Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



Logi sisse

Unustasin parooli

Latest topics
» 24 h läbu ja teematut juttu - vol 22
by Tinnnnu Reede Jan 22, 2021 11:04 am

» Tead mis? See on legacy!
by Ananass Reede Aug 07, 2020 4:28 pm

» Kellukese pildikogu
by Ananass Püh Veeb 02, 2020 4:43 pm

» Sims 2 lisaosad
by kristiinahelena Laup Dets 21, 2019 10:05 am

» Elina The Sims 4 pildid - 6 juuni 2018
by melachi the witch Kolm Juun 06, 2018 1:59 pm

» Kellukese pildid
by kelluke Kolm Mai 30, 2018 2:49 pm

» The Carmola Family Pictures from Redisch
by Redisch Laup Juul 11, 2015 10:40 am

» Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja
by Sillylicious Teis Juul 07, 2015 10:40 am

» The Sims 4 Lühitutvustus
by Meow Kolm Veeb 18, 2015 10:43 am


Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja

+35
Pätu--
Kätuu
kirmikarmihuntkoer
-.Cookie.-
KevinMuso
Defaire
litttlef
devilish
CleoDeNile
merka
johannajog
melanyyr
KkohevMuff2n
Marite:)
-roozacirca-
razorbladecupcake
xxd
LittleMissy
Cosmo
annilotte
anets
nannou
haisuloom
Tinnnnu
MinaSuffi
marias1
melachi the witch
dDe.JuU
Reinuvader
Kikzu
Keidzy
Johhi
AnnuMušii
karoli-
Roosaketss
39 posters

 :: Sims 3 :: Abi

Lehekülg 5, lehekülgi kokku 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja - Page 5 Empty Re: Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja

Postitamine by Pätu-- Kolm Dets 19, 2012 1:50 pm

Hei !
Saan jõuludeks mingisuguse Sims 3-e mängu. Varem olen ainult sõbranna juures mänginud. Tahaksin endale Sims 3 Petsi. Tekkis selline küsimus, et kas ma saan seda ikka mängida, kui ma pole varem arvutis tavalist Sims 3-e mänginud ? Minuni on jõudnud sellised kuulujutud, et siis ei saa mängida, kui pole tavalist.
P.s , ma otsisin küll tükk aega kas siin foorumis on midagi sellist mainitud, aga ei leidnud. Vabandan, kui selline küsimus juba kuskil on.
Ootan teie abi. Muidu ma ei tea, kas on mõtet lasta endale see osta wink
Pätu--
Pätu--
Tubli liige
Tubli liige

Postituste arv : 239
Join date : 19/12/2012
Age : 25
Asukoht : Pärnu

Tagasi üles Go down

Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja - Page 5 Empty Re: Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja

Postitamine by Rondaa Kolm Dets 19, 2012 1:55 pm

Põhimäng, ehk Sims 3 PEAB olema arvutisse varasemalt installitud ja peab olema seal ka sel hetkel, kui hakkad installima lisaosa, sinupuhul siis näiteks Sims 3 Pets'i. Minumeelest ei lase lisaosa end pealegi installida, kui põhimängu pole (ei ole 100% kindel muidugi), aga ilma põhimänguta ükski lisaosa ei tööta!
Rondaa
Rondaa
Tubli liige
Tubli liige

Postituste arv : 195
Join date : 21/07/2012
Age : 29
Asukoht : Kambja

https://www.facebook.com/ronda.seegar?ref=tn_tnmn

Tagasi üles Go down

Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja - Page 5 Empty Re: Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja

Postitamine by Pätu-- Kolm Dets 19, 2012 2:00 pm

Tänud smile
Ehk siis, kui ma sõbrannalt laenan näiteks natukeseks tavalist sims 3-e ja selle ära installin jms ning siis lisapakki hakkan installima, siis kõik töötaks ? smile
Pätu--
Pätu--
Tubli liige
Tubli liige

Postituste arv : 239
Join date : 19/12/2012
Age : 25
Asukoht : Pärnu

Tagasi üles Go down

Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja - Page 5 Empty Re: Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja

Postitamine by Rondaa Kolm Dets 19, 2012 2:04 pm

Jah, kindlasti ei tohi vahepeal uninstallida Sims 3'me ennast, seda on vaja ja ilma selleta ei saa kohe üldse mitte mängida! smile
Rondaa
Rondaa
Tubli liige
Tubli liige

Postituste arv : 195
Join date : 21/07/2012
Age : 29
Asukoht : Kambja

https://www.facebook.com/ronda.seegar?ref=tn_tnmn

Tagasi üles Go down

Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja - Page 5 Empty Re: Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja

Postitamine by kirmikarmihuntkoer Kolm Jan 02, 2013 9:48 am

muidu selline küsimus et peaks saama täna/homme teh sims 3 digitaalvariandi(oletan,et see ie käi selle piraatluse alla) ja keegi oskab õelda,ega see kuidagi halvem pole?Et nagu näiteks saan lisapaki SHowtime ja kas siis saab seda peale laadida või ei? ja üldse selle kohta infot paluks

kirmikarmihuntkoer
Tubli liige
Tubli liige

Postituste arv : 116
Join date : 20/10/2012
Asukoht : et minu juurde saada,otsi üles portaal,mis viib taevasse,seal laenuta endale 50 eurosendi eest tunnis kosmoselaev koos juhiga,sõidke läbi musta tunneli linnutee galaktikast phe ristikujulise tähekogumi paremalt viienda päikesesüsteemi päikesest 4. planeedile simsimaale ja oletegi kohal!

Tagasi üles Go down

Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja - Page 5 Empty Re: Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja

Postitamine by Rondaa Kolm Jan 02, 2013 11:40 am

Ei ole vahet, kas mäng on ostetud internetist, poest vms, mäng on ikka sama. Ja kõik lisa- ja eripakid töötavad ka ilusti. smile
Lähemalt Simsi ja tema lisa-/eripakkide kohta saad Simsimaalt smile
Rondaa
Rondaa
Tubli liige
Tubli liige

Postituste arv : 195
Join date : 21/07/2012
Age : 29
Asukoht : Kambja

https://www.facebook.com/ronda.seegar?ref=tn_tnmn

Tagasi üles Go down

Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja - Page 5 Empty Re: Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja

Postitamine by kirmikarmihuntkoer Kolm Jan 02, 2013 11:55 am

igatahes saan ma homme hommikul the sims 3 digitaalse variadi,ja kui veab,siis mõne lisa/eripaki.Millist lisapakki või eirpakki oskaksite soovitada muidu?

kirmikarmihuntkoer
Tubli liige
Tubli liige

Postituste arv : 116
Join date : 20/10/2012
Asukoht : et minu juurde saada,otsi üles portaal,mis viib taevasse,seal laenuta endale 50 eurosendi eest tunnis kosmoselaev koos juhiga,sõidke läbi musta tunneli linnutee galaktikast phe ristikujulise tähekogumi paremalt viienda päikesesüsteemi päikesest 4. planeedile simsimaale ja oletegi kohal!

Tagasi üles Go down

Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja - Page 5 Empty Re: Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja

Postitamine by Rondaa Kolm Jan 02, 2013 12:06 pm

Simsimaalt saad ju kõikide pakkide kohta infot, eks pead ise vaatama ja uurima, mis sulle enam meeldib. smile
Muidu enda lemmikud on Pets & Seasons. smile
Rondaa
Rondaa
Tubli liige
Tubli liige

Postituste arv : 195
Join date : 21/07/2012
Age : 29
Asukoht : Kambja

https://www.facebook.com/ronda.seegar?ref=tn_tnmn

Tagasi üles Go down

Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja - Page 5 Empty Re: Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja

Postitamine by Kätuu Kolm Jan 02, 2013 3:37 pm

endal on juba seasons olemas happy
Kätuu
Kätuu
Algaja
Algaja

Postituste arv : 44
Join date : 25/08/2012
Age : 24

Tagasi üles Go down

Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja - Page 5 Empty Re: Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja

Postitamine by Gretzu Kolm Jan 02, 2013 9:58 pm

Hey!

Selline küsimus,et ma tõmbasin omale lehelt thesims3.com simse. Kõik olid ilusti mängus,aga kui simsidel sündisid lapsed,siis last ei olnud, oli ainult mingi must joon. Kui laps kasvas tollderiks, oli ta nagu vikatimees. Ma ei oska kahjuks täpselt seletada, aga pilte näeb minu blogist: gretzusimsijutud.blogspot.com

Pidin kahjuks kõik simsid maha installima. oskab keegi öelda, mida teha?
Gretzu
Gretzu
Tubli liige
Tubli liige

Postituste arv : 120
Join date : 02/01/2013
Age : 24
Asukoht : Pärnumaa

Tagasi üles Go down

Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja - Page 5 Empty Re: Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja

Postitamine by Rondaa Kolm Jan 02, 2013 11:05 pm

Kas oled kindel, et tõmbasid ikka täiesti terved failid? Ma arvan, et Simsi maha installimise asemel oleksid võinud lihtsalt eemaldada tõmmatud failid ja ilmselt oleks siis probleem lahenenud. smile
Rondaa
Rondaa
Tubli liige
Tubli liige

Postituste arv : 195
Join date : 21/07/2012
Age : 29
Asukoht : Kambja

https://www.facebook.com/ronda.seegar?ref=tn_tnmn

Tagasi üles Go down

Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja - Page 5 Empty Re: Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja

Postitamine by Gretzu Kolm Veeb 06, 2013 2:54 pm

Et siis selline asi, et ole palju simsi LC-sid lugenud ja tähele pannud,et osad saavad väga lähedalt pilti teha oma simsi näost või mingitest väiksematest asjadest. Ise proovin,ei lähe sugugi lähedale,et kas suumimiseks on mingeid koode ka???
Gretzu
Gretzu
Tubli liige
Tubli liige

Postituste arv : 120
Join date : 02/01/2013
Age : 24
Asukoht : Pärnumaa

Tagasi üles Go down

Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja - Page 5 Empty Re: Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja

Postitamine by Pätu-- Kolm Veeb 06, 2013 3:15 pm

Mängus on + ja - nupp. Kas sa sellega ei saa piisavalt lähedale ? Mina küll saan smile
Pätu--
Pätu--
Tubli liige
Tubli liige

Postituste arv : 239
Join date : 19/12/2012
Age : 25
Asukoht : Pärnu

Tagasi üles Go down

Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja - Page 5 Empty Re: Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja

Postitamine by Keidzy Kolm Veeb 06, 2013 7:00 pm

Sa võid paremat hiirenuppu all hoida ja siis pilti simsile lähedale nihutada, mina olen nii teinud näiteks, kui enam zoomida ei lase.
Keidzy
Keidzy
Administraator
Administraator

Postituste arv : 3585
Join date : 14/01/2010
Age : 25
Asukoht : Keila

Tagasi üles Go down

Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja - Page 5 Empty Re: Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja

Postitamine by Reinuvader Nelj Veeb 07, 2013 2:51 am

Veel lähemal saad, kui klikkad klahvi TAB, siis kaob alt ära ka tööriistariba ja kui siis kerid hiirerullikut, saadki lähemale.
Reinuvader
Reinuvader
Tubli liige
Tubli liige

Postituste arv : 242
Join date : 23/07/2009

Tagasi üles Go down

Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja - Page 5 Empty Re: Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja

Postitamine by Gretzu Esm Veeb 11, 2013 4:47 pm

Et siis selline küsimus,et see,kus ma seal simsi loona, see tuba,kus on peegel ja vist oli diivan jne...kas seda saab kuidagi muuta ka?
Gretzu
Gretzu
Tubli liige
Tubli liige

Postituste arv : 120
Join date : 02/01/2013
Age : 24
Asukoht : Pärnumaa

Tagasi üles Go down

Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja - Page 5 Empty Re: Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja

Postitamine by Rondaa Esm Veeb 11, 2013 7:19 pm

Jah, saab, neid erinevaid niiöelda taustu saab erinevatelt simsilehtedelt tõmmata, näiteks Mod The Sims'ist. Kuid nendega on nii, et kui mitu erinevat tõmbad, siis pead arvestama, et ainult üks neist läheb kasutusele. smile
Rondaa
Rondaa
Tubli liige
Tubli liige

Postituste arv : 195
Join date : 21/07/2012
Age : 29
Asukoht : Kambja

https://www.facebook.com/ronda.seegar?ref=tn_tnmn

Tagasi üles Go down

Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja - Page 5 Empty Re: Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja

Postitamine by Gretzu Püh Juun 09, 2013 11:52 am

Ja jälle mina oma küsimusega, et kui te teete jutu ja panete pildid nt siin üles, siis kas te teete iga pildi spetsiaalselt väiksemaks, et ta ei võtaks tervet ekraanirummi ära või kuidas???

Tuli vist üsna segane jutt smile
Gretzu
Gretzu
Tubli liige
Tubli liige

Postituste arv : 120
Join date : 02/01/2013
Age : 24
Asukoht : Pärnumaa

Tagasi üles Go down

Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja - Page 5 Empty Re: Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja

Postitamine by Tinnnnu Teis Juun 11, 2013 6:29 am

Kui pilt on tõesti liiga suur, siis tuleks see enne natuke väiksemaks lõigata wink Mina laen pildid siia üles photobucket'i kaudu. See tavaliselt ise teeb juba pildid natuke väiksemaks. Alles lisasin endast ühe pildi siia, pilt on väga suure mahuga. Algul lisasin pildi uploadi kaudu, kuid terve ekraani oli pilti täis happy Siis otsustasin ikkagi photobucket' kaudu lisada. Ja kohe palju parem oli. Niiet, sellega igakord lõikama ei pea. Muidugi oleneb täiesti pildi kujust ka smile
Tinnnnu
Tinnnnu
Vanem Administraator
Vanem Administraator

Postituste arv : 1423
Join date : 22/07/2009
Age : 34
Asukoht : Pärnu

http://tinnnnu.blogspot.com

Tagasi üles Go down

Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja - Page 5 Empty Re: Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja

Postitamine by Keidzy Kolm Juun 12, 2013 6:33 pm

Mina tegin simsikaameraga pilte, palju kergem ja graafika üle ei kurtnud ka keegi, aga mul oli sätetest põhjas & hea graafikakaart smile
Keidzy
Keidzy
Administraator
Administraator

Postituste arv : 3585
Join date : 14/01/2010
Age : 25
Asukoht : Keila

Tagasi üles Go down

Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja - Page 5 Empty Re: Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja

Postitamine by Tinnnnu Nelj Juun 13, 2013 6:27 am

Mina teen ka simsikaameraga. Aga nad lähevad mul üle töötlusesse ka natuke ja siis peale salvestamist kipuvad pildid väga suured jääma. smile
Tinnnnu
Tinnnnu
Vanem Administraator
Vanem Administraator

Postituste arv : 1423
Join date : 22/07/2009
Age : 34
Asukoht : Pärnu

http://tinnnnu.blogspot.com

Tagasi üles Go down

Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja - Page 5 Empty Re: Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja

Postitamine by Gretzu Laup Apr 05, 2014 1:36 pm

Kas simsiperes saabki olla ainult kaheksa liiget, või on võimalus olla ka neid rohkem?
Gretzu
Gretzu
Tubli liige
Tubli liige

Postituste arv : 120
Join date : 02/01/2013
Age : 24
Asukoht : Pärnumaa

Tagasi üles Go down

Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja - Page 5 Empty Re: Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja

Postitamine by Reinuvader Püh Apr 06, 2014 2:07 am

Selleks on vaja häkke, mida pakub leht nimega NRaas, täpsem info https://nraas.wikispaces.com/Which+Mod+FAQ
Reinuvader
Reinuvader
Tubli liige
Tubli liige

Postituste arv : 242
Join date : 23/07/2009

Tagasi üles Go down

Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja - Page 5 Empty Re: Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja

Postitamine by Sillylicious Kolm Apr 09, 2014 6:27 pm

Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja - Page 5 102lcub

Mis viga mu Sims 3-el? sad
Sillylicious
Sillylicious
Tubli liige
Tubli liige

Postituste arv : 207
Join date : 03/06/2011
Age : 25
Asukoht : Tartumaa

Tagasi üles Go down

Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja - Page 5 Empty Re: Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja

Postitamine by Reinuvader Nelj Apr 10, 2014 1:23 am

Graafikakaart?
Reinuvader
Reinuvader
Tubli liige
Tubli liige

Postituste arv : 242
Join date : 23/07/2009

Tagasi üles Go down

Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja - Page 5 Empty Re: Pisikesed probleemid, mis oma teemat ei vaja

Postitamine by Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Lehekülg 5, lehekülgi kokku 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Tagasi üles

- Similar topics

 :: Sims 3 :: Abi

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele