormaalselt pika näoga & juustevärv, ega midagi ei sobi kokku+ poosid on kehvad. 1p
Kompositsioon: pilt on veninud(?), kõik oleks nagu hunnikus.. 2p

3.
Modell: Ta on omapärase näoga, kuid ma ei arva, et modellinduses läbi lööks. Ootan huviga esimest vooru, et näha millega sa suudad üllatada. 2p
Kompositsioon: 2p

Zara Larrson
1.
Modell: Naeratus rikub näoilme ära. Kehakeel ja poos pole ka suurem asi, oleksid võinud kahele pildile vähemalt erinevad poosid panna. 1p
Kompositsioon: Oleksid võinud ikka nõuetest kinni pidada. Suvaline uks taustal pole ikka sama, mis ühevärviline foon. 1p

2.
Modell: hmm.. soeng & naeratus rikuvad nägu, poos on mittemidagi ütlev. Kuidagi jässakas on ka. 1p
Kompositsioon: reeglid? 0p

3.
Modell: Mulle meeldib sünnimärk põsel, see teeb ta eriliseks. Ta ei näe üldse 23-aastane välja. Mina pakuks küll, et 18. 3p
Kompositsioon:3p

Emma Thompson
Modell: Väga kena ja isikupärane. Ka poos on hea. 5p
Kompositsioon: Üldmulje on väga hea, taust on ka kena. Modell sobib hästi pildile. 5p

2.
Modell: Väga huvitav sim. Kuid natukene liiga kollane?(vb on minu ekraani süü;D) 4.5p
Kompositsioon: taust olek võinud ühevärviline olla, muidu on kõik tiptop. 4.5p

3.
Modell: Oi.. esimene hetk oli, et issand kui valge nahaga tüdruk. Nägu on kuidagi väga piklik. Ilmselt on selles süüdi tema nina. 2p
Kompositsioon: 4p

London Smitherson
1.
Modell: Raske on hinnata kuna sim on teisest mängust. Väga head muljet ei jäta, modell on väga vihase ilmega ja keskmiste piltide poosid pole ka väga head. Samas vasakpoolsel pildil pole väga vigagi. 2p
Kompositsioon: Mulle meeldib see nelja-pildi-lahendus. Portree pildid pole aga väga õnnestunud. 2p

2.
Modell: sim näeb kuri välja, kuid muidu ei ole nagu vigagi. 2.5p
Kompositsioon: huvitav pildilahendus. 3p

3.
Modell: Täiesti tavaline nägu, minu jaoks mitte midagi erilist. 2p
Kompositsioon: 2p

Dora Tea
1.
Modell: Omamoodi, kena ja nooruslik. Poosid on head ja jätavad sellise enesekindla mulje. 4p
Kompositsioon: Sellele pildile oleks rohkem sobinud heledam foon, praegu on kogu pilt natuke liiga tume. Simmi oled samas pildile hästi paigutanud. 4p

2.
Modell: huvitav sim. Omapärane. 4p
Kompositsioon: portreepilt oleks võinud olla lähemalt. 4p

3.
Modell: Karm nägu, kuid tohutult omapärane. Samuti veidikene üleolev. 4p
Kompositsioon: 4p

Bridget Sunflower
1.
Modell: Kehakeel on okei, samas ka mitte midagi erilist ja huvitavat. Pikslisus siiski häirib. 1p
Kompositsioon: Üldmulje pole hea. Põranda paismine on esimene asi, mis pilti rikub. Sulavate servadega portreepilt ei ole ka siia väga sobiv. Kolmandaks jääb pilt liiga lagedaks. 1p

2.
Modell: Ilus sim, kuid ülepakutud riietus& aksessuaarid 3p
Kompositsioon: põrand paistab, mis häirib. Kuidagi tühi. 1p

3.
Modell: Hästi ilus neiu. Mõnusalt pikad juuksed ning kena soeng. Super! 5p
Kompositsioon: 3p

Lily Sacred
1.
Modell: Väga kena. Simm on selline veidi lapselik ja häbelik aga see just sobibgi ja muudab eriliseks. Kehakeel ja välimus on väga hästi kooskõlas. 5p
Kompositsioon: Lihtne ja ilus. Pole millegiga üle pakutud ja puudu ka midagi ei jää. Värvid on väga kenad. 5p

2.
Modell: Välimus on kena, näeb oma vanuse kohta noorem välja, mis on väga hea. Kehakeel on sobiv(temale vastav) 5p
Kompositsioon: Kõik on nii nagu peab. 5p

3.
Modell: Väga kena tütarlaps. Tundub hästi hoolitsetud ning pisut tagasihoidlik. Suurepärane välimus. 5p
Kompositsioon: 5p

Sarah Tiroo
1.
Modell: Ei näe midagi erilist ega omapärast. Väga tavaline. Eriti kesiseks jääb see täispikkuses pilt: 1p
Kompositsioon: Mustad raamid ja tausta värvus ei sobi selle pildiga kuigi hästi. Üldmulje pole väga hea. 1p

2.
Modell: Liiga meigitud & soneg ei sobi, eks näis, mis edaspidi juhtub. 1p
Kompositsioon: Ära amputeeri jalgu & see taust ei ole hall. 1.5p

3.
Modell: Kahjuks ei leia ma temas mitte midagi erilist. 2p
Kompositsioon: 2p

Sandra Dorfil
1.
Modell: Nahavärv ja meik ei ole väga head. Lühike soeng on samas hea. 1p
Kompositsioon: Taustaga olen rahul, lihtne ja valge. Varju lisamine oli ka hea. Tagumine täispikk pilt sobib, kuid portree pilt ei ole just kõige parem. Nurk pole hea ja sim ei näe lähedalt eriti kena välja. 2p

2.
Modell: Liiga meigitud & see soeng ei sobi natukene uimas/ nutune tundub ka olema. 1p
Kompositsioon: taust on väga sobiv, portree ei ole hea. 2p

3.
Modell: Oleks juuksed tumedamad meenutaks veidi Rihannat. Kulmud on liiga peenikesed, kaugelt vaadates tundub nagu neid polekski. 3p
Kompositsioon: 4p

Jaycee Hyde
1.
Modell: Punakas juuksevärv ja nahatoon toob omapära. Poosid ja kehakeel on samuti head. 5p
Kompositsioon: Pildi üldmulje on selline keskmine. Oleksid võinud portree pildi veelgi lähemalt ja otsevaates teha. Kuid ka praegu pole halb. 3p

2.
Modell: Huvitav, omapärane & mulle meeldib ta silmakuju, kuid miski häirib. 4.5p
Kompositsioon: Ära amputeeri jalgu. portreepilt oleks võinud olla lähemalt. 2p

3.
Modell: Ilusad punased juuksed, kuid ta tundub pisut kuri ja üleolev. 3p
Kompositsioon: 5p

Minnie Joy
1.
Modell: Simm on kena, kuigi veidi ehk tavaline. Tagumine poos mulle meeldib kuid portree pildil on väga kena näoilme. 4 p
Kompositsioon: See, et täispikk pilt on igast küljest justkui ära lõigatud häirib. Portreepilt oleks võinud olla lähemalt tehtud. Samas värvid on pildil väga head. 3p

2.
Modell: Sim on tavaline, kuid eks näis, mis edaspidi juhtuma hakkab. 3p
Kompositsioon: täispikk pilt pmst puudub. Portreepilt oleks võinud olla lähemalt. 3p

3.
Modell: Mulle väga meeldib see sim. Näeb välja väga noor ja ilus. Eriti mulle meeldivad tema mustad juuksed ja mõnusalt paksud huuled. 5p
Kompositsioon:5p

Taylor Reed
1.
Modell: Simm on hästi jäänud just portree piltidel. Samas täispikal pildil pole poos ja olek just kõige paremad. 4p
Kompositsioon: Pilt on üldiselt ilusti kujundatud ja läbimõeldud. 5p

2.
Modell: sim on kena, kuid tumedad kulmud kohe mitte ei lähe, poos täispikal pildil ei ole ka just kiita. 3.5p
Kompositsioon: hästi läbimõeldud, 5p

3.
Modell: Tõsine tüdruk. Ilus blondiin. Midagi jääb puudu ja sellepärast maximum punkte ei saa. 4p
Kompositsioon: 5p


Simone Luna Lestrange
1.
Modell: Simm on veidi liiga tavaline/traditsiooniline. Oleksid võinud teha midagi originaalsemat. Kehakeel ja poosid ei tundu kõige paremad. Ühel jalal seismine ei sobi just eriti ankeetfotole. 3p
Kompositsioon: Üldmulje on siiski hea. Põhiliselt rikuvad asja ära poosid. 3p

2.
Modell: Sim on normaalne, kuid modellinduse jaoks peab ta kahjuks selle needi eemaldama. Tundub olema selline veiderdaja.3.5p
Kompositsioon: hall taust? portree oleks võinud olla lähemalt. 2p

3.
Modell: Mulle väga väga meeldib. Midagi halba ei ole öelda. 5p
Kompositsioon: 5p


Spoiler:


Viimati muutis seda sugarsweet (Nelj Jan 28, 2010 2:38 pm). Kokku muudetud 1 kord

sugarsweet
Administraator
Administraator

Postituste arv : 1750
Join date : 23/07/2009
Age : 32

Tagasi üles Go down

MMAS ankeedi tulemused Empty Re: MMAS ankeedi tulemused

Postitamine by Meow Teis Jan 26, 2010 9:45 am

Britta Baker
Modell: 11,5
Kompositsioon: 8

Melissa Wisconsin
Modell: 12
Kompositsioon: 10

Meg Crystal
Modell: 10
Kompositsioon: 7,5

Cherly Monty
Modell: 7
Kompositsioon: 6


Zara Larrson
Modell: 5
Kompositsioon: 4


Emma Thompson
Modell: 11,5
Kompositsioon: 13,5


London Smitherson
Modell: 6,5
Kompositsioon: 7


Dora Tea
Modell: 12
Kompositsioon: 12


Bridget Sunflower
Modell: 9
Kompositsioon: 5


Lily Sacred
Modell: 15
Kompositsioon: 15


Sarah Tiroo
Modell: 4
Kompositsioon: 4,5


Sandra Dorfil
Modell: 5
Kompositsioon: 8


Jaycee Hyde
Modell: 12,5
Kompositsioon: 10


Minnie Joy
Modell: 12
Kompositsioon: 11


Taylor Reed
Modell: 11,5
Kompositsioon: 15


Simone Luna Lestrange
Modell: 11,5
Kompositsioon: 10
Meow
Meow
Veteranliige
Veteranliige

Postituste arv : 510
Join date : 07/08/2009

Tagasi üles Go down

MMAS ankeedi tulemused Empty Re: MMAS ankeedi tulemused

Postitamine by SunshineDream- Teis Jan 26, 2010 5:05 pm

Mnjaa... Mul pole programmi millega pilte töödelda mul mingi windowsi oma on ja sellega saan mina hakkama ikka küll no idee järgi kui keegi oskab mind selle programmiga aidata siis võiks kirja posti saata. programmi nimi on: Microsoft Digital Imege Starter Edition 2006 Editor
SunshineDream-
SunshineDream-
Veteranliige
Veteranliige

Postituste arv : 605
Join date : 22/07/2009
Age : 31

Tagasi üles Go down

MMAS ankeedi tulemused Empty Re: MMAS ankeedi tulemused

Postitamine by eliis Teis Jan 26, 2010 5:10 pm

Oi, kolmas žürii liige on ikka ka?
eliis
eliis
Veteranliige
Veteranliige

Postituste arv : 718
Join date : 22/07/2009
Age : 32

Tagasi üles Go down

MMAS ankeedi tulemused Empty Re: MMAS ankeedi tulemused

Postitamine by sugarsweet Teis Jan 26, 2010 5:55 pm

jep, tegi ära, simser.

sugarsweet
Administraator
Administraator

Postituste arv : 1750
Join date : 23/07/2009
Age : 32

Tagasi üles Go down

MMAS ankeedi tulemused Empty Re: MMAS ankeedi tulemused

Postitamine by Keidzy Reede Veeb 19, 2010 9:03 pm

Sarah Tiroo??? Mida? Minu teada oli ikka Sarah Trioo.
Keidzy
Keidzy
Administraator
Administraator

Postituste arv : 3585
Join date : 14/01/2010
Age : 25
Asukoht : Keila

Tagasi üles Go down

MMAS ankeedi tulemused Empty Re: MMAS ankeedi tulemused

Postitamine by Cissy Püh Veeb 21, 2010 2:57 pm

On jah. Minu modell.
Cissy
Cissy
Tubli liige
Tubli liige

Postituste arv : 160
Join date : 09/10/2009
Asukoht : Tallinn

Tagasi üles Go down

MMAS ankeedi tulemused Empty Re: MMAS ankeedi tulemused

Postitamine by Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele